BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483227 przez anszka
M_M- lodzik zjedzony, to chyba i samopoczucie lepsze, co?
Może Oli wypija mniej, bo dostaje też inne posiłki czy myślisz, że to nie ma znaczenia?
PS Olinek robi niezłe wygibasy
Wrzuć przy okazji kolejny filmik z jego szaleństwami, będziemy wiedziały, co nas czeka :laugh:

Aaa miałam Wojtasa umieścić, muszę się spiąć, bo przyjdzie Bidol i będzie klops :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483239 przez mloda_mamuska
anszka ja czekam na zdj wojtala!!!!
a co do filmow to musze mu porobic,bo ostatnio tylko zdj robie,a on tyle ostatnimi czasy fajnych rzeczy robi ;) probuje sie czolgac .bo dupe podnosi i odpycha sie nogami,ale z raczkami nie za bardzo wie jak to zgrać ,bo raz rkoma ciagnie sie z prozdu -ale jeszcze chyba malo sily w raczkach ma.i zaraz dupa do gory i nogami sie odpycha;)
z tymi zdolnosciami to juz prawie tak samo nasze maluchy ;))

co do lodow to ojjj tak... moglabym tylko lody jesc cale dnie.haha a i w nocy czasem tez;)

anszka wiesz co on pol sloiczka dostaje tylko dziennie.a jak bebiko jadl to tez dostawal te pol sloiczka i jadl sporo mleka-te 18-190 wypijał. aopiero jak te mleczko dostaje to malo pije.niby mu smakuje,ale tak jakby po 120-150 byl pelny. bo czasem jeszcze 20 mu wcisnelma-ze 3 razy i ulal to wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483244 przez Kamyczka
Hejka mamusie :blink:
u nas tez pogoda nędzna :(
Daria radzę Ci zmierzyć suknie i to różne,bo niekoniecznie ta suknia,która nam sie podoba bedzie ładnie na nas leżeć :blink: ale suknia fajna ogólnie
Ja nadal mam doła,bo juz nie wiem,co robić,pediatra twierdzi,ze skoro mam taki dobry pokarm,to lepiej pokarmic do 6mca chociaż.A w święta to zjem chyba suchy chleb :( :( :( :( :( :( szkoda mi synka,bo dla niego ze wszystkiego rezygnuję,a on nadal ma wysypki,nie używam już nawet perfum :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483246 przez Kamyczka
Anszka Wojtal jaki duzy już i do ciebie podobny :) ucałuj przystojniaka,Dominik tez ma koszulkę "syneczek mamusi,przystojny jak tata" :)
MM ty lodziaro :lol: mój tez pełza już :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483249 przez Anna77
Anszka Wojtuś śliczny :kiss: A co do spotkań, może byśmy zaczęły od tego co bliżej. Kiedy ten Park Sołacki :unsure: . Mi by pasowało ok. południa, daj znać jaka pora dla Was na spacerek byłaby ok. Może w przyszłym tygodniu :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483260 przez anszka
Anna - południe pasuje :) i drogi o tej porze też w miarę (bo Wojtek baaardzo nie lubi, gdy samochód staje na światłach lub w korkach :)), tylko pogoda nam dopisać :)
PS Śliczny awatarek :laugh:

Kamyczka - Wojtek niestety nie jest do mnie podobny, tylko stopy ma po mnie i czasem ponoć minki podobne robimy, nawet lekarz wczoraj powiedział, że to mikro tatuś jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483270 przez Anna77
Anszka no to gra. Proponuję wtorek. Rano zobaczymy jaka jest pogoda. Mam Twój numer jeszcze z "porodowego" czasu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483281 przez saiko
Daria - piekna suknia :) dla szczupłej i wysokiej dziewczyny

anszka - ja daje Bebilon ale taki na receptę - Pepti
ale cudaczek z Wojtusia :)

mm - tez sie martwilam, ze Szymek pije za mało bo wg opakowania powiniej 210 a on 90-150 pija, ale waga w porzadku i pediatra powiedziala, zeby sie nie przejmowac

moja nocka straszna - młody spał niespokojnie, obudził się 5 razy i tylko raz bez płaczu, zjadł 2 butle po 120 - w sumie przerwy wyniosły 1,5h od północy do 8:00

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483285 przez anszka
Anna - pasuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483293 przez Anna77
Kurcze, a już myślałam że to tylko tak wygląda szaro, buro i mokro. A to po prostu pada.... :ohmy: :ohmy: :ohmy: Wrrrr a ja w planie miałam dłuuugi spacer.Jest okropnie. Muszę zanieść kozaki do szewca, no i dać do wszycia (albo naprawy) zamek w zimowych butach. Bo mam teraz przez to tylko buty na obcasach, albo adidasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483309 przez Daria23
Kurcze to chyba nie dla mnie suknia bo jestem szczupła ale mam 160cm wzrostu:(:(:(:(i już mam doła..Ale macie racje najpierw pochodze po salonach i poprzymierzam co nie co....

Anszka-Wojtuś jaki słodki i te oczka niebieściutkie:)
Anna-nic mi nie mów też liczyłam na spacerek a tu taka kicha na dworze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483496 przez kejtin
saiko - ja mam kaszke z bobovity bananową i mam butelke lovi z 3 kropelkami - przelecialo bez problemu a mala nie uronila nawet kropelki:) tak ciagnela :D

anszka ja mam w pogotowiu bebilon1 :)

Znalazlam ostatnio kaszke manną mleczną - podaje się z wodą - próbował już ktoś? :)

Bo ja wole poki co kaszke podawac z butelki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483498 przez anszka
Kejtin - a Ty cały czas dajesz odciągnięte mleko?
Daria - doła? no coś Ty, wrzuć na luz, to fajny okres, a co sobie sukienek przymierzysz to Twoje :)
Mnie się marzyła sukienka w stylu empire, ale wyglądałam tragicznie
Może Ci się przyda:
poznan.forumslubne.pl/


PS Wiem już, kiedy wracam do pracy - 5 marca :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483510 przez mama89muminka
Hej dziewczyny, ja bede dzisiaj zagladac tylko na raty tutaj, tak samo jak wczoraj. Miro juz sie lepiej czuje, temperatura spadla, ale zobaczymy co bedzie wieczorem. W dalszym ciagu jest troche marudny,ale przynajmniej moze juz jesc. Biedak zasnal wlasnie, zrobie mu w tym czasie marchweke z jabluszkiem.

Ja sie caly czas stresuje o ten moj okres, juz tyle czasu ni widu, ni slychu... Brzuch boli, ale w dalszym ciagu nic. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483547 przez saiko
kejtin napisał:

saiko - ja mam kaszke z bobovity bananową i mam butelke lovi z 3 kropelkami - przelecialo bez problemu a mala nie uronila nawet kropelki:) tak ciagnela :D

anszka ja mam w pogotowiu bebilon1 :)

Znalazlam ostatnio kaszke manną mleczną - podaje się z wodą - próbował już ktoś? :)

Bo ja wole poki co kaszke podawac z butelki :)


no widzisz - moze i ja spróbuje ze smokiem 3

mnie pediatra przestrzegała przed kaszkami mlecznymi bo ja na razie mam nie dawac mleka malemu - dlatego stosujemy Bebilon Pepti

m89m - ja od porodu mialam raz okres - 2,5 m-ca temu i potem tylko ze 2 razy lekkie plamienie

ja jakbym teraz wychodzial za maz to chcialabym tak wygladac:

suknia:


fryzura:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl