BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #482987 przez Olga
Kamyczka wcale się nie dziwię,że nie chcesz zrezygnować,ja też uwielbiam to uczucie,a może zapytaj pediatre,bo może to wcale nie od Twojego pokarmu te krostki i odstawisz pierś,a Dominik dale będzie je miał i dopiero będziesz sobie w brodę pluła :) Masz pokarm,więc najpier zapytaj pediatrę co będzie lepsze :)

bidol Po paracetamolu jak ręką odjąl,poszedł spać po butli o 20,zobaczymy jak nocka :)
My mamy te smoczki symetryczne z Aventu i mały ciągnie nieraz pół nocy i sam wypluwa,nie wylatują mu.Każdy maluch ma swoje ulubione,oczywiście jeżeli w ogóle ciągnie dydolka :)

Ignaś przez miesiąc przybrał 80 dag.Była z nami dziewczynka z maja i ważyła 7100,więc dzieci różnie ważą :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483025 przez saiko
Kamyczka - ja na Twoim miejscu juz dawno bym zrezygnowala, twarda nestes :) ja tez lubie karmic i w nocy chetnie dalej bym karmila a mlody by chetnie jadl ale nie udalo mi sie utrzymac tak laktacji :( zrob nak uwazasz, moze faktycznie pogadaj z pediatra...

Chlopek - powodzenia na egzaminie

Kejtlin - a jaka kaszke dajesz i w jakich proporcjach? Moj gnojeczek kleikiem kukurydzianym ze smoczka dr browna Y sie ksztusil bo za mocno lecialo :( a tak chcialam mu dawac

Szymul cos nerwowo dzis spi, latwo sie wybudza i to z placzem w ogole caly dzien jakis marudny byl i caly czas musielismy go nosic, teraz spi od pol godziny ale niespokojnie i co chwile jeczy jakby chcial plakac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483035 przez mloda_mamuska
bidolku a Olinek juz lepiej ;))

za to ja fatalnie i słabo mi i niedobrze i żołądek boli i głowa .. wszystko na raz .nie wiem co mi jest ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483081 przez anszka
Cześć babeczki,
nie mam za bardzo czasu, by się tu regularnie pojawiać, ale w przyszłym tygodniu powinno być lepiej :)
Byliśmy na szczepieniu, Wojtkowi tym razem szczepionka na rota niezbyt smakowała, ale dał radę, potem zapłakał trochę przy wkłuciu i później było już ok. Oby tak dalej.
Waży 6620g. Mamy zielone światło na nowości, mamy jednak zacząć od warzyw.

Pytanie do mam karmiących piersią, które podają też mleko modyfikowane.
Jakie dajecie?
Powiedziałam, że chciałabym mieć w razie "w" i pediatra się zgodził, ale nie podał mi konkretnej marki. Zasugerował jedynie, że możemy spróbować od hipoalergicznych.

Anna - przy wprowadzaniu glutenu dawałaś zwykłą kaszę mannę?
Olga- dobrze pamiętam, że jesteś z Radziejowa? Mąż dzisiaj tam jechał i skojarzyło mi się z Tobą. Śmiałam, że następnym razem zwalimy się do Ciebie z Wojtkiem na kawkę :)
Chłopek - trzymam kciuki.
Kamyczka - też pogadałabym z pediatrą, ale ja też jestem dla Ciebie pełna podziwu :kiss:
Bidol - mam nadzieję, że ze stopą już lepiej. O fotce Wojtuli pamiętam i wstawię, jak tylko znajdę chwilkę.

cdn. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483096 przez chłopek
hej
czekam na szwagra bo ma wziaść dzieci i jadę na egzamin, czarno to widze.
wogóle jak wstałam to mi rece zaczeły dretwiec czyje takie mrowienie w palcach.

anszka ja podaje bebiko bebilon, gerber nie smakowały Sebusiowi

Sebek dzisiaj 5 miesiecy ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483108 przez Anna77
chłopek trzymam kciuki !!!!!!

Anszka tak, kaszkę mannę. Ugotowaną wg przepisu na opakowaniu, na szklankę wody. Po ugotowaniu dodajesz pół łyżeczki na 100g jedzonka. A jeśli chodzi o mleko w razie W, to mi pediatra poleciła Nan Pro 1. Mateusz czasem pije i wszystko jest ok.

A odnośnie jedzonka, jako że już szósty miesiąc leci, to mi Pani doktor powiedziała że mogę już dołączać mięsko. Czyli do słoiczka warzywnego dodać łyżeczkę mięsnego, kolejnego dnia dwie itd... Stopniowo zwiększać kaloryczność. Poza tym na razie nic. Kaszki dopiero po 6 miesiącu. No i oczywiście cycuszek na żądanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483113 przez Daria23
Hej kochane i ja się przywitam:)od rana u nas szaro buro i pada więc nici ze spacerku:(

Kamyczka-jak lubisz karmić piersią to idź do pediatry...ja dosyć szybko zrezygnowałam z cyca i powiem ci że czasem żałuje że nie wziełam się bardziej w garść...

Chłopek-powodzenia :)i my trzymamy kciukasy:):):)

Anna-ja bym chciała już wprowadzić gluten ale wciąż to jakoś przekładam a ta kaszke manną to zwykłą czy jakąś dla dzieci się kupuje???i codziennie ją podawać czy jak to jest??

A dziewczynki uważajcie na soczek jabłkowo malinowy mojego Tymcia uczuluł...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483124 przez Anna77
Daria normalną, zwykłą kaszkę mannę. Mi wczoraj pani dr kazała już niemal codziennie troszkę dodawać. Jak karmisz mm to też już chyba najwyższy czas na gluten.

Aaaa i jeszcze można spokojnie już dawać chrupki kukurydziane. Z doświadczenia wiem, że dzieciom ząbkującym też one dobrze robią ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483129 przez Daria23
Aha no to trzeba wkońcu ugotować ta kasze;):)Oj chrupki to każdemu dziecku smakują:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483142 przez Daria23
Dziewczyny podoba sie wam ta sukienka?bo jakoś mi wpadła w oko i chyba ją zamówie sobie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483165 przez Anna77
Daria ugotowaną. Pisałam chwileczkę wcześniej przecież :silly: A suknia bardzo ładna. :woohoo:

Anna77 napisał:

Anszka tak, kaszkę mannę. Ugotowaną wg przepisu na opakowaniu, na szklankę wody. Po ugotowaniu dodajesz pół łyżeczki na 100g jedzonka. A jeśli chodzi o mleko w razie W, to mi pediatra poleciła Nan Pro 1. Mateusz czasem pije i wszystko jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483182 przez chłopek
daria idz sobie gdzies do salonu sukni zmierz rózne suknie, bo nie koniecznie moze byc ci w niej ładnie, ja tak mialam podobala mi sie strasznie 1 suknia i tylka ja chciałam jak ubrałam to tyłek szafa 5 drzwiowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483196 przez Olga
Hej dziewczynki :)

anszka tak ja z Radziejowa jestem. :) To męzuś tu w konkretnej sprawie jechał,czy przejazdem? i ciekawe czy w Kujawsko-Pomorskie,bo wiem,że jest jeszcze jeden Radziejów chyba koło Warszawy.Zapraszamy z Ignasiem następnym razem do nas,będzie nam bardzo miło :laugh:
Ja na noc Ignasiowi daję Nan i bardzo dobrze przyswoił to mleczko :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483208 przez anszka
Chłopek, Olga, Anna - dzięki za odp. :kiss:
Wypróbuję na początek Nan, a jak mu nie podejdzie, to spróbuję Bebiko :)

Olga- właśnie dopytywałam go, czy chodzi o kujawsko-pomorskie, bo pamiętam, że pisałaś, że to gdzieś niedaleko Bydgoszczy i Inowrocławia. I jechał konkretnie do Radziejowa (jeździ tam ze dwa razy do roku :)), więc następnym razem się załadujemy z nim :)

Daria - kiecka ładna, ale moim zdaniem dla wysokiej dziewczyny, a Ty chyba na wzrost nie narzekasz?

Pogoda beznadziejna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483211 przez mloda_mamuska
hej nasza nocka fajna. maz w nocy tak nakarmil malego,ze nawet nie wiedzialam,ze go karmil ;)
a teraz leza i sie bawia ;)

a ja juz lodzika zjadlam zaraz kawusia bedzie pita ;))

chlopek trzymam kciuki !!! :)))

Daria bardzo ładna ta suknia ;)))

co do glutenu to ja dałam malemu pare razy taki sloiczek z heinza to byl ;sernik truskawkowy' od 4 meisiaca ;) i tam byl gluten i nic malemu nie bylo ;)

a jak te chrupki daje sie dziecku? nic mu sie nie stanie jak ugryzie ?!

anszka
ja z polskich dawalam malemu bebiko,jest slodkie,tanie i dzieci lubią ;)) i ladne kupki po nim są. ale ja teraz przeszlam na aptamil,czyli odpowiednik bebilonu polskiego.to dlatego,ze maz mi zabronil kupowac bebiko w polskim sklepie-ostatnie mocno śmierdzialo i byly wielkie grudy... niby data ok...ale nie podobalo to sie miskowi i kupil malemu aptamil ;) i tez mu smakuje. jest tak samo slodkie chyba jak bebiko.tyle ,ze malo go pije. powinien 210 a on ledwo 150 chce. a bebiko wiecej pil nawet 190/200. musze spytac lekarza czy to ok. bo czasem nawet tylko 120 pije. boje sie,zeby nie tracil na wadze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl