BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 4 miesiąc temu #484362 przez bidol
Daria23 napisał:

hej kochane u nas tak jak u Anny pogoda paskudna leje się z tego nieba i leje:(:(

Chłopek-przykro mi z powodu testów ale grunt to nie poddawać się:)a co do cyca to może i lepiej jak Sebek ma się złościć i denerwować

Mardadam-zdróka życze

Bidol-sukienka ładna ale musze poprzymierzać podobne i zobaczymy..a jak tam nasza Księżniczka sie miewa i jak twoja nóżka??


masz racje - dużo frajdy z takiego przymierzania jest :lol: Kamka ok- :lol: dałam już spokuj - cieszę się z każdego dnia nawet tego marudnego - i pocieszam się że mogło być gożej :lol: a noga boli jeszcze teraz ro już cała prze układanie jej przy chodzeniu w inny sposól - mam mega zakwasy bo na palcach nan stop chodzę a czeka mnie jeszcze zdejmowanie szwów :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484368 przez Anna77
chłopek to faktycznie bez sensu. Ściągaj póki co ile się da, zawsze można zamrozić chociaż na trochę :)

Bidol no niestety paskudnie u nas. Poza deszczem jest jeszcze spory wiatr z tego co widzę. A jeśli chodzi o spotkanie, to może się dołączysz :unsure:

Jestem troszkę wściekła, bo mój B musi wyjechać na szkolenie. Niby miał jechać już dzisiaj, ale że zaczął kolejne studia - tym razem podyplomowe, to jedzie jutro po 5 rano. Wróci w sobotę. A jak powiedziałam że ma być w domu max do 14, to usłyszałam że to raczej niemożliwe :ohmy: :ohmy: :ohmy: A w sobotę mamy CHRZCINY!!! Na 16 jesteśmy umówieni w kawiarni :ohmy: Znowu jestem sama z tym wszystkim. Do tego jeszcze ta pogoda. Myślałam żeby Kuba nie poszedł jutro do przedszkola, bo będę musiała wstawać, ubierać małego. Tylko że mają jutro andrzejki. Do tego w przyszły piątek też jedzie do W-wy i wróci w sobotę, bo mają gwiazdkę. Normalnie jestem zła :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484373 przez mloda_mamuska
Anna no to kiepsko,ze sama z tym wszystkim jesteś. współczuję. ja w sumie tez bede wszystko sama organizowala.bo moj tylko na 5 dni bede mogl przyleciec do polski i w sumie na gotowe przyleci. no ale to tylko chrzciny.wiec nie bedziemy niewiadomo kogo zapraszali i niewiadomo czego robili;)
Anna a jakie ciuszki Malemu kupilas? ja nie moge sie na zaden garniaczek zdecydwoac;)

bidol biedna Ty z tą nóżką:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #484387 przez Olga
Hej dziewczynki.

U nas też pada,dzisiaj to już spacerku nie będzie :( Ignaś jeszcze śpi po nocy,chyba to przez tą pogodę ;) ja już śniadanko spokojnie zjadłam,teraz kawkę piję :)
Przyszły mi miseczki,smoczki i łyżeczki z Tommee Tippee-juz możemy kaszkę spróbować :)

A my musimy w przyszłości skonsultować się z chirurgiem naczyniowym,bo Ignaś ma nad górną wargą taką żyłkę pod skórą,albo krwiak.Mi się wydaje,że jest coraz bardziej widoczny :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484391 przez mloda_mamuska
Olga a jakie lyzeczki zamowilas?:)

ja dzisiaj ide po herbatke do polskiego sklepu,bo skonczyla mi sie i nie wiem czy dalej ta na trawienie kupic czy jakas inna sprobowac..;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #484401 przez Anna77
mm kupiłam białą koszulę w prążki i kamizelkę szaro-błękitną w romby z Cocodrillo i takie jasne bardzo, sztruksowe rurki z Zary. Wygląda jak mały przystojniak ;) Mam białą kurteczkę, już ją co prawda schowałam, do za małych, ale na raz damy radę.

Olga mój też śpi długo dzisiaj. Normalnie po pół godzince się budzi, a śpi już prawie godzinkę. Oj ta pogoda im nie służy. Też muszę kupić jakiś zestaw miseczek i innych talerzyków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484411 przez mloda_mamuska
Anna to koniecznie wstaw zdjecie z chrztu ;)

zara ma super spodnie dla maluchow;))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484423 przez Anna77
Idę się zabrać za sprzątanie łazienki. Mam nadzieję że mały nie obudzi się jak tylko zacznę, he he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484428 przez chłopek
no musze sie spiąć i ściagać mleko bo wczoraj jak mi nie chciał jesc to bylo 100ml z jednego cyca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484432 przez Kamyczka
chłopek napisał:

no musze sie spiąć i ściagać mleko bo wczoraj jak mi nie chciał jesc to bylo 100ml z jednego cyca

ja ostatnio po karmieniu z jednej piersi 80ml ściągnelam,to niezbyt dużo chyba?może trace pokarm ze stresu :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484435 przez chłopek
kamyczka ja tez tak mam zwe 80 ml jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484451 przez Kamyczka
chłopek napisał:

kamyczka ja tez tak mam zwe 80 ml jest

to duzo czy mało jak po karmieniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484460 przez martadam23
bidol. daria, anna no zapalenie wirusowe gardła... koszmar... choć jest nadzieja że przejdzie..
pogoda do bani ! pada zimno i szaro my dopiero sie obudzilismy julianek spał od 21/30 do 10/20 a;e o 6 dałam mu na śpiocha mleko ale zjadł tylko 60
;_

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484466 przez Kamyczka
martadam23 napisał:

bidol. daria, anna no zapalenie wirusowe gardła... koszmar... choć jest nadzieja że przejdzie..
pogoda do bani ! pada zimno i szaro my dopiero sie obudzilismy julianek spał od 21/30 do 10/20 a;e o 6 dałam mu na śpiocha mleko ale zjadł tylko 60
;_

biedna jesteś,zdrówka kochana!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #484474 przez Anna77
no to sobie posprzątałam :angry: Zdążyłam powiesić pranie i umyć lustro. No to tera ustawię bujaczka w drzwiach łazienki, włączę razem z melodyjką i Mati będzie :angry: sprzątał z mamą.

Kamyczka, chłopek to chyba wcale nie mało. Ja ściągnę z jednej 160-180ml, ale tylko gdy trzy razy z rzędu nakarmię z jednej piersi, to wtedy w drugiej się zbierze. Po karmieniu, to nawet nie próbowałam. A najszybciej mi się ściąga, kiedy mały ciągnie z jednej, a ja w tym samym czasie z drugiej laktatorem. Wygląda to przezabawnie :woohoo: Gdybym nie "zbierała", to tak normalnie ściągnęłabym pewnie tak 60-80ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl