BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu #484488 przez bidol
Ania - no to B Cię zrobił :dry: :S A Matuś będzie super przystojniaczkiem - na bank :laugh: ja również poproszę zdjęcie :laugh:

Olga - Kamilka ma naczyniaka na brzuszku i nic nie można zrobić :( ale Ci dobrze - Kamila jak 30 min śpi to max :dry:

Martadam -
płucz gardło w takiej miksturze - 1/2 szkl. wody i łyżka wody utlenionej - pomaga :)

paczajcie - chyba bym na zawał padła :blush: www.pudelek.tv/video/Duch-w-windzie-OKRUTNY-ZART-1532/

M_M - wspominałaś ostatnio o tym jak Olinek do raczkowania się łapie :laugh: to nagranie Kamilki 2 tyg temu :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484503 przez anszka
Cześć mamuśki :)
Ja pewnie tylko na chwilkę, bo pogoda nie wpływa zbyt dobrze na humorek mojego dzieciątka.
Kamyczka - moim zdaniem to dużo, mnie to się nigdy nie udało na raz ściągnąć tyle mleka, teraz już nawet nie próbuję.
Anna - też bym się wściekła, dobrze, że z Ciebie zorganizowana babka jest, to wszystko ogarniesz, gorzej z czasem dla siebie ;)
Misiowa - a co się dzieje, że szukasz dermatologa? Zazdroszczę przespanych nocek, uświadomiłam sobie, że od roku nie przespałam w całości żadnej nocy (a to ciążowe wizyty w toalecie, a to tabletki, a teraz karmienia - no nic, kiedyś sobie odbiję :woohoo: )
Chłopek - przykro mi z powodu egzaminu, ale głowa do góry, musi się udać!
Bidol - biedna jesteś z tą nogą, oby szybko przeszło. A Wojtas gubi włochy strasznie i pojaśniały mu :)
M_M - ja zasypiam, gdy głowa dotknie poduszki ;)
Olga - ale to jest jakaś żyłka czy plamka?
Martadam - mówiłam Ci już, że wizyta bez fotki synka się nie liczy :blink: zdrówka życzę!
M89M - jak tam Miro? Może to rzeczywiście ząbki?
Anunia - jak oczko? śwetlik też jest ponoć dobry na problemy z oczkami.
Saiko - o właśnie kiecki w tym stylu mi się podobają, ale mi źle w takim fasonie. Fryzura też boska. Może na odnowienie przyrzeczeń małżeńskich sobie zafundujemy :) ale tak za 25 lat, bo włosy bym znowu musiała zapuścić :)
Kejtin - podziwiam za to ściąganie, chyba nie dałabym rady.
Daners, Maksiu - a Wy gdzie?

Wojtuś jeszcze śpi, więc idę prasować! Pa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484513 przez anszka
Bidol - Kamilka bossska!!! I jaka wytrwała :) Wojtek to nerwus, jak mu nie wychodzi, to się złości i tyle :laugh: Nie przekręca się w ogóle :) Raz mu się udało, ale to był przypadek.
No i Sebuś w tle, słodziak :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484537 przez Kamyczka
Bidol jakie słodkie dziciaczki masz :kiss: Kamilka też tak pupę podnosi jak mój Dominik :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484563 przez chłopek
makusi w olsztynie z Błażejem maja badanie słuchy na śpiąco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484577 przez anszka
Chłopek - a jakieś problemy są ze słuchem Błażejka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484585 przez saiko
hej dziewczynki,

jestem dzis zmeczona, zla i w ogole nie najlepiej sie czuje psychicznie

poklocilam sie z mezem przedwczoraj, bo ostatnio nic nie robi, nawet o jego obowiazkach jak mycie butelek i zmiana pieluchy musze mu przypominac a i tak zapomina
i to co zna z autopcji m89m - ciagle tylko gra w gry, czyta o grach lub oglada na You Tube filmiki o grach, nawet jak zajmuje sie malym to zamast sprobowac sie z nim pobawic to stoi przed ekranem i oglada filmiki na YT albo seriale
i wczoraj mu powiedzialam co mi przeszkadza i prawie ze soba nie gadamy - owszem zaczal wiecej robic ale boje sie ze to tymczasowa a wkurza mnei to strasznie bo kurna on tak samo jak ja siedzi w domu i nie ma nic do roboty (jeszcze nei wiadomo kiedy zacznie to zastepstwo) ato ja musze o wszsytkim myslec: o jedzeniu, spaniu, butelkach, ubrankach itd
maly od rana placzliwy, nawet noszenie nie pomaga, kazda zabawa jest fajna przez minute, nie moglam go na chwile odłożyć - chyba wyczuwa moje zdenerwowanie
teraz maz pojechal na egzamin na prawko i pewnie nie zda i bedzie że to przeze mnie :(

teraz siedze z malym sama, udało mi sie uspic ale w placzu i nie zjadl do konca butli wiec pewnie niedlugo sie obudzi :(

wkurza mnie podejscie tesciowej do synow, bo traktuje ich jak male dzieci, jak maz mial zostac w sobote sam z malym na 3h !!! to wezwala swoja siostre do pomocy mu

a jeszcze pogoda fatalna i nie moge uciec z domu chociaz na chwile, ale chyba sie zdecyduje mimo deszczu chociaz do apteki pojde

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484596 przez Daria23
Jeny ta pogoda mnie dobija jest tak ciemno jak o 17-18prawie ze:(
Saiko-oj ja bym też się wkurzyła jakby mój tak robił jak twój naszcześćie mój M chodzi jak w zegarku i po pracy on się zajmuje małym:)

Dziewczynki jaki miałyście kawałek na pierwszy taniec na weselu????bo ja mam jeden upatrzony ale Miśkowi tak średnio się widzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484641 przez Kamyczka
Daria23 napisał:

Jeny ta pogoda mnie dobija jest tak ciemno jak o 17-18prawie ze:(
Saiko-oj ja bym też się wkurzyła jakby mój tak robił jak twój naszcześćie mój M chodzi jak w zegarku i po pracy on się zajmuje małym:)

Dziewczynki jaki miałyście kawałek na pierwszy taniec na weselu????bo ja mam jeden upatrzony ale Miśkowi tak średnio się widzi

Daria ja miałam Paulę,ale teraz wybralabym inny,a o jakim myslisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484642 przez anszka
Saiko - moim zdaniem dobrze, że powiedziałaś, facetom trzeba mówić wprost, bo inaczej nie zrozumieją (albo udają ;) ). Jeśli teraz tego nie zmienisz, to będzie już tylko gorzej, bo będziesz bezustannie zła (i będzie to uzasadnione). Może przemyśli i zrozumie. Życzę Ci tego z całego serca. I pamiętaj, że masz rację!!!

Na pocieszenie dodam, że mój syn też jest dzisiaj mega marudny, o leżeniu nie ma mowy, a inne atrakcje też tylko na chwilkę go zadowalają.

Daria
- Seweryn Krajewski "Wielka miłość" w nieco przerobionej wersji :)
Aż się uśmiechnęłam na wspomnienie wyboru piosenki i samego pierwszego tańca :lol:

Mnie się jeszcze podobał Wodecki "Z Tobą chcę oglądać świat" - mam na płycie ślubnej przy zdjęciach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484646 przez Kamyczka
Saiko wspólczuję,ale tak jak pisze Anszka trzeba wyraźnie powiedzieć o co chodzi,bo faceci są inni heheh
Anszka piekny utwór na pierwszy taniec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484649 przez Kamyczka
chłopek napisał:

makusi w olsztynie z Błażejem maja badanie słuchy na śpiąco

ooooo ja nawet wiem,gdzie to jest jak jeździłam z małym na rehab to widzialam ten pokój,a co się dzieje,czy to tylko tak profilaktycznie?Mój słuch miał badany w szpitalu,a kiedy badać wzrok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484652 przez chłopek
ja miałam Karolaka "zabiore cie"

saiko u manie zawsze jak cos jest nie tak to zawsze moja wina ostatnio jak zostawił auto na wiatłach była moja wina bo padł akumulator

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484659 przez chłopek
błazej miał badany słuch ze wzgledu na to zapalenie opon, ale sie nie udało bo sie obudził

a wzrok to dopiero na 3 lata mozna chyba ze dziecko zeza długo robi
bo mojej siostry córka nie dowidzi ale nie maja jak zbadac wzroku jak bedzie starsza a ma 2 lata prawie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484664 przez anszka
Chłopek- a jak to uzasadnił? Ech, faceci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl