BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #541652 przez mama89muminka
Kamyczka pochwal sie jak Dominis ci urosl (i jego czupryna) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541667 przez BasiaOlek
Kamykowa - witam się i ja. Jestem Basia i mam syna Olka :) 3mam kciuki za operację Męża!!!!

Anna - wszystkiego najlepszego dla Mateuszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541672 przez Kamykowa84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541693 przez chłopek
Witam się i ja
bidol ściskam. Sebek je biszkopty a raczej je wciąga,a ostatnio wafle zbożowo ryżowe takie duże. Zbieramy się i jedziemy do mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541700 przez chłopek
Znowu dodało mi post z rana bo z tel. Jesteśmy u mamy sebek zjadł zupę grysikowa strasznie mu smakowala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541704 przez chłopek
Zapomniałam napisać witaj kamyczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541732 przez Daria23
Kamyczka- Tymuś dobrze jest zdrowy i rośnie jak na drożdżach:)waży nieco mniej bo 8,700:)ale twój Dominiś fajniuchny a jaką czuprynkę ma:)chyba niedługo będzie musiał fryzjera odwiedzić tak jak Sebek chłopka:)o to ładnie jak jeszcze pierś dajesz gratuluje determinacji:)a nie martw się przyjdzię i czas że i on będzie wcinał wszystko:)chrosteeczki tez znikną:)
a Dominiś już siedzi albo przekręca się?Tymi lubi wszystko jeść co by mu się nie dało:P

Kupiłam mu wczoraj z Rosmmana takie małe krążki ryżowe z sokiem jabłkowym ale mu smakują:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541734 przez Kamykowa84
Hejka Chłopek,twój Sebuś ma chyba bujniejszy włos :blink:
Daria nie wiem,dlaczego mu to nie smakuje,a cycuś tak :unsure: :unsure: czytałam wcześniejsze posty(próbowałam)-swietne zaproszenia a suknia bajeczna,pięknie będziesz wyglądała :) a tata twój jaki młokos :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541735 przez MamaEmilki
Hej dziewczyny

Ja Podobnie jak Kamyczka nie wiem dlaczego nie mogę się zalogować na moje konto,i tak was podczytywałam ,i próbowałam się zalogować . Wiem ,że i tak żadna zamną nie teskniła :laugh: także na spokojnie załozyłam nowe konto ;\

Olga Gdzie się podziewasz??? Tak jak dziewczyny napisały nie ma co się przejmowć jakąś tępą strzałą .Zazwyczaj ludzie zakompleksieni udzielają się w taki sposób w internecie ,i zapewne nie jest to inteligentny człowiek !

U nas nic nowego ,zaraz uciekamy do babci jak wrócę to postaram się coś wiecej napisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541770 przez Olga
Hej mamusie :)

U nas po staremu,nocka normalna,spacerek poł godzinny zaliczony.Dzisiaj tatuś w domku,to ja mogę sobie odpocząć :)

Kamyczka super,że w końcu jesteś i trzymam kciuki,za operację męża ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541772 przez Kamykowa84
Olga napisał:

Hej mamusie :)

U nas po staremu,nocka normalna,spacerek poł godzinny zaliczony.Dzisiaj tatuś w domku,to ja mogę sobie odpocząć :)

Kamyczka super,że w końcu jesteś i trzymam kciuki,za operację męża ;)

Dzięki,ja caly czas o tym myślę,a mlody daje czadu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541785 przez chłopek
my wrócilismy od mamy chłopcy śpia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541786 przez Olga
kamyczka ja tez na razie zostanę przy starym nicku dobrze :) Dominiś ma jakiegoś ząbka?

m m my też dajemy te jogurciki z Nestle,lub z Bobo Vity :) z bobo Vity wydaja się troszke bardziej kwaskowe :)

MamaEmilki jeste już :) i tęskniłyśmy za wami,co Ty mówisz-fajnie,że jesteście :kiss:

bidol to Sebek miał to na żywca robione :unsure: :ohmy: Biedny,współczuję :laugh: Ja się strasznie boję takich niby niewielkich zabiegów,nawet jak mi laryngolog w ucho zagląda,to panikuję :ohmy:

m89m no widzisz jak to szybko zlecialo,poradziłaś sobie i mężuś będzie miał już to wojsko za sobą :) a Miro może na ząbki taki marudny,tylko szukaj ich dobrze,bo ja przegapiłam ha ha i teraz prezent Marice muszę kupić :silly:

Anna dużo buziaczków dla Mateuszka :kiss: :kiss: :kiss: przez tą wczorajszą aferę przegapiłam święto Mateuszka :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541789 przez AniaiFilip
Witam wszystkie mamusie :)
Ja rowniez jestem mama lipcowa i mam synka Filipka. Podczytuje wasze forum juz dosc dlugo i wiele razy chcialam cos napisac ale zawsze cos stalo na przeszkodzie.
Mam nadzieje ze mi wybaczycie ze was podczytywalam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl