BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #541514 przez mama89muminka
bidol, daners ja pewnie jak do pl przyjade to dam mu posmakowac biszkopcikow. O ile przyjade przed tym 7 czy 10 miesiacem :P A to juz wiecie kto to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541519 przez bidol
mama89muminka napisał:

bidol, daners ja pewnie jak do pl przyjade to dam mu posmakowac biszkopcikow. O ile przyjade przed tym 7 czy 10 miesiacem :P A to juz wiecie kto to?


No nie. . Oczernianie incognito jest widocznie fajniejsze. Zagrania jak z podstawowki. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541525 przez Kamykowa84
Dzieki mamusie za entuzjaztyczne przyjęcie :) nie chcieli mnie tu normalnie jako Kamyczki to wrócilam jako Kamykowa :lol:
Bidol
nazywaj mnie jak chcesz,jak to mówi mój mąż ukochany "byle nie czarna doopa" :blink:
A mąż mój w Wawie, ma w pon przeszczep rogówki :( mam stresa
Bidol o co cho z tymi obgadywaczkami????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541529 przez bidol
Kamykowa84 napisał:

Dzieki mamusie za entuzjaztyczne przyjęcie :) nie chcieli mnie tu normalnie jako Kamyczki to wrócilam jako Kamykowa :lol:
Bidol
nazywaj mnie jak chcesz,jak to mówi mój mąż ukochany "byle nie czarna doopa" :blink:
A mąż mój w Wawie, ma w pon przeszczep rogówki :( mam stresa
Bidol o co cho z tymi obgadywaczkami????


Kamyczka- cofnij sie 3 strony to zobaczysz jak dym był. Az ..... ahh. Brak slow.
Biedny mezulek. Ale czemu ma ta operacje???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541533 przez Anna77
Hej,

oj mi też się dał ten wczorajszy temat czkał.

Kamyczka no wreszcie:) Chyba z przyzwyczajenia też zostanie Kamyczka, a może z czasem się przestawię, ok :unsure:

Bidol :blink:

Mati je te jogurciki. Kupujemy albo Nestle albo Bobovitę. Na śniadanko jemy kaszkę zwykle jakąś bezglutenową (glutenową, wielozbożową lub inną jemy na kolacyjkę) z połową słoiczka owocków, a drugiego dnia jogurcik też z połówką słoiczka owoców. Ciekawe co na takie zestawy nasze wierne czytelniczki, he he.

A i jeszcze przez to wczorajsze zamieszanie, zapomniałam Wam napisać że Mateusz wczoraj skończył 7 miesięcy :ohmy:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541537 przez Majowka
Czesc Kamyczka! :laugh: :laugh: :laugh: super ze jestes!!!!

Opowiadaj jak Domi!!!!! No I zaciskam kciuki za meza!

M89m, no ja tam nie krytykuje, sama zapewne bede musiala je podac, Bo pediatra mowil,ze robimy kaszka, zupka+owoc, a nastepnie jogurty....wiec pewnie te dla bejbikow (gotowce) mial na mysli.... :dry: Tak tylko sie dziwie, jak to jogurt moze sobie bez lodowki stac. Niestety zyjemy w takich czasach a nie innych :(


Anna, gratulacje!!!! 7miesiecy!!!! Pieknie! Sliczny Mati :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541540 przez mama89muminka
Buziole wielkie dla Mateuszka!! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541546 przez mama89muminka
Kamyczka mam nadzieje ze operacja meza pojdzie swietnie. Trzymamy kciuki.
Majowka no takie czasy, racja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541571 przez Kamykowa84
Anna całuski i gratki dla Matiego,ale duży chłopczyk już!!! :kiss: :kiss: :kiss: nazywaj mnie jak uważasz :)
Bidol ma taką chorobę stożek rogówki, już miał 2 operacjje na prawe oko a teraz ma przeszczep rogówki na lewe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541574 przez bidol
Ania - no faktycznie - gratulacje Mateuszku kochany Nasz. Duzo zdrowka i rosnij duuuzy. Łał 7 miesiacy - to juz tak powaznie brzmi :) Prześliczny chlopczyk jestes :kiss: :kiss:

Kamilka tez je te jogurciki. Smakuja jej nawet :)

Kamyczka - ooo to nie dobrze. Ale poprzednie sie udaly???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541587 przez Kamykowa84
bidol napisał:

Ania - no faktycznie - gratulacje Mateuszku kochany Nasz. Duzo zdrowka i rosnij duuuzy. Łał 7 miesiacy - to juz tak powaznie brzmi :) Prześliczny chlopczyk jestes :kiss: :kiss:

Kamilka tez je te jogurciki. Smakuja jej nawet :)

Kamyczka - ooo to nie dobrze. Ale poprzednie sie udaly???

Tak,tylko w lewym oku ten stożek jest tak zaawansowany,że musi byc przeszczep,a w prawym miał już 2 operacje i jest lepiej.Szczerze powiem,że u nas na wsi(Olsztyn) żadne okulista tej choroby nie zdiagnozował,dopiero w Wawie ehhhhh lekarze...........
Olga-nie wygłupiaj się-przez jakąś anonimową pseudo-matkę masz opuszczać forum?????Niech ona sp.......,bo jej wypowiedzi są tak pozbawione kultury,że dziwię się,że nie wstydziła się napisać tutaj......jestem w szoku,każdy taki odwazny anonimowo,ukawnij się Lola-miej odwagę, a nie oczzerniasz innych z ukrycia!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541618 przez Daria23
No cholera jasna no!!!!!że tak człowieka można wkur.....co to za babsztyl się przypałentał na nasze forum?/???i po cholere??swoje gadki Lol zostaw dla siebie...

OLGA- NAWET NIE MYŚL O OPUSZCZENIU NAS!!!! NASZE FORUM JEST KULTURALNE BARDZO SIĘ WSZYSTKIE LUBIMY WSPIERAMY I NIE POZWOLIMY ŻEBY COŚ SIĘ ZEPSUŁO PRZEZ JAKIEGOŚ BOLKA ZASRANEGO LOLKA...
DAJ SPOKÓJ OLGA WSZYSTKIE WIEMY ŻE I TOBIE TU DOBRZE A BEZ CIEBIE NIE BEDZIE TO SAMO ZRÓB TO DLA NAS DLA SWOICH PSIAPSIÓLEK I ZOSTAŃ!!!!!!!!!!!!PROSZE

Anna- buziaczki dla twojego Mateuszka nasz najstarszy chłopczyk:*
Kamyczka-hurrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):):):):):)?)":)ale cudnie że z nami jesteś dawaj tu fote Dominisia koniecznie i opowiadaj jak synuś się rozwija:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541623 przez Kamykowa84
Hejka Dariuś,całuski dla ślicznego Tymcia :kiss: :kiss: a Dominik rośnie wazy już 9kg,nadal ssie pierś najchętniej a słoiczki i nasz przeciery słabo :( byliśmy u dermatologa to nie ma skazy białkowej ani trądziku a te krostki sa najprawdopodobniej od śliny a on ją wciera i stąd to,ale za 2 tyg mamy kontrolę :blink: a jak Tymuś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541642 przez krecik
Kamykowa, witaj , my się jeszcze nie znamy jestem Jola i mam Stasia:)

Olga na pewno Ci jest przykro, ale nie zraźaj się, wszystkie tutaj na Ciebie czekamy:)

ja tylko na chwilkę, już się pakujemy, bo pogoda nie za ciekawa, S. robi się coraz fajniejszy, jak już będzie cieplutko, to przyjadę z Małym na cały tydzień, przynajmniej poodycha normalnym powietrzem:D


Ania buziaki dla M., jeju już siedem miesięcy, wiecie ja już nie pamiętam jak mój był taki malutki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541647 przez Kamykowa84
krecik napisał:

Kamykowa, witaj , my się jeszcze nie znamy jestem Jola i mam Stasia:)

Olga na pewno Ci jest przykro, ale nie zraźaj się, wszystkie tutaj na Ciebie czekamy:)

ja tylko na chwilkę, już się pakujemy, bo pogoda nie za ciekawa, S. robi się coraz fajniejszy, jak już będzie cieplutko, to przyjadę z Małym na cały tydzień, przynajmniej poodycha normalnym powietrzem:D

Hej Krecik,jestem Marta z Olsztyna,mama Dominika :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl