BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #543296 przez MamaEmilki
Anna77 dziękuje za info :)

AniaFilip Synuś naprawdę szliczny taki "rasowy" urode ma taką hmm włoską,latynowską? :)

Bidol no to poleciałaś już całkiem haha :laugh: piękne masz dzieciaczki :blink:

Patologia??? hahaha ...dobre :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #543298 przez Olga
bidol napisał:

o mamo jaki śliczny - tak sobie wymarzyłam Sebka- właśnie takiego. w książce było takie zdjęcie właśnie z identycznym chłopcem- i codziennie oglądałam je i tłumaczyłam sobie że właśnie taki będzie - i było jeszcze jedno zdjęcie z takim paskudkiem - i pokazywałam mężowi i się śmiałam - żeby tylko nie była taki - no i po porodzie mąż przywiózł mi tą książkę i okazało się że Sebek był identyczniy- ale jak ten paskudek :lol: :lol: :lol: hahahahahaha :lol: :lol: :lol: ale pokochałam jak swoje - hahahhahahahjahahhahaha :lol: i za nic w świecie bym nie zamieniła :lol:

reasumując - Filipek jest przepiękny :cheer: :cheer:



bidol Ty jesteś nie możliwa-"pokochałam jak swoje" to jest dobre :lol: :lol: :lol:

Kurde obleciałam całe miasteczko i nie mogę nigdzie dostać Nan podwójnego opakowania i musiał pojedyncze kupić :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543314 przez AniaiFilip
MamaEmilki napisał:

Anna77 dziękuje za info :)

AniaFilip Synuś naprawdę szliczny taki "rasowy" urode ma taką hmm włoską,latynowską? :)

Bidol no to poleciałaś już całkiem haha :laugh: piękne masz dzieciaczki :blink:

Patologia??? hahaha ...dobre :lol:


hehe my wlasnie tak z wloska go nazywamy:EL DIABLO

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543317 przez chłopek
No tu straszna patologia :-D my jutro próbujemy jednak łososia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543318 przez AniaiFilip
Przepraszam dziewczyny mialam kazdej cos napisac ale chyba nocy by mi zabraklo postaram sie odpowiadac na biezaco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543321 przez maksiu
Nie no nie moge z was patologia to malo powiedziane, olga ja to wg po tych zdjeciach zostane chyba powieszona na szubienicy :) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol:
Blazej lula zjadl na gesto kasze z serkiem i spi, maks tez ale sie przebudzil i musialam dac mu syrop przeciw bolowy jej kiedy mu to przejdzie,
Chlopek wiesz co powiem ci ze raczej nic mu nie bedzie jak odrobine mu dasz:) no chyba ze cie jak to daria powiedziala chuk noris skarci to :S ym sie bala :lol: :lol:
Ja mojemu ostatnio na sniadanie dalam parowke akurat udalo mi sie kupic cieleca i wszamal polowe takiej parowki, zastanawiam sie nad kielbaska np szynka io chlebek z maselkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543323 przez MamaEmilki
a mała coś się nie najada tymi słoiczkami,chyba zamówie jutro kebaba może będzie bardziej syta? Jak myslicie :unsure: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #543325 przez Majowka
bidol napisał:

AniaiFilip napisał:

bidol napisał:

o mamo jaki śliczny - tak sobie wymarzyłam Sebka- właśnie takiego. w książce było takie zdjęcie właśnie z identycznym chłopcem- i codziennie oglądałam je i tłumaczyłam sobie że właśnie taki będzie - i było jeszcze jedno zdjęcie z takim paskudkiem - i pokazywałam mężowi i się śmiałam - żeby tylko nie była taki - no i po porodzie mąż przywiózł mi tą książkę i okazało się że Sebek był identyczniy- ale jak ten paskudek :lol: :lol: :lol: hahahahahaha :lol: :lol: :lol: ale pokochałam jak swoje - hahahhahahahjahahhahaha :lol: i za nic w świecie bym nie zamieniła :lol:

reasumując - Filipek jest przepiękny :cheer: :cheer:

Ale sie usmialam:)
tylko cos mi sie nie zgadza bo ja twojego Sebka widzialam zjecie taki sliczny blondyneczek?


hahaha - tak :lol:

Majóweczka - no teraz śliczny ale po porodzie - no nie oszukujmy się mister poland to on nie był :lol: :lol:


Hehe, ja tam nie wiem, ale ja to mam tak,Ze z tych zdjeci na fejsie, to pierwsze jest dla mnie najpiekniejsze, a kila osob juz mi sugerowalo je skasowac : :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543333 przez maksiu
MamaEmilki napisał:

a mała coś się nie najada tymi słoiczkami,chyba zamówie jutro kebaba może będzie bardziej syta? Jak myslicie :unsure: :lol:

nie no normalnie padlam z tego dobra jestes :lol: :lol: wiesz co lepiej zamow jej hamburgera albo pizze pewnie lepiej jej bedzie smakowalo mhh chociaz nie no kebeb tez sie wydaje oki
AiF masz boskiego synka az sie zakochalam normalnie milosc od pierwszego wejrzenia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543346 przez chłopek
Mamaemilki ja będę na wieczór robić pizzę to przyjedzcie do mnie :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #543349 przez bidol
AF - noto my na Kamke mowimy mongoł :) hahahhaha

No wiem ze piekne wiem :)
Ale jutro postaram sie wstawic zdjecie Seby jak był malutki.

AF - zdjecia to zasługa aparatu :laugh:

No ale sie wesolo zrobilo :)

Majoweczko - wiem ktor chyba - to zaraz po urodzeniu???

ME- hahaha kebaba - a co nie zaluj dziecku :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543350 przez maksiu
chlopek to wiesz co moze i my z blazejem sie zalapiemy bo ja na obiad mam jarzynowa jutro pewnie maly zje ale sie nia az tak nie naje wiec pizza by nam odpowiadala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543360 przez MamaEmilki
chłopek to ok my jutro zjezdzamy do ciebie na pizze , maksiu też juz chetna, moze reszta sie skusi i dzieciaczki przynajmniej nie będą oszukane na tych papkach :laugh: :lol: :lol: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543361 przez chłopek
Sebek parówki juz dawno je a ostatnio jogurt straciatella

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543364 przez Majowka
Tak, to pierwsze po urodzeniu! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl