BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #621972 przez Olga
No my po 18 jedziemy jednak do tego kręglarza,niech zobaczy Oldze ta nogę,żeby jej na przyszłośc nie bolała ;) Później wam napiszę,co on na to :unsure:

ME ja to bym mogła cały dzień jeździć,mam nadziję,że kiedyś mi minie.Dzisiaj pod szpitalem taki ruch,więc miałam nie lada zadanie tam zaparkować,ale poszło super i teraz mężulka przywiozłam z pracy.Pojechałam z małym,pierwszy raz sama z nim,bo nie miałam z kim go zostawić :silly: Jak na razie czuję się pewnie,oczywiście tylko w swoim miasteczku i na jego obrzeżach,dalej jeszcze nie byłam,ale to kwestia czasu.W maju będę jechała do Włocławka,tam zdawałam egzamin na usg piersi,więc zobaczymy :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622042 przez słoneczko
czesc dziewczynki

ale maly dal mi popalic ostatnio hohoho ale wyszedl mu zabek no i nastepny juz wychodzi bedzie sie znow dzialo:p

m_m to Olinus daje popalic ale mu to minie napewno zycze wytrwalosci;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622044 przez słoneczko
Bidol widzialam czerwona kartke mi dalas ale juz sie melduje zmieniamy na zolta? widze na zdjeciach podobienstwo zwlaszcza na 2;)

Daria oj zabawilabym sie na imprezce ale moge pomarzyc sobie:(

m89m silna kobitka jestes i swietnie dajesz sobie rade z Mirusiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622048 przez słoneczko
Olga zdrowka dla ciorci;)

Anna Mateuszek juz zdrowy? jak noga?

Kamyczka jak zdrowko Twoje i Dominisia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622055 przez słoneczko
MamaEmilki lubisz sama zostawac? ja to jestem zabardzo zzyta z mezusiem ;) napisz cos o Emilce jakie postepy robi?

AniaFilip jak tam nasz lobuziak? jak sobie radzisz z praca i wychowaniem malego lobuza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622175 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622202 przez krecik
hej kochane,powracam do żywych:D
narazie się przywitam, co u Was doczytam jutro, mam nadzieje, że wszytsko ok:)

Moj łobuz ma katar, mam nadzieje, ze w coś gorszego się to nie przemieni...a do tego tak mi paskuda cycki pogryzł;/

Na poprawę humoru zrobiliśmy sobie z mężem po drinku( mój taki lajcik), chyba pomyliłam szklanki i wypiłam jego, bo coś za dobrze mi teraz:D

Jutro mamy grilla bez względu na pogodę:D


buziaki, jutro już będę na bieżąco:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622213 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622245 przez daners
noo i wreszcie weeekend :)

Witam kochane ;p :blink:

w sumie ogl rodzinke.pl a wy c tam robicie :):)

MamaEmilki ja tez lubie sama zostawac :) jakos tak lepiej jest hehehe :)

Krecik cos katar panuje bo ma cop drugi dzidzia ;] to zdrowka zyczymy ;] moj tez sie meczy ;/ a jak mam w rece aspirator i recznik to krzyk na maksa.... recznik by Go otulic by mi sie nie wyrywal hehe hardcore co :ohmy: ale inaczej nieumiem dac rady z takim malym brzdacem a co bedzie pozniej lol :)

Olga super driver jestes :):)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622272 przez Olga
Dziewczynki,ten facet o byliśmy,jest boski.Kazał Oldze dać stopę,pomasował,raz ją lekko zabolała i drugi podskoczyła,znów pomasował i kazał jej wstać i było ok.Do niego ją wniosłam na barana,a od niego wyszła sama w jednym bucie ha ha,bo drugiego nie mieliśmy,bo nie mogła włożyć :lol: Teraz moja mama z Mariką będą szły do niego po 20,zobaczymy,co powie na Mariki skrzywienie kręgosłupa :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622341 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622348 przez Majowka
czesc dziewczyny!

Lucasek zaczal sie podciagac pzy sofie, stole mojej nodze i wstaje!!! :) troche postoi i spada, ale zawsze to krok do przodu!

suchajcie u nas zapowiadaja na nast tydzien 29stopni!!!!!!!!!!!!!!!!!

jutro tez bedzie pieknie, juz ponad 20 jest! uff, nareszcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #622358 przez Olga
A Ignaś za to nie możliwy jest dzisiaj,taki maruda i spać nie chce tzn.uspić sie nie daje od wczoraj,płacz nie z tej ziemi jest :angry: Co się z nim dzieje,czyżby to w końcu ząbki,a może skok rozwojowy :angry: :ohmy:

Kamyczka jestem mega szczęśliwa,wcisnęłam temu facetowi na siłę do kieszeni 20zl.bo on nie mówi ceny,tylko co łaska :lol: Tak się cieszę,że może normalnie chodzić i jej nie boli.Kurde,czemu lekarze nie nastawiają tego typu przypadku,przecież gdyby jej założyli gips,lub chodziła w tej ortezie 6 tyg.to tak by jej się zrosło :angry: i ciągle by ją tam coś bolało :( I najlepsze,pytam go się,czy to możliwe,żeby 17 latka miała takie skrzywienie kręgosłupa,że ją boli,a on się zaśmiał i mówi do mnie,że nie zdaję sobie sprawy,jak maleńkie dzieci mają skrzywienia,a co tu mówić o 17 latce,że jak najbardziej ma prawo ją to boleć :ohmy: :ohmy: :ohmy:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622367 przez Kamykowa84
Majowka gratuluje Lucas jest mega zdolny :kiss: ale super macie lato juz!U nas caly dzien pada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622375 przez Kamykowa84
Olga kurde to szok z tymi skrzywieniami :ohmy: to nawet kasy od was nie chcial?wow,nawet.nie wiedzialam,ze tacy ludzie istnieja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl