BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 1 miesiąc temu #622405 przez Olga
majówka Lukasek zacznie biegać szybciej,niz się tego spodziewacie :silly:

kamyczka,ta są tacy ludzie,do niego przyjeżdżają z całej Polski i nie tylk,jutro ma mieś kogoś z Hamburga.I to nie ściema,on faktycznie potrafi zdziałac cuda,a to normalny facet,w domu na wersalce Oldze tą noge masował,jego żona sobie siedziała i rozmawialiśmy.Byli ze mną znajomi,oboje też do niego. :silly: Córkę mają w Angli i tam jak jadą w odwiedziny,to też ma swoich stałych klientów :silly: nawet lekarze do niego jeżdźą :ohmy:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622422 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #622436 przez Olga
AiF,nie to nie znachor,chociaż miałam podobne myśli jak tam jechałam,a to kręglarz-masażysta.Normalny mąż i ojciec,a nauczył sie tego wszystkiego od swoich rodziców,ponoć oboje potrafili tak leczyć,a może coś we krwi zostało :silly:

ME to kiedy synuś ma pierwszą komunię,że już jutro spowiedź :unsure:

słoneczko to masz małego łobuziaka w domku,daje Ci popalić :ohmy: Wyrośnie z tego :lol: tak mi wszyscy przy Oldze mówili i macie przykład,ciągle coś :lol: :silly:

Idę spać,w końcu dzisiaj wstałam po 4,a i za dużo w nocy nie spałam.Dzień pełen wrażeń i padam na twarz :silly: Kolorowych snów dziewczynki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622506 przez Anna77
ME oj pamiętam pierwszą spowiedź Kamila i cały ten czas. Dla mnie było podwójnie stresująco, bo w dniu Komunii chrzciliśmy Kubę.

AF no i jak kolacyjka Filipa :unsure: ? A ta kontuzja to nie wiem, może od biegania, ale raczej coś tam musiało być wcześniej, bo jak mi się to zaczęło, to raczej takie marszobiegi lightowe były.

Olga ja bardzo lubię jeździć. Kurcze, ale fajnie z tym kręgarzem.

Słoneczko Mateuszowi kończy się chyba kapanie z noska. Chyba. A noga... hmmmm jako tako.

Majówka jesteś bezlitosna z tymi prognozami pogody. Choć mi by te 20 stopni wystarczyły :silly: Bardzo lubię z takimi Maluszkami właśnie to, że w sumie każdego dnia można zaobserwować coś nowego. Super że Lucasek się podciąga.

Nie pisałam wcześniej, bo jakby mi się znowu nie udało, to śmiech by był na całego. Ale udało się i .... jestem w Kołobrzegu. Sama. Wyśpię się i poleniuchuję jutro. W niedzielę wieczorkiem będę z powrotem w domku. Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622524 przez chłopek
Część nie zaoglądam do was bo mi net słabo chodzi tylko na fb mogę wejść ale udało mi się na forum. Mamy trochę problemów zostaliśmy bez środków do życia. No ale mąż szuka pracy. Chłopcy zdrowi ksawery łobuz jak zawsze. Sebek ma 2 ząbki i widzę że wychodzi górną jedynka. Mnie strasznie noga w kolanie boli muszę wybrać się do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #622527 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622608 przez Olga
Hej dziewczynki.

Przywitam się tylko i lecę z pieskiem na dwór.Chyba będzie dzisiaj pięknie,bo już słoneczko świei.Pospaliśmy do 8 i muszę poprzestawiać Ignasiowi godziny spania,bo nie chce na noc zasypiać,drze się w niebogłsy :angry: :angry: ale to dlatego,że za późno wstaje z drugiej drzemki :( a tak było wszystko ładnie poukładane :angry:

Anna wypocznij porządnie i naładuj alumulatorki na nastepny tydzień :silly: :lol: a kręglarzowi jestem bardzo wdzięczna-piękna wiosna,a moja córcia by w domu siedziała :(

kamyczka ja nie pomogę w tych sprawach :(

chłopek to nie wesoło,a co z tamtą pracą męża :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622654 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622665 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622673 przez słoneczko
czesc dziewczynki maly ma drzemke wiec moge do was zajrzec:)

M_m, AniaFilip pytalyscie jak sie czuje a wiec tak sobie nadal jestem obolala ze szkoda gadac, wiosna idzie a ja obolala i wygladam jak straszydło az wstyd wyjsc z domu :) odebralam juz wszytskie wyniki i bylam u lekarza beda mi wycinac te komorki rakowe i bede przyjmowala leki :) najgorsze bylo badanie kolposkopowe mowia ze to wogole nie boli, tak jasne jak poszlam na te badanie to tak mnie rozszerzyli ze az carki pomnie przeszly, do tego zaczeli cos grzebac i wycinac taki szczypcami na zywca bez znieczulenia ze musialam ze umre z bolu, zreszta to nie jest bol do opisania, e tam niebede was tutaj zanudzala mna wiosna idzie i sie z tego cieszmy :)

A Pawcio ma juz 5 zabków :) wstaje juz sam podpiera sie wszystkiego i wstaje, ja stoi to trzyma sie tylko jedna reka:) raczkuje ale z glowa w dol nie patrzy jak raczkuje i obija sie o szafki, drzwi glowa smiesznie to wyglada:) jak go przebieram to musze go trzymac jedna reka bo inaczej sie nie da albo mi maz go trzyma tak sie rzuca:) no i nauczyl sie siadac sam z kazdej pozycji :)

ChŁOPEK milo Cie widziec :) napewno wszytsko sie ułozy zobaczysz? a maz juz tam niepracuje ?

Olga napisz nam koniecznie jak Ignas bedzie chodzil:) jak bede po operacji to sie spotkamy?

Majówka normalnie masz lato :) to biore Pawełka i przyjezdzamy do Ciebie wygrzac sie troche i opalac:) a Lucasek swietne robi postepy:) poprosze zdjecie:)

Kamyczka ja tez niepomoge:) wracasz do pracy tam gdzie pracowalas?

Anna zycze wypoczynku :)

Bidol halo gdzie jestes?

Misiowa jak wyniki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622679 przez słoneczko
Anszka czesc :) bardzo sie ciesze ze Wojtus taki grzeczny :) a Tobie zycze samych sukcesów w pracy:) no i odzywaj sie czesciej bo tesknimy za Toba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622690 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #622699 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622703 przez słoneczko
Kamyczka ale Dominis urosł :) ale ma fajne włoski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622707 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl