BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 1 miesiąc temu #623708 przez Olga
lusia u nas tutaj dzisiaj też cisza,chyba wszyscy spacerują w wiosenny dzień :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623710 przez lusiamamanikosia
też bym wyszła na spacer ale dziś w Warszawie brzydko, jakoś zimno i bardzo wieje :( więc siedzimy w domu może jeszcze coś się zmieni oby ... to tylko pozazdrościć pogody bo u Nas miało być 13 stopni i słonko a nic z tego nie ma :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623714 przez Olga
To u nas podonie,jak u Ciebie,tyle,że nie pada na razie,ale strasznie pochmurno.Mały wstał wlaśnie,zje obiadek i odwiedzimy babcie i dziadka,może nie będzie padać :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623717 przez lusiamamanikosia
Mój puki co śpi jeszcze :) zobaczymy jaka będzie sytuacja jak się obudzi i zje obiadek ... bo nie chce mi się w domu siedzieć, ale pogoda nie zachęca jak na razie do spaceru =( a co tam dobrego na obiadek macie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623723 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623724 przez lusiamamanikosia
AniaiFilip - część :) pozazdrościć że możesz sobie popracować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623725 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623726 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623760 przez MamaEmilki
My juz na spacerku,pogoda na krótki relawek:D emilciaa śpi a mama uzupełnia niedobór witaminy d;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623774 przez bidol
AF-powanie. Ty lubisz pracowac w niedziele ??

Lusia - witaj. Widze ze Nikos konczy dzis 8 miesiecy :-)
ME- zazdroszcze pogody :-)

Olga – mam dzis taki sam stan :( jestem mega wsciekla. Ale moj Jedrla nie jest bez winy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623788 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623792 przez krecik
hej
nie dam rady nadrobić:( mieliśmy strasznie zajęty weekend, zjechało się troszke ludzi do nas i nie było na nic czasu:D grill się udał

pamiętam, że Słoneczko pytałaś, czego mój się nowego nauczył, w sumie to chyba nie ma się czym chwalić otóż nauczyl się wymuszać wszystko, sądzę, że w jakiejś mafii mają podobne sposoby, ale teraz mu się ukróci, bo właśnie wróciliśmy do domu:D Nawet nie wiecie mi jak dobrze, u Rodziców jest super, ale niedłużej niż dwa tygodnie;) A dla Ciebie kochana zdrówka i siły, dla Misiowej też, ułoży się powolutku:)

Lusia cześć

bidol mnie też jakieś hormony dopadly. Zdrówka dla Taty:) Kamilka na balkonie jak zwykle urocza, a nie wiało jej tsm? a co do (.)(.) to bez zmian, dobrze, ze mi przypomniałąś, to sobie posmaruje maścią:)


Anna77 dobrze Ci:) fajne masz, ze możesz Matiego zostawić na noc, ja to pewnie jeszcze długo będę uwiązana:(

kamyczka, rozumiem, u nas na gorze już impreza:P

ME też byms ię chciała wyspać.

KM
najlepszego! nam rocznica ślubu prawie się pokrywa z urodzinami S. mały się spóźnił dwa dni:)

AiF
może jakieś zdjęcia naszego przystojniaka na osłode?:>

Maksiu
trzymaj się:)

Chłopek, sądzę, ze mąż szybko znajdzie pracę dla kierowców jest zapotrzebowanie:D

Mój Staś zrobił najsłodszą rzecz na świecie, obudził się po 6 ( 7 min po 6;/) to włożylam mu szlafroczek, dałam smoka i posadziłam, żeby się pobawił i sie położylam, zrobiło się cicho i się wystraszylam, wstaje, a tej sie przewrócił twarzą na kocyk i usnął...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623819 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623835 przez Olga
Jestem padnieta-4 godz.z małym na dworzu :silly: On chce tylko chodzić,ewentualnie jak ma humor,to posiedzi w wózku,ale musi być w ruchu,nie mogę z nikim ustać i pogadać.Chyba robi się prawdziwa wiosna,u nas się super cieplutko zrobiło :lol:
Ignaś też wszystko wymusza,chce chodzić własnymi ścieżkami,nie mogę go odwrócić,no i wszystkie kamienie zbiera i oczywiście do buzi :angry:

Powiedzcie mi,jak będę z małym sama jechała i z przodu go będę wiozła,a mam poduszkę powietrzną,to ma być przodem do kierunku jazdy tak?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623918 przez lusiamamanikosia
tak dziś Nikoś ma już 8 miesięcy :) i dziękuje :* i cześć jeszcze raz wszystkim !!! :)
I Nam się udało pójść na spacerek pojechaliśmy do naszego mieszkania na drugi koniec Warszawy bo Mąż tam remoncik robi :) i małemu na szczęście podróżowanie metrem, tramwajami nie przeszkadza a bałam się tego bardzo ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl