BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 1 miesiąc temu #623405 przez bidol
Jestem.

Sloneczko -zdjecia Pawcia urocze do tego stopnia ze wszystkie kartki zostaly anulowane :) Pawelek jest sliczny i na 100% da Ci bardzo duzo sily w walce z choroba :) mysle o Tobie i trzymam kciuki :kiss:

M89M - ale Miro slodki :) no i z tego co widze to gorne 2 jki mu wyrosly ?? :)

Kamyczka - Dominis przeslodki :) a te wloski powalaja. I jakie blyszczace. Piekne :)

Ania - no wiem. Dalam plame. Ale w telefonie mam ustawione auto przesylanie i jak robie fotke to wstawia sie na fb :) A Lozeczko na tarasie stalo bo Seba biegl po dworze no i Kama by chciala no wiec wlozylam ja do lozeczka z sama wpadlam w wir pozadkow siosennych.
Zazdroszcze wypoczynku. Dobrze masz z tym Twoim B. Mi tez szumi :) a do tego szumu wystarczy mi jedno piwo ;)

M_M - zdjecia Olinka boooskie. Alez on pieknie ubrany :) no i slicznie stoi sam :)

Maksiu - bedzie dobrze. Tak jak mowilam. No i Anna ma racje grunt to pozytywne myslenie. A mezem sie nie przejmuj. Kazdy sie kluci :)

Anszka - no nareszcie !!! Super ze powrot do pracy udany. Zdrwka dla Wojtusia :)

ME - 12.05 to tez moj chrzesniak ma komunie :) a i super ze impreza w lokalu. Zawsze to mniej roboty i stresu :)

Chlopek - oby maz szybko znalazl prace :kiss:

Daners - zdrowka dla Filipka :)

AF - jutro praca??

KM - no u Nas pogoda cudowna :) oby tak dalej :)

Misiowa :kiss:

Krecik - jak tam Twoje (.)(.) ;)


Ja dzis juz ledwo chodze. Kamila jest nieznosna. Chogzi za noga jak pies. Nigdzie ruszyc sie nie da bo pisk i placz. Nie mam pojecia co sie dzieje. To do niej nie podobne :( wstaje przy meblach ale nadal jest wiotka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623410 przez Anna77
Bidol no właśnie. A odnośnie piszczenia Kamilki. Mateusz jak nauczył się czołgać, to też się wkurza i piszczy. Najgorsze jest jak się krzątam. Pójdzie za mną do kuchni, a ja muszę iść zaraz do łazienki, czy pokoju. A on przecież dopiero wykonał tyle pracy, by do mnie dojść. No i krzyk. Ale idzie nam coraz lepiej.

Aaaa, moja głowa przez ciążę i karmienie też mooocnooo osłabła. Ale fakt, wypiłam już prawie całą butelkę tego martini 0,7l. Edytuję: Wypiłam całą butelkę :ohmy: Oj jutro będzie główka bolała. Wyjeżdżam ok. 14.30 więc powinnam dojść do siebie, he he.

Anszka no właśnie. A gdzie pracujesz?? No i kurcze, co teraz z naszym spacerem po Sołaczu :unsure:

Wiecie co, mam problem bo nie wzięłam laktatora. Ściągałam co nieco pod prysznicem, ale za mało. (.)(.) zaczynają mnie boleć :(, bo się napełniają :huh:

Aaaa i była fajna promocja w Esotiq. Chciałam kupić stanik. Kosztował jakieś 75 zł. A pani przy kasie mnie oświeciła i powiedziała, że jak wezmę jeszcze jeden to za dwa zapłacę 99 złotych. Wzięłam więc czarny i beżowy i jestem baaardzo zadowolona. Te z przed ciąży są mi za małe, a tych do karmienia mam troszkę dosyć. Zresztą w dzień już praktycznie nie karmię, więc nie są mi potrzebne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623469 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623487 przez bidol
Doberek :)

Kamyczka - a dziekuje. Dzis ma miec jeszcze jedna dawke a dalej zobaczymy. On ma teraz ta chemie eksperymentalna no i nawet dobrze ja znosi. Nawet wlosy mu bardzo nie wypadly :)
Wspolczuje nocki :(

Anna - czy swiat wiruje dzisiaj :lol:

My lecimy na sniadanko. Jak na razie pochmurno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623506 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623514 przez km
hej u nas jeszcze nie pada :) wiec moze bedzie targ, bo chce kupic chodzik malemu, boje sie ze bedzie tak jak u mm bo moj to tez nerwos, teraz nauczyl sie wychodzic z krzeselka do karmienia, masakra, przeklada jedna noge do drugiej obraca sie na brzuch i zeslizguje sie dolem, zajmuje mu to minute, a nie przypinamy go bo wtedy jest wrzask ze sie ruszyc nie moze :angry:

mm- super zdjecia, jejciu ty tal ladnie ubierasz malego po domu :) , bo moj to chodzi jak dziecko wojny, 3 razy dziennie musze go przebierac a io taK JEST brudny. Ja tam tez wole byc z malym ciagle na podlodze, bo ciagle wstaje o to co nie wolno :angry:

Dziewczyny osttanio zobaczylam w schemacxie karmienia, ze powinno sie juz wprowadzac drugie danie, czyli rzadka nbezmiesna zupka i pozniej miesko z np. ziemniakami i wwarzywami, chyba troche za wczesnie jak dla mnie, a wy kiedy swoim starszym pociechom zaczelyscie podawac obiad dwudaniowy ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623520 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623522 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623532 przez Anna77
Dzień Doberek, a u mnie ok. Głowa nie boli, samopoczucie w porządku, widzę że słoneczko pięknie świeci, słychać mewy. Jest pięknie. No może poza tym że (.)(.) bolą.

ME my mamy trzy pokojowe mieszkanko, więc szału nie ma. Było nas 20 osób. Ale w restauracji o niebo wygodniej i spokojniej :)

KM masz rację z tym schematem. Faktycznie tak jest, że na tym etapie mamy wprowadzać dwudaniowe obiadki. Pani doktor mi powiedziała, że one mogą być "oddalone" w czasie. Czyli nie tak od razu. Osobiście słabo sobie to wyobrażam, więc u mnie pewnie nie przejdzie.

Bidol dobrze że tata dobrze znosi tę chemię. Będzie miał siłę na zabawy z wnukami :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623533 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623574 przez Anna77
Idę na spacer, w końcu trzeba przespacerować się po plaży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623605 przez km
dzieki dziewczyny za zyczenia :) :) :)

Anna- no ja tez jeszcze chyba troche poczekam ,te schematy to czasami trzeba przez palce przesiac :silly: chyba tresciwa zupka wystarczy narazie, wolalam sie jednak poradzic doswiadczonych mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623616 przez bidol
ME - zapraszam ale ze sloneczkiem bo u Nas pochmurno i kropi deszczyk :(

KM - wszystkiego dobrego z okazji rocznicy. Nasza tez sie zbliza nieuchronnie :) co do kolacji to usmialam sie bardzo :)
Moj Jedrula jak chcial mi sie oswiadczycz to wlasnie poszlismy na kolacje. Ale ze byl tlok i dlugo czekalo sie na dania to zamowilismy pizze. Po prawie godzinie oczekiwania przyniesli nam ale jakas calkiem inna. No i z czosnkiem. Bylismy tak glodni ze zjedlismy i taka. No ale z ossiadczyn nici bo tak smierdzialo od nas tym czosnkiem ze czar prysl. I tak Jedrek bujal sie z tym pierscionkiem jeszcze przez prawie 2 tygodnie. Bo pozniej sie poklucilam z nim. A pozniej jeszcze cos - no i tak to jest z tymi restauracjami :)

Ania - to milego spacerowania.

Kamyczka - i jak Ty biedna bez kawy przetrwasz??

AF - oj biedna Ty jestes z ta praca. A tata jeszcze na dlugo zostaje??

Ale jestem zla. Jedrula wgral mi nowe oprogramowanie do smarta i klawiatura mi sie non stop zacina. Wskakują mi cyferki i pisze co innego nie bym chciala :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623665 przez Olga
Hej dziewczynki.

Cos nie mam dzisiaj humoru,dre się na wszystkich :angry: Mężulek sobie na rybki pojechał o 3 nad ranem,na szczęście juz o 10 był z powrotem (bez ryb oczywiście,bo za zimno jeszcze),ale co z tego,jak teraz będzie odsypiał,ale tylko do czasu jak mały wstanie,nie ma spania,ja mu na ryby nie kazałam jechać :angry: :angry: :angry: Ignaś był w kościółku,ale wytrzymał tylko pół mszy,bo śpiący był :blink:
zrobię obiadek i chyba się do mamy przejdę z małym :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623703 przez lusiamamanikosia
Cześć wszystkim Mamusiom :) Piszę z nowego profilu bo do tamtego nie mogę się zalogować :( dawno mnie tu nie było :P i jakoś dziś na fb cisza więc postanowiłam że wpadnę tutaj zobaczyć co tam u Was słychać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl