BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 8 miesiąc temu #732257 przez bidol
Doberek :)

Olga - oo to super :) zawsze to do domu a nie z domu :lol: :lol: :lol:

Kamyczka - dziękuję - z Tatą lepiej - właśnie pojechał na zdjęcie szwów i cewnika :)
Dominiś cudny - bardzo dorośle wygląda z tymi włoskami podciętymi - no i Ty pięknie wyglądasz - tak naturalnie i na bardzo szczęśliwą :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ME - hahah - no to nie tylko podobnie panny chodzą spać - podbicie też wysokie mamy :( masakra - o butach z ecco mogę zapomnieć - Polecam clark's ale z literką "G" to oznaczenie dla tęgiej stopy :dry: - my właśnie nosimy "g" aa i z nike adidaski są ok - mamy jeszcze zarę i już za bardzo się nie mieści nóżka :(
Co do ubierania u Nas raczej problemu nie ma - Kamila jak się dorwie do swojej szafki z ubraniami to przychodzi jak cudak ubrana - wszystko na szyi i głowie poprzewieszane - hahaha :lol: :lol:

Majółwka - Lucasik słodki - no i jaki szczęśliwy - no i Twój mąż jaki opiekuńczy - widać żę sprawia im to frajdę :lol: :lol:

no i mamy kolejnego zęba - to już 11 :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732346 przez daners
hejka ;]

Bidol gratki dla Kamiki z powodu ząbków ;] a co do ubrania no a co Ty myslalas księżniczki lubia łaszki wiec cuduje by potem zapozowac w ner fotuni ;p

u nas to jednak nie zeby ;/ bylam wczoraj u lekarza bo wolalam to zweryfikowasc i okazalo sie ze mamy początki anginy ;/

Daria czyzby Tymus przesylal jakiegos wirusa anginusa ;-p

Olga nie szalej z tymi butami TAAAK NO ;-P

dobra ide sie relaksing ;] bo zaraz do pracy eeech i meczyc sie.. wpadaja do nas jacys rosjanie by nas uczyc heheh sWIetnie ;P



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732365 przez Daria23
Hej Laski i ja się witam.U nas dziś w nocy jakaś masakra.Nie wiem co się stało Tymkowi od 24 płacz krzyk ledwo co udało mi się go uspokoić:(.Jak jeszcze dziś tak bedzie w nocy to jutro do lekarza-po tej anginie boję się odrazu a czasem wydaje mi się że połyka znowu tą śline tak inaczej.

Kamyczka-ale wam dobrze:)Fajnie jak mąż ma urlop i można razem spędzać czas...ZdjęciA fajniutkie szkoda tylko że takie malutkie ale i tak ładnie wyszliście:)

Daners-a kto to wie ta angina widzisz ostatnio panuje moja znajoma też mówiła,że dużo dzieci choruje na nią teraz:(Dużo zdrówka dla Filipka.

U nas dziś pochmurno z prześwitami słonka-nawet mi pasi taka stonowana pogoda.
Nie mam coś weny do pisania okres mnie dopadł i jakaś taka osowiała chodze czyżby jesienny klimat mnie łapał?oby nie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732391 przez Olga
Hej.

Ja jednak w domu,nie mogłam dzisiaj iść,może jutro się uda,ale Marika oczywiście pracuje cały czas.Wczoraj poszalałyśmy z Mariką i Ignasiem w lumpiku-180zł straciłam,ale tyle ciuchów mamy,nawet małemu z Zary nową bluzę z metką kupiłam za 16zł.Od razu humor nam się polepszył,Olga też koszulę fajną zarobiła,ale oczywiście Marika najwięcej z małym,bo byli,więc przymierzali (Marika,Ignaś szalał między ludźmi ).

Angina faktycznie panuje,aż się boję :angry:

daners akurat buty to ja uwielbiam,dziewczyny mają to po mnie i Ignasiowi też lubię kupować,chyba ma ich więcej niż ja :lol:

Nóżkę Ignaś też ma wysoką na podbiciu,nie każdy bucik pasuje :( trampeczki z zary kupiłam i nie założył wcale,nie szło mu ich wcisnąć,chociaż na długość były jeszcze za duże :(

Przyszedł dzisiaj Ignasiowi kubeczek Lovi 360,zobaczymy czy mu podpasuje,czy będzie umiał z niego pić :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732430 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732434 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732903 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733026 przez bidol
Doberek :)


BasiaOlek - ojjj - przykro mi :( ale nie smytaj się i wykorzystaj ten czas na siebie i Olka :lol: :lol: :lol: My pijemy gerbera ale Kamka tylko na spanie chce pić mlecczko - :( troszkę mało :(
Dużo zdrówka życzę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kamyczka- i jak postępy Dominisia w chodzeniu?? chętnie staje na nóżkach??

Daners - duużo zdrówka dla Filipka - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daria
- i jak dzisiejsza nocka??

Olga - super zdjęcia Ignasia na FB :) :kiss:

My kompletujemy ciuszki na jesień - mam przy tym duużo frajdy :lol: :lol: :lol:
Wczoraj była u Nas piękna pogoda - jak przystało na Polską złotą jesień :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733112 przez Daria23
Hej Kochanienkie witam sie wkońcu ja mój szatan wońcu poszedł na drzemke.Już od rana zaliczyliśmy dworek bo co tu wkońcu robić tyle czasu w domu od rana jak spać się nie chce:P
Pomału żałuje,że tak mi się śpieszyło do tego chodzenia Tymka.Teraz wręcz biega a ja latam jak czubek za nim:):).Ale jest i tak kochany.

Bidol-cieszę się,że pytasz:).Ty to jednak jesteś niezastąpiona:).Dzisiejsza nocka już oki więc nie szliśmy do lekarza.Zaraz jak się obudził posmarowałam ząbki i było oki.Może go wczoraj brzuszek bolał ,bo tak się objadł wieczorem albo ząbki,bo wyczuwam jakieś trzy na wylocie jak go smaruje.A jak tam nasza księżniczka się miewa?Jest grzeczna czy raczej rozrabia?:)
My też pomału zbieramy ciuszki na jesień choć pomału to idzie ,bo wydatków masa a wypłąta jedna :/

BasiaOlek-wątrobianka to nic innego jak pasztetowa-w takiej kiszce pasztecik:)U nas tak się na to mówi:P

A powiedzcie mi odnośnie tej witaminy D jak długo ją się podaje?Do ilu lat?

A wasze maluchy jakie mają stópki teraz duże?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733123 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ignaś zaraz spać pójdzie,więc chwila relaksu :blink: Ja to wole,jak Ignaś już biega sam,to chociaż się zabawi,po całym mieszkanku chodzi-ja mogę posiedzieć sobie,albo poleżeć.Nie biegam już za nim :blink:


daria ja ostatnio wyczytałam taki artykuł,że wit.D daje się również młodzieży uczącej się i moje dziewczyny jak tylko pamiętają,to sobie kroplą i tak dopóki się uczą.
Ignaś ma 13 cm stopę,a buty różny rozmiar nosi,ja nie patrzę na rozmiar,tylko zawsze mierzę wkładkę w środku :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733574 przez AniaiFilip
Hej mamuski

Troszke mnie znow nie bylo a tyle inform akcji naraz ze nie wiem co I komu odpisac:)

Majowka- 2 trymestr!!!! Gratulacje i fajnie ze sie dobrze czujesz. Wszyscy mowila ze z drugim dzieckiem to juz latwizna. Szkoda ze czlowiek nie jest taki madry na poczatku tylko.
Super filmiki musze m pokazac zeby tez tak cwiczyl z Filipkiem.
Lukasek swietnie sobie radzi w wodzie w szoku bylam ze juz tak nogami machal.

Bidol- Dobrze ze tata juz sie lepiej czuje. Filip z Clark's ma rozmiar H I maly wyboru z tego rozmiaru a chyba znow buty do wymiany.

Daners/ MamaEmilki- ale wasze dzieciaczki niemozliwe sa :laugh:

Kamykowa- sliczne wakacyjnej fotki. Wygladasz kwitnaco.

Olga- szalejesz z butami :ohmy: my mamy gora dwie pary! Let nich wcale teraz bo tutejsze lato to bardziej polska wiosna/jesien.

Basiaolek- moze to I dobrze x praca, czasem zmiany sa potrzebne I dobrze robia. Glowa do gory. Udanego wakacjowania.

Mm - chyba Ty o mleko pytalas. My rano okolo 150 teraz a bylo 240, w nocy 220 zazwyczaj( robie 240), plus kaszka mleczna, plus jogurt lub twarozek.
Dzieki za info o kaszkach. Myslalam ze maja wiecej mleka! Od dzis przeszlam na bezmleczne. Ja kupie slam tutejsze na Aptamilu( Milupa) wlasnie po to zeby musky mleko te ktore lubi I wg mnie dobre a tu taki zawod:( poza tym czlowiek po pada w rutyne I moze przegapic niektore rzeczy. Ja kompletnie zapomnislam ze jak zmienil am mleko na 1-2 lata to w kaszkach po 6 czy 8 czy nawet 10 mcu ma tylko mleko nastepne!
Wiec dzieki za zwrocenie uwagi.

Wiecej nie pamietam u nas wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733627 przez Majowka
Dziewczyny,ja tak na szybko, Bo pozno juz bardzo, zobaczcie tu sa zdjecia fotografki, ogrom ich! Ale fajnie widac Chrzest
gloriaguiam.kitfoto.com/
Pass: lucas0513
Otwiera sie Wam?

Bidol, wiem wiem, ja tez juz szaleje z nowymi kolekcjami dla Lukcia! :laugh: Mimo iz lato tu dlugo jeszcze bedzie....
Sa cudne rzeczy!
Wrzucaj foty outfitowe na Fb, uwielbiam ogladac! Przeslicznie ubierasz Kamcie! :kiss:

M-M, tez bys mogla cos o modzie napisac ;) Ja czekam z utesknieniem na Twoje sety Oliwierkowe!

Kamyczka, sliczne fotki z urlopu! Ale Domi juz duzy! Ile am wzrostu? Piekny chlopczyk!

My chodzimy caly czas w jednej parze butow, firmy Bartek, kupione ostatnio w Pl. nie am leszych na ten etap, Lucas w nich biega juz! Chcialabym jakies modniejsze, ale nie sadze, ze jemu sie bedzie w nich dobrze chodzilo :(

Olga, ja tak jak Ty, uwielbiam to Lucaskowe chodzenie! Nareszcie mozna lezec I byczyc sie na sofie...albo gotowac w spokoju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733713 przez daners
ale sie ociagacie ;-p hehehe witam ;]

u nas juz lepiej wiec dziekujemy za troske :):) Fifi juz nie gorączkuje i nawet coś niecoś zje...jutro kontrola :)

Olga/Majóka ja tez jestem zadowolona że moj juz chodzi. Sam sie bawi chodzi sobie a ja moge robic swoje :)

juz garderobe konpletujecie ;] rany tez musze zaczac sie rozgladac bo zimno mnie złapie a tu nawet kurteczki cieplejszej brak :):):)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733757 przez Olga
Ja tak szybciutko się przywitam,bo lecimy do babci.

majówka zdjęcia są boskie,obejrzałam wszystkie i jestem w szoku,ale macie tam fajnie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733812 przez krecik
hej
troszkę mnie nie było, ale mam usprawiedliwienie, mały dał mi tak popalić przez dwa dni, że już normalnie siły nie miałam, dobrze, że wczoraj mąż przyjechał to się odstresowałam:) przynajmniej wiem co mu jest, ząbki mu się kolejne wyrzynają, a że nie idą w ekspresowym tempie ( na moje oko już z 2 tyg.) to się gówniarzyk męczy:(

my całe lato przelataliśmy w sandałkach nike'go i jestem mega zadowolona, ja akurat szukałam takich co by skarpetek nie trzeba było wkładać, ale już na przykład pediatra mi zwróciła uwage, że sa nie odpowiednie bo nie trzymają kostki;/


Bidol, pytałaś, czy małego uczula jak jesteśmy na wsi, dziwnym trafem zawsze się pokazuje coś jak już wracamy od rodziców, ale ja tego nie łącze, bo spędziliśmy prawie całe wakacje na wsi i nic mu nie bylo:)narazie rezygnuje z jelpa i będą mu dalej prała w białym jeleniu, zobacze:)
A jak z Tatą już lepej, to jak już znajdziesz chwilke to wyrwij się z domku i odpocznij nawet na dwie godzinki:)

Daners, my już spodnie na zimę zakupiliśmy, kupilam na all z h&m z poprzedniej kolekcji(akurat są nowe), my tak uzupełniamy garderobe, jedynie buty trzeba będzie kupić porządne , nawet nie chce myśleć ile będą kosztować

Kamyczka, Dominiś jak zwykle uroczy, szkoda tylko, ze choroba popsuła Wam plany:(

Majówka, super foty:)

Olga, my też mamy wakacyjną przerwe z wit d

no i tyle pamiętam co miałam napisać

Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl