BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733889 przez Anna77
Hej Dziewczynki :)

My cały czas siedzimy na działeczce. Wieczory i poranki są już baaardzo zimne, ale za to w dzień jest wciąż letnio i słonecznie. Rano zawsze sobie mówię, że dzisiaj wracam, ale jak wyjedzie słoneczko, wpadnie na śniadanko mój ulubiony 3,5 miesięczny kotek to już mi się odechciewa wracania do domku :silly:

Choć pewnie jutro będę musiała już się spakować. Muszę się jakoś doprowadzić do ładu, he he.

Z chodzeniem się zgadzam w 100%. Mati chodzi i uczy się sam zajmować sobą.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733897 przez Majowka
Dzieki bardzo!!

Ja tu cierpie, Bo od tygodni nie mam komputera, znowu bateria poszla, a na ipadzie nie mozna ogladac zdjec.
Tylko dwa razy je widzialam.
Teraz czekam na DVD Ze wszystkimi zdjeciami w wysokiej jakosci, I album.

No I slubow u nas ciag dalszy :laugh: , za rok planujemy wziasc koscielny slub w mojej parafi I wyprawic wesele dla mojej duzej rodziny w Polsce. Moze tez I tam Chrzest zrobimy, zobaczymy! Slub na pewno! :laugh:

Anna, piekne zdjecia! Sliczny Mati! Uroczy jest! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734013 przez Olga
Hej.

Mateuszek boski na działeczce,Kubuś oczywiście też.Ignaś też tak buszuje u babci,bo przed blokiem nie jest tak fajnie :blink:

Znów miałam wczoraj atak wysokiego ciśnienia i umierałam dosłownie wieczorem,nie wiedziałam o bożym świecie,wzięłam tabletkę na obniżenie i dopiero o 00.30 się obudziłam i poszłam spać do sypialni-już bez bólu głowy.Chyba przyjdzie mi brać te tabletki na stałe-codziennie. :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734057 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja. Ale mieliśmy dzis kiepska noc:(.Tymi znowu płakał itp.
Pojechałam z nim do lekarza i ma czerwone gardełko i zapisał naturalne środki bez recepty.
Nie mówiłam wam ale wczoraj byłam u dentysty miałam robioną koronke.Jeny nigdy więcej zastrzyk znieczulający był masakryczny:(
No i jak puścił to dziąsło strasznie boli nawet dziś ale efekt nieziemski:)Teraz moge uśmiechać się i suszyć zęby:):)):)

Tymi marudny bo mu wychodzą ząbki na dole chyba czwórki.

Majówka-boskie fotki.W jakim ty pięknym miejscu mieszkasz!!!a Lukasik cudny zresztą wy wszyscy:)Gratuluje planów kolejnego ślubu:)
Mam prośbe do ciebie:)Mogłabyś wstawić fotkę brzuszka>?tak jak kiedyś to robiłyśmy:)popatrzyłabym sobie na taki brzuszek:)

Ja po porodzie mówiłam,że wiecej już nie chce:)a teraz sama się łapie na tym,że coraz bardziej chce taką nową małą kruszynke:)

Anna-Mati jest boski śliczny jest:)

Olga-biedna jesteś:(:(:(Może rzeczywiście bierz te tabletki bo jak masz się tak męczyć:(a wiesz od czego masz takie ciśnienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734549 przez bidol
Doberek :)

u Nas pogoda pod psem :dry:

Daria
- ojjj biedny Tymuś - jejku oby mu przeszło :( :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Ojjj ja już od jakiegoś czasu Cię obserwuję i widzę że marzy Ci się taki mały bąbelek :lol: To do dzieła :lol: :lol:

Co do Kamili to niby jest grzeczna już bardzo wiele rozumie - i w sumie mówię do niej juak do dorosłego :)
dużo mówi : dziadzia, tata, mama, baba, beba(seba), bubuś(kubuś), ania- często tak do mnie mówi :blush: daj, o tam - i pokazuje palcem, o tu, uch(jak chce coś zdjąć, otworzyć, wyjąć,..) sić(pić), am, nie, tak, ide, cicai(kot), opa - (to podnieść podskoczyć, zdjąć), bach, no i chyba tyle :huh: wspina się, sama schodzi z kanapy łóżka, wchodzi i schodzi ze schodów :huh: Potrafi dać w kość - ma swoje fochy - potrafi się obrazić pójść do swojego pokoju i trzasnąć drzwiami :ohmy: Ale jest też bardzo kochana :lol:

AF - a rozmiar H to jaki?? A Filipka zdjęcia to ja się doczekam??

ME
- a co z tymi hormonami u Emilki wyszło :unsure:

Daners - to Ty jeszcze nie masz ciuszków na zimę?? Kamka ma już pełną szafę :) Bluzy, tuniki, kurtki, czapki - tylko butów na jesień nie mamy :huh:

Majówka - o mamo - zdjęcia cuuuuudowne :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Przepiękną tworzycie parę - bardzo do siebie pasujecie :lol: :lol: :lol: macie tam jak w raju :ohmy: :ohmy: :ohmy: cudownie!!!! Lucasek przesłodki - jaki duży i baaardzo podobny do Antonio :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Och też tak chcę :lol: :lol: :lol:
zaparło mi dech w piersiach :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Krecik
- ja ciągle piorę w loveli :dry: z alergikami to już tak jest :( Oby Stasiowi przeszło :kiss: Mi pediatra mówiła że można coś 1000 razy jeść a za 1001 może uczulić
:dry:

Ania
- no nareszcie jesteś - :woohoo: - Ale Mateuszek cudowny - i jaki duży się wydaje :) a jakie oczyska ma piękne :lol: :lol: :lol: :lol: bardzo do Ciebie podobny :lol: :lol: :lol: :lol: no i Kubuś kawał chłopa :lol: :lol:

Olga - o jeju - a może warto pójść do kardiologa na jakieś badania??? ciśnienie w Twoim wieku - to nie dobrze - to co będzie za 10 lat??

KM - teściowa odleciała???

Anszka, Dżasta , Dana, Agnesssa, M_M - gdzie się podziewacie??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734602 przez Olga
Hej mamusie.

Przywitam się tylko,bo chyba zaraz małego spać położę,już na nogach się chwieje :blink: U nas piękna pogoda cały czas,słoneczko do wieczora :)

bidol nie wiem,co się dzieje z moim organizmem,bo zawsze byłam niskociśnieniowiec i wszyscy w mojej rodzinie też i później się to zmienia,siostra i brat też już na stałe biorą leki na obniżenie i moja mama też.Muszę się wybrać do lekarza,chociaż jak byłam u ogólnego,to tylko doraźnie mi dał zastrzyk i pod język i przepisała jakieś tabletki,ale ja nie wiem,czy mam je brać codziennie,czy tylko jak mi podskoczy.Nie chciała bym jeszcze brać tego świństwa codziennie :(

daria biedna jesteś z tymi nockami-co to się z Tymciem dzieje,że tak nie daje spać :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734611 przez bidol
Olga - jeśli to nitrogliceryna to tylko w nagłych przypadkach :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734617 przez Olga
Bidol tak to mi dała pod język i relanium w tyłek,a przepisała mi jakieś inne tabletki.Ja myślałam wtedy,że to jakiś jednorazowy skok,ale zaczęły się powtarzać,więc już sama nie wiem :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734619 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja.Tymi ma drezemke ja właśnie skończyłam podłogi zmywać i jestem tu:)
Dziś nocka u nas super wstaliśmy o 6:30 to dla nas święto lepsza 6:30 niź 5:40:):).
Pogoda cudowna oj oby taka cała jesień była:)

Bidol-no zrobić to nie problem:)Tylko wiesz nie wiem czy finansowo byśmy ujechali z dwóką takż narazie nie planujemy nic :(
co do ciuszków to wstyd się przyznać ale my też nic nie mamy:)Ani jednego sweterka ciepłego:).Ale nadrobimy:)
Ale Kama dużo mówi jej:)Tymi też dużo mówi ale nie tak jak Kamika zdolna:)

Olga-No tak to lepiej śmigaj do lekarza może rzeczywiście jakiś szerszy zakres badań by coś wykazał.A co do nocek to u nas w kratkę wczoraj nocka nie przespana a dziś spał jak aniołek-może do zębów i gardła dochodzi jakiś skok rozwojowy kto wie.

Dziś wpada do mnie koleżanka z pracy na plotki a jutro przyjeżdża moja siostra z chłopakiem na weekend więc będzie wesoło:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734622 przez daners
doberek ;]
pije ktos kawusie czy sama bede ją żłopac ;-p

Daria a mialam własnie pytac mamuski czy nie maja jakis mysli o tym że.... fajnie bybylo jeszcze miec jakas taka mała kruszynke i wszystko na nowa przezyc :D
bo mnie ostatnio przeszlo przez łepek .... ;]

a Tymusiowi niech szybko przejda te humorki i ząbki wykiełkuja :) a mama niech wreszcie sie troszke wyspi:):):)

Bidol raaaany ja sto lat za murzynami jestem hehe nie widzialas ;-P z szukaniem nowych łaszków :) brak czasu nawet by sledzic co fajnego jest i co nosza takie bobaski ;]
chcialabym jakas fajna czape i komin na jesien :D na fejsie widzialam hiihhihi ale narazie tylko widzialam hehehe

Olga to faktycznie nie ciekawie Ci sie robi... lepiej dowiedz sie szczegolowo bo to zartów niema..dobrze ze rodzinka w domu bo ani tu sie ogarnac co zrobic ...

Majówka booskie malo powiedziane nieziemski ete fotki :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734761 przez Majowka
Dzieki dziewczyny,

Odnosnie fotki brzuszka, to zrobilam wczoraj, coprawda zmniejsza sie zamiast rosnac :dry: Ale to pewnie przez gazy taki wielki wtedy byl :laugh:
Ale teraz nie mam pojecia jak tu zaladowac. Tylko przez komputer sie da, a moj nie dziala..... :( Wiec albo wysle ktorejs z was na maila zeby wrzucila, albo na fb na mamusie wrzuce! Co wy na to?

Bidolku, jejku gratuluje! Az tyle Kamcia juz potrafi!!!!!!! :ohmy: lucasek to nic z tych rzeczy ktore wymienilas nie umie jeszcze! :)

Olga, ja na twoim miejscu Poszlabym do jakiegos specjalisty, zeby od razu konkretnie bylo wiadomo jakie badania zrobic I co jest grane. Duzo zdrowka!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734771 przez Olga
daners ja właśnie Ignacemu zamówiłam na fb czapkę,komin i spodnie,dzisiaj kobitka wyśle,bo wczoraj skończyła szyć,zobaczymy jak to będzie wyglądać.Za cały komplet dałam z wysyłką 80zł.

daria super,że dzisiejsza nocka już lepsza :blink:

Ja dzisiaj z koleżanką i jej synkiem 16 mies.idziemy do znajomej na kawkę.Wczoraj byliśmy razem na spacerze i na placu zabaw i mogę teraz stwierdzić,że Ignaś nie jest wcale taki niegrzeczny,tzn.on w domku figluje,ale przy innych rówieśnikach jest w miarę grzeczny :blink:

majówka u mnie to już starość ha ha :lol: pewnie,że możesz wrzucić na fb,tylko nie wiem,czy od nas wszyscy mają konto :unsure: ja już się nie mogę doczekać :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734780 przez Majowka
To wrzucam! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734782 przez krecik
hej dziewczyny ja tak szybciutko tylko:)

Wkońcu śpi:) Staś widać zaczął preferować jedną drzermke dziennie, a dzisiaj siedziałąm z nim ponad godzinę żeby usnął ( nie nudziłąm się -czytałam:), wkońcu ruszyliśmy na plac zabaw, na półgodziny i odrazu padł

dzisiaj pierwszy raz robiłam knedle ze ślwkami, wyszły nawet ok, tylko ciasto mało knedlowe było, bo miałąm tylko dwa ziemniaki, no cóż chłopaki albo zjedzą albo będą głodni:)

tymczasem spadam, bo musze szybko ogarnąć mieszkanko i lece do czytania:D


miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734995 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl