BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731239 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731253 przez Majowka
M-M, szybkiego powrotu do zdrowia!
Dobrze Ze Oli, juz wydobrzal!

My juz po kosciolku I zaraz jedziemy na obiad do rodziny. Buziaczki pozdrawiamy! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731401 przez krecik
hej,

my już wróciliśmy do domku, weekend jak zwykle bardzo zabiegany, wczoraj mały w ciągu dnia spał nam tylko półgodziny;/ znowu mi go wysypało... jejku już sama nie wiem... nie zjadł nic nowego, może seler...ehhh ręce opadają


M-M zdrówka:) dobrze, że miał Cię kto zmienić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731486 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731593 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731604 przez daners
witaneczko z rana :)

mamaEmilki
widze ze podobnie spryciulka z tymi kamyczkami ;] czytalam an fejsie ... hehe jak nie wolno to robia na przekór.... moj to samo. ;] jeszcze patrzy wkładajac do buzi co zrobie .. :)

mm nabieraj sily bo kto będzie biegał za Oliwierkiem :)

HALO JUZ PO WEEEK CZYLI MELDOWAC SIE :):):) albo inaczej wstawac :)

Ja dzis mialam przerwe w snie ;]Fifi plakal w nocy wiec nosilam nosilam a oczy jak 5zl ilez mozna nosic hehe a niemajac juz sily bo ponad godzine musialam sie bujac poszlam do lozka naszego i polozylam go przytulil sie i zasnol zaraz...ja tez aaaaaa rano taki plaskacz w buzie mnie obudizl hehe to byla podbudka niema co :):):):)

gorączkuje ale co uda mi sie zaglądnac do buzki to niewidze nic.. slini sie tez wiec chyba to zeby - oby nie jakies chorobsko...



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731644 przez Olga
Hej mamusie w poniedziałek.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731673 przez Daria23
Witam się i ja po weekendzie:).U nas weekend średni M musiał pokosić nasze łąki także nie było go pół soboty i niedzieli.Do tego Tymi wciąż tylko broił a ja miałam dołka,że znowu musimy siedzieć w domku. A no i Tymi ma 9 ząbków:).Łobuz się straszny z niego zrobił odkąd nauczył się chodzić a raczej biegac to wszędzie go pełno.Musze zakupić zabezpieczenia jakieś bo trzaska drzwiami odwiera szafki wszystko z nich wywala a ja jestem potem zła:)Także wszystko mu pozamykam:).A jak Łobuz lubi ciuchy mi wyrzucać co poukładam to znowu leżą.

Lato się kończy niestety ale chyba końca ładnych dni nie widać więc jestem zadowolona-nie wyobrażam sobie zimowych czy deszczowych dni spędzać cały dzień w domu z tym szatanem:P.

W dzień już też śpi tylko godz max dwie.Budzi się codziennie o 6 i do teraz nie śpi a jest już 10:30 :/ -chciałabym już posprzątać w domu!

M_m-to ci numer biedna dobrze,że już wracasz do formy no i że Oliwierka wzięto pod skrzydła a ty mogłaś wypocząć-dużo zdrówka :*:*:*

Kurcze chce kupić Tymkowi jakieś adidaski oryginane ale nic nie ma ciekawego na allegro-skąd jeszcze zamawiacie takie buty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731711 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Lucas dzis obudzil sie po 9h!!!!

M-M, ja powinnam dawac ta witamine, ale tak jak Olga, co chwile zapominam....teraz jest duzo sloneczka, wiec nic nie szkodzi, ale zima trzeba dawac.

Lucas pije 240ml mleka okolo 2-3h, rano kaszka, najlepiej jesli bedziesz kupowac te nie na mleku, wtedy do dajesz mleko swoje I masz pewnosc Ze pije jakosciowo dobre I ile dokladnie.
Nie wiem ile Lucas mi tej kaszy zjada, Bo robie w talerzu od zupy I podaje z owocem Ze sloiczka, zeby go nie zatykalo :laugh:

My spedzislimy wczoraj super dzien na basenie. Lucas uwielbia wode!!!! Nie mozna go bylo wyciagnac I pozniej uciekalam nam caly czas w strone basenu hehehe
Chyba w zime zapisze nas na basen!





A ja zaczelam juz drugi trymestr!!!!!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731713 przez bidol
Doberek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Anna - jak imprezka?? udana??

Majóweczka - super że się dobrze czujesz - a fasolka na pewno zdrowa - ojjj nie wiem czemu ale myślę że to dziewczynka :lol: :lol:

Olga - super że Olga tak zżyta z babcią - ja tak ze swoją byłam :) :(

AF - gratulacje dla Filipka :kiss: :kiss: :kiss: super - a doczekamy się zdjęcia??? :silly:

M_M - ojj biedulka - Ciebie zawsze coś w Polsce łapie :( a i Oliwierkowi dużo zdrówka :kiss: :kiss: :kiss: A i byliście juz na tym weselichu??
co do mleka to nie wiedziałam :huh: a wit D w lato nie daję - i jak Olga od września zacznę :)

ME - hahaha -no widzisz jaka zdolniacha z Emilki :lol: :lol:

Daners - no to ciężka noc za Tobą - biedulka :( oby Filipkowi przeszło :kiss: :kiss: :kiss:

Krecik - pytałaś o spanie Kamki
pobudka ok 8.00
drzemka ok 11.00 - 14.00
spanie od 20.00

:lol:
co do alergii - to z tego co mi wiadomo to seler mocno alergizuje :( a to czasem się nie dzieje - ta wysypka jak jesteście na wsi??

Daria - ojj u Nas już nie taka piękna pogoda :( jest słonko - ale wiatr strasznie zimny :( długi rękawek i niekiedy bluza musi byc :(
ja buciki na allegro kupuję głównie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731761 przez Olga
Daria ja też przeważnie na allegro kupuję,włąśnie dzisiaj małemu przyszła kolejna para conversów,ma już cztery kolory ha ha-w różnych rozmiarach,a jedne już za małe :(

bidol ja też byłam tak zżyta ze swoją babcią,zawsze na wakacje do niej szłam ( a mieszkała w tej samej miejscowości ).Wszystkie weekendy i ferie u niej spędzałam,dokładnie jak teraz moja Olga :lol: co mnie bardzo cieszy :silly:

majówka już 2 trymest :ohmy: :ohmy: :ohmy: jestem w szoku,jak ten czas szybko leci :) my też od września wracamy na nasze zajęcia na basenie :blink: ale macie super z tym basenem i podobnie ćwiczy z Ignasiem instruktor na zajęciach,jak Twój mężuś z Lukaskie :)

krecik Ignaś śpi dokłądnie jak Kamilka,czasem mu się coś poprzestawia,ale zazwyczaj wraca do swojego trybu :blink:

daria my mamy to samo z szafkami,a tatusia skarpetki i bokserk to ciągle nosi i wrzuca do swojego łóżeczka,o butach nie wspomnę :blink:

Jutro mały zostaje do 15,30 z babcią i Olgą,idę z Mariką trochę dorobić,bo kasa potrzebna,Olgę niedługo trzeba zawieść do Kołobrzegu,no i teraz wydatek kosmiczny na podręczniki.Dzisiaj mi przyszedł kurier z pierwszą partią książek,zapłaciłam 430zł,a to dopiero 1/3 tego.Następne już w drodze.Byłam poskładać papiery na rodzinne,to już mam chociaż to z głowy :) Ciekawe,czy sobie jutro poradzą,muszę dzisiaj przewieźć do babci kołderkę Ignasia,bo nie wiem,jak on im uśnie ha ha :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732050 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732071 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732073 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732181 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl