BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 4 miesiąc temu #807850 przez Olga
Super Misiowa,że już jesteś z nami :) i Haniulka :) już nas nie zostawiajcie na tak długo :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807876 przez krecik
hej dziewczyny,
odzywam się odrazu, żeby mi się nie dostało;)
w czzwartek pojechałyśmy z siostrą i dzieciaczkami do rodziców, rano jeszcze byliśmy na szczepieniu (odpukać, tylko popuchnięte w mijscu wkłócia)

Bidol, ja też nie wierze kierowcą;/ dobre podejście z tymi ciuchami, my te ładniejsze tylko do zdjęć i na wyjścia wkładamy:P

Misiowa, super, że wróciłaś:D mam nadzieje, że u SWas wszystko wporządku, standardowo poprosimy o zdjęcia Hanusi:)

Majówka, jakby spróbował wina to napewno byś się zoriętowała;) czasami mi się marzy tak przysnąć jak Staś się bawi:D

MM, żeby tylko Babcia wytrzymała tępo Olinka:P blog bardzo mi się podoba, szkoda , ze na forum, tak rzadko wpadasz:(

Staś ma teraz 15 min odpoczynek w łóżeczku:)

acha i postanowiłam teraz, że do Świąt nie chodzimy po żadnych galeriach, bo ja jestem bardzo podatna i na pewno byśmy nakupowali mase niepotrzebnych rzeczy:D
No i, jak już pisałam; mąż obiecał mi, że od jutro bierza urlop, bo ostatnio nawet dwie sototy pracował, a wczoraj mi mówi, że może od środy, no było "ostro" wczoraj;/


Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807887 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807890 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807943 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807945 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807948 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807955 przez Majowka
hehe, no po nim to nie widac ze ma radoche, bo sie nigdy nie usmiecha.

Wogole od dwoch dni zwariowal nam i drze sie drze przyczyny w nocy i biega po domu jak opentany krzycac na cale gardlo :(

Musimy z tym pojsc do lekarza... od 2h do 5h zrobil nam w nocy taki raban...to juz drugi raz :(


Misiowa, chatka z piernika!!!!!! och! chcialabym miec takie zdolnosci! Pochwal sie rezultatem! Uwielbiam takie rzeczy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807987 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808035 przez bidol
hej dziewuszki - :lol:

ja jak to zwykle w week zabiegana :dry: wczoraj byliśmy u kolegi Sebcia - chłopcy mieli imprezkę :) a mamuski winka sie napiły :ohmy: :lol:
a po powrocie do brata z za ściany poszliśmy :lol: i uwaga Kama poszła spać po 11 w nocy i spała do 10 rano :lol: wyspalismy się baardzo :lol:
a dzis gotowanie pieczenie sprzatanie - bo wczoraj nie dalam rady :silly:
no i jeszcze siostra do Nas przed chwilą wpadła z rodzinką :lol:

AF - ooo - myślałam że mama tak troszkę na dlużej :huh: a choinka - obowiązkowo żywa :) ale Wy macie wszędzie wykładzinę dywanową ?? współczuję wyciągania igieł :ohmy:

Majówka - uwielbiam pierniki :) ja taki szybki robię - wszystko do jednej miski wymieszać i do pieczenia :lol: pyszny też jest :lol:
a choineczka żywa ? czy sztuczna?

Olga - straszne to z tymi zabawkami :( a ten 3bit nie jest strasznie słodki?

Misiowa
:kiss: :kiss: :kiss: ale ładne wejście Ci zrobiłam?? :blink: :blush:
no ale zdjęcie miało być :ohmy: :lol: :lol:

Krecik - to Ty taka ostra babka jesteś?? :silly:

ME - ojj to nie fajnie :angry: i to przed samymi świętami :ohmy:

M_M - ale super to zdjęcie - :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: boooskie jest takie cudowne że mam ochotę zgapić to od Was :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Oliwierek przepiękny- az brak słów :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
co do kierowców to ulżyło mi troszkę co napisałaś i Ty i ME - bo ludzie jak im mówię to tak na mnie dziwnie patrzą jakbym rzucała się ludziom pod koła :huh:

Kamyczka - no a co u Was??? dzięki ale z tego co wiem to Ty też masz śliczne dziecko :blink:


aaa i my też wygrałyśmy konkurs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kurcze - Daria kiedy do Nas wrócisz?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808052 przez Majowka
Bidol, no to ja taki wlasnie robie! Pewnie pieczemy ten Sam! Dzis robie drugi piernik, pierwszy juz zjedzony!

M-M, nie wiem czy zeby, zobaczymy co pediatra powie...
Oliwierek boski!!!!!!! Tak calusne to zdjecie!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Bidol, Choinka u nas sztuczna, Bo to nie jest jak w Polsce, Ze na kazdym rogu zywe choinki sprzedaja! :laugh: Tutaj nigdy (8lat) mieszkam nie widzialam zywych choinek na sprzedaz w BN!
Ale mi tam nie przeszkadza! Uwazam Ze sztuczna ladniejsza Bo foremna I pelna :laugh:
A pachna mi galezie swierkowe Bo zawsze kupuje do duzego wazonu jako dekoracje! :blink:

My tez dzis w odwiedzinach u rodziny I teraz juz kapnie, a ja robie wlasnie kolacje. Dzis szybciej Bo Antonio idzie jeszcze do pracy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808054 przez bidol
Majówka - a co do tego płaczu to tylko w nocy???

może ma koszmary?

moja szwagierka ostatnio mi pisała że mały budzi jej się w nocy z piskiem i uspokoic sie nie daje przez kilka godzin.
poradziłam jej taką lampkę do gniazdka - i od tamtej pory jest spokuj :) pediatra jej później mowiła że właśnie w tym wieku zaczynają sie koszmary senne :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808072 przez krecik
ME, ehhhh tak przed świętami;/ my też polujemy an wyprzedaże, ale już będziemy sie zaopatrywać na przyszły rok:P

AiF, hahah jajko we włosach,chociaż to udokumentowałaś??:> współczuje pracy w wigilii, ja szanuje ludzi pracujących w ten dzień i jeśli robie zakupy to jedynie do południa, w wyjątkowych sytuacjach

Kamyczka, mąż jeśli weźmie urlop( jeszcze wniosku nei wypisał) to od środy do 3 Króli:) mieliśmy wcześniej jechać do teściów, ale jak pracuje, to siedzimy w krakowie do sb, bo chce jeszcze posprzątać na spokojnie przed świętami i obowiązkowo na rynek na kiermasz:P a jak tam Dominiś, zadowolony z Cioci? a Ciocia zadawolona?

M_M, ja też zgapię ten pomysł z buziakami, musze jeszcze tylko czerwoną pomadkę kupić:D z Ciebie to istny zakupoholik

Bidol, jaki ruch u Was:D Ostra babka ze mnie? ja bym powiedziała, ze choleryk ze mnie, jak się nie wykrzyczę to się nie uspokoję;)
jaki konkurs? którym zdjęciem-pochwal się:)

Majówka, u nas taks ie zachowywał, jak mu dolne trójki wychodziły- teraz już ammy komplecik:)

u nas dzisiaj leniwa niedziela, tak od 6 rano;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808080 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808098 przez bidol
3.bp.blogspot.com/-NoP17YE-gkA/UqS7g0SdS...621_1292679943_n.jpg

o tyyym - z zeszłego roku :)

Krecik - no ja właśnie nie lubię takiego ruchu :huh: wole ciszę i spokój :lol:

Kamyczek - popieram - :lol: a jak w pracy? ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl