BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 5 miesiąc temu #808789 przez maksiumama
Witam sie i ja przepraszam ze tak malo zagladam ale z maluchami jakos ciezko mi sie wyrobic sa tacy nieznosni ze nie wiem musze ich oddzielac bo inaczej to sie tak bija ze szok. a blazej to potrafini z tad ni zowad podejsc i maksa ugryzc :) wychodzi mu 4 gorna lewa i tak jakos dziwnie mu te zeby ida bo ma 3 u gory i teraz ta 4 i na dole 2:) coraz wiecej sie po swojemu kloci niestety jeszcze nie mowi tak jak wasze dzieciaczki ale mam nadzieje ze juz nie dlugo was dogoni :_)
jutro jedziemy do kardiologa i mam nadzieje ze bedzie wszystko oki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808805 przez daners
dooobry ;]

Kamykowa no tez mnie wciagnaol ten karton :silly: hyhy niestety w tym tygodniu odpuszczam bo druga zmiana;/ a tak to jakos duzo nie ogladalam serialów wiec cóz trza to przeżyc ;] i wytrwac do wiosny hihihi no chyba ze chcesz powtorke bo przepis sie zaczol na nowop hahaha

Bidol szukasz nowego aaaajfona ;-p

Majowka gratuluje oby takich nocek jak najwiecej :)_
a Fifkowi chyba czwórki wychodza ale sama niewiem chyba popuchniete ma dalej jakos...

Olga i co z pieskiem sie okazalo/?
\Ignas ma super pokoik :)

Daria sprezaj sie z tymi oknami bo gdzie tam jeszcze pieczenie ;-p

Lusia jak tam humorek :)

km widze ze u ciebie tez maraton w pracy ;/
kacperek czyzby jakis muzyk nam sie tu wyjawial L:):):)

milego wieczorka....



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808814 przez Olga
daners piesek zjadł trochę mięska z puszki,napił się to już coś,no i wyniosłam go na ręku na dwór,żeby siku zrobił ( dobrze,że na parterze mieszkamy,bo trochę waży ).Oby mu przeszło i nie miał tej łapki złamanej,nie mam jak z nim jechać do weterynarza,bo Rafał wraca z pracy po 17,jak już jest zamknięte,ale zadzwonię jutro do nich i zapytam,co mam robić :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808818 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Ja dopiero teraz, bo rano sie bawilismy, a jak Lucas zasnal na drzemke to pstryknelam kilka fotek wczorajszego piernika :laugh:
och, chcialabym sie tak bawic, ale wiem ze nie mam co sie rozgalopowywac, bo znowu niemowle czas pochlonie, wiec nie da rady piec przez jakis czas.

Olga, ja snilam! Pewnie dlatego, ze duzo o tobie mysle :kiss:
czesto cie przywoluje w myslach, etc...takie rzeczy sie wtedy zdarzaja :)
Antonio tez juz zna Ignasia, czesto gesto mu o Was opowiadam i porownuje do Lucaska :)

Przykro mi z powodu pieska :( oby szybko sie z tego wylizal :(

Daria! Fajnie ze jestes! My jeszcze nie bylismy na szczepieniu na 1,5roku

A czuje sie swietnie! Salvadorek skacze, kopie, caly czas daje o sobie znac :laugh:

Bidol, ojejku...no to ja po tym co piszesz, trzymam kciuki zeby to byla pomylka! :laugh:
no i rob nastepny! czekamy!!! :)

Maksiu, Lucasek tez nic specjalnego nie mowi, ale postep jest! Do "mama" i "papa" (tata), doszlo "aba" na pilke (a bola po port) i "baba" na moja mame!!!! :laugh:

Lusia, fajnie ze sie imprezka udala. Co do choinki, to ja zastosowalam podejscie Olgi i mowie, ze kluje i uciekam i Lucas tez tak z rezerwa podchodzi. Specjalnie go do choinki nie ciagnie, na szczescie!


dzieki za gratki z powodu nocki Lucasa, oby bylo jak mowicie. zobaczymy dzis!

a to moje ostatnie wypieki, pozwolcie ze tu tez sie pochwale, bo bardzo mi sie podobaja fotki :woohoo:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808819 przez Olga
majówka miło mi się na serduszku zrobiło,że myślisz o mnie :) ja to naprawdę was wszystkie traktuję jak rodzinę,jejkuś co to internet może zdziałać :)

Wypieki aż ślinka leci,szkoda,że ja mam dwie lewe ręce do pieczenia,ale to przez to,że byłam ta najmłodsza w rodzinie i wszystko za mnie robili w tej kwestii,bo sprzątać to musiałyśmy z siostrą równo,ale gotowanie to była jej działka,jak mama była w pracy,w końcu 9 lat starsza ode mnie :(

Wiecie,dzisiaj przyszła do mnie taka znajoma,nie żadna koleżanka,po ciuszki po Ignasiu,odkupić,no i fajnie,bo za 40zł wzięła i ma przychodzić co jakiś czas,ale tak mnie serce zabolała,bo pyta się czy może zapalić,a u nas w domu się nie pali,Rafał wychodzi na klatkę,ale ja się wstydziłam jej powiedzieć nie i ona przy tym malutkim 3 miesięcznym dziecku tak kopciła.Ja go trzymałam,a ona jak parowóz :( :angry: Pytam jej się,czy pali tak w domu przy nim,a ona że tak-współczuję dziecku,nie wiem,czy tylko mnie tak razi palenie przy dzieciach i jak palą kobiety w ciąży :angry: :ohmy: czy to ja jakaś dziwna jestem :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808824 przez Majowka
ja tez mam dwie lewe rece, ale czesto jest tak ze to wlasnie upor i precyzyjnosc jest wazna w pieczeniu. Ja pare ciast w zyciu zrobilam, mniej niz 10 pewnie :laugh:
czesto robilam jedno po drugim az wyszlo :laugh:
lub czytam przepisy na necie ze wszystkimi komentarzami internautow, bo one najwazniejsze, tak dochodzi sie do perfekcji :laugh:

Dzieki za przepis. Jesli bede robic, to jeszcze go z Toba zrewiduje, bo takie info jak gelwe czy cos w tym stylu to ja moge sobie pomarzyc. Musze szukac substytutow tutejszych :dry:
Wlasnie sernik mi sie marzy a tu nie ma sera do sernika! kiedys byla jedna firma, ale juz zbankrutowala... teraz trzeba szukac czegos na ten styl... :(

mamy tu ruski sklep, tam czasem cos jest polskiego, ale daleko i w zatloczonym miejscu, bez mozliwosci parkowania, wiec rzadko sie tam wybieram.... :dry:


Super kacik Ignasia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808936 przez Daria23
Hej kochane witamy się i my., u nas noc bardzo kiepska Tymi co chwilę się budził płakał.-dotrwał nas katar leci mu z nosa jak nie wiem:-(a najgorsze że jutro szczepienie laski mozna je telefoniczne przełożyć? Bo boję się że jak tam pójdę to ten głupek go zaszczepi jak anginy nie widział to przeziębienia tym bardziej a nie chce mieć świat z głowy:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808942 przez Daria23
Km- no to ale kacper uzdolniony może będzie z niego kiedyś jakiś sławny muzyk:-) Tymi lubi cymbałki:-)wali w nie że hej:-)co do kremów to np Tymi miał na policzkach taka sucha od zimna to pomogl krem nivea sos fajny jest

Olga-Ignaś super jaki duży hi hi a kjakie ładne mebelki ma:-)

Słoneczko- ale historia z tym szczepieniem biedny Pawełek ja też miałam przykrość ze szczepieniem ale to był błąd lekarza zaszczepił Tymka jak miał angine masakra byla jakaś Tymi ledwo chodził:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808945 przez Daria23
Daners-spoko pieczenie zostawiam na poniedziałek:-)te okna mi tak wolno idą bo myje je tylko wtedy gdy Tymi śpi a nie śpi za długo w ciągu dnia ale nie będę przy nim otwierać okien jak przeziębiony jest, ech czemu tyle biegania przed tymi świętami:-I

Majówka-ale śliczne imie wybraliścię:-)cieszę się że wszystko oki a Luki i wypieki bombowe;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809000 przez krecik
hej,
co tu takie pustki??

sloneczko, współczuje przejść, ja też zawsze tak się boje tych szczepień, zwłaszcza, ze ja tak jak Olga szczepie nieskojarzonymi, my sobie też odpuścimy pneumokoki

Olga, jeszcze mi się nie zdazyło, żeby jakiś znajomy chciał zapalić u mnie w domu, jak ktoś pali to sam wychodzi na balkon, to dla mnie oczywiste. A palenia przy dziecku nawet nie skomentuje

Daria, zadzwoń i przełóż te szczepenia, nie będzie problemu, to nie jest tak, że musisz koniecznie zaszczepić w tym i tym dniu, są jakieś tam wytycznie: np"zaszczepić między 15 a 18 msc"

Bidol, co się tak nie odzywasz? wiesz już coś?

Majówka, piękne zdjęcia:)


chciałam przesunąć stasiowi drzemke o godzinę, żeby później go kąpać, ale wszyło jak zwykle, zamiast drzemki poszliśmy na półgodziny na spacer, i dopiero teraz padł

a u nas wiosenna pogoda:D

miłego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809012 przez Olga
Hej. U nas też dzisiaj wiosennie,na słoneczku pięknie,ale w cieniu już tak ciepło nie jest :( Spacerk godzinny zaliczyliśmy,Ignaś chciał na placyk i dobrze wybrał,bo tam akurat słonko mocno świeciło :) Już jesteśmy po obiadku i zasypiamy :) Daria u nas jest tak,że jak coś nie pasuje to idę na szczepienie w innym terminie,szczepienia są w każdy wtorek :) ja się zastanawiam nad tą szczepionką na pneumo,ale jeżeli będę to dopiero jak mały będzie szedł do przedszkola :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809021 przez Majowka
u nas za to pochmurno, ale i tak szczescie mamy ze nie pada, co za piekna jesien!

nocka niestety z dwiema pobudkami, dosc dlugimi (po godz poltorej kazda, o 2h i 6h), ale bez dramatow. Biegal po domu, ale jakos tak zdolalam go okielznac. Moze juz nabieram wprawy :laugh:

jade dzis szukac sera do sernika :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809023 przez km
hej dziewczyny :) my juz po spacerze, zawsze rano jest obowiązkowy spacer od 9 do 12 bez względu na pogodę. dzisiaj jak wychodziliśmy to był tylko 1 stopień , ale teraz piękne słonko wyszło.

U nas szczepienie na pneumokoki i meningokoki jest obowiązkowe, Kacper pamiętam że źle znosił szczepiena te pierwsze jak miał 2 miesiące. Ale ja sobie zawsze myśle że gorsze by były powikłania jakby nie daj boże zachorował na którąś z tym chorób, a skutki uboczne niesttey ale nawet po aspirynie mogą być.

Dziewczyny kupiłam dzisiaj 2 kilo łososia bo był w promocji macie jakiś fajny przepis bo aj to tylko do piekarnika z koperkiem sola pieprzem i cytryną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809035 przez krecik
Km, ja tez robie tylko tak jak TY, ale poszykaj jakiegoś przepisu na łososia z makaronem, może jakaś sałatka:) połówke bym zamroziła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809043 przez bidol
hej kochane - jestem jestem ale humor mam jakis kiepski :huh:
test niby ujemny ale @ brak :dry: a wykrościło mi buzię jak nastolatce :( na święta będę wyglądać jak paszczur :angry:
w dodatku ten gość co kupiłam od niego tel dzwoni dzisiaj że porysował go - był w sumie nowy ale chciał go przetrzeć szmatką i niefortunnie mu spadł :dry:
więc od rana siedzę i szukam innego - a jest ofert sporo i ceny od przystępnych ok 900 zł do strasznych 1400 zł - więc lepiej poszukać dobrze i nie przepłacić ;)
niby już kupiłam - zobaczymy czy pod choinkę dojdzie - bo ten mój już ledwo zipie :blink:

Kamyczka - ale ta Ciocia to z Wami nie mieszka?

Olga - no dokładnie- chcę poświęcić kamilce jak najwięcej swojej uwagi i czasu - tak jak miał Sebcio - :laugh: wiesz co zapomniałam o tym torze - podaj mi adres to Ci wyślę za grosze jakieś + przesyłka jeśli chcesz??
kącik Igansia wyszedł super :) dzieci uwielbiają mieć swoje miejsce :)
Olga - nienawidzę papierosów, palenia w czyjejś obecności - kiedyś poprosiłam Jędrka kolegą żeby odszedł jak pali papierosa a nie dymił mi prosto w twarz - to się zaśmiał - ignorant - więc zapytałam go czy mogę pod nos mu puszczać bąki skoro mi to nie przeszkadza to jemu też nie powinno - prawda?? - wiem chamsko ale nieraz inaczej się nie da :(
Niedaleko Nas mieszka taka dziwna rodzina - strasznie wysocy oboje - ponad 190 i strasznie szczupli - i kiedy ich nie widzę z dzieckiem w wózeczku - z pół roku ma - non stop faja w zębach - kiedyś widzialam jak odpalali jeden od drugiego :ohmy: :( :( :( :(

KM - oo właśnie - może nowy muzyk Wam rośnie :lol:

Daners - taaa samsung galaxy note :) :) jest wielki prawie jak tablet - ale ja ślepa więc juz takiego potrzebuje :blink: nawet nie wiesz jak się cieszę że jeszcze na kilka miesięcy mam spokój z ząbkowaniem :blush:

Majówka - nnnoo Ty jedna mnie pocieszyłaś :lol: choc nie powiem po cichutku zazdroszczę Ci twojego brzuszka ( tak pozytywnie oczywiście ) :lol:
a fotki bombowe - cudowne zdjęcia - Lucasek piękny jak zawsze i ta cudowna choinka z tle :) :lol: :lol:
mówisz że precyzja - to ja talent po mamie odziedziczyłam - wszystko u niej było na oko :lol: nawet jak jej przepisy czytam - to co drugi produkt - "na oko" hahaha - ale zawsze ciasta przepyszne piekła i nigdy nie było tak że jej coś nie wyszło :lol: :lol:

Daria - nie szczep - nie ma co ryzykować - odwołaj wizytę i koniec :lol:
a poza tym jak wasze nocki - juz lepsze ciut - czy nadal takie okropne??

Krecik - u Was miały być dziś upały :ohmy: :ohmy: :ohmy:

święta bez śniegu nam się szykują :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl