BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 5 miesiąc temu #808107 przez krecik
Bidol, aaaa tym zdjęciem:) Pamiętam, jak się wszystkie wtedy Kamilką zachwycałyśmy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808115 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808223 przez krecik
Hej witam sie ladym switem:)

Ktos ma ochote na kawke ze mna?


Stasiek jakis taki marudny dzisiaj-lezy juz w lozeczku:(

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808259 przez bidol
Krecik - to chyba mimo woli razem piłyśmy kawkę :)

ja mam dzis świetny humor :) teleon mi się zepsuł - :lol: :lol: :lol:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808291 przez krecik
Bidol,"mimo woli"?, dzieki:d;)
A moze teraz wypijesz druga?

Ale masz spokój z tym telefonem:p ja dzisiaj zaczelam przedswiateczne porzadki w kuchni, ale przedtem musialam wszystkich obdzwonic, zeby sie przygotowac psychicznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808306 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808354 przez Majowka
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lucas pierwszy raz w zyciu!!!!! NOC PRZESPANA!!!!!!! CALA!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

nie wierze normalnie!!! 3 razy chodzilam sprawdzac czy dziecko zyje!!! Jak go polozylam o 21h30, tak o 8h00 sie obudzil! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Jestem przeszczesliwa, ze cos takiego wogole jest mozliwe!!!!!!!

"Santa is coming to town....tralalala" :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808363 przez Olga
Hej mamusie.

Lecimy na spacerek,bo u nas dzisiaj wiosennie-później wpadnę :) :lol:

majówka śniłaś mi się dzisiaj,nie pamiętam dokładnie snu,ale na pewno albo Ty byłaś u mnie,albo odwrotnie,bo Ci po przebudzeniu dzień dobry mówiłam ha ha.I gratulacje za przespaną nockę,może to jakiś etap w rozwoju Lukaska i teraz będzie tak częściej :blink: :)

bidolek i mm gratuluję wygranych konkursów-śliczne foteczki :blink:

Wpuściłam właśnie mojego psa,a on kulawy,łapa zakrwawiona,albo dostał od kogoś,albo wpadł pod samochód :( oj będzie lament,jak Olga wróci ze szkoły :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808367 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808406 przez Daria23
Hi hi jestem:-)nie było lekko wejść tv z tel ale udało się:-)dla was wszystko:-)jej tyle mnie nie było że nawet nie próbuje nadrobić zresztą teraz nie mam czasu muszę przez ten tydzień ogarnąć 15okien więc mam co robić:-) cieszę się że będę mogła was chociaż odczytywać:-) Tymkowi wychodzą dolne trójki więc też nie jest wesoło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808409 przez Daria23
Ale ogólnie dajemy radę:-) codzien kocham go coraz mocniej on jest taki wspaniały ja chce więcej takich Tym ków:-)
Majówka-jak się czujesz?
Moja siostra narazie oki już 16 tygodni za nią:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808416 przez Daria23
A jakąś mamusią jeszcze zaszła w ciąże? Czy tylko Majówka ma to szczęście? KJa już bym też chciała ale do 30mojej sobie postanowiłam mieć drugie także w przeciągu 5lat:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808429 przez lusiamamanikosia
Hej Mamcie !!! witam Was po weekendzie :)

AiF - nie wiem co to w sumie nikt nie wie parę lat temu robili mi różne badania rezonanse tomografie i nic nie wyszło a głowa boli jak bolała w ciąży miałam przerwę że mnie nie bolała i od jakiegoś czasu znowu mam mocne bóle głowy :(

Majówka zazdroszczę tych wypieków ciast ... aż naszła mnie wielka ochota na jakieś ciacho :P i jak jakiś mikser czy blender będziemy mieć to skorzystam z przepisu i coś upichcę :D

My choinkę już mamy ubraną , gwiazdki ze sztucznego śniegu też już są gdzie nie gdzie :) jeszcze muszę zrobić małe choineczki i buciki żeby powiesić gdzie nie gdzie i będzie już mieszkanko udekorowane :) jak zrobię resztę dekoracji to porobię zdjęcia i Wam pokaże :)

Krecik - co do kierowców i ja nie wierzę :( niedługo minie rok jak mojego i męża dobrego przyjaciela potrącił śmiertelnie samochód :( przed wigilią i teraz czekam bardzo długo żeby przejść przez przejście muszę czuć się bezpiecznie bo jeden się zatrzyma a drugi przejeżdża jak wariat obok ;/

u nas też sztuczna i mała która stoi na komodzie bo przy Nikim długo by nie postała :P ja chciałam żywą małą ale ceny choinek eh u nas bardzo wysokie :( więc stwierdziliśmy że za rok kupimy żywą odłożymy kasę i Niki będzie większy i bardziej rozumiał to może jej nie zniszczy :D ale u Babci będzie żywa choinką więc zobaczę jak się będzie zachowywał :P

Majówka- super że Lukasek przespał nockę oby już tylko takie były :D

MM i Bidol - gratuluję wygranych konkursów :)

Daria - super że się udało wejść tęskniliśmy za Tobą !!!

Olga - oj biedny piesek :( nasz już na starość się robi taki okropny że każdy ma go już dość a najbardziej mój mąż :(

a tak pozatym u nas jest oki wczoraj jakoś miałam małego doła ale jest już oki w miarę ... Nasza imprezka na pierwszą rocznicę bardzo się udała :) było pełno znajomych że w pewnym momencie musieliśmy niektórych na podłodze posadzić :P
w sobotę byliśmy na spotkaniu z Mikołajem ale Niki już od samego rana nie miał humoru :( jak posadziłam go na kolanach u Mikołaja był wielki ryk :( więc musieliśmy zrobić zdjęcie na stojąco i musiałam go trzymać na rękach wtedy było już dobrze :) jedynie co się uśmiechnął jak zobaczył zwierzęta kózki mu się najbardziej podobały :) jak uda mi się zmniejszyć zdjęcia to pokaże i renifery były dwa :)
a teraz Niki próbuje spać ale coś mu nie idzie więc chyba będzie dzień marudzenia :( ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808435 przez lusiamamanikosia
zdjęcia spróbuję dodać później bo jakiś error wyskakuje :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808494 przez bidol
Krecik - ojj to nie tam miało zabrzmieć :blink: chętnie wypiję z Tobą drugą :lol:

AF - ale koszmary nie tylko z bajek są :huh: niestety dla dziecka koszmar to jak w śnie mama idzie gdzieś itp a ono zostaje samo - takie troszkę przerysowane to co dzieje sie w ciągu dnia :( :( Współczuje nocki - bardzo :kiss: :kiss: :kiss:

Majówka - wow :ohmy: :ohmy: :ohmy: super - gratulacje - mogło by tak zostać - Przecież Ty też musisz kiedyś wypocząć :ohmy: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Olga - biedny piesek - dlatego my nie mamy zwierząt - brat ma kota i to nie pierwszego - ile te dziewczyny jego łez wylały po tych kotach - szkoda dziecka - :dry:

Daria - no nareszcie - ojj wiem jak ciężko z telefonu pisać ale dobre i to :lol: :lol:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Lusia - no widziałam coś na FB że doła masz - Gratulacje z okazji pierwszej rocznicy ślubu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl