BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 5 miesiąc temu #808497 przez Daria23
Bidol -a jak możesz to pochwał się jakie konkursy wygrałas,? ONo i gratuluję:-)

Lusia- ale fajnie już macie tyle na święta przygotowane my nie mamy ani choinki ani nic ale wezmę się za to lada dzień:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808500 przez Daria23
Kochane miałyścię już szczepienie? Z góry przepraszam za błędy itp ale jeszcze nie ogarniam pisania na tym tel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808502 przez lusiamamanikosia
Bidol - no jakoś tak wszystko naraz się wzięło jedna pensja a musimy na niej wyżyć ja dziecko mąż pies i do babci trzeba mojej dopłacać teraz musiałam jej leki kupić i poszło 100 zł :( a dla nas 100zł to bardzo dużo , ale co zrobić trzeba jak najszybciej szukać żłobka/przedszkola dla Nikiego nie drogiego choć będzie bardzo ciężko i iść jak najszybciej do pracy wtedy jakoś odbijemy się od dna.
i dziękuje za życzenia :* nie wiem kiedy rok minął :P

Daria- no trochę ogarnięte ale Niki zawsze roboty dołoży :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808506 przez bidol
dziewczyny w poprzednim poście jest taka buźka - trzeba ją nacisnąć !!!

Daria - to z poprzedniego roku
3.bp.blogspot.com/-NoP17YE-gkA/UqS7g0SdS...621_1292679943_n.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808539 przez km
hej dziewczyny nie odzywalam sie przaz tanteb tydzien bo mialam pierwsza zmiane i pracowalam 6 dni, wiec tylko niedziele mialam wolna :( , teraz przed swietami mamy tyle pracy ze wracam padnieta i normalnie jak ide usypiac kacpra to zasypiam razem z ni,. Dobrze ze ten tydzien mam druga zmiane. teraz maly spi, wybawil sie na zajeciach w bibliotece dzisiaj pani przyniosla instrumenty muzyczne wiec kacper o dziwo nie latal jak nakrecony tylko ladnie na wszystkich gral. Musze mu chyba pod choinke kupic zestaw jakis instrumentow, bo wczoraj caly dzien gral na flecie u mojej siorki, tak szybko zalapal o co chodzi, ze pozniej tylko chodzil i kazdemu pokazywal jak grac na flecie. :) :)

lusia-ja tez sie pomalu rozgladam za zlobkiem lub opiekunka, bo moj chce zmienic prace i wtedy juz nie bedzie mial kto siedziec zkacprem, tylko ze u nas nie ma zlobkow panstwowych tylko prywatne, ktory pochlonal by 2/3 mojej pensji, wiec raczej pojdzie do domowego przedszkole, tutaj jest to bardzo popularne, bardzo duzo jest u nas nianiek do ktorych zawozi sie dziecko i ona ma pod opieka z trojke dzieci, oczywiscie najpierw warunki jakie ma sa sprawdzone przez urzad bo wszystko jest legalne :) Tylko chce znalezc jakas polke, chyba czulabym sie pewniej :)

Olga-wlasnie dlatego nigdy nie beddziemy mieli psa albo kota , raz mialam i jak zachorowal i zdechl to plakalam po ni9m przez kilka dni. Wystarczy nam tarantula i rybki

majowka-super zdjecia z pichcenia, chyba wyprubuje twoj przepis na pierniczki, nigdy wczesniej nie robilam, dlatego wole sprawdzony przepis, a twoje wygladaja przepieknie :)

bidol-potwierdzam co dziewczyny pisza super zdjecia robisz, mojemu niestety zrobic zdjecie to nielada wyzwanie, wogole nie chce stanac nawet na sekunde, a jak widzi aparat to od razu biegnie zeby mu dac.

daria- my mielismy ostatnie szczepienie jak kacper mial 12 miesiecy , nastepne jak bedzie mial 3 lata. Tylko ze u ans jets troche inaczej


sorki ale wiecej nie pamietam.
Dziewczyny mama do was pytanie, wiem ze jzu sie ktoras pytala, ale nie moge znalezc tej strony. Moj kacper ma AZS i strasznie swedzaca skore na brzuchu, drapie sie az do krwi, emolienty nam nie pomagaja, Oilatum do ciala do kapieli , czy E45 wogole nam nie pomaga, co wy stosujecie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808553 przez krecik
Bidol, to jest genialne (z ta buzka)! No a co tam pisalas, podobno nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo, zycze zeby bylo po twojej mysli:) no i nowy tel-gratuluje:)

Dariha super ze juz wrocilas, pewnie forum przystopuje przez te porzadki swiateczne, my teraz mielismy szczepenie i w lutym idziemy chyba na polio

Lusia, u nas to samo, niby pasuje poszukac pracy ale maz znowu mi sie przyznal, ze chce zebym ze stasiem siedziala i badz tu czlowieku madry:/

Km, my mamy emulion, ma sucha skore, ale on sie nie drapie, wiec nie szukam innych specyfikow, ale jak znajdziecie cos to napisz, bedzie dobrze wiedziec:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808651 przez Olga

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


daria my już mieliśmy ze 3 tyg temu to na 13-14 mies,teraz dopiero na 5 lat :)

km ja nie pomogę,Ignaś nie wymaga niczego do skóry :)

lusia jeszcze raz gratuluję pierwszej rocznicy :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808679 przez słoneczko
Czes dziewczyny mam nadzieje ze uda mi sie cokolwiek napisac bo ostatnio brak czasu :(

Bidol historia z tym przejsciem maskara co za palant :( ale niestety takich bezmyslnych idiotów za kółkiem jest teraz pełno :( gratuluje wygranej :) mam nadzieje ze bedzie wszystko po Twojej myśli :kiss:

Olga jak tam Ignas? masz już stoliczek z krzesełkami? Ignas siedzi i sie bawi?przykro mi z powodu pieska :(

Daria my mielismy parę dni temu szczepieniu :( jak tam Tymus?

Lusia gratulacje z okazji pierwszej rocznicy :kiss: niestety takie czasy ze panstwo wogole niepomaga rodzicom z dziecmi, niech sie martwia sami, a z praca jest coraz gorzej :(

Majówka historia z winem śmieszna , a to Lucasek mały łobuziak :) a tak wogóle to jak piszesz jak zachowuje sie Lucasek to tak jak mój Pawełek ;) Lucasek wyglada cudnie przy pieczeniu pierniczków :) gratuluje przespanej nocki :kiss:

Km ja tez niestety niepomoge z kremami do skóry bo niepotrzebujemy :)

Mm gratuluje z okazji wygrania konkursu :) mam nadzieje ze Olinek niewykończy prababci :)

AniaFilip współczuje nocki doskonale Cie rozumiem :( ja juz od tyg niespalam i juz jestem na wykonczeniu :(

Misiowa super ze jestes :kiss: jak sie czujesz? jak Hanulka?


reszty niepamietam mam chyba słabą pamieć :lol:

to teraz co u nas no jesli chcecie wiedziec :laugh:

a więc bylm z Pawelkiem na szczepieniu i powiem wam ze po szczepieniu byla masakra :(

po paru godzinach Pawelek dostal kataru, kaszlu i wysokiej goraczki, niemial sily nawet chodzic , lezal biedny bez sił :( wieczorem dostal drgawek , jakiegos wstrzasu niewiem co to bylo ale strachu sie najadlam, bylismy w szpitalu, dostal kroplowke :( w szpitalu mowili ze czasami sie zdarza miec takie skutki uboczne po szczepieniu ale to 1 dziecku na 1000. Normalnie niepamietam kiedy spalam dłuzej niz 2 godz :( jestem wykończona psychicznie i fizycznie ale najwazniejsze ze juz jest lepiej :)

cos ten rok niejest zbyt dobry dlamnie mam nadzieje ze przyszły bedzie lepszy :)

co do Swiat to ja nic niemam i raczej niebede robila bo niemoge znalezc ani choinki, ani ozdób, wszystko gdzies w pudlach a remontem stoimy jak na razie :angry:

lece cos zjesc bo wygladam już :lol: jak chodzacy kosciotrup

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808680 przez słoneczko
a tak pozatym to zastanowie sie nad nastepnym szczepieniu wszczedzie mowia tylko jakie dobre sa szczepionki ale o skutkach ubocznych nic niemowia. Troche sie naczytalam o tych szczpieniach i powiem wam ze w niektórych panstwach sa szczepionki na pneumokoki itd wycofane , bo duzo dzieci umieralo albo powaznie chorowalo, wogole coraz wiecje rodzicow nieszczepi juz dzieci, i co ? sa w pelni zdrowe niechoruja. Szczepiac dziecko jest ryzyko na powazne powikłania, jest dluga lista powikłan, to ze 1 czy 2 razy bylo sie na szczepieniu i nic dziecku niebylo to nieznaczy ze za 3 razem nic mu niebedzie. Wiem ze kazdy ma swoje zdanie na ten temat, ja chcialam tylko napisac co o tym mysle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808682 przez bidol
KM - Szymek Saiko miał AZS - Kama też ma suchą skórę - zwłaszcza na buzi - aż takie zadziory ma :( a smaruję wszystkim już - widzę że dużo pomaga neutrogena :)
Współczuję pracy - masakra - zatyrasz się dziewczyno :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Słoneczko - :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: coś strasznego - Wy t o się macie :ohmy: :ohmy: :ohmy: Okropne :( :( :(
ja kiedyś seby nie chciałam zaszczepić i przyszło mi wezwanie z opieki społecznej :ohmy:

Daria - ja ze szczepieniem poczekam do po świętach - :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808693 przez słoneczko
Bidol w pytaniu na sniadanie było własnie o szczepiu i byli rodzice którzy nieszczepili dzieci i jak narazie nic im niezrobili, wiem tylko ze mozna byc ukaranym kara grzywna :) wiem my mamy cos pecha i mam nadzieje ze juz w koncu nas opusci bo juz mam napradwe dosc :angry: ciagle cos , by niebyło miesaica zeby sie cos niewydarzylo :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808702 przez lusiamamanikosia
jeszcze raz bardzo dziękuje za życzenia i miłe słowa :*
no mnie dziś kolejna rzecz dobiła eh znowu chodzi o kasę ;/ dostałam pismo że zostałam skreślona ze studiów tego się spodziewałam i to że mam zapłacić odsetki ale tego że za ten cholerny list muszę zapłacić 20 zł ;/ i za jakaś kartę obiegową 100 zł to mnie dobiło :(

Słoneczko - ojej to okropne co się Pawełkowi stało ale ważne że już wszystko dobrze jest <przytul> my powinniśmy w styczniu zrobić ostatnią powtórkową szczepionkę 6w1 i jakoś na pneumokoki ale nie mamy kasy na to więc pewnie nie zaszczepię tylko nie wiem czy coś stanie czy nie u małego że go nie zaszczepię...

km- to fajnie Wam że macie możliwość dania Małego do domowego żłobka napewno to super pomysł ... u nas niestety muszę jak najszybciej coś wykombinować bo popadnę w jakaś depresję niedługo ... zamiast zmniejszać się moje długo robią się coraz większe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808762 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808767 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808770 przez Olga
słoneczko,nie wiem czemu,ale ja o wiele więcej boję się tych płatnych szczepień:(może jestem starej daty,ale jak Oldze dokupiłam 11 lat temu dodatkową i oprócz tego miała z kalendarza szczepień,to strasznie przeszliśmy do pierwsze szczepienie:(cały dzień i noc na ręku była noszona,w pozycji jednej,z nogą podkurczoną,darła się strasznie,aż moja mama przyszła do nas spać:(Jak ja się bałam każdego kolejnego szczepienia:(Marika i Ignaś jak na razie przechodzili super:)Współczuję tego,przez co musieliście przejść:( Stoliczek mamy już-fajna sprawa-Ignaś uwielbia swój kącik.Wstawiałam fotki na fb,zaraz Ci jedną pokażę :)

bidolek masz podobne podejście jak ja-do prawie 7 roku życia Mariki nie mogłam się zdecydować na kolejne dziecko,bo zawsze mi się Marika wydawała taka malutka :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl