BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 11 miesiąc temu #359813 przez martela89
MM czy ty oszalałaś ? :lol:
To super przyjemny ból,jak już zobaczysz malucha :laugh:
Ja nie chodziłam wcale w dresach bo ich nie mam :lol:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359815 przez mloda_mamuska
Martela ..hheheheh no nie oszalałam,ja jestem chyba mało wytrzymała na ból.i po sluchanniu tych historii wszystkich o porodach to nie wiem czy dam radę :huh:

a co do dresów..mąż ostatnio chciał mi kupić jakies nike czy cos.ale nigdy nie chodzilam w dresach..i zeby juz nie marudzil,to wybrałam bluzę różową nike i legginsy do kompletu ;p.. heheeh jakos nie wyobrazam sobie,ze mialabym chodzi w dresach.. aseksualne to dla mnie ;pp niektore kobiety podobaja mi sie w dresach ale sama nie nosilabym ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359817 przez martela89
No teraz już raczej nie masz wyboru i musisz dać radę :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359818 przez mloda_mamuska
martela wiem... i umieram ze strachu ;p

jakbym mogla to wzielabym narkoze jakąś ;pp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359820 przez Majowka
Czesc dziewczyny, wrocilismy! :)

No i problem mamy bo, naprawde nie wiem jak ustawic te 4 sztuki mebli :laugh: :laugh: :laugh: za maly pokoik!
Jakos sie zmieszcza, ale zeby bylo funkcjonalnie, to nie wiem....

Najpierw problem z farba byl, teraz to :laugh: :laugh: :laugh: masz Ci los!

M-M, nie boj sie porodu, slyszalam ze bol jest silny, ale przychodzi falami....wiec wiesz w trakcie najgorszego momentu, ze zaraz minie i znowu bedzie chwilka spokoju :) Tak mi tlumaczyly dziewczyny :laugh:
Potem, jak zobaczysz Olivierka, to zapomnisz o tych ciezkich bolach i bedziesz wniebowzieta! Mowie Ci! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359821 przez mloda_mamuska
Majowka :kiss: dziekuje za wsparcie! moze dam jakos rade.


a co do mebelków.nie mozecie jednego wstawic do Was albo mniej kupic?
musisz w pokoiku tez miec miejsce,jakbys chciala małego na rączkach ponosic.oczywiscie mozesz też gdzie indziej go ponosic,ale wiesz...dobrze by było,żeby jakos minimalnie mozna bylo pochodzic po pokoiku ;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359884 przez Anna77
Dzień Dobry Dziewczyny, dzisiaj pierwsza się przywitam :laugh:

Starszy wybył na jakiś turniej. B z Kubą pojechali na szermierkę, więc mam chwilkę. Strasznie się u nas ochłodziło, ale to mi akurat nie przeszkadza. Żadnych planów na dzisiaj nie mam, co mnie cieszy, bo cały tydzień biegałam dzień w dzień. Coś pewnie posprzątam w domku, może jakiś spacerek i tyle.

Miłego Dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359888 przez bidol
hejka

Olga - fotelik super - podoba mi się :laugh: dla dziewczynek kiepskie kolory są ;) Ja sporo szpinaku jem na hemoglobinę i wyczytałam że kivi pomaga - więc też będę się objadać :)

M_M - na morfologię lekarz dopiero mi powie w poniedziałek :)
Co do kikutka to Sebek miał taki klips i kikutek szybko mu odpadł :) ale stracha przy oczyszczani miałam :ohmy:
Moje marzenie - laserowa depilacja :cheer: ale zawsze szkoda mi kasy ;)
Co do chusteczek - to szkoda kasy :) będzie lato - wystarczy że na chwilkę potrzymasz w dłoni - Sebkowi to nie przeszkadzało :laugh:
Nakładki na sutki - lipa - ja miałam strasznie pocharatane przez Sebka bo za himalaje nie umiał złapać i siostra mi te nakładki kupiła - i było jeszcze gożej :dry:
A ząb - współczuję :kiss: ale Oliwierek z Ciebie wapnia ciągnie ;)

Agnesssa
- ja ostatnio jechałam żółtkiem ( to taki nasze busiki) i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby mi ktoś nie ustąpił :) choć powiem szczerze że to gówniarstwo - dzisiejsza młodzież jest okropna - żedna nawet nie spojżała - dopiero kobietka ok 40 lat wstała. A faceci to już szkoda słów - :angry: Ale żeby w sklepie to raczej nikt mi nie ustępuje w kolejce - jeszcze się wpychają przed :angry:
Cieszę się żę zakupy udane :laugh:

Anna - no mnie wciągneło :laugh: już myślę co by tu jeszcze kupić i zasadzić :laugh:

KAMYCZKA - odezwij się :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359905 przez anszka
Dzień dobry :)
Ależ się ochłodziło, szkoda tylko, że słonka nie ma.
Ja dzisiaj na jakieś zakupki wyskoczę, ogarnę chatkę i jakieś wielkie gotowanie sobie urządzimy :)

M_M - w czasie porodu kobieta jest pod wpływem hormonów, które pomagają przetrwać ten ból, zauważ, że nigdy nie słyszy się o kobietach, które umarły z bólu, więc i Ty dasz radę. Biologicznie rzecz biorąc, jesteś w doskonałym wieku na poród naturalny :) Będzie dobrze :kiss:
Bidol - ogrodniczką zostajesz :) to powodzenia, ja mam ograniczone pole do popisu (może to i dobrze :))
Chłopek - miłego weekendu i nie stresuj się zbytnio, bo nie możesz, a wiesz jak to z dziadami jest :)
Olga - ja bardzo cenię takie kobiety, które odważnie podejmują decyzję i rezygnują z toksycznych związków, choć domyślam się, że nie było lekko. Na szczęście szala się przeważyła i możesz cieszyć się nową rodziną :)
Ja też się boję alkoholizmu, choć negatywnych doświadczeń nie mam, ale trochę się w życiu nasłuchałam i naoglądałam.
Anna77- odpocznij troszkę, bo już niedługo nie poleniuchujesz :)

Miłego dnia!
PS Ja też nie mam założeń dot. karmienia, mam tylko nadzieję, że się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #359918 przez Anna77
Bidol przypomniało mi się o tym szpinaku. Teraz można kupić w wielu miejscach świeży szpinak. Ostatnio kupuję w worku 0,5kg (kosztuje jakieś 6zł mniej więcej). Możesz zjeść na surowo - zamiast sałat wszelkich - zrobić sałatkę. Odkroić trzeba ogonki, opłukać, troszkę pokroić i do michy! A dodajesz co chcesz - pomidorki pokrojone duże lub koktajlowe, ogórek, por, pestki dyni/słonecznika no i do tego jakiś fajny sosik - ja robiłam ostatnio taki winegret - oliwa z oliwek, łyżeczka musztardy + zioła prowansalskie = ale tu tylko działa wyobraźnia. Fajna jest też - szpinak, zielony ogórek + zezłocone orzeszki piniowe z delikatnym winegretem. Zresztą - dodajesz co chcesz.

Uwielbiam też tarty ze szpinakiem (świeżym czy mrożonym - tylko nie z papki, tylko z liści). Fajnie jest kupić w kulkach, bo możesz wyjąć z zamrażarki ile chcesz. Przepisów masę w sieci - szpinak z fetą, z łososiem z boczkiem i rokpolem what ever. Do tego masa jajeczno-śmietankowa. To wbrew pozorom bardzo sycące - na obiadek i na zimną przekąskę na wieczór ze znajomymi.

Uniwersalne ciasto na tartę - gotuj.skutecznie.tv/2011/04/tarta-czyli-...lne-ciasto-na-tarte/

No i to, co któraś z dziewczyn już pisała - szpinak kocha czosnek :) No i gałkę muszkatołową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359924 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

M-M, mniej zawsze mozna kupic. Dlatego kupujemy na raty, zeby zobaczyc ile tego wejdzie. Bede dzisiaj kombinowac jak to wszystko ustawic :)

Ja dzisiaj mam znowu sesje zdjeciowa :laugh: Tym razem z kolezankami. Ciekawe jak wyjda fotki :)

U nas upalnie :P moze pojade z miskiem na plaze I sie troche opale!

Anszka, udanych zakupow! Pochwal sie pozniej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359928 przez maksiu
Hejka sobotnio i deszczowo. U nas byla taka burza ze masakra az maks sie obudzil i spal z nami kurde na dworz u milusio ale w dopmu mi wiatrak chodzi bo nie wyrabiam tak duszno, m w pracy obiadek sie gotuje ja bym musiala odkurzyc ale nie chce mi saie i zostawieto dla m niech sie meczy

Chlopek m sie nie przejmuj moj tak potrafi wkurzyc ze mam dosc i potem sama robi

mhh mialam cos jeszcze napisac i nie wiem co kurde nie wiem co sie dzieje z kamyczka od czwartku nie pisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359937 przez mloda_mamuska
Hej Dziewczyny,

ja wczoraj tyle posiedzialam,do 3 w nocy z kolezanka pisalam o ciąży i w ogóle i tak zleciało.
a dzisiaj pospałam za to :lol:

bidol no to tego do ogrzewania chusteczek nie bede kupowała.
a co do puszczania kobiet w ciąży.. ludzie naprawde są perfidni.. przeciez już widać u każdej z Nas.. a oni udają,że nie widzą... przykre,ze tak sie zachowują.

anszka :kiss: mówisz,że damy radę,okey to jak przezyje to napiszę do Was :lol:


Anna a pierogi ze szpinakiem jakie pych są i serem białym. :kiss: :kiss: :kiss:
uwielbiam je . !

Majowka
ja co Ci zazdroszcze i tej pogody i plaży ! Jak mieszkałam w Polsce to mialam 18km do Ustki- plaży. i teraz to doceniam,ze tak często sobie jeździłam tam.
U Nas dalej zimno ..ii chyba juz tak będzie. Moze w czerwcu zrobi sie cieplej. ;)

ide zrobic sobie cappucccino :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359947 przez agnesssa
Hej Hej

Olga chciałam dać kasiorę, ale moja dziewczynka chciała rower więc kupiłam rower i taki piękny obrazek z aniołkiem stróżem zamiast kartki (na odwrocie jest piękna dedykacja i życzenia :woohoo:
Pochwalę się, a co tam :silly: Jestem zadowolona, mam nadzieję, ze młoda też będzie :woohoo:
allegro.pl/laguna-vs-4-kola-26-kosz-grat...owa-i2270450973.html ten różowo czarny
allegro.pl/sb-aniol-stroz-z-imieniem-pam...nii-i2260359380.html

Coś bez humoru sie obudziłam :angry: :angry: Normalnie gryzę od rana, nie wiem czy to przez pogodę, czy przez to, że mnie głowa od rana boli wrrr.

Majówka
coś wykombinujesz z pokoikiem :kiss: Mój pokoik też jest malutki(7,5m), a nawet dużo mniejszy i też muszę wszystko pomieścić :huh: Ale już sobie wszytsko zaplanowałam i powinno wszytsko wejść, zobaczywy jak w rzeczywistości to wyjdzie :silly: :silly:

Co do karmienia, to faktycznie indywidualna sprawa, ale mi się nie podoba jak dzieciaczki same podchodzą i sobie cycka wyciągają :ohmy: A to grozi jak maluszek jest już starszy. Ja mam tylko nadzieję, że będę mogla karmić przynajmniej do roku, ze będę miała pokarm i ze mały będzie ciągnął. Bo moja kumpela karmiła tylko 6 tygodni, moja mama tylko 2 miesiące, a to już jest zdecydowanie za krótko :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359959 przez necik
HeJ:)

Jeśli o mnie chodzi to boję się trochę pielęgnacji tego kikutka... mam nadzieję, że szybko odpadnie i nie będzie problemów. Ja niestety prawie wcale nie miałam kontaktu z takimi maluchami więc trochę przeraża mnie pielęgnacja małego, ale mam nadzieję, że instynkt macierzyński pomoże ;D

M_m - jeśli chodzi o ten podgrzewacz do chusteczek to też myślę, że szkoda na to pieniędzy, tym bardziej, że będzie lato i raczej będą ciepłe... a jaka to pyszną zapiekankę robiłaś na obiadek? ja właśnie zapytałam męża co robimy na obiad i oczywiście zero pomysłów :( więc jak możesz to poratuj jakąś nowością :)

Daria23 - ja też się boję strasznie burzy ale postanowiłam sobie, że muszę przestać tak się zachowywać bo przejdzie to na małego a tego bardzo bym nie chciała. Mnie bardzo straszono jako małą dziewczynkę - burzą - i w dorosłym życiu tak mi zostało :( teraz jak jest burza staram się małemu tłumaczyć, że to aniołki w niebie mają imprezę i robią zdjęcia a grzmoty to pewnie w beczkach wino turlają ;D może to i głupie ale mówienie do małego mnie uspokaja tak jak i mój mąż który ciągle mi tłumaczy, że nie ma się czego bać... więc póki co - jestem dzielna ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl