BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #137701 przez Batmanik
Witam!!!
ja juz po badaniach jeszcze jutro na glukoze musze jechac ale wiecie co w przychodni platne badania drozsze sa niz w prywatnym laboratorium...
Tyszanka nie obrazam sie nie ma o co nawet wkoncu wszytskie mamy to samo:)
ale zapytam lekarza bo ten lek co dziewczyny pisalyscie to oczywiscie nie wzielam ze soba karteczki zeby go kuoic:)cala ja zreszta dzis placilam na cpn-ie i karte wsadzilam w czytnik a za chwile jej szukalam :side:
ja sie wpisuje do tabelki 17,06 godz 9,45 a teraz lece karmic brzdaca
narazie!!!
buzka
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137714 przez vestusia
A ja oczywiście na nic nie mam dzisiaj ochoty. Ech, ostatnio dość często mi się to zdarza.... Pójdę chyba na targ, kupię fasolkę szparagową, bo znowu za mną chodzi, ugotuję garnek i zjem.... Nie wiem czy to ta pogoda na mnie wpływa, czy łapie mnie jakiś dół.... Grrr....

No i mała aktualizacja tabeleczki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137746 przez anakol
NO NIE NAPISAŁAM DO WAS TAKĄ EPISTOŁĘ I MI ZNIKNĘŁA!!!! KURDE NIE MAM NA RAZIE SIŁY TEGO PISAĆ DRUGI RAZ. Jak ochłonę to wrócę i spróbuję to napisać od nowa.

Ja mam wizytę dziś o 16.15, ale nie wiem czy jest sens to wpisywać do tabelki bo i tak sie zaraz zdeaktualizuje ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137759 przez Suari
A ja ma wizytę 27.06 :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137760 przez anakol
Dorcia i Vestusia - ja też się stresuję tymi ruchami, bo jeszcze nic nie czułam. Czasem wieczorem leżę i się koncentruję na brzuszku, zdarza mi się czuć takie pulsowanie jak położę rękę ale to jest raczej moje własne tętno niż dzidziuś ;)
A stresuję się tym bardziej, że w niedzielę oglądałam moje wyniki badań na toksoplazmozę i zobaczyłam, że są nieprawidłowe. Lekarz ich jeszcze nie widział, bo za późno zrobiłam i nie były gotowe przed wizytą. Jest taki wskaźnik Tokso IgG, wg norm mojego laboratorium prawidłowy jest wynik poniżej 1 IU/ml, 1-3 IU/ml to wynik wątpliwy, a wynik nieprawidłowy (dodatni) jest powyżej 3 IU/ml. Ja mam niestety 304 IU/ml. W necie doczytałam, że wynik zbyt wysoki ale poniżej 300 wskazuje na to, że kiedyś było zakażenie i są przeciwciała, natomiast wynik powyżej 300 oznacza, że zakażenie było niedawno i jest to bardzo niebezpieczne dla ciąży - wg wikipedii: "u płodu dochodzi do nieuleczalnych wad (najczęściej ośrodkowego układu nerwowego), które z reguły prowadzą do śmierci". Zadzwoniłam do mojego lekarza, powiedział że jeśli drugi wskaźnik jest w normie (a u mnie jest) to znaczy że teraz nie ma zakażenia, więc wszystko jest OK. Nie bardzo mnie to przekonało, bo rozumiem że tak wysoki wynik oznacza, że zakażenie najprawdopodobniej było jak już byłam w ciąży, czyli może mieć konsekwencje dla dziecka. W dodatku an ostatnim USG wydawało mi się że dzidziuś jest jakiś nieruchawy, dało się go obejrzeć z każdej strony, raz tylko wierzgnął a poza tym się za bardzo nie ruszał. Najgorsze jest to, że moich obaw pewnie nic nie rozwieje, bo mogą być nawet nieuchwytne na ten moment nieprawidłowości w rozwoju mózgu. W każdym razie okropnie się denerwuję i nawet nie bardzo mi się chciało wchodzić tu na forum od niedzieli... :( No nic, napisze po wizycie, może będzie coś nowego. Ściskam Was ciepło.

Aha, Anaconda, dzięki za info o tej poduszce, muszę się zorientować czy mam w okolicy jakiegoś lidla.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137770 przez Dorciaition
Dzień Dobry Dziewczynki :)

Batmanik to może byc faktycznie grzybica. Słyszałam, że jest bardzo popularna w ciaży i niestety pomimo higieny i tak się moze przypałętać :/

Madziaska no niby poczułam, ale ja już sama nie wiem czy to było TO. Wczoraj w łózeczku byłam czuje i wyczekiwałam, wydawało mi się, że 2 razy coś tam było, ale podejrzewam, że to były moje schizy.

Vestusia tabelka rewelacyjna. :) Ale może ułatwieniem byłoby gdyby ta co ma najszybciej wizytę byłaby na górze :) Wiem, wiem wymyślam ;) ale jak chcesz

Anakol co do wyników to Tobie nic nie powiem. :( Chciałabym je porównać z moimi ale mam je w domku.

Miłego dnia kochane :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #137822 przez TyszAnka
Anakol, i masz tu nieszczęsny internet, sam człowiek się naczyta różnych wyników i gdyba, mysli, poczekaj kochana na wizytę, nie zadręczaj sie.Koleżanka w ciązy się zaraziła.Fakt ze do samego porodu brała antybiotyk
ale 6 maja urodziła śliczniutką zdrowiutką córcię .

Vestusia, ttabelka super :)
Może tak jak Dorcia pisze ta która ma niedługo wizytę od góry niech bedzie? My to już takie jesteśmy,jedna co powie i wszystkie już wymyslają.
Mnie proszę wpisać na 27.06 - USG połówkowe :)

Buziole ( u nas upał)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137837 przez vestusia
He, he Łobuziary jesteście :)

Wiecie, też się początkowo nad tym zastanawiałam, ale boję się, że do tabelki wkradnie się jakaś pomyłka. Chodzi mi o to, że te daty będą się zmieniać, jednego miesiąca jedna z nas będzie miała szybciej, innego inna, ta kolejność będzie różna. Pomyślałam, że zostawię tak, jak jest w tabelce Dorci, wtedy będzie bardziej przejrzyście no i każda z nas wie, gdzie jest na tej liście w tabelce :) No ale jak tak bardzo będziecie się upierały, to będę to za każdym razem zmieniać (mam nadzieję, że się nie pomylę, bo więcej przy tym roboty).

Właśnie wróciłam z targu, fasolka się gotuje i zeżarłam pół kilo czereśni. Teraz żałuję, że kupiłam tylko pół kilo, bo były po prostu nieziemsko pyszne. Takie ogromne, mięsiste hehe :D Pychotka.

Anakol, nie czytaj lepiej tak dużo w tym internecie. Zresztą, lekarz powiedział, że jest dobrze, więc tego się trzymaj. Nawet gdyby miało coś być źle, to przecież nie masz już na to wpływu a zadręczanie się takimi czarnymi myślami do niczego nie prowadzi. Będziesz tylko wymyślać coraz to gorsze scenariusze a to nie jest Ci teraz potrzebne. Staraj się myśleć pozytywnie, bo zarówno Ty jak i dzidzia tego potrzebujecie. No i anakol, dopiszę Twój aktualny termin po dzisiejszej wizycie, bo rzeczywiście się on zdezaktualizuje :) Musisz nam koniecznie dać znać co i jak po wizycie :)

Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137841 przez vestusia
A, no i tak pomyślałam, że mogę np. wizytę tej, która będzie miała najszybciej zaznaczać innym kolorkiem. Wtedy w tabelce będzie się rzucało w oczy, która następna w kolejce :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137856 przez klusia
Witam Was kochane :) od soboty do Was nie zaglądałam, szybciutko te godziny lecą a wieczorem to szybciutko usinam, za to budzę się o 5 i po spaniu :P Widzę, że pisałyście o zapaleniach. Ja byłam wczoraj na wizycie i znów mam zapalenie, w sumie to od początku ciąży mnie dopadło a nigdy wcześniej nie miewałam takich problemów. Jeśli chodzi o małe swędzenie na zewnątrz to czest tez od bielizny sie robi mi lekarz przepisuje Clotrimazol i pomaga tylko trzeba dość grubo posmarowac i czekać kiedy wchłonie sie. A poza tym Tantum rosa w saszetkach i ma być :laugh: Jutro na 8 rano idę na usg i mam nadzieję wkońcu dowiedziec się kto tam mieszka w brzuszku :P juz się doczekać nie mogę.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137866 przez vestusia
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137870 przez luska
Ankol nie czytaj tak zawzięci mądrości internatowych a co ważniejsze nie interpretuj sama wyników.Napewno wszystko bedzie dobrze i jak 3 mam kciuki za ciebie i dzidzie .Napewno dzis lekarz ci wszystko wyjasni i obys była spokojniesza bo taki strest to jak juz dziewczyny pisłay nie jest wskazany:)

Vestusia tabela super:)Jak dla mnie to takie zmienianie miejscami co chwila jest trochę bez sensu:)A tak właśnie wiem kto na której pozycji :silly: Z tym kolorkiem jest dobra mysl :laugh: Jedyne co ja bym tylko poprawiła w tabelkach to danie sobie spokój z dziewczynami które od dawien dawna nie odzywały się na forum.Bo raczej od nich to się już nic nie dowiemy
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137875 przez vestusia
Luska :) Dzięki za wsparcie :D Też tak pomyślałam o tych dziewczynach, które od dawna się nie odzywają. Ja np. nie wiem kto to jest ta Polishgambian i Marmagma. No ale w sumie jak dla mnie mogą być w tej tabelce, może akurat któregoś dnia się odezwą... :)

Ale pojadłam, muszę się położyć na chwilkę :D Fasolka szparagowa z paluszkami rybnymi zjedzona :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137878 przez Dorciaition
Cudnie Vestusia :kiss:

Klusia daj koniecznie juterko znać


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137880 przez luska
a ja dziś w sklepie ślinotoku dostałam jak zobaczyłam oranżadki w prószu oczywiście kupiłam odpowiednia ilość i wsuwam od rana :P
A zaraz to chyba idę lulu , noc ciężka mąż temperatura 39 stopni i nie mogliśmy zbić a mały tez ciężko coś spał .Zasnąć już mu było ciężko i tak latałam od jednego wyrka do drugiego B) Teraz książę odsypia.Ciekaw jestem jego reakcji jak wstanie .Łukasz mu kupił traktor taki duży do zabawy i stoi na środku jego pokoju :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl