BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #137884 przez luska
Wątpię , żeby dały znać ale jakoś tak zawadzają mi te puste pola........no ale jak wam nie przeszkadzają :)
Klusia koniecznie daj znać .A no ca masz bardziej przeczucie na dziewczynkę czy na chłopca??
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137890 przez klusia
Zaraz po wizycie napiszę :) tak sobie myślę że chłopczyk ( szkoda,że jeszcze nie czuje kopniaczków mocniej to bym chociaz wiedziała że bedzie piłkarz po tatusiu :P ) narazie to pełna niecierpliwości czekam do jutra. Ciekawe jak z tymi zachciankami bo jak już mam jeść to kwaśne albo ostre :P podobno to tak na chłopca jest, ale różnie to mówią :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137933 przez Batmanik
ale wy skrobiecie tu ciagle cos:)
dokladnie nie ma co sie internetem sugerowac ja to przechodzilam rok temu teraz daje sobie spokoj
u nas dzis pogoda do d... swieci slonce zaraz pada znow slonce i znow pada a duszno mi strasznie dzis:(
Anakol daj koniecznie znac po wizycie- bedziemy czekac z niecierpliwoscia
tabelka niech pozostanie bez zmian bo dokladnie jak dziewczyny pisza ile zamieszania z kolejnoscia bedzie jak bedzie wedlug wizyt ale to tylko moje zdanie...
a widze ze znow 27 i 29 same wizyty na forum ja tez mysle isc na 27tego na usg 4d ale bede termin dokladny znala w piatek...
oj Boze zaczynaja meczyc mnie te wyjazdy mojego szczegolnie ze teraz to juz wogole przegiecie od rana do nocy robia wraca po 23 jest padniety napiszemy z 2-3 wiadomosci na gg i koniec tematu no i jak ma przerwe ok 20 to zadz na 10 min bo leci zaraz cos jesc:(
szkoda ze ja nie mam lidla w okolicy ale jedna ciaze przezylam bez poduszki to mysle ze i druga tez :side:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #137964 przez Batmanik
a tak mysle zamiast ciagle wrzucac ta tabelke to nie da sie jej jako zalacznik dodac do watku??przy ktoryms watku widzialam jakis zalacznik?
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138067 przez Dorciaition
Luska ja już też myślałam nad tymi dziewczynami co się nie odzywają. Niech jeszcze trochę pobeda w naszych tabelkach, a poźniej zobaczymy :)

BAtmanik własnie tez to widziałam, ale jak to zrobić kurka? Nie mam pojęcia :/ Tak też będzie fajno :)

Ja od kilku dni mam na coś uczulenie, ale nie wiadomo na co. myslałam, że na pomidory, ale chyba nie. Będę dalej obserwowac :)

Trzymajcie sie ciężaróweczki :8


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138139 przez anakol
Cześć dziewczyny :) Dzięki Wam wszystkim za wsparcie :kiss: :kiss: Macie rację z tym Internetem, można sobie tylko samopoczucie pogorszyć :huh: mój gin też tak zresztą powiedział :P powiedział że w necie można znaleźć takie informacje jak w tym kawale, że mówiono że w Moskwie rozdają samochody, po czym się okazało że nie w Moskwie, tylko w Petersburgu, nie samochody, tylko rowery i nie rozdają, tylko kradną :silly: podobno ten wskaźnik, który ja mam w normie (IgM) jest podniesiony dość długo po zakażeniu, tak że u mnie raczej na pewno nie było już zakażenia w czasie ciąży. Wizyta OK poza tym że maluszek ułożył się poprzecznie, pleckami w dół no i nic nie było widać. Ale głowa i brzuszek powiększyły się prawidłowo, waży 250g (tyle co kostka margaryny :silly: ), serduszko pięknie bije.

Pisałyście o witaminach - ja biorę elevit a teraz dodatkowo będę łykać magnez bo mam skurcze.

Zapomniałam napisać (napisałam w tym poście, który mi skasowało) - Ola, gratuluję zaliczenia sesji! :laugh: Ja wczoraj się dowiedziałam że zdałam ten egzamin z francuskiego, muszę jeszcze napisać pracę z filozofii i też będę miała z głowy :)

Następną wizytę mam 5.07 o 13.30. Trochę wcześniej niż początkowo był plan, ale to dlatego że chcę już wtedy iść na zwolnienie :lol: no i może dzidziuś się ułoży lepiej i więcej sobie pooglądam :) ale by było jakby Natalka pokazała siusiaka :silly: ponoć zdarzają się takie pomyłki :side:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #138140 przez anakol
Aha, a przez ostatnie cztery tygodnie przytyłam 2 kg :ohmy: :huh:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138148 przez vestusia
Anakol, widzisz, wszystko jest w porządku. A ten przykład z kawałem jest niezły i tak to właśnie wygląda czasami. A że my w ciąży też martwimy się dodatkowo, to tylko najgorsze rzeczy przychodzą nam do głowy. Najważniejsze, że dzidzia jest zdrowa i rozwija się prawidłowo :)

Co do tego linku to nie wiem, co macie na myśli, może podeślijcie mi stronkę z jego zastosowaniem, to spojrzę i może coś wymyślę. Póki co będę na bieżąco uzupełniać tabelkę i będzie wiadomo co, kto i kiedy :)

Ja dzisiaj jestem ciągle nerwowa na tego mojego psa. Nigdy wcześniej się tak nie denerwowałam jak teraz, gdy mamy tego psa. To jakiś diabeł tasmański, nie wiem dlaczego ten pies taki jest. Wiem, wiem, wyrośnie zapewne z tego, ale ja taka nerwowa jestem, że momentami nie daję rady...

Idę teraz na tv, odpocznę po całym tym nerwowym dniu.

Trzymajcie się Kochane i miłego wieczoru życzę. Buziaki.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138191 przez luska
Ankol widzisz nie było powodów do stresu :) Najważniejsze , ze dzidza zdrowa i rośnie jak na drożdżach :laugh:
Vestuisa spokojnie.Psinka może tez ma dziś zły dzień :)
Docia ale co z ta alergia , skorne pewie jakies problemy??
Mi ostatnio dokucza cera.Ciągle mi coś wyskakuje a później jak rozdrapie lub wycisnę to zostaje brązowa plamka :angry: Nie mam pojecia walczyc z tymi syfami , zeby ich było mniej :angry:
Ale szału zaraz dostane.Młody od pól godziny powinien spać a nie chce się rozstać z traktorem .Kąpała się z nim ,cały dzień miał go na dworze bo nie było mowy , żeby tutut został w domu.Kąbinuje jak by tu go schowac
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138217 przez Batmanik
daj mu go pod kolderke do spania;) usnie to mu zabierzesz:)
Anakol widzisz a jednak bylo oki nie ma co czytac na internecie szkoda nerwow i oczu:)
oj jak ja chcialabym piatek chociaz ten a przyszla sobote to juz napewno bo wkoncu po 2ch miesiacach zobacze D...:)
mielej nocki!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138224 przez luska
Batmanik za duży jest zresztą on go cały czas przytula całuje :silly: Schowałam mu w końcu łaził szukał pomarudził i w 5 minut odleciał B)Nie dziwie ci sie , ze juz tak bardzo chcesz ta sobote:)Oby ci szybko zleciało :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138245 przez Batmanik
ooo wkoncu udalo mi sie zalogowac:)
oj nie moge sie doczekac ale coz nniestety jak sie na cos czeka to dluzy sie jak cholera:(
a co do tabelki to chyba najlepiej nasze moderatorki potrafia to zrobic??? chyba trzeba dziewczyny poproscic o pomoc :unsure:
zaraz moj konczy prace i trzeba sie klasc spac...
wy dziewczyny to juz pewnie lulkacie...wiec milej nocki!!!
pappappa!!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138332 przez luska
witam od rana.
Jak dziś samopoczucie??
.Moje podskoczyło w gore ale trochę nie wyspana jestem bo mąż zjawił się o 24 a nie wiedziałam gdzie był B) No ale do 22 był przy wiatrakach a potem jeszcze trzeba bylo poplotkować.Faceci to straszne plociuch :laugh:
Ale o 22 zajrzał , ze dzwonił mąz tej znajomej co mnie nad morze zapraszała właśnie z pytaniem czy jadę z nia.Zgodziłam sie ale powiem wam , ze tak na dwa razy jestem nastawiona, bo zapraszalam ja dwa razy na kawe i dwa razy dostała zdawkowa odp "dam znac jak bede miała czas"No i do dzis sie nie odezwała .Wiec dla mnie to bylo zbywajace i sie zastanawiam czy jechać??W każdym badz razie dzis do niej zadzwoni co i jak bo wiem tyle , ze wyjazd w piatek lub sobote i wszystko.Zobaczymy co bedzie gadała :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138346 przez Aleksandra
Cześć kochane.

Przepraszam, że wczoraj się nie odzywałam ale miałam taki meksyk w pracy, że głowa mała a w domu wpadłam w szał pisania pracy mgr. Dziś powinnam mieć luźniej :)

Wczoraj moje maleństwo o godzinie 21 zaczęło się intensywnie ruszać i musiałam przestać pisać pracę, a przed snem około 22.30 przez dobre pół godziny wojowało w brzuszku. To było tak intensywne, że leżąc na wznak czułam dobrze pod ręką jego ruchy. Fikołki wywracał jakby miał zostać cyrkowcem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138360 przez anaconda_she
Dzien dobry!
U mnie malenstwo tez daje o sobie znac coraz czesciej. Probuje wylapac w jakich godzinach. I wogole zauwazylam ze szczegolnie jak siedze.Jak sie poloze to sie uspokaja. W kazdym razie od niedzieli codziennie co jakis czas fika.I ja to odczuwam jako takie wlasnie pulsowanie.Moj J. bardzo chcialby to czuc i wczoraj glowe przykladal, reke sprawdzal stetoskopem ale nic ciekawego nie slyszal...za to ja czulam ;)
Tak sie tego balam a to takie mile uczucie i jak sie na to czeka.
Milego dnia kochane, do pozniej.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl