BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #138395 przez iva 20
dziendoberek :) widze ze wszystkie sie melduja :D i nawet bobaski zaczynaja sie ruszac super wiadomosc :) Moj mezus czuje i patrzy sie razem ze mna na brzuszek i tak sie cieszy jak ten brzuch sie wypycha np w jednym miejscu :D a ja jestem wyspana wlasnie pojadlam i dziudzia sie moja cieszy i fika koziolki :silly: tak sie z tego ciesze :) ja humorek dobry mam dzisija zobaczymy pozniej :) musze jeszcze dzisiaj zadzwonic do mojej pilegniarki zapisac sie na wizyte bo w polowie ciazy sa robione badania na cukrzyce i nie moge tego przegapic a ja juz polowa wiec tylko zostako dzwonic :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138417 przez Batmanik
Witam!!!
my juz po badaniach wlasnie mialam ta cholerna glukoze w tamtym roku sie dziwilam jak dziewczyny tego nie znosza ale w tym roku wiem jak to jest ale dalam rady i nie wymiotowalam...ja juz gotuje zupke i ziemniaczki na drugie mam obrane i koncze sniadanko- swieci sloneczko Igor lula i mnie tez cos bierze ale po kawce moze przejdzie ja zaczynam stresowac sie wizyta:(a to dopiero sroda:)
milego dnia!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138430 przez vestusia
Witajcie Kochane :)

Batmanik, ja rozumiem, że nie możesz się doczekać i że te ostatnie dni ciągną się najgorzej... no ale... zobaczysz, że zleci i będzie w końcu sobota :)

Ola, dobrze, że pisanie pracy idzie już coraz lepiej, jeszcze troszkę i ją skończysz :)

Luska, zobaczysz co koleżanka będzie mówiła i wtedy zdecydujesz czy jechać do niej, czy nie :)

Anaconda_She i Iva, ale Wam fajnie, że już tak codziennie czujecie ruchy maluszków :) Ja się wsłuchuję w siebie, coś tam wydaje mi się, że czuję, ale nie wiem czy tutaj bardziej nie działa moja wyobraźnia... :)

Od rana nie mam prądu, na klatce schodowej też nie ma więc jestem spokojna, że nie odłączyli tylko nam :P Zbiorę się za chwilę znowu na targ, tym razem kupię kilo czereśni, młode ziemniaczki a o reszcie pomyślę później... Jakoś nie mam weny na gotowanie...

Życzę wszystkim miłego dzionka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138433 przez vestusia
O, i dziś i mi, i Dorci wskoczył 5 miesiąc :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138443 przez Batmanik
no niestety jak sie na cos czeka to sie dluzy a ja mam dwa oczekiwania w ten piatek wizyta a 25tego rano smigam do wrocka na lotnisko odwiesc siostre a wieczorem do katowic po D... no i na 27 tego zapisze sie na 4 d mam nadzieje ze moj lekarz nie planuje urlopu w tym czasie :S szkoda ze tylko na pare dni bo to szybko zleci ale mysle ze jz od wrzesnia bedzie z nami chyba ze bedzie zmiana planow to znow w listopadzie sie zobaczymy bo co rok zjzdzaja w tym mies bo zima ich goni z tej Szwecji:)dla mnie to on moze robic tam caly rok bylebysmy mieli swoj dom czy mieszkanie bylo by mi o wiele lepiej :S
ja tez nie mam weny na gotowanie a szczegolnie na obieranie ziemniakow i z lenistwa wymyslilam pomidorowke zeby tych paru ziemniakow nie obierac do zupy :side:
jak wy te miesiace liczycie?? 4 mies powinien byc jakos po 16 tyg a teraz zaczynacie 5 ty prawda?? bo jak licze od czerwca do listopada jest jeszcze 5 miesiecy... ach juz wszytsko wiem sama sobie wytlumaczylam jak dziecku :S ale u mnie z mysleniem dzis kiepsko jest
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138455 przez Suari
Gdzieś wyczytałam, że 1 miesiąc to 4,5 tygodnia :) ale ile ekspertów tyle opinii :)

jejdziecko.pl/jak-wglada-kalendarz-ciazy
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138458 przez klusia
Dzień dobry brzuszki :laugh:
Byłam dziś na tym usg niestety jestem bardzo niezadowolona, mój ginekolog kazał mi przyjsc do szpitala na to usg. Dopiero dzis mi powiedział ze na ostatniej wizycie słyszał jakies szmery w serduszku dzidzi, dzis okazało sie ze jednak w porządku jest ale nie powiedział mi nawet wagi ani wielkosci maluszka i wogóle to musiałam poprosic żeby mi pokazał ekran usg, w sumie to i tak nic nie zobaczyłam, nie mówiąc nawet o płci dzidziusia. przed chwila zadzwoniłam do prywatnej przychodni usg i lekarz umówił mnie na 15.40. To juz mysle ze dowiem sie wielkosci i wszystkiego o moim bobasku. Przejęłam się tym serduszkiem smutno mi na samą myśl ze mogło cos nie tak byc.
Ale teraz coś weselszego :) wczoraj około 22 robiłam sobie kanapkę, i wkoncu poczułam mocne ruchy i kopnięcia, kilka pod rząd, pewnie dzidzius tez był głodny :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138511 przez anaconda_she
Musze sie pozalic. Tak sie dobrze czulam w pracy od rana, a tu nagle kryzys. Tak mnie zemdlilo ze az wymiotowalam. Nie lubie sie tak czuc. Oczywisice po wszystkim juz mi lzej ale co sie umeczylam to moje. Nie mam pojecia po czym tak mi zle :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138522 przez madziaska
Witam dziewuszki :)
Anakol super, ze z natalka wszytsko ok :)
Klusia a czy dwa usg w ciagu jednego dnia, to nie za duzo ???
Anaconda trzymaj sie :)
batmanik czas szybko zleci i zobaczysz w koncu swojego D... ;)
Ja dopiero od trzech dni czuje maluszka, wczsniej cos bylo, ale nie ejstem pewna czu to to, wiec za date pierwszych ruchow uznaje 12.06 ;) najwiecej rusza sie ok godz 17 :)
Dorcia Vestusia to juz 5 miesiac, caly czas atrzylam na WASZE suwaczki i czekalam az 5 wskoczy ;) Mnie od WAS roznia tylko 6 dni ;) A ja dzis koncze 17 tydzien :)
Milego dnia :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138547 przez Aleksandra
Właśnie był u mnie w pracy tvn i z nimi rozmawiałam, więc zobaczycie mnie w wiadomościach pewnie dziś :) Wypadłam pewnie koszmarnie bo trema mnie zjadała :silly:

Anaconda to normalne w ciąży. Zawsze miej pod ręką miętę - to pomaga
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138554 przez vestusia
O, Ola, no to będę dziś uważnie oglądała fakty o 19, mam nadzieję, że się Ciebie tam doszukam :D A o czym mówiłaś? :)

Madziaska, dla mnie te tygodnie ciąży to mimo wszystko jakieś poplątane. Jutro stuknie 18 więc liczę, że leci mi 18. Zresztą lekarz też tak zawsze pisze na karcie, nie o ten tydzień do przodu. No ale, mniejsza o to.

Klusia, no to lekarz najwidoczniej się nie przyłożył zbytnio, może po południu dowiesz się czegoś więcej (myślę, że będzie tak na pewno).

Ja wróciłam z zakupów, kupiłam 1,5 kg czereśni he, he :) Muszę zmyć naczynia z wczoraj a potem mam luz :D Wszystko kupione, zrobione, więc nigdzie już wychodzić nie muszę. Jest tak duszno, że ledwo oddycham na dworze.

Anaconda_She, tak to w ciąży jest, że czasami "bez powodu" nam niedobrze... jesteś w ciąży a to są jej słodkie uroki :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138555 przez vestusia
O, Ola, no to będę dziś uważnie oglądała fakty o 19, mam nadzieję, że się Ciebie tam doszukam :D A o czym mówiłaś? :)

Madziaska, dla mnie te tygodnie ciąży to mimo wszystko jakieś poplątane. Jutro stuknie 18 więc liczę, że leci mi 18. Zresztą lekarz też tak zawsze pisze na karcie, nie o ten tydzień do przodu. No ale, mniejsza o to.

Klusia, no to lekarz najwidoczniej się nie przyłożył zbytnio, może po południu dowiesz się czegoś więcej (myślę, że będzie tak na pewno).

Ja wróciłam z zakupów, kupiłam 1,5 kg czereśni he, he :) Muszę zmyć naczynia z wczoraj a potem mam luz :D Wszystko kupione, zrobione, więc nigdzie już wychodzić nie muszę. Jest tak duszno, że ledwo oddycham na dworze.

Anaconda_She, tak to w ciąży jest, że czasami "bez powodu" nam niedobrze... jesteś w ciąży a to są jej słodkie uroki :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138583 przez madziaska
Vestusia moj lekarz liczy tak jak ja.... dzis mam 17 tydzien, a jutro juz 17t i 1 dzien wiec zacznie sie 18 ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138585 przez vestusia
Madzia, ja rozumiem, jak Wy to liczycie. Ale np. jak mam wizytę w 15 tygodniu i 4 dniu, to lekarz na karcie nie pisze mi, że jest to 16 tydzień, tylko 15. I tak jest co miesiąc. Dlatego ja sobie liczę, że dziś jeszcze jestem w 17, jutro zaczynam 18 :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #138595 przez madziaska
aha rozumiem :) Mi lekarz pisze dokladnie np 15t4d i mowi, ze to juz 16 tydzien.... Ale czy to wazne ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl