BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #148398 przez Aleksandra
Teraz ci się zmieniło :) Suwaczki też się zepsułu. Tak, czasami to forum potrafi rozłożyć na łopatki....ale i tak jest fajnie. Fajnie by było jakbyśmy się kiedyś spotkały. Chociaż i tak mam wrażenie, że was znam jakbyśmy znały się od dawna :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148408 przez Dorciaition
Wiem, wiem, strasznie się nakręcam. Ale o moich obawach mówię tylko Wam. Dziś mnie tak łaskocze brzuszek (swędzi) wiec chyba coś się tam dzieje ;)

Już nie długo Twoja wizyta :lol:

Vestusia spróbuj się wylogować i zalogować, wtedy powinno się zmienić. Ja też spróbuję i zobaczę czy się zmieniło u Ciebie.

Kochana chłopaki też są fajne. :)

Z tym spotkaniem byłoby super, ale myśle, że ciężko byłoby to zorganizować :(

Batmanik dobrze tam pożegnaj Twojego :silly: i wracaj do nas :)


Vestusia jest Twój maluszek :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148417 przez vestusia
Ech, ja tam dalej widzę fasolkę, mimo wylogowania się (i to niejednokrotnego). Grrrr...

Dorcia, nie tylko Ty się nakręcasz, pewnie wszystkie tak mamy :)

Batmanik, ciesz się mężulkiem, bo długo nie będziecie się widzieć. Swoją drogą podziwiam, bo dla mnie w sumie tydzień już się dłuży, a co dopiero tak długie rozłąki...

No i gdzie ta Luska? Coś ją wcięło nad tym morzem :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148422 przez Dorciaition
Vestusia ja korzystam z Mozilli, no i na niej jest jeszcze Twoja fasolka, a na Explorer widzę Twoją dzidzię :)

Też dzisiaj myślałam o Luśce :/ No i Klusia się zapodziała.

Aniaa mam nadzieję, że nam nie zaginiesz :silly:


Aa, Vestusia cieszę się, że nie oddajesz Funi. Pomimo brojenia zapewne ją pokochałaś :)
Oby się poprawiła


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148430 przez Aleksandra
Mój maluszek odzywa się najczęściej jak długo siedzę. Mam wrażenie, że jest ułożony nóżkami w dół, bo najczęściej kopie mnie na dole brzucha.

Vestusia ja też widzę twoją dzidzię :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148432 przez vestusia
Faktycznie Dorcia, sprawdzam na IE i też już widzę, a na Mozilli nie. Czyli po prostu ma jakieś zwarcie w myśleniu i zajarzy później :)

Pokazałam koleżance moją dzidziulkę i stwierdziła, że na pierwszy rzut oka widać, że to chłopak :( Chlip.

No psinki nie mogę już oddać, Piotrek by się na mnie obraził chyba na dobre i by mi płakał i w ogóle. Może to sie jakoś ułoży.

Ani Myni_pyni nie ma, ani Klusi... Oby Luska się pojawiła, bo coś długo te jej wakacje trwają :)

Dziś będę miała zgagę, bo podsmażałam pierogi i krokiety he, he :D

A w ogóle to mam wrażenie, że cała tableka się pokoloruje na różne kolory a moje pole zostanie puste chyba do dnia porodu ha, ha, ha :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148444 przez Dorciaition
Na pewno nie długo się dowiesz. Może przy następnej wizycie. Albo widocznie tak ma być :lol:
Ale jak chłopczyk to nie płacz, bo później będzie czytał forum i będzie mu smutno :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148452 przez vestusia
No, udoskonaliłam mój avatarek, jest bardziej wyraźny :)

Masz rację Dorcia, nie mogę się nie cieszyć z chłopaka he, he :D Od teraz muszę wypracowywać myśl, że to na pewno chłopak, tak żebym się nie zdziwiła no i żebym tak bardzo nie była rozczarowana :D A wówczas może akurat rozczaruję się i będzie ta Zuzanka :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148455 przez Dorciaition
No właśnie! :)

Czy Antoś czy Zuzanka to i tak będzie cudownie! I masz się cieszyć! Bo inaczej zajadę tam do Ciebie... :silly: :P


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148459 przez vestusia
Oooo... może być ciekawie... to może jednak zrobimy to wspólne spotkanie w Oleśnicy? :P

Swoją drogą nie ma rzeczy niemożliwych. Moim zdaniem byłoby to naprawdę fajne wydarzenie :) Tylko Ivie byłoby ciężko ze Szwecji do nas przylecieć... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148460 przez Dorciaition
W Oleśnicy tylko jak będziesz niegrzeczna :P :P

Fajnie by było. Tylko gdzie byłoby najlepiej się spotkać? Byśmy wynajeły np na jedną nockę pokoje i zrobiły sobie party z brzuszkami :lol:

A z Ivą wirtualnie byśmy się złączyły :) A kto wie, może by przyjechała :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148462 przez vestusia
Jestem za. Jeden nocleg na pewno by był ok. Proponuję gdzieś na środku, he, he. Ty jesteś znad morza, Anakol z Zakopanego. Więc w sumie Wy macie najgorzej. Reszta powinna się w miarę dopasować :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148467 przez Dorciaition
A gdzie ta połowa?
Warszawa? Łodź? :unsure: nie wiem


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148469 przez vestusia
Mnie się wydaje, że chyba Łódź. Ale ja nie wiem skąd jest reszta dziewczyn. Musiałby się nam tutaj zameldować, wtedy wybrałybyśmy złoty środek, wybrały jeden dzień i po prostu się spotkały :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148470 przez jo_anna20
Ha ha:) proponuję Łódź:) przepraszam - egoistka :) Tylko z noclegami tu kiepsko, bo same drogie hotele....chyba, że podłoga i śpiwór - tylko ciekawe ile z nas rano by z tej podłogi wstało :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl