BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #148659 przez aniaa_
Dzięki Wam wszystkim dziewczyny za miłe przyjęcie i pewnie Was trochę pomęczę :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148663 przez Dorciaition
Aniaa a skąd dokładnie jesteś? A męcz ile wlezie ;) Fajnie, że jesteś z nami.

Anakol cieszę się, że Ty też teraz będziesz częściej i trzymam Cię za słowo :silly:

Super wycieczkę miałaś. A wcześniej zmęczona nie byłaś, bo nie nosiłaś dzidziusia w sobie.
Odezwał się już?
Suwaczek śliczny :)

U nas tez pogoda do bani. Zimno i leje :(

Idę się położyć i posłuchac muzyczki



Dobranoc Mamuśki


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148683 przez aniaa_
A dokładnie to z Ustki, ja też lece juz spać i również dobranoc dla wszystkich
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148746 przez TyszAnka
aniaa, a nie masz czasem 350km? bo ja z Tychów nad morze mam 550km w okolice Łeby, a do Łodzi mam 200km z groszami

może się mylę??
Pozdrawiam



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148782 przez vestusia
Dobry Wieczór Kochane :)

Tak sprawdzam na mapie i wychodzi, że z Oleśnicy do Łodzi mam jakieś 180km więc chyba najbliżej. Z Kędzierzyna-Koźla mam jakieś 215 km. Mnie termin generalnie odpowiada chyba każdy z wyjątkiem sierpniowych dwóch weekendów od 20 do 28 sierpnia, bo mamy dwa wesela, no i 1 sierpnia mam wizytę he, he :D Ale jak dla mnie to nie musi być weekend, może być nawet jakiś dzień w tygodniu, dostosuję się najlepiej jak potrafię.

Aniaa_, no to też mieliście przygody z psem. Ja to bym chyba musiała eksmitować psa po takich szkodach... mój na razie z chęcią gryzie wszystko, co go otacza, ale staram się, aby szkody były najmniejsze. I tak jest wredna, no ale... musi z tego wyrosnąć. Oby do listopada, bo nie urobię z psem i z dzieckiem :D

Anakol, dokładnie tak, jak pisze Dorcia - nosisz w sobie dzidzię, więc jesteś bardziej zmęczona niż wcześniej. Chociaż może nam się czasami wydawać, że to przecież nic wielkiego, że brzusio jeszcze mały, ale zmiany w organizmie ogromne i o wiele szybciej się męczymy i o wiele więcej odpoczynku potrzebujemy :)

Ja byłam u znajomych na kawce, pogadaliśmy troszkę a potem z kumpelą w kinie, bo ma darmowe wejściówki. Troszkę się zrelaksowałam. Wsunęłam niestety chipsy i słodkie czekoladki, do tego soczek truskawkowy, no ale raz się żyje :D I dzidzia aktywna była na seansie, może nie do końca odpowiadał jej ten hałas :)

Teraz idę nyny, więc życzę wszystkim kolorowych snów.

Ps. Tabelka z wizytami zaktualizowana o wizytę Ani :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148810 przez madziaska
Vestusia widze, ze tez jeszcze nie spisz... ;) Fajnie, ze sie zrelaksowalas ;)
Ja juz ide spac, mała od popołudnia szaleje w brzuchu, poloze sie, to moze tez zasnie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148838 przez iva 20
czesc dziewczynki :) Witam nowa u nas :) rozgoscilas sie juz tutaj Aniiu to super :D:D

widze spotkanko sie szykuje niestety ja nie moge :blink: Dorcia hehe wirtualnie tez moze byc :D

a ja mam wiadomosc wkoncu mam moje upragnione autko audia a 4 :D wczoraj jechalam ze stockholmu i myslalam ze nie dojade bo nigdy tam nie bylam ale poszlo jak po masle :)

Musicie moja wizyte zmienic bo wam zle podalam bede miec 25 ale w lipcu nie w sierpniu hehe teraz ´sie skaplam :lol: :lol: :lol: :lol:

ja codziennie wstaje tak wczesnie ze nie wiem co mam robic :) musze cos wymyslec napewno do sklepu pojade na zakupki :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148853 przez vestusia
Hello Kochane :)

Ja dzisiaj miałam wyjątkowo wczesną pobudkę, Funia chyba zrobiła mi na złość za to, że wczoraj długo była sama. Obudziła mnie o 4:30 i chcąc, nie chcąc, musiałam się zebrać i zejść z nią na dwór. Ale potem wzięłam ją do siebie i powiedziałam, że teraz śpimy dalej, że ma mnie nie gryźć tylko spać, bo jest jeszcze wcześnie. No i ... zasnęła! Obudziła się jakieś 20 min temu, no to zebrałam się i znowu z nią wyszłam. Pobawiła się z pieskami, co niektóre chcą ją gwałcić mimo, że to szczeniak he, he :)

Iva, autko fajne, ale współczuję kosztów naprawy he, he :D Ja z moim audi a3 wiem, że jak drobna rzecz się zepsuje (np. moje wycieraczki, znowu) to koszt będzie co najmniej 100 zł. Czasami żałuję, że nie kupiłam sobie jakiegoś Fiata Pandy albo czegoś podobnego, przynajmniej jakby się coś zepsuło, to aż tak dużo by to nie kosztowało. No i ubezpieczenie też dużo mnie wynosi, no ale... muszę pomyśleć o sprzedaży tego auta i ewentualnie kupnie czegoś tańszego w użytkowaniu :)
Ale fakt faktem, że wygoda i komfort jazdy jest, no ale coś za coś :D

Idę po płatki, dzidziulka pewnie za chwilę też wstanie :)

Ps. Tabelka Iva poprawiona :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148868 przez aniaa_
Dzień dobry bardzo wszystkim
Ale dzisiaj sobie pospałam, a to dlatego, że wczoraj mój mąz wrócił o 24 od znajomych, ja nie miałam siły isc, i włączyło mu sie gadane i tak gadał i gadał i gadał do 1,30 w nocy :laugh: a dzidzia chyba go słuchała bo tez nie spała, za to teraz chyba odsypia nocke.

TyszAniu co do odległości to ja sprawdzałam na zumi i pokazało 450 km, ale pytałam sie męża to powiedział, że ze 400 jest, bo my jeździmy do Bełchatowa a tam mamy 450, a z Bełchatowa do Łodzi jest 50 ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148909 przez madziaska
WITAM :)
Ja jeszcze w pizamce ;) Musze sie zabrac za sprzatanie...
Obserwujac ostatnio moja małą zauwazylam, ze jest najbardziej aktywna rano jak sie obudze, popoludniami i poznym wieczorem, ciekawe jak to bezdie jak sie urodzi. Czasami troszke mnie zaboli jak jest odwrocona plecami do mojego brzucha i kopie po plecach albo wierci sie po moim biednym pecherzu ;) Ale to takie fajne :)
Jesli chodzi o spotkanie, to ja napewno najpierw musze uporac sie z moim chorobskiej, nadal jestem na antybiotyku. I zaraz po kuracji tez wolalabym aby oraganizm troszke doszedl do siebie...
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149027 przez anakol
Cześć :)
Dziś u nas 9 stopni. Góry są białe a w mieście oczywiście zlewa :huh:

Dorciu, czuję już moją dzidzię, chociaż na pewno nie tak intensywnie jak Madzia. Dzisiaj rano Natalka chyba miała czkawkę i to rzeczywiście jest komiczne jak brzuch tak podskakuje :)

Czuję że na tym zwolnieniu rozwinę się kulinarnie :blink: dzisiaj robię takie leczo www.we-dwoje.pl/robert;maklowicz;leczo,artykul,1648.html
Zobaczymy co wyjdzie :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149041 przez Aleksandra
Cześc dziewuszki :)

Właśnie wróciłam do domu. Nocowaliśmy u moich rodziców w Warszawie a po drodze wstąpiliśmy do OBI i kupiliśmy panele do sypialni, pokoju dziecinnego (takie jak do sypialni - jesion bielony) i do salonu (dąb wiedeński czy jakoś tak) :) Teraz siedzę w domu bo pogoda jest koszmarna. Wieje wiatrzysko i pada. Chyba napiję się kawy bo moje ciśnienie czołga się po podłodze....
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149114 przez anakol
Dziewczyny, a jakby się Wam nudziło to polecam taką stronę www.cresco.edu.pl/index.php
Założyła ją moja koleżanka, która jest psychologiem i od wielu lat pracuje z dziećmi, teraz sama ma małe dziecko, więc te rady na pewno są sprawdzone. Wysłała mi dziś linka i pomyślałam że dla nas wszystkich to jest coraz bardziej na czasie :P
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149138 przez Aleksandra
Dzięki Anakol. Na pewno skorzystam :) Moje maleństwo jest dziś mało aktywne, ale wcale się nie dziwię - w taką pogodę nikomu się nie chce ruszać.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149170 przez Aleksandra
Dostałam właśnie podusię :) Jest rewelacyjna, już ją kocham :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl