BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #149731 przez anakol
Dziewczyny, ale jestem głupolem :P mam tyle tych ubranek, a właśnie wylicytowałam dla dzidziola koszulkę na wiek 12-18 m-cy :lol: czyli nie dość że mam tego sporo, to jeszcze poleży jakieś półtora roku :silly:
Pocieszam się myślą, że właśnie dlatego ze mam dużo i nie muszę kompletować szafy, to mogę czasem zaszaleć i kupić coś co mi się bardzo podoba... ale to dość pokrętna racjonalizacja ;)
Wrzucam wam foto mojego zakupu:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149734 przez anakol
Iiidę spać, bo i tak nikogo tu nie ma :(
Mam nadzieję że jutro objawią się Batmanik, Dorcia, Luśka i inne dziewczyny, które dzisiaj gdzieś wcięło :)
Dobranoc wszystkim! :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149763 przez Dorciaition
Cześć Kochane!
Ale się za Wami stęskniłam :)

Byłam w rodzinnych stronach. U teściów dużo, bo mieli sporo gości, więc było trochę roboty, a potem siedzenia przy stole ;)
I wiecie co? Ktoś ukradł 2 porcelanowe aniołki z grobu mojego Alanka. Świnia jakaś normalnie no!
I z tego wszystkiego zapomniałam ciuszków zabrać! :angry: Ale dobre chociaż to, że jesteśmy juz w domku. Krzysiek chciał zostać na noc, ale przekupiłam go ;)

Anakol dużo zdrówka. Jak będziesz się gorzej czuła to wypij syrop dla kobiet w ciąży Prenalen. Też jest z czosnkiem, ale smak w porządku.
Fajnie masz z tymi rzeczami dla Natalki. :) Chyba jakąs nową szafę będziesz musiała zakupić :silly:

Vestusia pewnie już w domciu co? Wita sie z Piotrkiem ;) Oby Funi to chwilowe rozstanie wyszło na dobre :)

Ciekawe te butelki, ale ja mam Aventa, no i kupię do niech sterylizator.

Widze dużo z Was miało dziś dzień lenia :) No i dobrze. W końcu się nam należy co nie? ;)

Idźcie lulkac bo późno już ;) Dobranoc :*


Aaa, zapomniałam Wam powiedzieć. Chyba przez to, że dzidzia ostatnio była cichutko w weekend poszalała ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #149767 przez madziaska
:)
Anakol widze, ze na zwolnieniu bedziesz wiecej do nas zagladala, no i super, wspolnie czas nam milo zleci ;)
Ja dzisiaj zakupilam spiworek do wozka dla małej. pozstanowilam, ze wozek wezme jednak od siostry. Ona miala porzadnego xlandera, wiec szkoda, a by sie zmarnowal. Kupila niecale 3 lata temu nowy za prawie 3 tys, wiec glupio byloby gdybym nie skorzystala, bo ja nowego za tyle napewno nie kupie. A oto spiworek, wybralam nr 1/1. W moim kompie to jasny bez/ecru, ale nie wiem czy czasami nie bialy. Bialy w sumie dla dziewczynki tez moze byc ;)

allegro.pl/promocja-womar-3w1-spiwor-spi...6cm-i1678780154.html

A i jeszcze bodziaki :)
allegro.pl/62-3szt-za-24-90-nowe-body-dl...-3m-i1676960456.html

Dorcia świenie normalnie z tymi aniolkami... jak ludzie tak moga !!!!! Super, ze dzidzia szaleje :) Moja ciagle sie wypina, chyba dupka, bo wiecznie z ktorejs strony mam kulke na brzuchu :) Ale to takie fajne, bo moge ja dotknac i poczuc, ojjj jakbym ja juz przytulila :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #149772 przez Dorciaition
Madziaska już nie długo i będziesz miała Hanię w ramionach :)

Śpiworek świetny ( u mnie biały). Teraz się zastanawiam czy tez będę musiała taki kupić. Nie wiem.

Pewnie, ze skorzystaj z tego wózka. To byłby grzech jak by miał się zmarnować ;)

Ja mam autko dla mojej dzidzi już wybrane i jestem zdecydowana na 100%.

Aa, Vestusia cudny avatarek. Teraz już na Mozilii się pojawił :)

Idę lulkać, do juterka


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #149781 przez madziaska
No faktycznie on chyba bialy, ale wozek mam czarno-zielony wiec bialy bedzie pasowal, nie musi byc wszystko rozowe ;)
Milej nocki babenki... :)
Znalazlam cos takiego, moze sie WAM przyda. Ja nie bardzo sie orientuje ile cm bedzie miala dzidzia w poszczegolnych misiacach ;)
Młodsze dzieci (dziewczynki i chłopcy)
Wiek 0m 3m 6m 9m 12m 18m
Wzrost 56 62 68 74 80 86
Obwód głowy 38 41 44 47 47 50
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149823 przez luska
hej kochane :laugh:
W koncu w domu.Mam nadzieje , ze u nas skład dalej ten sam i nic sie nie zmieniło.Wszystkie w kwitnących nastrojach.Nie wiem czy dam rade nadrobic zaleglosci wiec narazie na bierzaco :) Pobyt jak najbardziej udany.Zwłaszcza jezeli chodzi o Olka:)A i mi sie przydało jak najbardziej.Dostalam tam wilczego apetytu wiec stracone kg juz nadrobione i brzuch mi wywaliło masakrycznie :ohmy:
Z nowosci to to , ze 1 lipca poczułam mojego bąbla :laugh: Ale jet niesamowicie ruchliwy.Po12 daje z 2 h czadu .I wieczorem troszeczkę mniej.Lekarza mam dopero na 27lipca.Chciałam isc nad morzem ale najpierw odwołał wizyty bo niby chory a pozniej przełożył godzinę przyjmowania bo szkolenia wiec sobie odpuściłam.W tym tygodniu zamierzam iść choćby na usg
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149946 przez Dorciaition
Luśka witaj. Ale się zamartwiałyśmy o Ciebie. Dobrze, że jesteś i super,że wakacje udane. Gratuluję pierwszych ruchów maluszka :)
U nas jest kilka nowych dziewczat, no i kilka poznało płeć. Zobacz sobie na tabelce u mnie poniżej suwaczków, a wizyty znajdziesz u Vestusi :)

Oo, Madzia fajne te wymiarki, dzieki. A no pewnie, że nie musi być wszystko różowe. Co za dużo to nie zdrowo ;)

Miłego dnia kobietki


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150005 przez madziaska
:)
No Luska nareszcie, zaczynalysmy sie martwic, fajnie, ze sobie odpoczelas. Ja tez juz musze zaczac rozgladac sie za jakims wyjazdem, ale narazie pogoda masakryczna, znowu 11 stopni :(
Milego dnia kobietki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150072 przez anakol
Dorcia, no niewyobrażalne to jest że ktoś z grobu zakosił aniołki! Nie mam słów.

Madzia, u mnie śpiworek tez biały - bardzo fajny :) ja poszukuję śpiworka puchowego, bo na nasze zimy chyba będzie najlepszy.. Niestety wiele ich nie ma, znalazłam jeden ale za 350 zł, wydaje mi się ze to sporo więc na razie się wstrzymam. Mam becik puchowy, to najwyzej ędzie na począteczek ;) Ale jakbyście wpadły na jakieś puchowe śpiworki do wózka, to dajcie znaka :)

Dzięki Madzia za wymiarki, przydadzą się :)

Luśka, fajnie że sobie odpoczęłaś :) ale teraz już wracaj do nas :silly:

Dorcia i Vestusia, jak tam wasi faceci po rozłące? Ja już się nie mogę doczekać aż mój Przemek wróci - a to dopiero w niedzielę <beczy>
A póki co przez dwa dni nie ma zasięgu <beczy beczy okropnie beczy>
;)

U mnie też zimno, ale lepiej niż wczoraj, przynajmniej ponad 10 stopni jest.
Ściskam was laseczki.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150078 przez anakol
Madziu, ja też mam xlandera po siostrze, model xrun. A Ty jaki będziesz miała model? Moja siostra też go kupiła nowego i to z rok temu (wcześniej miała inny wózek). Ja się bardzo cieszę, bo uważam że to świetny wózek a raczej by nas nie było stać na taki wypas :P A tak to tylko dokupiliśmy gondolkę, no i fotelik trzeba kupić :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150080 przez Dorciaition
Taki śpiworek zawsze trzeba kupić czy jest też w zestawie z wózkiem? Musze się zorientować, bo zwariowałam ;)

Anakol mój ok, nic specjalnego. Zaprosił mnie na obiad, no i w sumie tyle ;) Oczywiście był miły i zadowolony :) Teraz w pracy siedzi, a ja oczywiście w domku. Za chwilę śmigam na pocztę. Sprzedaję mojemu bratu akumulatorki na allegro, więc codziennie mam spacerek ;)

A Vestusia to się chyba jeszcze wita, bo długo się nie odzywała ;)

Anakol do niedzieli szybko zleci. Posiedź z nami to się nie obejrzysz, a mężuś będzie przy Tobie :)

U nas dziś pogoda taka średnia, nie zimno, nie ciepło. NA termometrze 25 stopni, ale nie wydaje mi się ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150098 przez anakol
Ze śpiworkiem to chyba jest różnie, czasem dodają do wózka a czasem nie. Ja kupiłam nową gondolkę i tam nie było śpiworka.
One zazwyczaj są cieńsze, nie puchowe, a mi właśnie na tym puchowym zależy bo nie dość że zimy są u nas ostre (-20 to nic nadzwyczajnego) to my pewnie będziemy tego dzidziola ciągać ze sobą na skałki. Tak wiosną i jesienią to w skałkach sami jesteśmy w puchówkach więc dla małej też wypadałoby mieć coś takiego ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150153 przez Dorciaition
Aa, dzięki Anakol. Musze się zorientować czy przy "moim" wózku jest, no i jaki :)

Dziewczyny dawno nie chwaliłyście się brzuszkami :(


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #150186 przez Aleksandra
Cześc dziewuszki.

Jestem już po badaniu i będę miała córeczkę !!!!! :lol: Zmniejszę tylko zdjęcia i wklejam :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl