- Posty: 2048
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)
MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)
- Aleksandra
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Natalia 04.10.2011 Nasza kochana kruszynka :)
Mniej Więcej
15 lata 1 miesiąc temu #113487 przez Aleksandra
Ja też biorę kwas foliowy ale on jest jednym z wielu składników moich witamin. Lekarz powiedział, że to wystarczy. Sam kwas foliowy brałam długo przed ciążą. Ostatnie zdjęcie mojego brzuszka było po obiedzie dlatego był taki duży
Biorę się za sprzątanie bo jutro po południu jedziemy ze znajomymi na mazury na weekend
Muszę wykorzystać dzień wolnego
Temat został zablokowany.
- iva 20
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Milosc do mojej Nadii rosnie w sile:)
Mniej Więcej
- Posty: 740
- Otrzymane podziękowania: 0
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
Mniej Więcej
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
15 lata 1 miesiąc temu #113673 przez Dorciaition
Zapracowane wszystkie 
Ja siedzę sobie z herbatką i gazetką
Przed chwilą zakupiłam bilety na Sopot Top Trendy Kabarety. Jestem szczęśliwa, bo miejsca z przodu
A juterko wybieram się na rano na badania- krew, mocz. Musze je mieć na poniedziałkową wizytę u gina.
Ja siedzę sobie z herbatką i gazetką
Przed chwilą zakupiłam bilety na Sopot Top Trendy Kabarety. Jestem szczęśliwa, bo miejsca z przodu
A juterko wybieram się na rano na badania- krew, mocz. Musze je mieć na poniedziałkową wizytę u gina.
Temat został zablokowany.
- iva 20
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Milosc do mojej Nadii rosnie w sile:)
Mniej Więcej
- Posty: 740
- Otrzymane podziękowania: 0
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
Mniej Więcej
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
15 lata 1 miesiąc temu #113726 przez Dorciaition
Dzięki kochana
Na pewno się uśmieje pow szystkie czasy, tym bardziej, że uwielbiam kabarety 
Ale tu dzisiaj cisza!
Halo dziewczęta, meldować się
Ale tu dzisiaj cisza!
Halo dziewczęta, meldować się
Temat został zablokowany.
- iva 20
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Milosc do mojej Nadii rosnie w sile:)
Mniej Więcej
- Posty: 740
- Otrzymane podziękowania: 0
- iva 20
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Milosc do mojej Nadii rosnie w sile:)
Mniej Więcej
- Posty: 740
- Otrzymane podziękowania: 0
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
Mniej Więcej
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
15 lata 1 miesiąc temu #113807 przez Dorciaition
Widać już troszeczkę 
Przez ostatnie 3 miesiace schudłam 3 kg, ale już 2 przywędrowały z powrotem
Brzuszek postaram się wkleić.
A ja u Ciebie? Widać? W ogóle jak samopoczucie?
Przez ostatnie 3 miesiace schudłam 3 kg, ale już 2 przywędrowały z powrotem
Brzuszek postaram się wkleić.
A ja u Ciebie? Widać? W ogóle jak samopoczucie?
Temat został zablokowany.
- Aleksandra
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Natalia 04.10.2011 Nasza kochana kruszynka :)
Mniej Więcej
- Posty: 2048
- Otrzymane podziękowania: 0
15 lata 1 miesiąc temu - 15 lata 1 miesiąc temu #113818 przez Aleksandra
Już jestem po badaniu. Dzidziuś jest zdrowy. Niestety nie chciał ujawnić kim jest
Na pierwszym zdjęciu widac jak ssie kciuka a poza tym cały czas się ruszał, skakał i machał rączkami
Niesamowity widok
Ostatnio zmieniany: 15 lata 1 miesiąc temu przez Aleksandra.
Temat został zablokowany.
- Aleksandra
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Natalia 04.10.2011 Nasza kochana kruszynka :)
Mniej Więcej
- Posty: 2048
- Otrzymane podziękowania: 0
- iva 20
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Milosc do mojej Nadii rosnie w sile:)
Mniej Więcej
- Posty: 740
- Otrzymane podziękowania: 0
- Aleksandra
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Natalia 04.10.2011 Nasza kochana kruszynka :)
Mniej Więcej
- Posty: 2048
- Otrzymane podziękowania: 0
15 lata 1 miesiąc temu - 15 lata 1 miesiąc temu #113844 przez Aleksandra
Ostatnio zmieniany: 15 lata 1 miesiąc temu przez Aleksandra.
Temat został zablokowany.
- iva 20
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Milosc do mojej Nadii rosnie w sile:)
Mniej Więcej
- Posty: 740
- Otrzymane podziękowania: 0
- anakol
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
Mniej Więcej
- Posty: 609
- Otrzymane podziękowania: 0
- Aleksandra
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Natalia 04.10.2011 Nasza kochana kruszynka :)
Mniej Więcej
- Posty: 2048
- Otrzymane podziękowania: 0
15 lata 1 miesiąc temu #113879 przez Aleksandra
Iva mój brzuszek dziś rano wkleiłam na forum 
Anakol witamy na pokładzie
Wklej suwaczek to będziemy śledzić twoją ciążę. Jak się czujesz? Opowiadaj !
Anakol witamy na pokładzie
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona











