BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #191934 przez vestusia
Batmanik, dobrze Ci się kojarzy. Te kosmetyki z Hipp są od pierwszego dnia życia.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzisiaj czytałam artykuł, że faceci mniej myślą o zdradzie w chwili, gdy właśnie pojawia się dziecko :D Że przez pierwszy miesiąc życia dziecka ich poziom testosteronu spada o 50% i nawet nie w głowie im jakieś zdrady czy spotkania towarzyskie z innymi babami. Że są bardzo pochłonięci nową rolą, którą muszą spełniać lub do której muszą się przygotować :)
Tak więc głowy do góry i nie myślmy źle, faceci są teraz wpatrzeni w nas i w mające się narodzić pociechy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #191962 przez madziaska
czesc dziewczynki :)
Co do tych kosmetykow, to ja sie zdecyduje na Hipp jednak, a kremik na kazda pogode kupie z Nivea, bo nie zawiera wody, jak pisala anakol. No trudno...
Vestusia na allegro jest mnostwo stanikow do karmienia, nie mozna przymierzyc to fakt, ale takie szmacaiki nie drogie mozna tam zakupic ;) Wczorja ogladalm w H&M, nie bardzo mi sie podobaly, no i cena wygorowana...
Co do tego Policjanta, to nawet go nie prosilam zeby nie dawal manadatu, gbur jeden i tyle. Na dodatek smierdzial potem, siedzial w radiowozie, a jak sierota stalam przed... Ja nie zbiednieje, a jego myszy zeżrą ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #191986 przez anakol
Dzięki dziewczyny :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A tak w ogóle to nie słyszałam o tym testosteronie, ale brzmi całkiem dobrze :P
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #192086 przez Dorciaition
Hej Kochane.

Ale smutno tutaj dziś. Widzę, że większośc z Was w podłym nastroju :/

Madziaska dużo zdrówka dla Twojego Sz. Niech się kuruje i szybciutko wraca do swoich Kobietek. A Ty główka do góry :kiss:
Sukieniusie cudne. Ja nie mam jeszcze ani jednej :ohmy:

A co do mandatu to aż zdziwiona jestem. Myślałam, że jesteśmy od tego uchronione ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A co do wyglądu to uważam, że każda kobieta w ciąży jest o wiele piękniejsze od tych wszystkich lasek z wybiegów :)

A to ciekawe z tym testosteronem. Oby tak było, bo my przecież po porodzenie nie możemy...

Aniaa dzieki za linka. Nagród już nie ma, ale kto wie, moze kiedyś coś wyśla ;)


Co do kosmetyków to coraz bardziej zakręcona jestem ;) Pamietam jedynie, że moja bratowa na poczatku myła dzieciatka mydłem w kostce. Nie wiem dokładnie w jakim ,ale tak doradzały jej położne. Musze dopytać.

Vestusia no pewnie, korzystaj dopóki mama sponsoruje ;) Mamę też pewnie cieszą zakupy dla wnuczki :) Pierwsza wnusia tak?

Haha, bidny ten Twój Piotrek będzie po Twoim powrocie ;) Choć z drugiej strony jemu pewnie też brak... ;)

A ja dziś u fryzjera byłam odrostów się pozbyć, potem troszkę w pracy, no i do domciu. U fryca byłam z Daisy. Żal mi było ją zostawić ;) Ale była grzeczna. Cały czas siedziała albo spałą mi na kolanach, nawet przy myciu głowy ;) Fryzjerka to znajoma, wiec nie było problemu.

Nóżka juz mnie nie boli. :) Dziwne to wczoraj było.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192103 przez luska
Hej kobietki.

Madzie slodkie te sukienusie.Ty ciągle trafiasz na jakieś promocje :silly: Kurde w sobotę mego muszę do mamci wcześniej wyciągnąć i skoczymy do galerii , może tez będą jakieś przeceny.

Batmanko a co się stanęło , ze taki nastrój masz.Głowa do góry co by to nie było, będzie dobrze :laugh:

Vestusia to jest mega bolenie(bynajmniej dla mnie)ale większość dziewczyny narzeka Własnie jak wstajesz to nizej niż brzuszek to nie brzuszek cie boli.Tylko właśnie to spojenie , czujesz jak by sie rozchodziło na boki :dry: Dość nieprzyjemne uczucie .Mi zawsze w III trymestrze dokucza, na razie jest oki tylko mam właśnie takiego ciągnięcia w dol ale to od brzuszka
Vestusia ja po porodzie jak widziałam laski z brzuchem to im tak zazdrościłam , a raz to się nawet rozpłakałam tak mi żal było , ze już do ciężarówek nie należę;)Ale to chwilowe zaraz przechodzi :silly:

Właśnie kawa.........


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
hehe właśnie Madzia ma racje:)Cieawe jak te "zgrabne laski" by wyglądały w ciąży....Na pewno nie tak pięknie jak my :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #192109 przez luska
No ja dzis w mega dobrym nastroju.Przyszedł wozek.No i chyba to samo jest co Madzi:)
ale zadowolona jestem bo jest w bardzo dobrym stanie z wszystkimi "bajerami". Prowadzi sie super.Tylko jak na razie nie doszłam jak się spacerówkę montuje hehe i już nie mam na to weny.No i moje pytanie do was.Wozy już normalnie stoją "na widoku"(bo z tego co pamiętam to na pewno u Vestusi juz stoi a jak u reszty??) czy macie jeszcze złożone i pochowane, bo się tak zastanawiam co z tym zrobić.Gondole i fotelik i tak jeszcze raz będę prała bo czuje vizir :silly: No a by lepiej było to spłukać i w dzidziusiu jednak przeprać.




No i ciuszki posortowałam B) Ktora chetna do prasowania i prania :silly:

aA i jeszcze :silly: Jak w te zdjęcia wrzucacie , ze kilka na raz bo mi się powtarzają :unsure:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192127 przez anka_k82
LUSKA superowy ten wózeczek :laugh: Widzę że sporo masz tego prania ;) Powoli dasz radę :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192137 przez Dorciaition
Luśka bardzo fajny wózek, kolorki też. To jest X-Lander? Czytaliśmy o nim trochę i się zastanawiamy. Nie mozemy sie do końca zdecydować. B)
Chyba u Madzi i Ivy też już stoi.

Sporo masz tego :) Ale będziesz miała prasowania. Ale dla dzidzi to chyba przyjemność. :)

Fajna kanapa czerwona :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #192150 przez vestusia
No witam Kochane :)

Dorcia, Tobie też pewnie humorek się poprawił po wizycie u fryzjera. Koleżanka mogła od razu Daisy się zająć hi, hi, hi :D

Luska, wózeczek fajny i te kolorki :)
Mnie chyba właśnie takie coś dokucza, jak piszesz o tym spojeniu łonowym. Takie coś dziwne, ale chyba jest to spotykane w tym okresie ciąży. Pocieszyłaś mnie :)
Wózeczek fajowy, fajne kolorki :) Mój stoi w pokoju, bo generalnie ten trzeci pokój i tak na razie stoi pusty, więc tam wszystko leży. Nie chcę chować do piwnicy, bo nie chcę, żeby tam się kurzył. U mnie spacerówkę zakłada się bez użycia takich "adapterów", które są i do gondoli i do fotelika. Może u Ciebie jest tak samo??

A ja po zakupach :D

No więc nie wiem jak ja wrócę do domu z tymi torbami ha, ha, ha :D
Udało się nam znaleźć takie maciupkie rękawiczki z polarku, z misiem, będą idealnie pasować do tej czapeczki i tego kombinezoniku ecru :) Słodkie :) Znalazłyśmy też fajny szlafrok z mikrofibry, ale nie taki bardzo gruby, tylko taki lżejszy, a zarazem ciepły. Mama mówi, że w listopadzie to lepiej taki, bo przecież różnie może być w szpitalu, może być zimno a taki będzie odpowiedni. Nie aż taki gruby, a jednak bardzo cieplutki i milusi. Fioletowy :D Mam już papucie fioletowe i różowe w kropeczki he, he, :D No i znalazłam też z mamą stanik taki szmaciany właśnie. Ale kupiłyśmy. W domu przymierzyłam i jest nawet ok. Co prawda nie jest to taki, jak z fiszbinkami czy koronkami, ale jak na taki zwykły to nawet nieźle się prezentuje na moich cyckach :P

No i cały zestaw kosmetyków Hipp:
- krem ochronny na odparzenia,
- pielęgnacyjny krem do buzi,
- mleczko pielęgnacyjne do ciała,
- żel do mycia ciała i włosów,
- oliwka pielęgnacyjna (tak, żeby była w razie "W"),
- pielęgnacyjny płyn do kąpieli,
- chusteczki pielęgnacyjne do buzi, rączek i pupki,
- krem ochronny na wiatr i niepogodę - i tutaj muszę Was zaskoczyć. Kupiłyśmy go, a na opakowaniu było napisane, że to nowość i że nie zawiera w swoim składzie wody. Nawet z przodu opakowania tak jest napisane. Bardzo mnie to ucieszyło, bo nie będę musiała się stresować ani dokupywać tego z nivea :) Myślę, że w Polsce też może są już w sklepie te kremy bez zawartości wody w swoim składzie.

Kupiłyśmy też jedną paczkę pampersów 1 New Baby, takie gaziki (waciki prostokątne) do przemywania buzi (i pewnie nie tylko buzi), nakładki laktacyjne na piersi, takie jednorazowe myjki dla dzidziusia no i te nieszczęsne patyczki do uszu. Były, więc wzięłam, ale jestem ostrożna i na razie nie palę się, aby ich użyć :)

Zakupy zaliczam do bardzo udanych i mam nadzieję, że zabiorę się z tym do domu :D

Zjadłyśmy placki ziemniaczane i teraz odpoczywamy. U nas pogoda ładna, u Was pewnie też :)

Życzę miłego dnia :) Do napisania później :*
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192154 przez Dorciaition
Wow, Vesrusia- nie dziwie się, że zakupy zaliczyłaś do udanych bo na takie wyglądają. :) Wracaj szybko i wklejaj fotki. :)
Chyba będziesz musiała za nadbagaż dopłacić :silly:

Hehe, chcieliśmy jej zrobić pasemka, ale ona tak na mnie leżała, że pewnie ta farba w końcu znalazła się na moich ciuchach:)

:laugh: :laugh: Vestusia super, że stanik dobrze prezentuje się na Twoich cyckach (uśmiałam się) :lol: :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192159 przez anakol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusia, wózek superaśny. Mam taki sam :silly:
U mnie jeszcze nie rozpakowany, tzn. poskładaliśmy na próbę, ale potem włożyliśmy gondolkę z powrotem do pudła. Ale jakbyśmy mieli większe mieszkanie to już pewnie by stał gotowy :blink:

Łał. Masz trochę ubranek ;) To co na zdjęciu to do jakiego rozmiaru?

Ups, właśnie mi się ryż rozgotował przez Was :P Już jakiś czas temu wiedziałam, że powinnam go wyłączyć, ale jakoś mi to wyleciało z głowy no i teraz się okazało, że cała woda się wygotowała a woreczek przywarł do garnka :S
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192166 przez anakol
Dorcia, fajnie że byłaś u fryzjera. Właśnie myślałam żeby sobie niedługo kolor odświeżyć.

Vestusiu, owocny miałaś dzień, tyle rzeczy dla dzidziusia! Hm, gdybym wiedziała że Hipp wypuścił taki krem na mróz bez wody to może też bym się zdecydowała na Hippa. No ale teraz nie ma już o czym myśleć. W nivea bardzo odpowiada mi zapach, taki delikatny i dzidziusiowy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192167 przez Dorciaition
Fryzjer poprawia samopoczucie, więc Anakol koniecznie sobie odswież kolor :)

Madzia znalazłam streszczenie odcinków P.M. Ja tego nie czytam, bo nie lubię do przodu, ale moze Ty lubisz wiedzieć szybciej co będzie się działo ;)
pierwsza-milosc-tv.blog.onet.pl/


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #192168 przez madziaska
Luska wozek mam taki sam, kolor identyczny, ale kola inne. Wszytskie mam duze pompowane ;) Moj wozek stoi w pokoi rozlozony, nosidelko, bujaczek tez, ale wszystko przykryte, zeby sie nie zakurzylo ;) Spacerowke mam jasno niebieska...
Vestusia super zakupki... Ja kupilam tez wczoraj te nakladki na cycuchy w razie W, no i.... smoczek, zle sie z tym czuje, ale kupilam gdyby okazal sie niezbedny ;)
Dorcia dobrze, ze juz noga nie boli :)
Dorcia dzieki za linka, ale az taka nawiedzona nie jestem ;) Wczorja nawet nie ogladalam ;) Wybralam zakupy, dzisiaj powtorki tez nie ;) Ale w razie czego zostawie sobie linka :):):)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #192180 przez Dorciaition
Będę miała dziś tv. A mieliśmy iśc na basen. Krzysiek pewnie będzie tak podnicony, że nici z basenu ;)

Dziewczyny ile macie koszul do karmienia? 2 wystarczą? Mam jedną, a własnie chce dokupić, tylko nie wiem ile.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl