BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #191648 przez luska
Laseczki właśnie z tym kremem na zimę to chodzi o to , żeby był bez wody.Wiec teraz to trochę w szoku jestem , ze w hippa jest woda no ale tez jeżeli o ten kosmetyk to się zdecyduje na NB.

Wow Kima jak to.....łozysko ...fuj :huh:

A co do pokoiku .Wszytko jest ręcznie malowane(bez szablonów).Taki prezent od dziadka :laugh:

Eh szokujecie mniez tymi zakupami hehe.Na razie nawet o tym nie mysałam.No ale czas nie ubłaganie ucieka.Na razie sen z powiek spedzaja mi nowe firany do salonu hehehe ;) No ale ja jestem troszkę do tyłu a myślę , ze kosmetyki to ostatnia rzecz na mojej liście przygotowań.

A co do patyczków to wszędzie gdzie czytam to właśnie jest dokładnie napisane to co już przytoczyła Kima.Ja się tym tak przejęłam , ze Olo to do dziś dnia nie miał patyczkiem uszu czyszczonych ,tylko właśnie wacikami.Uszy ma czyste , woskowina sama wypływa :)

A co do melka i cyckow .Katastrofa, normalnie produkcja mi się zaczęła .Rano wstaje z mega palami a pod prysznicem to mi samo cieknie B) Jak tak dalej będzie to już wkładki będę musiała kupić :ohmy:

Kurka Madzia to wam się narobiło.Zdrówka dla twojego SZ. i to jak najszybciej , żeby przyjechał i Ciebie w końcu pocieszył.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191651 przez luska
docia czylu , żeby cie nie bolało to Krzysiek musi być w domu heheh.Łukasz mi miał masaż zrobić B) Chrapie już jak zabity a mi się rosołek na jutro gotuje , wiec na razie nici ze spania.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191654 przez Suari
madziaska- właśnie na stronie nivea jest napisane, że wsystkie płyny czy żele do kąpania są powyżej 1 miesiąca, na reszcie produktów nic nie pisze, więc pewnie od urodzenia.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #191668 przez madziaska
No wlasnie Sauri tak jest napisane i teraz juz sama nie wiem co kupic, bo chcialabym jednak wszystko z jednej firmy ;)
Luśka :kiss:
Dorcia, kurcze moze mala Ci na jakis nerw naciska...
Tak jak pisalam dzien byl do d... ale chociaz zakupki udane, wiem, wiem, nie mialam juz kupowac ubranek, aleee byla taaaka promocja ;) Kupilam trzy sukienusie, kazda az za 10 zł. w H&M ;)
No i jeszcze MYSIE z pozytywka do wozka ;) Puscilam pozytywke w sklepie i przylozylam do brzucha, wiem wariatka jestem, jak ktos to widszial, pewnie tak pomyslal, Hanka sie poruszyla. Spodobalo jej sie, wiec jak dziecku nie kupic ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191704 przez anakol
Ha, pierwsza! :lol: :blink:

Kima :kiss:

Madziaska, na moich kosmetykach nie ma nic napisanego, od kiedy można je stosować. Przy stoisku w rossmanie spotkałam taką babkę z małym dzieckiem i ona powiedziała, że jak czegoś nie wolno od początku, to to jest właśnie napisane na etykiecie, a jak nie ma, to znaczy, że wolno. Bo niektóre są od 1. miesiąca, a niektóre od początku. Powiedziała mi też, że te które ja kupuję ona stosowała u swojego dziecka od urodzenia i że je na pewno wolno.
No a teraz wyobraź sobie że chciałam Ci przysłać linki do tego, co kupiłam i weszłam na stronę Nivei, a tam na żelu do mycia, który kupiłam, jest napisane, żeby stosować powyżej pierwszego miesiąca życia :( Więc już zupełnie zgłupiałam. Przy każdym produkcie tam jest taka zakładka "bezpieczeństwo" i w niej było napisane o tym żelu, że powyżej 1. mies. O kremie na każdą pogodę i tym kremie do ciałka nie piszą w tej zakładce (ani nigdzie) nic od kiedy można, więc chyba można od urodzenia? Wrzucam te linki, to sobie rzuć okiem.
www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzieci-i-niemo...osow-NUTRI-SENSITIVE
www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzieci-i-niemo...jacy-NUTRI-SENSITIVE
www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzieci-i-niemo...Krem-na-kazda-pogode

A gość rzeczywiście wredny, że dał Ci mandat. Widać nie ma dzieci i nie ma wyobraźni ciążowej...

Aha, widzę że już oglądałyście stronę Nivei i wnioski takie same... Ja też bym chciała jedną serię i brakuje mi czegoś do mycia na początku. Tak jak Wam pisałam, koleżanka lekarka radziła mi w samej wodzie, bo takiemu maluszkowi takie odświeżenie wystarcza, ona tak myje swojego synka noworodka. No, ale chciałabym mieć coś typu mydełko albo żelik, nawet nie na każdą kąpiel ale od czasu do czasu... A te mydełka w kamieniu? Chyba, że troszkę oliwki kapnąć do kąpieli? ale to chyba bardziej natłuszcza niż myje.

Madzia, śliczne te ciuszki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191731 przez anakol
Buuu, wszystkie jeszcze śpią :dry:

Wstawać, śpiochy! :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191809 przez iva 20
Czesc dziewczynki :kiss:
naprawde tyle naskrobalyscie ze ciezko to ogarnac czytalam ale moja pamiec szwankuje koduje tylko zdjecia :laugh: wiec madzia sukieneczki bardzo ladniutkie :lol:
ja dzisiaj nie do zycia jakas taka zmarnowana :(
wstalam o 5 polozylam sie spac po godzinie i teraz tez jakas spiaca jestem a pogoda okropna !!!
Najlepiej caly dzien w domu pod kolderka chyba jesien idzie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191813 przez Batmanik
Witam!!!
ja mam podly nastroj i chodze wsciekla jak osa :angry:
Madziaska ciuszki superasne,Luska tak samo no i pokoj rewelacja :lol:
ja kupilam w sobote malej sukieneczke i bluzeczke a nawet nie mam jak wam wrzucic fotki...
myslalam ze sobie porobie w pokoju przed porodem a tu wielka d......... :angry:
ja tez bylam wczoraj w rossmanie i widzialam te pieluszki z hugisa z wycieciem na pepuszek i sa po 27zl razem z husteczkami i chyba kupie te pieluszki...
lece gotowac zupke malemu...moze nastroj mi sie poprawi...
zycze milego dnia!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191844 przez vestusia
Witajcie Kochane :)

Ale naskrobałyście :) Ale fajno, było co czytać :D

Dorcia, a to Ci pech z tym telewizorem. Mnie nawet o tym nie pisz, bo mam do nadrobienia Przepis na życie i eMKę, ale nie wiem czy ją znajdę w necie :) No i widzę, że noga Ci napitala, nie zazdroszczę. Oby szybko przeszło. Albo namów Krzysia na jakiś masażyk :D

Luska, to się Olo wyszalał na karuzeli :D Miał frajdę, a Wy razem z nim :)
Śliczny pokoik, taki kolorowy. No i te ciuszki :D Brzuszek niestety mi się nie chce wyświetlić, ale powrócę do tej strony jak będę w domu. Taki urok maminego internetu :) No i mam pytanko, bo napisałaś, że "spojenie łonowe będzie trybić", może to jest to, co mnie teraz dokucza? Jak możesz, to opisz mi tę dolegliwość, będę bardzo wdzięczna :D

Madziaska, a to Ci niedobry policjant. Mandat Ci wlepił... mnie się udało go nie dostać właśnie z powodu ciąży, ale ten Twój policjant to widocznie jakiś nieugięty.
No i podziwiam za to, że w chwili choroby Sz. wyprowadził się do swojej mamy. Mój Piotrek chyba aż tak by się nie poświęcił (pewnie dlatego, że nie znosi bliższych kontaktów ze swoim ojcem he, he). No i zakupy słodkie :D Ja też tak mam, że idę z Mamą, i mimo że już czegoś nie potrzebuję, to czasami kupiłyśmy, żeby było na później, bo przecież takie słodkie i niedrogie :D

Widzę ostra dyskusja nad kosmetykami. My dzisiaj z mamą jedziemy właśnie po te zakupy. W sumie planowałam kupić kosmetyki gdzieś za miesiąc, ale skoro Mamcia chce kupić, to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko korzystać i bardzo się cieszyć :)
No i jestem zdecydowana na te kosmetyki z Hipp. Mimo wszystko. Wypisałam jakie mają kosmetyki i to, co znajdziemy, kupimy. Najwyżej dokupię po powrocie krem ten Nivea, na każdą pogodę. Mnie się też wydaje, że nie należy czasami przesadzać z tymi kosmetykami i się tak "szczypać", bo pamiętajmy, że nasze mamy nie miały takich artykułów w sklepach i jakoś żyjemy :) Oliwkę kupię, ale tak żeby była, bo będę pielęgnowała skórę Zuzolki kremami,a oliwka do masażu i tak na wszelki wypadek, jakby była potrzebna.
Z tymi patyczkami do uszu to i mnie zaskoczyłyście. Też myślałam, że skoro jest coś takiego, to znaczy, że wolno stosować. Ale teraz już nie mam oporów i rozumiem, że to wcale nie jest konieczne, a wręcz niepotrzebne.

Ja już czuję się chyba bardzo dobrze, ale profilaktycznie i tak codziennie mleko+miód+czosnek. Żeby nic nie wróciło :) W nocy coraz gorzej mi się śpi. Ta noga, biodro to jakaś masakra i właśnie jak chcę wstać to tak mnie rwie do dołu, że ulga dopiero po wstaniu i dotarciu do łazienki. No ale... jeszcze troszkę i będzie po wszystkim. Zastanawiam się czy będzie mi po porodzie brakowało brzuszka :D Teraz sobie myślę, że chyba nie he, he :)
Madziaska pisałaś chyba wczoraj albo przedwczoraj, że Hania wsadzała Ci nogę gdzieś pod żebra. Doświadczyłam tego samego dziś w nocy. To naprawdę nie było przyjemne i aż ją łapałam przez skórę z prośbą, aby przestała mnie tam kopać he he, he :D

No i wczoraj szukałyśmy znowu staników. I weźcie mnie palnijcie, ale ja już nie wiem, gdzie takich szukać. Obleciałyśmy z mamą sklepy z bielizną, nawet taką firmową, i nigdzie kuźwa nie ma takich staników. To gdzie ja mam ich szukać? Albo tu jakieś beznadziejne sklepy są. Sama nie wiem he, he, he :D

Idę strzelić sobie jakąś kawkę i chyba kanapaszkę :D
Cieszę się, że wracam w sobotę. Bardzo mi libido skacze i muszę jakoś uwolnić tę energię he, he, he :D Biedny będzie Piotrek po moim powrocie :P

No to do napisania później. Ja zbieram się, żeby być gotową na zakupy :D:D:D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191846 przez aniaa_
Witajcie :)

Ja dzisiaj dziwnie wyspana jestem :laugh: a poszłam spać przed 1 bo ogladałam czysta krew :lol:

Śliczne sukieneczki madziaska :), a ten policjant to rzeczywiście jakiś bez wyobraźni, kobiecie w ciązy mandat ;) jak mówisz niech go myszy zjedzą :woohoo:

Ja do kąpieli planuje kupić cos takiego www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzieci-i-niemo...lyn-do-kapieli-2-w-1 ale od poczatku chyba nie bede uzywała, na poczatek samą wodą chyba będę myła a płynekm od czasu do czasu

Dzisiaj z męzulkiem jedziemy wózek ogladać, który mamy kupić, mam nadzieje, że bedzie taki jak na zdjęciach :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191848 przez anka_k82
Dzień dobry wszystkim :)
Jak Was tak czytam to widzę że większość z Was już ma wszystko dla swojego maluszka :laugh: niektóre mają torby spakowane :) Podziwiam Was ja się jakoś nie mogę zmobilizować żeby zrobić listę co mi będzie potrzebne :blink: A to już coraz bliżej :laugh: Jestem zadowolona bo wreszcie udało mi się wkleić suwaczek :laugh: Pozdrawiam :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191855 przez aniaa_
Zobaczcie mamusie na co trafiłam :laugh: :lol: :woohoo:

lovela.pl/o-programie.html
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191864 przez anakol
Aniaa, ja chyba też na początku wodą będę myła, a od czasu do czasu tym żelikiem, co kupiłam. Widzę, że na tym, który Ty wybrałaś, też jest adnotacja "powyżej 1. miesiąca", ale myślę że do takiego sporadycznego użytku będzie OK. A jakby coś się działo, to odstawię :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191902 przez Batmanik
ja zjadlam wafelka i troche mi lepiej...
Anakol nie łam sie wkońcu jest z Toba a nie z nia ale znajac zycie to tez bym tak zareagowala...
a co do kosmetykow to nie wiem czy przypadkiem Hipp nie jest od pierwszego dnia zycia :unsure: ale nie jestem pewna...
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #191916 przez anakol
Dzięki Batmanik.
Ja umyłam okno, kibelek, wstawiłam pranie i umówiłam się z Mamą w cukierni po południu. Też mi już troszkę lepiej. Miłego dnia :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl