BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 8 miesiąc temu #192786 przez zaguś
Co do wózków to też ostatnio się rozglądałam po necie i rzeczywiście te xlandery są świetne ale strasznie drogie i chyba zdecyduje się jednak na taki do 1000 zł, bo chyba jeszcze będę potrzebowała jakiejś kołyski. Bo malucha łóżeczko na razie będzie stało w sypialni na piętrze, ale ja tam w ogóle nie siedzę i niechęcę się uwiązać na piętrze i chyba na parter będę potrzebować takiej właśnie kołyski żeby nawet podczas gotowania obiadu, pisania czy nawet oglądania seriali mieć małego na oku, bo w wózku to chyba nie zdrowo całe dni przetrzymywać dziecko. A na kanapie też nie mogę bo mam psa i kota pakującego się wszędzie. Ostatnio znalazłam kota ułożonego w łóżeczku małego.

Madziaska przepiękne te sukieneczki szczególnie ta żółciutka w kwiatuszki i motylki- ale Hania będzie modnisia mała.

Chyba jutro podjadę sobie do jakiegoś ciucholandu i popatrzę tam na ubranka dla maleństw, ostatnio dla siebie kupiłam2 sweterki Mexx i koszulę Marks Spencer wszystkie z metkami i zapłaciłam 39 zł. Może też upatrzę jakieś ubranka z metkami albo w super stanie używane.

Kosmetyki kupiłam najzwyklejsze bambino- jest napisane że od pierwszych dni życia: krem, oliwka, mydełko – musze jednak poszukać czegoś 2 w 1 do kąpieli bo szampon jest jednak od 1 miesiąca a i kremu na zimę. A tak w ogóle to w ogóle nie wiedziałam że bambino jest producenta NIVEA.

Ostatnio szukałam cyckonoszy do karmienia i jest katastrofa na moje donice coś znaleźć i jeszcze moje wymagania co do fiszbiny bo nie chcę żeby na brzuchu mi leżały . Wszystko się kończy na F, a z moim 124 w biuście i niecałe 90 pod trudno coś znaleźć i na razie przystało na zwykłym nieusztywnianym trochę koronkowym ale z fiszbinami, który łatwo mogę zsunąć pod pierś, a właściwie zrolować go do fiszbin. Taki elastyczny że spoko da się cyca wywalić na wierzch.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192801 przez luska
Ania super wykład :kiss: Ale sie usmiałam z tego tematu o gaciach , ale całkowicie sie z toba zgadzam.A gadzie siatkowane już mam .Mega wygodne , no a przeciąg miedzi nogami w nich i tak jest przecież :silly:

Batmanko ale sen , takie to by się co noc mogły śnic.Moj tez lula ,dzis wyjątkowo był padnięty .SAM WOŁAŁ MLEKO I "pać" :)

Sauri ciszki przesłodkie :lol: Kurka ciekawe kiedy ta bidule wypuszcza, a niby nic sie ie działo.Najważniejsze ,że małej nic nie zagraża :)

Zagus uwierz co za dyzo to nie zdrowo, bo się gubię.Ale większość dostałam.Wiec co będę narzekać.Właśnie piorę ciuszki dla Ola, dostałam w zeszłym tygodniu 2 reklamowy,jest tam 10 par dzinow :ohmy:Eh jak bym była pewna na 100% , że dziewczynka to bym już się wzięła za sprzedaż hurtową rzeczy po Olku.Ogólnie moj powiedziała , że w żadnym wypadku bo chcemy 3 dzidzie , no oki ja tez chce ale zamierzam teraz odpocząć raczej i zając sie sobą wiec mowie mu , ze koło 30 jak ja będę.Wypiał mnie B) i powiedział , ze on protestuje max za 3 lata :ohmy: :ohmy: Wariat :huh:

Zagus tez mam ten problem.Łóżeczko będzie na gorze w naszej sypialni a na dol muszę kupić łóżeczko turystyczne, potem sie przyda jako kojec no i składa się moment a potem mało miejsca zajmuje:)
A dokładnie mam łóżeczko kołyskę :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192802 przez zaguś
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192810 przez zaguś
nie umiem wrzucić kilku zdjęć w jednej wiadomości ale wymyśliłam coś innego żeby się pochwalić :


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192811 przez zaguś
a dodam ze za ubranka i resztę bez łózeczka i pościeli zapłaciłam nie całe 180 zł.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192813 przez luska
Zagus dokładnie łóżeczko mamy takie same tylko ja mam sosne :lol:
Pościel przesłodka , taka kolorowa , zresztą ciuszki i cała reszta jest super :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192819 przez zaguś
I jak Ci się to łóżeczko sprawdziło przy Olusiu?
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192835 przez Dorciaition
Suari świetne zakupy :) C odo Ivy zgadzam się z Tobą, powinna udać sie do leakrza, tym bardziej, że ją to boli.

Z tematem pościeli super pomysł. Nie mogę się zdecydować. Jedną mam, która dla Alanka kupiłam, teraz jakaś bardziej dziewczęta by się przydała ;)

Ale macie sny dziewczyny. Im bliżej poród takich snów pewnie będzie coraz więcej. Mnie się dziś śniło, że jakiś owczarek zaatakował Daisy. Miałam nóż wiec w niego wbijałam, nawet w oko, a on ciągle żył :ohmy:

Luśka haha Twojemu mężusiowi gromadka się marzy. ;) Mój mówił, że więcej nie. Ale czasami przy rozmowie mówi, a co jak będzie druga dzidzia. Mówił, że absolutnie różowego wózka nie mozemy kupić, tylko jaki neutralny, bo przecież chłopak nie bedzie w różu jeżdził ;)

Co do siary to jakoś jej nie widzę, ale wczoraj wieczorem dotknęłam sutków to były troszeczkę mokre, no i na piżamce widziałam plamki przy cyckach.

Zaguś cudowne zakupy :) "Krążą pogłoski, że jestem boski" :laugh: Łóżeczko też bardzo ładne, no i szufladę ma- dla mnie to ważne.
Teraz to będziesz miała tylko przyjemne sny :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192846 przez zaguś
Dorcia Twój sen bije wszystkie na głowę- biedny owczarek
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192847 przez anakol
Zaguś, mam ten sam problem z cyckonoszami i polecam Ci rozejrzenie się w ofercie firm produkujących bieliznę dla kobiet z dużym biustem - np. Panache, Freya. W Polsce nie ma dużego wyboru (chociaż coraz większy :) nawet na allegro są), warto zerknąć na strony brytyjskie, niektóre mają nawet darmową przesyłkę. Te cyckonosze są dość drogie, ale uważam, że warto. Parę lat temu wyjechałam do Anglii i tam po raz pierwszy trafiłam na stanik W MOIM ROZMIARZE - wcześniej nie sądziłam, że noszę zły rozmiar (za duży obwód, za mała miska), po prostu myślałam, że każdy kto ma duże biucho musi znosić te okropne niewygody i to, że bluzki na nim źle wyglądają. A tu się okazało, że nieprawda, może być wygodnie, ładnie, zwarcie. Później nie mogłam uwierzyć, jak patrzyłam na moje stare staniki (których zaczęłam używać do spania), że mogłam w nich łazić w biały dzień...
Rozpisałam się, ale te staniki na pewno podniosły jakość mojego życia :P
Te do karmienia też zamierzam kupić tego typu, trudno wydam kasę ale mój biust i bez mleka waży strasznie dużo, więc jakbym mu pozwoliła dyndać w szmaciakach to już chyba do końca życia miałabym go na wysokości pępka :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192854 przez anakol
Dorcia, masz makabryczne sny ;) Pomyślałam sobie, że broniłaś Daisy jak lwica, z taką matczyną odwagą ;) Może to dlatego, że nieświadomie przygotowujesz się do roli matki, która musi obronić swoje maleństwo przed wszystkim :silly: :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192885 przez luska
Wow Docia jaki sen.Prawdziwa lwica z ciebie :lol:

Zagus łozeczko bardzo chwale, funkcja kołyski bardzo się przydała no i wytrzymałe bo Olun cuda nie widy wyprawiał z nim.A jedyne co się stało to ta guma ochronna co jest na szufladzie się odkleiła.

A na wirzchu miłam kombinezony.Wiec wrzucam fotki.
Oba rozmiar 62 ale wielkością się znacznie różnią, niebieski dużo mniejszy mi służyły oba przez 4 miechy.Wiec już nie dokupuje żadnego

Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192980 przez Dorciaition
Anakol zgadzam się z Tobą co do cyckonoszów :) Też mam spore i dlatego wolę zainwestować w droższe staniki żebym za jakiś czas nie miała cycków do kolan ;)
Teraz zamówiłam jednego szmaciaka do karmienia na próbę, ale zobaczymy. Wolałabym w domu nosić szmaciaki, a na wyjścia już taki lepszy.

A sny to ja zawsze mam takie porypane ;) Nawet ich już nikomu nie opowiadam ;)

Luśka świetne kombinezoniki, widać, że cieplutkie :)

Oglądam pościele, no i nadal nic nie wiem. Ile macie wypełnień? Chyba 2 powinny być, co? Bo jak jedno zostanie zasikane to warto mieć drugie.

Zastanawiam się nad:
allegro.pl/6ele-posciel-paseczki-aplikac...pol-i1797146740.html

allegro.pl/11-el-posciel-120x90-z-urocza...isy-i1796935985.html

allegro.pl/11-el-posciel-z-aplikacja-120...isy-i1805217836.html


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192985 przez vestusia
No hallo :) Ale naskrobałyście :)

Biedna Ola, niech tam o nią dbają, żeby było jak najlepiej :)

Dzięki Dorcia za streszczenie odcinka :D Już nie mogę się doczekać, aż go obejrzę :) Bardzo przypadł mi do gustu ten serial :)

No a sen to miałaś niezły. Ale pewnie z tego powodu, o którym piszą dziewczyny - przygotowujesz się do roli matki, więc i we śnie walczysz jak lwica o to, co dla Ciebie najważniejsze :D

Aniaa_ super wykład. Też nie wyobrażam sobie chodzić bez majtek, te siateczkowe zakupię i niech se w szpitalu gadają co chcą, ja nie będę się dodatkowo stresować, że mi podkład zleci, zaświnię całe łóżko, koszule i nie wiem co jeszcze.

Suari, fajniuśne te rzeczy :) Mnie się podobają te ciuszki z Tesco, to jest chyba firma F&F? Mam z niej kombinezonik i bardzo mi odpowiada :)

Zaguś, Twoich zdjęć niestety nie mogę obejrzeć tutaj, bo jest ich dużo a maminy internet nie daje rady :) Ale po powrocie na pewno je obejrzę :) No i fajnie, że zrobiliście te zakupy, bo jednak to już prawie końcówka i ja bym się za bardzo stresowała na Twoim miejscu, gdybym nie miała praktycznie niczego dla dzidzi.

Luska, kombinezoniki fajne, ten pomarańczowy to chyba ma żyrafkę? :D

A ja Wam powiem, że mimo ciąży i tego, że cycuchy urosły mi o rozmiar, to nadal mam na ich punkcie kompleks. Nie są duże, wręcz moim zadaniem za małe. Jak założyłam koszulę tę na ramiączkach, to bez stanika mam wrażenie, że jestem płaska jak deska. A może to przez brzuch dodatkowo takie odczucie. No ale Ania mnie nie pocieszyła, jak urodzimy to brzuszek będzie taki jak mniej więcej w 6 m-cu, więc jak dla mnie to sporo za duży he, he, he :D Ja bym chciała jakiś staniczek push-up, bo przy moich małych balonikach ten szmaciak też nie jest rewelacyjny. No ale...

Pościel postanowiłam, że jednak kupię ten mniejszy rozmiar. Bo przecież łóżeczko ma rozmiar 120x60, więc nie ma potrzeby kupowania pościeli w rozmiarach 100x135, bo kołdra będzie dłuższa niż w ogóle łóżeczko. Lepiej tę mniejszą. Po powrocie od razu to zamawiam, moje owieczki i żyrafki :) No i rożek :)

Kima, musisz się kurować. Ja piłam właśnie ten syrop, o którym napisała Dorcia - Prenalen i do tego tabletki do ssania, o których wspomniała Anakol - Isla. No i standardowo mleko+miód+czosnek. U mnie (odpukać) choroba sobie poszła :)

U mnie siara w cycuchach jest, co prawda nie ogromne ilości, ale drobne kropeczki zostają na staniku no i jak dotknę cycka, no to też są mokrawe.

To mnie pocieszyłyście z tym porodem. Nie dość, że z dołu będzie lecieć, to jeszcze te cycki. Porażka. I jak my mamy się czuć atrakcyjne po porodzie? He, he, he :D

Ja jeszcze nie zaczęłam się pakować. Chyba zacznę jutro, bo dziś nie mam weny :)

Pospałyśmy po obiadku z Mamcią, teraz oglądamy tv i leniuchujemy :)

Zuzia ma dziś leniwy dzień, mało się rusza. Może to przez tę dziwną pogodę. W nocy i nad ranem padało, potem pochmurno, gdzieniegdzie słońce, potem znowu pochmurno i znowu słońce. Najwidoczniej potrzebuje też czasu na odpoczynek :)

A no i też piszecie o tym, że np. w sypialni łóżeczko, a do pokoju np. kołyska. Ja mam też taki problem, jak któraś z Was (nie pamiętam, która pisała, że nie może kłaść dzidzi na łóżko, bo piesek i kotek chodzą), ja będę miała to samo. Ale zastanawiam się nad takimi leżaczkami, że trzeba będzie kupić i dzidziuś będzie się w nim bujał. Sama nie wiem po ile takie kołyski, a chyba nie będę miała na to miejsca w mieszkaniu, żeby i łóżeczko i kołyskę. Sama już nie wiem.

Luska, mnie się zawsze marzyła 3 dzieci :) Jak mojemu Piotrkowi w żartach piszę o drugim, to patrzy na mnie w taki sposób, jakby się obawiał, że go któregoś dnia "wrobię przez przypadek" w kolejne dziecko. No ale... zobaczymy, jak to będzie.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192992 przez vestusia
Ojej, to chcecie mi powiedzieć, że kupujecie po dwa wypełnienia pościeli? Ja myślałam, że jedną pościel z wypełnieniem, a drugi komplet tylko do przebrania. Muszę to przemyśleć w takim razie he, he, he :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl