BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192190 przez anakol
Dorciu, podobno dobrze jest mieć minimum trzy koszule, bo bardzo szybko się brudzą - dołem leje się krew a górą mleko :huh: Ja najpierw planowałam kupić cztery ale postanowiłam nie przesadzać ;) może trzy wystarczą, a w razie czego Przemek będzie robił przepierki :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192191 przez madziaska
Do karmienia mam 3 koszule, ale do szpitala biore 4. Jedna do porodu, kupie jakas zwykla, u nas w szpitalu nie daja. Mam jeszcze pizame do karmienia, ale to juz do domku ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192196 przez Dorciaition
Dzięki dziewczyny :kiss:
Madziau, a do porodu nie lepiej założyć też taką do karmienia? Bo cyca przecież też trzeba wyciągnąć.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192197 przez luska
Dzia za opinie woza , no spacerówka tez już obczajona , no po niej niestety widać , ze używana ale za ta kasę to i tak nie ma co narzekać :laugh: Zresztą pewnie u nas oszczędzana tez nie będzie :silly:
Docia duzo ludzi chwali te x lader.Na razie tez moja opina jest pozytywan .Wszytko jest łatwe w obsłudze , mi (totalnej blondynce)całkiem nieźle poszło hehe .Wygodnie i łatwo(wiem co mowie ;) )A to ważne.Poza tym Madzia ma chyba identyczny tylko na innych kołach, chociaż nie wiem czy jej to nie XT lub X1 i chyba Ola.Wiec co nie co tez mogą powiedzieć :)

Wow Vestusia zaszalałas .Koniecznie musisz nas fotakami zasypac jak wrocisz.No i juz nie duzo ci zostało do kupna:)

A no właśnie Ankol mi się chyba z Olą pomyliła ;) No właśnie się tez zastanawiam czy nie złożyć i schować do pudła.Tyle , ze teraz jak patrze to mi miej miejsca zajmuje jak wszytko ładnie poskładałam pod schodami niż jak bym miała tam pudła pokłaść.
A ciuszki od 0-12m-ca.Reszta w szafkach co Olo jeszcze śmiga B)
hehe ankol spoko moj mały na dole cos demoluje .No tera to już muśże iść odgłosy niepokojące :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192198 przez anakol
Ja tez mam inny model X-landera niż Luśka - X-Run. Ale poza kółkami to samo :) Gondolkę mam pomarańczową, spacerówkę zieloną a fotelik do auta szary.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192199 przez anakol
O, dobry pomysł żeby na poród wziąć zwykłą koszulę. Może wezmę taką, w której teraz śpię, bo po porodzie to chyba i tak będzie do wywalenia :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192209 przez madziaska
Dorcia ja mam takie koszule do karmienia, ze tylko kawalek cycucha da sie wyciagnac. Myslalam o koszuli na ramiaczkach wtedy latwo mozna wszystko odslonic i polozyc mala na piersi...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192213 przez Dorciaition
Masz rację. Zamówię jeszcze dwie do karmienia i jedną na ramiączkach plus szlafrok, bo mój na zameczek, wiec nie zapnę w brzuszku :)

Widze, że chwalicie te X-Landery. :) U nas też ich sporo jeżdzi. Zawsze z Krzysiem się zastanawialiśmy dlaczego tyle ludzie je kupuje, a teraz już wiem- są po prostu dobre :) I z tego co czytałam mają sporo atestów.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192216 przez Suari
No tak- wczoraj był szał kosmetyków dla dzidków, a dziś szał koszul i wózków ;)

ja mam dzisiaj taki śpiący dzień, że już nie mam siły, wczoraj zresztą też tak było, jak na początku ciąży ;)
ja zakupiłam dzisiaj lekturę "pierwszy rok życia dziecka" i będę się dokształcać ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192224 przez Dorciaition
Ha ha Suari masz rację. Ciekawe czego jutro będzie szał ;)
Wczoraj jeszcze szał staników był ;) Też przed chwilą zamówiłam "szmaciaka" :)

Jak przeczytasz coś ciekawego to koniecznie podziel sie z nami.
Odpoczywaj


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192228 przez anyanka
Hejka!
Znów miałam nie przespaną noc :( Kurcze śpię do 2 a potem do rana nic, no i co 1,5 godziny na siusiu do łazienki :( Potem przed 8 musiałam wstać do młodszej siostrzenicy a potem znów na godzinkę snu do łóżka. Ale nie nadrobiłam snu niestety :(

Luska fajny wózeczek i fajne kolorki :) A prania masz dużo, ja tez tyle miałam i ile prasowania ;) Już drugi dzień prasuję z przerwami bo nie wyrabiam na stojąco tyle czasu

Ja też kupiłam te patyczki, ale ja ich nie zamierzam używać do uszu bo wiadomo że to zakazane ale do noska :)

Vestusia fajnie że kupiłaś kosmetyki Hipp :) Ja kiedyś je kupiłam dla siostrzenicy i siostrze się podobały, ale nie wiem czy ja dla swojego je kupię. Jeszcze się nie zdecydowałam :/ I nie wiedziałam że jest krem na każdą pogodę Hippa. Muszę poszukać w sklepach to może go tu dostanę :)

Ja do karmienia mam tylko 2 koszule. Stwierdziłam że tyle mi wystarczy, ale z tego co piszecie to może rzeczywiście dokupię z jeszcze 2.

Do szpitala biorę 2 do karmienia i jedną do porodu mimo że u nas w szpitalu dają takie bardzo krótkie z rozcięciem z tyłu że widać tyłeczek :P Ale na szczęście można mieć swoją :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192251 przez Suari
Dorciaition napisał:

Ha ha Suari masz rację. Ciekawe czego jutro będzie szał ;)
Wczoraj jeszcze szał staników był ;) Też przed chwilą zamówiłam "szmaciaka" :)

Jak przeczytasz coś ciekawego to koniecznie podziel sie z nami.
Odpoczywaj


No zapoomniałam o stanikach :) a sama zamówiłam wczoraj 2 sztuki i 2 koszule :) jeszcze 1 koszulę muszę dokupić,taką żeby po porodzie nie było szkoda wyrzucić :)

Dorcia- w tabelce możesz wpisać "Igor" :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192255 przez madziaska
Dorcia Xlander jest naprawde dobry, moj uzywany, ale wyglada jak nowy, zero sladow uzytkowania... No, ale cena niestety duza... Dobrze, ze dostalam od siory ;) Ale jesli chcesz przeznaczyc taka kwote na wozek, to ten jest naprawde wart polecenia...
Przyszly mi dzisiaj pampersy :) Jeszcze kosmetyki i pare rzeczy dla mnie i wsiooo...
Taka ladna pogoda jest, kurcze az chcialoby sie poprac ubranka... mam nadzieje, ze w pazdzierniku tez beda sloneczne dni...
Sauri, Igorek - ładnie :)
Anyanka z tym spaniem to juz chyba tak bedzie...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192267 przez Dorciaition
Dzięki Madzia za info. Właśnie Krzyśkowi to przeczytałam. Co do ceny to tyle chcieliśmy przeznaczyć (ja pokrywam ze zwolnienia ;) ) Tylko dla mnie minus, że nie ma koloru takiego jaki bym chciała- beż. A wg Krzysia mała gondola. Ale tyle dobrych opinii, wiec musimy się dobrze zastanowić. Pojedziemy do sklepu i znowu będziemy molestować sprzedawców ;)

Cudnie Suari :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192277 przez Dorciaition


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl