BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 8 miesiąc temu #192674 przez Batmanik
Witam!!!
ja dzis juz wrocilam z zakupow poszlam z wozkiem i ciezko bylo bo mala strasznie napiera glowka w dol co lekarz zauwazyl na poprzedniej wizycie i ujde kawalek i juz mi ciezko ale jakos dalam rade choc spowrotem martwilam sie zeby nie kichnac hehe taki czulam nacisk na pecherz;)
mi jakko tako humor dopisuje...
chyba byl juz listonosz ale nawet awiza nie mam:(
a dzis mi sie moja iskiereczka snila ze lezalam w szpitalu i polozna miala zrobic ktg ale tylko zdazyla zalaczyc sprzet i wyszla wiec ja sobie podgladalam mala i bylo widac buzke jak w realu mowie Wam byla identyczna jak Igor:) jaki slodki sen mowie Wam :lol:
i super ze przez ktg tak widac dziecko :blink:
Igor sie uspal zupka juz czeka na niego a ja odpoczywam- dzis nic nie musze robic nawet obiadu tylko obrac ziemniaki;)
milego dnia!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192686 przez aniaa_
A jeszcze co do naszego brzucha to moga nam po porodzie zostać fałdki i położna mówiła, zeby przez pierwsze 4 tyg po porodzie nie używać żadnych pasów wyszczuplających.

AAAA i jeszcze co do tego obkurczającego brzucha to z domowych sposobów, możemy sobie przeprasować gorącym żelazkiem pieluchę tetrową i taką ciepła przyłożyć do brzucha.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192689 przez Suari
Nowe info od Oli- sączy się jej płyn owodniowy, ale to są tak małe ilości, że nie zagraża nic Małej i z nią wsyzstko dobrze. Powiedzieli Oli, że widać taka jej uroda. Jutro ma mieć badanie krwi i okaże się co dalej.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192711 przez Suari

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192712 przez Suari
i jeszcze pajac za 17,50 i dwa śliniaki za 10 zł
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192714 przez Suari
i ostatni pajac z czapeczką -20 zł :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192719 przez aniaa_
Suari ale fajne te ciuszki, szkoda że u mnie nie ma tesco ;)

A co do kosmetyków hippa to sprawdzałam na ich stronce, czy jest juz u nas ten krem bez wody i niestety u nas jeszcze nie ma ;)

A ja dzisiaj czekam na kuriera, ma przyjść pościel :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192727 przez Suari
aniaa_ napisał:

Suari ale fajne te ciuszki, szkoda że u mnie nie ma tesco ;)

A co do kosmetyków hippa to sprawdzałam na ich stronce, czy jest juz u nas ten krem bez wody i niestety u nas jeszcze nie ma ;)

A ja dzisiaj czekam na kuriera, ma przyjść pościel :laugh:


To ogłaszam gorący temat na dzisiaj-pościel dla dzidka :laugh:

aniaa- dawaj linka nie bądź taka, może akurat jeszcze któraś niezdecydowana (np ja :)) się zdecyduje :)
bo czasami od tego oglądania i zastanawiania się, która można oczopląsu dostać :cheer:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192730 przez aniaa_
A proszę :) ale ja juz pokazywałam jak zamówiłam

allegro.pl/11-el-posciel-z-aplikacja-120...isy-i1805217836.html


A właśnie miałam Was sie zapytać, czy juz wszystkie macie siare??? Bo u mnie nic susza.... :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192736 przez Suari
No tak teraz sobie przypominam, że ją ogłądałam i nawet sprzedawcę dodałąm do ulubionych :laugh: ach ta skleroza ;)

u mnie też susza :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192741 przez anakol
Cześć Mamusie :laugh:

Dorcia, X-landery są dość ciężkie - nie wiem na ile to jest ważne dla Ciebie, ale niektórzy uważają to za poważny minus. Dla mnie jest OK, bo nie mam schodów, po których bym go musiała tachać, a stan ulic jest u nas taki, że muszę mieć pancerny wóz na błota i śniegi ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Biedna Ola, takie ładne dni a oni ją trzymają w szpitalu. No ale dobrze, że jest pod opieką i ona, i malutka :) Zdaje mi się, że u Oli ma być Monisia?

Lusia, to faktycznie niedrogo Cię wyszedł ten wózek. I to cały zestaw! Ja miałam od siostry spacerówkę, dokupywałam tylko gondolkę i fotelik - kupiłam nowe i zapłaciłam newiele mniej, niż Ty za wszystko ;)

Iva, ja bym poszła do lekarza z taką plamką. Jeszcze jak Cię tam boli. Bo nie wiadomo co to, lepiej sprawdzić.

Kima, kuruj się. Nie wiem jaki można syrop, ale jeśli boli Cię gardło to na pewno można tabletki do ssania Isla. Siedź w ciepełku a my trzymamy kciuki, żeby przeszło bokiem :)

Ania, dzięki za wykład! Coś czuję, że masakra będzie w tym szpitalu. Najbardziej mnie poruszyło info o tym, że brzuszek będzie jak w 6. miesiącu :ohmy: MASAKRA :huh:

Nie doczytałam jeszcze do końca, ale musze lecieć. Do napisania później! :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192745 przez anakol
Suari, śliczne ciuszki! To body w paski z balonikami jest cudne. U mnie też niestety nie ma tesco, to znaczy jest ale tylko takie spożywcze. A szkoda.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192761 przez Suari
Iva- może rzeczywiście sprawdź co z tą plamką, żeby nie okazało się, że coś z węzłami chłonnymi. Nie to żebym cię straszyła (bo kiedyś Dorica już to napisała :)) ale w naszym stanie to właśnie na wszystko powinno zwracać się uwagę.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192780 przez zaguś
Wow Ania, dzięki za wykład, kurcze porodu sie nie boje bardziej połogu- kilka dni obolała, mazać się z tymi wydzielinami- kurcze faktycznie jak trochę czytałam o tym to zalecają chodzenie bez majtek bo szybciej sie goi rana ale jak to w praktyce robić?! też stawiam jednak na majty choć trochę podtrzymujące podkład.

Ostatnio podczytywałam wrześniówki tam codziennie któraś się wypakowuje, trochę piszą o tym jakie mają objawy przedporodowe, trochę o przebiegu porodu i już się nie mogę doczekać aż u nas będziemy codziennie wrzucać zdjęcia naszych pociech.

Wiecie od kilku tygodni śnił mi się poród, i że wracam do domu a nie mam nawet jednej pieluszki, ani w co owinąć niunia, a co dopiero ubrać, budziłam się cała spocona i zdenerwowana. W niedzielę wyciągnęłam nareszcie męża na zakupy dla małego- kupiłam trochę ubranek, pieluszek, kocyk i trafiliśmy na fajne łóżeczko, a dzisiaj przyszła pościel do niego. I musze przyznać że tego (zakupów) chyba mi brakowało, bo od niedzieli śpię dużo spokojniej i już nic mi się nie śni, chyba więc stresowałam się tym nieprzygotowaniem na dziecko.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192784 przez zaguś
Luśka nie mogę napatrzeć się na ten pokoik- rewelacja i chyba kupiłam bardzo podobne łóżeczko kołyskę- dobrze dojrzałam?! Ale twoje ilości rzeczy dla dziecka mnie przerażają. Ja mam raptem
Śpioszki x 2
body krótki rękaw x 1
body długi rękaw x 2
pajacyki x 2
koszulki x 4
grubsze skarpetki x1
spodnie x 3
czapeczka cienka x2
i zamierzam dokupić kombinezon, ze 2 pary spodni, ze 3 pary skarpeteczek i ze 2 bluzy/ sweterki. Zbyt ciepłych ubrań nie kupuję bo u nas w domu zimą jest wręcz gorąco- średnia temp to 24 stopnie. A na spacer i tak do wózka w kombinezon wpakuję malca.

Dziewczyny czy zamierzacie kupowac jakąś pościel do wózka? Bo ja chyba ograniczę się do grubego koca akrylowego, jak nie takiego mniejszych rozmiarów – 80/110 to mam jeszcze 2 sperezentowane i nie rozpakowane 210 na 160 i chyba najpierw zobaczę jak te większe wpakują cię do wózka, bo po co wydawać kasę a te i tak będą leżały.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl