BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 3 miesiąc temu #542853 przez kaska
Basia daj pączka :side: :lol: z czym robisz? ja mam ochotę na takie z karmelem/ masą krówkową :lol:

Sander przyznaj się co tam jej dajesz, że tak śpi :P :blink:
Zresztą Basia, a Ty swojej co podajesz,że taka grzeczna?? :silly:

Dajcie jakiś przepis na taką grzeczność dzieciaczków to z chęcią skorzystam, :) :P

No ja swojego czasu, jak jeszcze chodziłam w ciąży to kupiłam sporo rzeczy w lumpeksach :) No trzeba przebierać. Nie kupiłabym butów, skarpetek itp. Tylko,że ten zapach... bleee Mam taki jeden w którym tak nie pachnie, ale teraz mieszkam zbyt daleko... :dry:

Zuzu możesz jeszcze zobaczyć w pepco- tylko uważaj bo niektóre to tak dziadowskie,że raz nałożysz i trzeba wyrzucać :angry: , textil market, w tesco są super ubranka tej firmy f&f. Jak dobrze pamiętam to mieszkasz w Warszawie to pewnie cały ich sklep jest :) są jeszcze w c&a. Zależy ile masz ochotę wydać na te ciuchy :P Ja ostatnio nawet dorwałam body w carrefourze :) tylko tam jakaś dziwna rozmiarówka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542857 przez kaska
Aaaa i te rozstępy... kurczę no to mi wytłumaczcie jak to jest,że mam je między biodrami a tyłkiem (gdzie przytyłam minimalnie) a na brzuchu nie mam?? Nie to żebym się nie cieszyła,że mi brzuch oszczędziły, no ale jakoś mnie to nurtuje :P

Mocno rzucają się w oczy te takie zagojone>??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543237 przez Sander
Byłam dziś z Isią u lekarza, mleko zmienione na nutrimagen. Czekam aż się pepti skończy i zmieniamy - no oby to pomogło :) No i pediatra podejrzewa kręcz szyi. Do rehabilitanta idziemy 19stego lutego... Ponoć masaż pomoże.

Basiu faktycznie malutka grzeczna, ale ja tam nie będę narzekać bo mogło być gorzej :silly:

No ja w lumpiku też jeszcze butów ani skarpetek nie kupiłam ale body i śpiochy jak najbardziej! Polecam też komisy dziecięce!! Ciuszków pełno :)

Dorzuciłam zdjęcia do galerii :) O jeszcze raz polecam aguagu.pl Ma się swój własny album dostępnych dla wszystkich i wszędzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543486 przez ewelka1505
Ach slodkie sa te nasze dzieciaczki :kiss:

Kaska moje rozstepy na biodrach i piersiach sa juz od kilku lat zagojone. Sa takie perlowe. Sa krotkie i cienkie wiec nie rzucaja sie tak bardzo w oczy. Moja kolezanka po ciazy ma caly brzuszek w pregach, a jej rozstepy sa dlugie i szerokie wiec bardzoo je widac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543529 przez Zuzu19
Sander - M. cały czas ciągle tą głowe ma w jedną strone :huh: Nawet jak jest wałeczek z pieluszki obok niego to nie wiem jakim cudem zawsze jest od niego odsunięta. Zabawaki mu kładę po drugiej stronie niż on lubi patrzeć to popatrzy chwile i znów głowa wraca do tej samej pozycji :huh:


Już przestańcie o tych rozstępach, nie ma co się dołować z rana :silly:

Noe wiem czy powinnam ale chyba pochwalę M. Spał dziś bez przerw od 23 do 5 rano. Spałam 6 godzin- jestem wyspana jak nie wiem :lol: Pierwszy raz tak pospałam od kiedy się urodził :) No ale drugą stroną medalu jest fakt,że od 21 do 23 mnie męczył :dry: A to smoczek, a to mu pić, a tu jeść no ale jak ma mi dawać spać 6 godzin jednym ciągiem jestem w stanie zapomnieć ,że był marudny :woohoo: Gm tylko się zastanawiam czy to nie jest jednoznaczne z tym,że dziś cały dzień bd szalał?? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544324 przez Sander
Zuzu ja Ci proponuje na wszelki wypadek iść do lekarza. Mi lekarz pokazywał na szyi , ona leżała i kazał mi macać z jednej i drugiej strony. Z jednej miała napięty mięsień a z drugiej nie było tego czuć. Spróbuj czy czegoś takiego nie wyczujesz. Iza obraca głowę w lewo i to było z lewej właśnie. I przestawiłam łóżeczko odwrotnie bo ona reagowała na to z której strony światło i z której się do niej podchodzi. No i je też głównie z jednej strony, nad czym pracuje.
I jak Maciej szalał???

Pozdrawiam dziewuszki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544514 przez Zuzu19
No jutro wymacam mu szyję. Zobaczymy. Maciek tylko w prawą stronę patrzy. I to nie zależnie od światła z zewnątrz bo jak łóżeczko przestawiłam to patrzył dalej w prawo. A lekarza mam 13stego lutego więc dopytam się co tu robić...

A Dziś Maciej był cudowny. Jadł, spał, jadł, spał trochę się pośmiał ( wstawiam foto) :blink: Nie poznawałam go :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544704 przez ewelka1505
Kurde moja Pola tez ciagle w prawa strone odwraca glowke... Jak ją klade na brzuszku to specjalnie odwracam jej glowke w lewa strone a ona zaraz przekreca w prawo... Tez jej pomacam ta szyje. I lekarza tez mamy 13 lutego to sie zapytam co i jak.

No Zuzu to oby Maciej taki byl jak najczesciej :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544738 przez ewelka1505
Kaska chyba tylko Ty tez karmisz piersia? Jak u was wyglada sprawa z kupką? Jest codziennie? Bo zauwazylam ze Pola ostatnio robi co drugi dzien. Wiec nie wiem czy juz tak powinno byc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544823 przez kaska
ja tak szybko z tel, pozniej postaram sie cos wiecej napisac :p

Ewelka karmie a kupki robi rzadziej ale 2 na dzien to najmniej. Raz mu die zdarzylo jedna. zazwyczaj od 2do4. moze to zalezy od tego co jemy? zmienilas cos w diecie? moze wiecej czekolady? ja bym sie tym nie przejmowala jak nie boli brzuszek :)

Zuzu ja to z tymi rozstepami to tak mam... kazdego ranka mi dzien psuja-jak tylko na nie spojrze :p

wszystkie po kosmetologii to musicie.znac.jakies czary mary na nie :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545067 przez Zuzu19
No i przechwaliłam. Maciek wrócił do " normalności " :silly:

Kaska jakbym znała te czary mary to mój brzuch był by już " zdrowy "
Ja Ci mogę zaproponować terapie szokową - pokaże Ci swoje okaleczenie i Ci przejdzie marudzenie na temat Twoich drobnych paru rozstępów :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545251 przez kaska
No Zuzu chociaż tu mogę sobie pomarudzić, bo mój Ł to już mnie słuchać nie może :P chociaż mu o rozstępach nie mówię. Łudzę się,że nie widzi hehe :blush: :) :) :lol:

Aj z tym Maciejem to Ty się masz. Już myślałam,że sama zostanę z takim charakternym dzieckiem :P

Mam ochotę się porządnie wyspać, Wy też? :)

Kto ma jakiś fajny przepis na babeczki z karmelem/masą karmelową/kajmakiem???? plisss plisss taką mam ochotę :blush:

Zuzu ja wiem,że to ciężkie, ale jak Maciek chociaż na chwilę przekłada głowę, to baw się z nim tak ciągle. W końcu odpuści. Ja z Kacprem miałam to samo. Jak już nie miałam pomysłów to pokazywałam mu albo lampę, albo ( o zgrozo, wyrodna jestem) telewizor. Nie jestem za tym żeby dzieci go oglądały, ale inaczej czasami nie działało. Teraz już trzyma głowę na jednej i na drugiej stronie bez telewizora :blush: :)

w poniedziałek do ortopedy to Ci napiszę czy pieluchowanie działa....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545310 przez Baasiuniaa
Dziewczyny a jak u Was z kąpielami?
o której godzinie kąpiecie maluchy, macie już regułę czy różnie?
u nas z racji tej, że już są dwa bąble do ogarnięcia to najwygodniej jest jak Kacperka wsadzamy pod prysznic i się sam kąpie/bawi, a któreś z nas w tym czasie obok kąpie Klarcie w wanience. Najczęściej ok 19, chociaż zauważyłam że mała to pierwsze spanie po kąpieli ma najdłuższe, więc jak j,a o 21 wykąpiliśmy do to1 spała..ale nie ma reguły jeszcze, bo wczoraj o 19 i spała do północy, więc rewelacja..ale za to później 2.30 i 5 ...więc czar prysł hehe
u Was jak to wygląda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545324 przez Zuzu19
Kaska no cóż .... Nasze dzieci to Skorpiony :woohoo: Nasze już są charakterne a reszta się objawi... z czasem he he B)

Ja robię ciastka z masą karmelową po najniższej lini oporu. Kupuje już gotowe takie foremki ciasteczkowe z ciasta kruchego i mleko skondensowane w puszcze... Puszkę do wrzątku , potem do tych foremek i na górę jakiś orzech, migdał... Mało roboty, zmywania a efekt mniami :woohoo:

Z tym telewizorem to u mnie tylko wychodzi podczas Pierwszej Miłości -tylko ten serial go interesuje :silly:


U Nas kąpiel jest po Na Wspólnej ok 20.30. No chyba,że Maciejowy jest już padnięty bardzo to ok 20. Potem śpi do 2. :blink:

No pospał pół godziny Królewicz i już wzywa :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545406 przez gorla
Hejka :) coś nie ogarniam dzieciaków ostatnio, zajrze ale odpisać nie zdążę

My mielismy w niedziele chrzciny a Majka dziś z gorączką, dostała antybiotyk. Jutro szczepienie miało być i doopa

Teraz spi.. o!spała, lecę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl