BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 2 miesiąc temu #548919 przez Sander
Byłam w szkole i spontanicznie stwierdziłyśmy że wyskoczymy na impreze... i co ?? I Isia dostała kolek!! I to od 19stej... Teraz chyba już zaśnie... no i nici z wychodnego... :( A szczerze mówiąc po tych kolkach miałam wielką ochote się napić.... :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549393 przez MaLiNaUK
Hej Dziewczyny ,milo popatrzec na te Wasze bobaski w oczach rosna:) My za soba mamy jakis wirus na szczescie juz wszystko dobrze. Antos daje nam po spac 8h zazwyczaj ale dzis to juz przesadzil bo prawie 11h co juz wg.mnie przesada. Moja dieta zaczela przynosic efekty minus 8kg w 6tyg. Sciskam Was mocno I zycze duzo zdrowka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550234 przez kaska
Sander i całe szczęście,że wszystko ok. No musiałaś troszkę się nachodzić po tych lekarzach, ale warto było nawet dla własnego spokoju :)


Zuzu nie przejmuj się na zapas bo się wykończysz. Tak, tak łatwo mówić a sama mam tak samo... :dry: No, ale skoro się budzi jak dzwoni telefon albo pies szczeka to na pewno słyszy :) Na grzechotkę reaguje? albo na Twój np ściszony głos??

Sander fajne te łóżeczko :) podoba mi się. Tylko się tak zastanawiam... w czym Iza spała wcześniej? w takim drewnianym czy z Wami? w drewnianym nie chce siedzieć??

Malina my też chcemy patrzeć jak Twój Antoś rośnie :P Dodawaj zdjęcia do galerii, którą Sander stworzyła!! No i odzywaj się częściej :)

Diablica a Ty to co? tak na chwilkę po radę. Chociaż zdjęcie wstawiłaś :)

No pewnie ktoś jeszcze tylko podczutuje i się nawet nie odezwie i zdjęcia nie wstawi. A ja łasa na zdjęcia bo te nasze dzieciaczki takie fajne :) :) :woohoo:

A no i byłam na bioderkach. Już jest ok :)

A 14 idziemy na kolejne szczepienie :) Może znajdę jakąś walentynkę dla swojego Kacpra :laugh: :lol: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550438 przez Zuzu19
Dzieki Kaska :) Super,że na usg wyszlo ok. Czyli pieluchowanie dalo efekt. Ale Sander nie pieluchowala i tez bylo ok. Jednak co organizm to organizm. Ja pieluchuje na noc. A w dzien regularnie cwiczymy jak nam kazano.

sander podawalas kiedys taka strone z aktualnymi promocjami. Powtorzysz?? :D
Ceny bebilonu sa gdzie niegdzie kosmiczne a pudlo u nas starcza na 8-9 dni.

Malinka wlasnie, galeria na Twoje fotki czeka. :)

w sobote bylam w pepco. Jak zawsze tam bylo tanio to teraz wyprzedaz -50% :D w dodatku byl tam urodzaj cala siate ciuszkoW za 100zl :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550842 przez ewelka1505
O Sander szkoda ze wypad wam nie wypalil, no ale dzidzia najwazniejsza :)
Zuzu widze ze zakupy udane :laugh: moze tez sie wybiore do pepco B)
a ta stronka to chyba ta www.promobaby.pl/ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550936 przez Zuzu19
W pepco fajne widziałam ciuszki dla dziewczynek. Wszystkie kolory i te sukieneczki. Bo oczywiście dla chłopaków to 2 stoiska w jednej niebiesko zielono szarej nucie. :dry:
A w Zarze jakie ciuszki dla małych dam o ja ... Ale ceny też z kosmosu nawet na wyprzedaży :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551621 przez Sander
Hej!!

Kasiu ja w swoim pokoju mam zwykłe łóżeczko a na pietrze u rodziców jest to turystyczne, bo w ciągu dnia większość czasu jestem u góry.

Zuzu a to pudło to ile ma gram?? My co prawda stosujemy nurtramigren i 425 gram starcza na około 3 dni.

Heheh nie wiem jak wy ale ja gdziekolwiek jestem to szukam gdzie by tu coś kupić dla Małej... też tak macie??? a potem się okazuje że wystarczy zajrzeć do szafy na niższe półki a tak by się coś jej kupiło.... No i to pepco tez kusi żeby tam iść... No dziewuszki zdjęcia wrzucać!! jak tam Maluchy?? rosną???'

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551721 przez Baasiuniaa
Cześć Dziewczyny,
pochwale się - od dzisiaj zaczęłam trening z Ewa Chodakowską, żyję :) hehe mam mega motywację będę ćwiczyć i zaczynam biegać :)))
Poza tym Klarunia po weekendzie u Mojej Mamy nie ulewa hehe :) Jednak Babcia to 3 razy bardziej przewrażliwiona niż mama;) więc pobiegła do sklepu po inny smoczek od butelki bo w moim sie dziurka za duża zrobiłą ( sama nacięłam, żeby z tym zagęszczaczem malutkiej spokojnie leciało). no i tym sposobem Klarcia nie ulewa, ale pije mniej i dłużej..
Jaki rozmiar pieluszek używają Wasze bąble? bo my 2 z pampersa jeszce,. ale wydaje mi się że na 3 musimy się powoli przerzucić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551873 przez ewelka1505
Basia jak tam udal sie wyjazd?? :) tez bym z checia pojechala nad morze, ale raczej jak bedzie cieplo :silly:
My juz od dawno uzywamy rozmiaru 3 :) 2 to chyba nosila z 1,5 miesiaca :)
A co do kupowania ciuszkow to tez gdzie nie pojde to w checią bym cos malej kupila :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552679 przez Zuzu19
My też już używamy 3.
Nieskromnie się pochwalę ,że poznałam dziewczynę, która sprowadza oryginalne Pampersy z Niemiec :woohoo: Za paczkę chusteczek płacę 5 zł również pampersa a za same Pampersy 124 sztuki 62 zł :silly: Żyć nie umierać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552788 przez Baasiuniaa
Zuzu!! to może będziesz dystrybuowac te pamperki w takiej cenie co? :))) ja sie od razu piszę na zakup :))) chusteczki kupuję w tesco extra i tam zawsze 4 pak za 22,90 wiec wychodzi tez ok 5 zeta wiec spoko. ale pieluszki chetnie w tej cenie kupie:)
no wlaśnie ja muszę chyba powoli na 3 przejśc z Klarsonem, dokończe ta pakę 2 i też wskakujemy poziom wyżej ;)
a wyjazd super błogi spokój z mężulkiem 3 dni hehe:) basen sauna spacerki kolacyjki winkoo:))) fajnie fajnie, ale droga do kolobrzegu to jakis horror;/ do berlina sie leci od nas 2.5 godz a kuźwa nad pl morze 5.5 ...koszmaaarrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #552793 przez Baasiuniaa
a morze to takie było :) nie było mrozu więc super się spacerowało, zrobiliśmy sobie spacerek plażą 6 km!! więc zdrowoo:)
a dzisiaj byłam biegac, ufff wracam do ćwiczeń bo już mi meega ruchu brakowało :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #553260 przez ewelka1505
Zuzu ale Ci sie super trafilo :) Tez bym z checia za za taka cene kupowala :silly:
No to Basia wypoczelas :) widze ostro zaczelas trenowac heh ja tez musze zaczac wkoncu :silly: A skusisz sie dzis na pąkala? chociaz jednego podobno powinno sie zjesc hehe

A tu macie pączki w wykonaniu mojego męża :) sam robil, chcial pokazac ze potrafi :laugh: musze przyznac ze bardzo dobre mu wyszly heh a jaki pozniej dumny chodzil B)


A ze zostalo duzo bialek to ja zrobilam bezy :) zeby nie bylo ze nic nie robilam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553269 przez Sander
wowwwwwwwwww!!!!!!!!!!!

Ewelka ale masz dobrze!!!!!!!!!!! Aż mi ślinka cieknie!!!!!!!!!! Wyglądają bardzo apetycznie!!! Pogratuluj mężowi!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #553273 przez Zuzu19
Też zaczęłam myślec o dystrybucji , czarny rynek z pampersami B)

Basia jakie Ty masz szczupłe nogi! :) Ja też muszę się wziąć za siebie. Ewelka, może mała rywalizacja? :silly: - zaraz wiosna , podobno już za 3 tyg :lol:

Ja ile razy razy chciałam zrobić bezy- tyle razy mi się spaliły :angry: Może nie całe, ale spód... czarniutki :silly:

Z rana mi smaku narobiłaś tym zdjęciem. :)

Dziś M pierwszy raz obudził się o 6. Czy to znak ,że dojrzał do tego,że w nocy się nie je?
Bo wczoraj też mu podałam inne mleko - Bebiko. Tak na próbę, w miesięcznych wydadkach zmieniając na te mleko zaoszczędzam 100 zł a Bebiko ma wiecej Wapnia niż Bebilon w sobie ; reszta skłądu taka sama- siedziałam i porównywałam etykietkę :silly: , ale nie chcę mi się wierzyć,że Bebiko go tak " zapchał "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl