BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 3 miesiąc temu #539682 przez Sander
aa tez muszę dodać że Isia jest bardzo grzeczna, generalnie nie płacze, no chyba ze dostaje kolkę. No a dziś skała od 20,00 - 4,50 czyli 8h 50min!! Mało tego potem 1h na karmienie i spałą od 6,00 do 7,45 :) Biedroneczka Moja :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539852 przez Zuzu19
Sander przestraszyłaś mnie! Maciek też trzyma głowe zwróconą non stop tylko w lewą stronę! Na prawą czasem odkręci ale głowa jakby mu sama z siebie wraca znów na lewą. :huh:

A Maciek śpi raz 2 godziny od 11 do 13stej potem szaleje do aż do 20stej i potem już pada po kąpieli… :)

Ewelka ach te rozstępy, ja jestem żywym okazem na zajęciach praktycznych w szkole jeżeli chodzi o usuwanie rozstępów… Niestety Mikrodermabrazja ich nie rusza. :(
Laser- jedyna moja nadzieja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539868 przez Zuzu19
Co do galerii- cudowna :kiss:
Tylko jak to Wy robicie,że w jednym poście wklejacie kilka zdjęć :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539992 przez kaska
Sander i Ty narzekasz na swoją Izę :laugh: zapraszam do siebie. Kacper śpi po 15 min. Pierwsze wykorzystuję na kąpiel, drugie na to żeby coś zjeść, a trzecie żeby wózek z piwnicy wyciągnąć :laugh: Ile ja bym dała,żeby on chociaż raz dziennie tak ze 3h pospał :blush: :side:

I jak ja mam pisać pracę?
Temat pierwotny miał brzmieć: Promocja i budowanie wizerunku w internecie na przykładzie biur podróży w woj Warm-maz
Zbyt dużo czasu bym na niego potrzebowała to piszę: Turystyka szkolna i jej formy wykorzystywane przez placówki edukacyjne. :)

Ewelka zdradź tajemnicę na pozbycie się rozstępów :)
Zuzu Ty po kosmetologii też? to może też coś podpowiedz. Tzn zabiegi znam, ale dość kosztowne więc może jest coś naturalnego, dobrego?? dodam, że mam niewielkie, ale drażnią mnie te na tyłku cholernie :angry: !!

Leżenie na jednej stronie... hmm no mi na to zwrócił uwagę pediatra i już wyrównałam. Teraz kładzie się i na jednej i na drugiej. A konsekwencje tego dość poważne. Zuzu przykładaj mu jakiś wałeczek żeby nie obracał w tą stronę co tak bardzo lubi. Na początku pewnie będzie płacz, ale później się uspokoi. No i dopytaj o to lekarza :) Bo u mnie to był dopiero początek- a im później to chyba gorzej walczyć z przyzwyczajeniami.


Galerię obejrzałam. Super pamiątka!!!! :kiss:
Ja znam jeden głupi sposób jak dodawać więcej zdjęć. Dodać jedno następnie edytować post dodając drugie i tak kolejne. No ale to trwa. Sander dodaje przez jakiś fotosik. Tam pewnie trzeba się logować :dry: :huh:
Ewelka jak Ty to robisz????

Ps nie wiem jakie zdjęcia tu dodawałam to później coś dodam( może zupełnie inne)
No tylko zdradźcie ten sekret :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540183 przez Zuzu19
Ja też na kosmetologii :)
Wszystkie sposoby naturalne u mnie nie zadziałały. Ale może dlatego,że moje rozstępy są jak pręgi na tygrysie. A może jak u zebry :(

Ale polecam olejki eteryczne- pięknie pachną. Do oleju rzepakowego dodajesz różne zależy jaki efekt ( na rozstępy : jałowiec, rozmaryn, grejpfrut, drzewko herbaciane, paczulowy)i wcierasz w ciało :)
Tyle ,że ja wcierałam i gó... mi to dało ... :dry: Ale znam dziewczyny, które sobie chwalą. Moja jedna koleżanka też wcierała zwykłą wazelinę i też jej pomogło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541447 przez Sander
Te rozstępy to chyba zależą od organizmu i jego predyspozycji... bo ja całą ciąże się smarowałam kremem przeciw rozstępom i też gó... mi to dało!!!

Kasiu ja na Isię nie narzekam , mówię tylko że w dzień nie śpi ale w nocy super!! Dziś od 20,30 - 6,45 - Mój Skarbek kochany!!!!

Bidna Moja ma tak straszne kolki... okropne... Ona już nie płacze tylko wrzeszczy!!! Nie wiem jak jej pomóc.... w końcu płacze razem z nią.... a potem jestem tak rozwalona że mam cały dzień z głowy... To jest straszne!!!! No mam nadzieje że to się nie długo skończy. W poniedziałek idę po inne mleko, może to coś zmieni...

Co do wrzucania zdjęć to ja właśnie przez fotosik dodaje, logujesz się bezpłatnie, i wszystkie zdjęcia są w razie czego w necie :)

PS. Ja też jestem po studium kosmetycznym :)

Miłej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541521 przez ewelka1505
Ach co do tych rozstepow to jak pisze Sander- zalezy od organizmu i predyspozycji. Jak maja wyjsc to i tak wyjda, nawet smarowanie im nie zapobiegnie, ale na pewno nie zaszkodzi i beda mniejsze. Ja bardzo sie balam ze mi sie pojawia w ciazy bo w sumie mam predyspozycje, kiedys bylam "pulchniejsza" :silly: i mam pamiatki z tego okresu na piersiach i biodrach, ale są juz bladziutkie i malo widoczne :) W ciazy na szczescie nawet jeden mi sie nie pojawil, a smarowalam sie tylko oliwka w zelu i kremem nawilzającym. Niestety nie ma sposobu na ich całkowite zlikwidowanie. Kremy i rozne zabiegi kosmetyczne jak mikrodermabrazja mogą je spłycic i zmniejszyc, ale w 100 % nie usuną niestety :( a i trzeba zacząć z nimi dzialac poki są w pierwszej fazie,czyli kiedy są koloru czerwonego, fioletowego bo jak juz zbledną to dupa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541654 przez Zuzu19
Ja też smarowałam brzuch i nic mi to nie dało. Już się przyzwyczaiłam do myśli,że mam szpetny brzuch, jeszcze muszę sie pogodzić z tym widokiem :dry:

Co myślicie o kupowaniu rzeczy dla dzieci w lumpeksach ? Lub tak bardziej amerykańsko second hand :woohoo:
Ja już nie wiem gdzie mam kupować ciuszki. Na myśl o kolejnych śpiochach ze Smyka dostaje drgawek :silly:
Mather Care jest ciut za drogi na mój budżet. H&M nie zawsze ma zbyt wiele w kolekcji męskiej...
Więc może ubranka z drugiej ręki... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541760 przez ewelka1505
Ja buszuje po lumpeksikach :silly: mozna znalezc ciuszki naprawde w idealnym stanie i nawet markowe :) Troche kupuje nowych ciuszkow w sklepach i troche w lumpeksach. I lubie tez na allegro robic zakupy bo mozna naprawde fajne ciuszki w przystepnej cenie wyhaczyc B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542037 przez Baasiuniaa
Sander!! jak Ty to zrobiłaś że Isia tyle spała w nocy hmm??:))ale dajesz jej na śpiku mleko? czy dodajesz już jej coś do mleka? ja Klarci musiałam zagęszczacz kupic bo zaczęła mi dośc ulewać (po braciuszku). w dzień 3 godz snu, jedzenie 3 godz snu i tak na okragło jest aktywna 9-11 rano i jeszcze przed kapielą tez z godzinke może. pierwsze spanie po kapieli 4.5 godz, ale później juz znwou co 3 godz.

Rozstępy - smarowałam w 2 ciążąch (zapominałam oczywiście o tym też) na szczęście nie wyszedł mi ani jeden,ale jak Ewelka- też byłam sporo pulchniejsza kiedyś i z okresu dojrzewania tez cycki plus uda troszke pozostało.

Byłam u mojej ginekolog na wizycie- wszytsko si, no ale że to cesarka była jest jeszcze rana na macicy i odradziła spiralkę przez 6 mc jeszcze, więc dostłam recepte na Yasminelle (brałam je kilka lat temu).

Poza tym z moich cycków ciążowych juz nic nie zostało hehe, nawet nowe staniki z push upem juz kupiłam :P

a ciuszki- raczej po lumpkach nie chodze, średnio umiem szukać.. ale mam sporo ciuszków od koleżanek po dzieciaczkach właśnie czekam na kolejną dostawę hehe, bo Klarson rośnie jak na drożdżach, no ale nie ma sie co dziwic, jak ona tylko śpi-je-śpi-je :))

ej to Wy prawie wszystkie kosmetyczne tutaj? :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542099 przez Sander
Ja kupuje lumpeksach, ciuchy mają tam super!! Można naprawde coś znaleźć. Nie ma co kasy wydawać jak Maluch i tak zaraz wyrośnie. To przynajmniej moje zdanie :) Dziś Isia miała ubrany pajacyk z lumpiku z panterke - kupiłam go dawno temu... bardzo czekałam żeby go ubrać i dziś się doczekałam!! Tylko zdjęcia nie zdążyłam zrobić bo sie "ubrudził" :silly: Ake potem zrobie i Wam pokaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542162 przez Sander
Basiu ja nic jej nie daje... Dostaje mleczko jak się obudzi. Ona w dzień to ma pare drzemek po 20-30 minut i raczej na dłużej nie zasypia, i jak jeszcze kolki ją dopadną to jest wymęczona i wtedy długo śpi. Co prawda pielęgniarka mi mówiła żeby ją dokarmiać w nocy ale ja nie mam serca jej budzić. Przybiera na wadze w normie więc nie będe tego zmieniać.
Co to jest ten zagęszczacz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542283 przez Baasiuniaa
To bomba;)) myslałam, że może juz ciutkę kaszki jej dosypujesz jak tak pieknie śpi, no ale w sumie w dzień daje Ci popalić...
A zagęszczacz mi znajoma przy Kapiśku poleciła na ulewanie: Nutriton Bebilon substancja zagęszczającza do mleka (niebieski kartonik- jest jeden jedyny) i dosypujesz miareczkę do mleka żeby gestsze było, jak ma skłonność do ulewania. u nas się sprawdza

aa! no i z tym dokarmianiem i budzeniem- bzdura totalna!! jak dziecko słodko spi i przybiera w normie, to głupota budzić na jedzenie.
To prawie jak ten kawał, że pacjent w szpitalu zasnął sobie, a pielegniara wpada za godzinę, budzi go i mówi: zapomniał pan tabletki na spanie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542451 przez Baasiuniaa
Dziewczyny..,.tak sobie myślę, hehe że ta moja Klarcia serio grzeczna...właśnie robię pączki :) ona sobie smacznie kima, ciasto rośnie a ja piję kawkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542755 przez Marta M
Witajcie, skopiowane z fb, ale zachęcam do szlachetnej akcji:

Powstała bardzo ważna inicjatywa obrony ludzkiego życia w UE. Użyto przepisów UE aby zablokować mordowanie nienarodzonych dzieci, oryginał po angielsku: www.oneofus.eu/initiative-explanation/

Po polsku można przeczytać tu: www.naszdziennik.pl/wp/19292,powstrzymac-rzez-niewiniatek.html

Formularz do głosowania: ec.europa.eu/citizens-initiative/ECI-201...005/public/signup.do

Ratujmy dzieci, jesteśmy za nie odpowiedzialni!

Pozdrawiam, Zdzisław Habasiński

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl