BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 1 miesiąc temu #591854 przez Zuzu19
Sander to najważniejsze,że z serduszkiem ok :kiss:
Ja podaje butelką kleik, kaszkę za pierwszym razem też zamierzam dać na spróbowanie w butli :)
Jaką podałaś kaszkę??
A to ciekawe co mówisz na temat leżaczków. Ja z kolei słyszałam od ortopedy,że foteliki to przekleństwo. Że w nich plecy potem bolą. Ale do jedzenia są rewelacyjne !!! Zresztą jak M dostanie swojego napadu " szału " to jak go posadzę w foteliku to mu przechodzi jak ręką odjął, tak go lubi... :blink:
Mnie też szokują ceny fotelików. Szczerze, pożałowałam sobie na fotelik. Wzięłam pierwszy lepszy po najniższej cenie za 220zł. Jest beznadziejny. Nadaję się tylko do karmienia. Jest ciężki, rączka ciężko się składa, daszek jest na takie naczepy .. Beznadziejny jest no w skrócie...Jak byłam w Smyku i z ciekawości podniosłam fotelik Maxi Cosi to mnie wryło, taki leciutki, no ale cena. :dry:
Ale teraz sobie powiedziałam,że kolejny fotelik ( 9-36 kg) ma być solidny, porządny, dobry i w ogóle idealny nawet jakbym miała zęby w tynk przez miesiąc wbijać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592099 przez kaska
Zuzu kurczę to dziwne, wieczorkiem prześlę jeszcze raz :)

Bluzka "syneczek mamusi przystojny jak tata" to w 5.10.15 kupowana, ale nie wiem czy dostaniesz bo to ze starej kolekcji :blink: Kupujesz tam czasami? ja mam ten sklep niedaleko i powiem Ci, że dla małych mężczyzn można coś czasem znaleźć :)

Sander a u Ciebie nie panuje taka tradycja,że chrzestna kupuje ubranko???
Kiedy robicie chrzciny? pewnie mówiłaś, ale jakoś mi umknęło :blush:

No i super ,że Mała zdrowa.

Zuzu z tym fotelikiem to racja, trzeba dobry kupić. Przecież on posłuży dziecko przez długi okres, no i bezpieczeństwo. Wiadomo,że drogie, ale tych z całkiem górnej półki nie trzeba przecież kupować. No i na allegro też można coś wynaleźć :)
My fotelik mmieliśmy w zestawie z wózkiem. O ile wózek jest ok to fotelik porażka. Lekki no ale daszek do du**** zsuwa się :angry:

Ok to tyle bo Kacper obudził się po swojej długiej 15 min drzemce :dry: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592141 przez Baasiuniaa
Hello:
Kaska- odnosnie zakupów w UK no taa cos tam musiałam sobie lajsnąc hihi i maluszkom oczywiście bo tak jak Sander pisze..też nie umiem nie kupić chociaż pierdutka małego dla Klarci i Kapika:) no i butki białe na chrzciny musiałam przeciez hehe no ale 2 funciaki wiec to 10 zyli więc glupia bym była gdybym nie wzięła:)
a strój na chrzciny będę mieć robiony na drutach:) nasza niania robi dla Klarci więc super, bo bedzie taki od serca no i za free..a te kiecki sklepowe to takie primy baleriny zaraz chcą z takiego dzidziulka robic i ceny....

poza tym- dałam malutkiej raz kaszke do wypicia na nocke i dupa po 2.5 godz sie obudziła...wiec cos nie zadziałało...ale generalnie robiłam 100ml wody i kaszki kilka małych łyżeczek żeby nie aż takie gęste było bo sie glutowate zrobi.

słoiczki dzisiaj muszę kupić, bo wczoraj malutka zjadła do końca jabłuszka z dynią:)

Foteliki- jak już będziecie na etaopie fotelika samochodowego tego kolejnego to zdecydoawnie odradzam bebe confort, drogie i niewygodne;/ ale za to mega polecma RECARO YOUNF SPORT na allegro za 650 zł można już kupić my taki mamy dla Kapisia, jest mega wygodny, bezpieczny i sama z łatwościa go wpinam i wypinam.

a moja siotra wiecie w ciązy -pamiętacie-i nadal nie chcą wiedzieć co będzie znowu mnie wkurzają hii, aja juz nie mogę siędoczekać co bedą mieli:)

Od dzisiaj zaczynam gotowaniena jutro na chrzciny więc bede sie w gesslerową bawić :P

a wczoraj zaprojektowałam pokoje dziecięce ufff jezuu jaką mam frajdę z tym
Kapisiek będzie mieć styl marynarski (granatowa ściana fragment desek na ścianie, i przyczepiony ster żeglarski i wiosła !!! ) no i skrzynia skarbów piracka na zabawki :)) a Klarunia jasny fiolecik-róż z szarościami wzory w sowy :)
nie mogę się już doczekać tego domu :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592150 przez Zuzu19
Kaska bd mega wdzięczna za drugiego meila :kiss:

Basia ja właśnie patrzyłam na re foteliki Recaro :) Jak mówisz,że są spoko to chyba wiem co wezmę :silly:
Dlaczego nie chcą poznać płci dziecka? Przecież jak się wie to łatwiej zrobić wyprawkę :laugh:


Wczoraj jak wspominałam była jedzona marchewką a dziś kupa ZIELONA!! I co..teraz? Dać kolejny raz czy dać coś " lżejszego" ? Typu jabłko...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592161 przez Zuzu19
O jej, dwa razy się pojawiła ta sama wiadomość :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592205 przez Baasiuniaa
ja bym sie wstrzymała z kupką i jabłuszkiem chyba też..odpuśc mu na dzień dwa dla ich małych brzuszków to rewolucja przecież takie nowości:) a pamietaj ze jabłuszko działa generalnie rozluxniająco..a marchewka zatwardzająco:)
a recaro są super serio:)
a płci dziecka nie chcą znać bo chcą mieć niespodzianke...a ja bymz wariowała nie wiedząc...:) tzn podziwiam ich i zazdroszcze tej niespodzinaki ale ja bym nie umiała a wyprawke ma i tak.. bo po jasiu i kacperku mam dla chłopca cały komplet a teraz po klaruni juz dla dziewczynki tez jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592249 przez ewelka1505
Zuzu na twoim miejscu bym sie wstrzymala z 2 dni z podawaniem sloiczkow.
Basia mysle ze pokoje dzieciaczkow beda super wygladac :)a i podziwiam Twoja siostre ze nie chce poznac plci, ja bym tak nie dala rady :p

A co do tego fotelika 9-39kg to dziecko musi juz siedziec samo, aby mozne bylo je do niego sadzac? Bo do tego 0-9 to Pola powoli przestaje sie miescic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592334 przez ilona
Witam
Padła propozycja w wątku o poszukiwaniach moderatora
www.zapytajpolozna.pl/39-miejsce-na-suge...sie-2013.html#592132
aby watek w którym sporo się dzieje miał swojego moderatora. :)

Stad tez pomysł abyście spośród Mam Listopadowych po jakiś mniejszych lub większych negocjacjach wytypowały jedna osobę i zgłosiły jej kandydaturę (link powyżej).

Czekamy na propozycje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592387 przez Zuzu19
Ok, zrobimy przerwę w słoiczkach.

Moderator?? To nie ja, moja blond głowa nie nadaję się na takie fanaberie :) Ale Sander ma chyba " łeb " to techniki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592507 przez gorla
sander juz pamietam czemu neurolog, pamiętam jak pisałaś o porodzie :kiss: świetnie ze dziurka w serduszku zarasta.. u kuzyna synka było tak samo wade wykryli jeszcze w ciąży i kuzynka miała rodzic w klinice w Gdańsku.. a teraz śladu nie ma po tym, mały w kwietniu kończy 3 lata

ja tez sie nie moge powstrzymać zeby dziewczynom czegos nie kupic :silly: :silly:

ja miałam fotelik Coneco :blink:

Maja znów ma mega katar!!!! chyba zmarzła na spacerze takie pogody do dooopy :angry: wczoraj bylismy u lekarza, zeszłej nocy nic nie spalismy prawie przez ten katar. Dostalismy nasivin i sterimar :blink: he he sama zaczełam pstykac dzien przed lekarzem, a dzis w nocy spała jak suseł raz piła :lol:

Iloncia spoko zarza kogos wybierzemy :) :) ja tez glosuje na Sander :kiss: :) :) a wy dziewczyny co myślicie?

basiunia ciekawa jestem jak beda te pokoje wyglądać :laugh: brat tez sie buduje i brtowa ciągle cos projektuje, wykanczaja już pokoje teraz kominek stawiaja, projekt kuchni zrobili. Ja osobiście uielbiam cos zmieniac przestawiać, u siebie non stop meble przestawiam. Oliwia ma to po mnie hehe namówiła mnie na przemeblowanie w swoim pokoju, ruszylismy wszystko , oprócz szafy komandor hehe bo jej sie nie dało :lol:
A co do płci to kuzynka rodziła blizniaki w zeszłym roku w lipcu i też nie chcieli znac płci.. dla mnie masakra, ja bym tak nie dałą rady. Urodziła dwie córy :)

Ogólnie u mnie wysyp bobasów w tym roku czeka i w rodzinie i wsóród znajomych.. czekamy własnie na płec dzidzi u kuzyna i jego dziewczyny, jest w 16 tyg.

zuzu musisz siewstrzymac z tydzień a potem spróbowac jeszcze raz marchewki.

U nas Maja jała marchewki i było ok, ale wstrzymalismy sie z powodu choroby, bo humorku nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593187 przez Zuzu19
Ciekawe co na to Sander :blink:

Dziś z kupą ok, ale za to aż po łokcie... Taki suprise z rana do mycia , przebierania i zapierania :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594421 przez Baasiuniaa
czesc Dziewczyny:)
no to u nas już po chrzcinach:) mega fajnie się wszystko udało, malutka grzezcna jak zawsze, chrześni- to nasza przyjaciółka i maż mojej siosrki więc bardzo fajnie:)
i słuchajcie mogę się pochwalić tortem? nie że ja robiłam hehe ale mam taką babeczkę (w google wpiszcie bajkowe tort ali i tam jest jej blog) i słuchajcie laska piecze w domu takie cudeńka że szok- ona na 30stke mi też robiła i teraz Wam pokażę jaki zrobiła na chrzciny:))
z prezentów- medalik złoty strzelca, kolczyki (aaaaa!!!!! :P), łancuszek złoty z motylkiem, i zaproszenie na sesje zdjęciową :)wszystko super się udało, jedzonko smakowało, dekoracje też się podobały i wreszcie mogłam na róziowooo stoł udekorować hehehe wszysyc sie tak śmiali ze widać moją radochę, bo ja kiedyś byłam jasniutka blondi i zawsze na różówo wiec sie smiali ze powrót do rożu teraz :P

a z gorszcyh rzeczy- popieprzyłam tabletki antykonc. ;/ bo kurka dzisiaj w poludnie mi sie przypomniało ze wczoraj nie wzięłam w tym zamieszaniu, patrze i co? w piątek też nie wzięłam ;/ i w nocy okres już dostałam ;/ więc dzwoniłam do mojej gin, kazała zjeść dzisdiaj te2 i jutro znwou 2 i dalej do końca lista i 7 dni przerwy normlanie i mówi ze teraz okres i w tej kolejnej 7dniowej przerwioe znwou dosatne ;/ shittttt mówiłam jej ze przy dzieciach ja typowo zapominam o tabletkach, telefon piszczy a ja akurat kąpię maluchy albo kolacje im daje i zapominam..chyba musze na 21 sobie przestawić...tak większa pewność że nie zapomnę..

jak pokoje maluchów będą gotowe, to Wam wrzucę też foto bo myślę że będą booskieee doczekać się nie mogę :)))

miłego wieczorku :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #594431 przez Baasiuniaa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594466 przez gorla
basiunia tort boski, super wystrój, ale oczywiście Klarcia najbardziej boska :kiss: :kiss: :) ciesze sie ze imprezka udana. Tort bajerancki narawdę

AMajka zaczęła robic pieniste kupki,są zółte i nie cuchna, ale sie pienia jak pianka na piwie ;) wyczytałam albo nietolerancja laktozy ( za dużo słodkiego wpierdzielam?) albo za dużo nabiału w mojej diecie.

I dzis wkońcu Majce udało sie przekręcić z pleco na brzuch jupiii kiedyś juz jej sie udało ale tylko raz i potem pzrestała próbowac , aż dzis chciała sięgnąc zabawke i to zrobiłe :lol: wogóle bardzo zaczęłasie interesowac sie zabawkami, wyciąga rączki po nie. Dawałam ostatnio meżowi dokumenty do przeczytania a Majka siedziała mu na kolanach ioczywiście zamiast Mareckiego to Maja wyciągała łapki po dokumenty :lol: śmieszni to wygladało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594483 przez Zuzu19
Basieńka tort mega!!!!! :) :) :) :) Klara super ma wdzianko . Wygląda przesłodko :kiss: :kiss:

Ewelka nie mogę się napatrzeć na ten podbródek Poli, niesamowity :laugh:

Gorla mój M raz się też przekręcił i od tego czasu jak go położe na boku to tak leży, leży i leży... :blush:


No a u mnie źle :( Maciulek chory :( Gorączka, katar, kaszel :( Jak odciągam karat Fridą to strasznie płacze a jak płacze to kataru co raz więcej. :( Jak idzie gorączką to strasznie, strasznie płacze i katar aż się po ręku leje. Daje mu leki na zbicie temperatury i witaminy ( Cebion) ale po jednym dniu to nijaka reakcja. Na szczęście preparat (Pedicetamol) na gorączkę jest naprawdę szybki i w smaku nawet nawet ... Lekarka poleciła mi to przez telefon a jutro do nas przyjdzie do domu bo nie chcę z nim iść do przychodni pełnej chorych dzieci. A przecież jutro laryngolog, najważniejsze badanie od urodzenia, czekałam na wizytę od listopada. Nie ma jak nawet przełożyć bo jak jakiś jest niedosłuch to im szybciej bd diagnoza tym szybsze wyleczenie i na to większa szansa. Jestem tak uje...na ,że nie pytajcie, ech...

Miłego poniedziałku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl