BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 1 tydzień temu #645466 przez Baasiuniaa
Zuzu...nie mam piekarnika teraz :P coś Ty zwykłe kupne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645572 przez Zuzu19
Byłam dziś na IP z Mackiem. Zaczął mi wymiotować piciem, obiadkiem, mlekiem. Wszystko co zjadl do 13 zwrócił. Wszystko!!! Okazało się,że te nie jedzenie, wymioty to reakcja alergiczna na gluten!!! za jakieś 3-4 dni wszytsko powinno wrócić do normy. Waży 6,9 kg i ma 67 cm. Drobina :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646428 przez kaska
Zuzu :kiss: zdrowka dla Maciusia. juz chyba zakaz podawania glutenu co? no pisz czy sie sytuacja polepsza

Basia biszkopty mowisz :)no nie probowalam jeszcze i nie wiedzialam ze mozna. Nie dlawi sie nimi? bo jak daje Kacprowi skorke od chleba i wycmoka wiekszy kawalek to jest problem

kupilam taka siateczke gryzak na owoce warzywa biszkopty. jest super.Polecam :) !

Ewelka a gdzie bylas nad tym morzem. pewnie mowilas ale jakos mi umknelo. no i nic tylko podrozowac z takim grzecznym dzieckiem :)

Gorla ja tez do cyca przywyklam bo wygodnie. nie umiem sobie wyobazic wstawania w nocy po 3 razy zeby zrobic mleko. niestety Kacper tyle sie budzi :(
no a Mala takie same wymiary jak Kacper :)

u nas tez supet pogoda. 24 stopnie.

bylismy dzisiaj na bioderkach. jest ok. kontrola za 4miesiace.

co do planu dnia to mamy od miesiaca. tzn cycek kiedy chce tak mniej wiecej co 2h. o 12 obiadek pozniej idziemy na spacer(na 2h) po spacerze cycek i o 15-16 deserek. 18 30 kapiel a miedzy 19 a 20 usypia. czesto jeszcze wychodzimy po spacerku. w miedzyczasie jak jest goraco to podaje mu wody lub cos innego do picia i wlasnie cos do pocmokania w tym gryzaku. wstaje po 6.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646738 przez Zuzu19
Dziś Maciek zjadł : pół słoika obiadku, cały deserek, 360ml mleka, 230ml picia. Mało!!!! :huh: :( Mało mleka mało- to są 3 porcje po 120 :( :(
Jest aktywny, uśmiechnięty... To mnie myli. Czemu on nie chce jeść?! Czekam na tego pediatrę z wytęsknieniem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646795 przez Baasiuniaa
Zuzu daj znac po lekarzu..nie marwt sie będzie dobrze! zapytaj czy to może ząbkowanie sie zbliża, bo czasami maluchy jadłowstret dlatego własnie mają.

Kaska te gryzaki sa super, zaponmnialam totalnie hehe musze kupić ;)))
a mala sie nie dławi biszkoptem:) ale jestem zawsze przy niej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646950 przez ewelka1505
Kaska nad morzem bylismy obok Gdyni, nie pamietam jak sie nazywa ta mieścinka heh :silly: no i oczywiscie jezdzilismy tez do Gdyni, Sopotu :)
Jak Polcia miala niecale 2 miesiace to tez bylismy z nią na "wyjezdzie" u znajomych. Wtedy jechalismy 4 godz w jedna strone i tez byla grzeczna :)

Do cyca tez sie przyzwyczailam chyba :silly: Wygoda, nie trzeba przygotowywac,podgrzewac :p

Zuzu daj znac co Ci pediatra powiedziala

U nas dzisiaj juz jest 20 stopni w cieniu :)

A ten gryzaczek do podawania pokarmu tez juz zakupilam jakis czas temu tylko taki silikonowy,
bo slyszalam ze te siateczkowe ciezko sie myje pozniej. Ale jeszcze nie przetestowalam go :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647726 przez gorla
Dziewczyny mamy ząbka!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) nawet nie wiem kiedy, dziś zauwazyłam ale juz jest cały na wierzchu, więc wczoraj albo w poniedziałek musiał wyjsc jak marudziła, jakoś gładko poszło ;)

U nas upał nieziemski :ohmy: Oliwia leży w domu z zapaleniem oskrzeli, Majka nie chce w domu spać ino na spacerkach :ohmy: :ohmy: zasuwam po podwórka w te i wewte :silly:

Byliśmy na kontroli u neurologa i jst super, a co do cytomegalii, nie wiem czy pisalam zemialam watpliwy wynik na nia w czasie porodu i tra Majkę zbadac, ale oczywiście cholerni lekarze :angry: :angry: :angry: :angry: pediatra odesłałmnie do neurologa a neurolog do pediatry!!!!!!!!!!!!!!! szlak mnie trafił

Rzućcie linka do tego gryzaczka na pokarmy :blink:

ewelka super że Polka tak lubi podróżowac, Maja nie za bardzo, jak wracałam od lekarza pół dogi mi wyła

kaska cyc wygodny, ale chce powoli ma mm chodz częściowo przejsc, jak narazie odkładam tow w czasie :silly:

zuzuMaciuś bidulek :kiss: co tam u lekarza??

basiunia dziś dałam małej chrupka ale wcinała :lol: ale biszkoptów sie bojęze sie zadławi taka panikara z lekka jestem hhe

kaska Maja też budzi sie 2-3 razy w nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647904 przez ewelka1505
O Maja gratulujemy ząbka :)
Gorla czasem Ci lekarze to do szlu potrafia doprowadzic :angry: Ja mam zamiar karmic piersia do roczku :)

No i pogoda wczoraj byla super :) Dzisiaj tez taka u mnie zapowiadaja :laugh:

Ja mam taki gryzaczek allegro.pl/kidsme-silikonowy-gryzak-do-p...rmu-i3100668875.html ,ale tak jak pisalam jeszcze go nie przetestowalam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #647926 przez Zuzu19
Gorla już ząb?:D Ale super :woohoo: Czekam na zdjęcia uśmiechu z jednym zębem :woohoo:
U Maćka nic nie "dzwoni " w buzi.

Byliśmy u lekarza, dostałam listę badań krwi. :dry: Przeciętne dziecko waży w jego wieku i jego długości 8,5kg Maciula równo 7kg. :huh: Babka mnie tak wkur..ła ,że myślałam,że wyjdę! Ona do mnie po co ja jechałam z dzieckiem do szpitala, przecież on miał tylko słabszy (wg niej niejedzenie to osłabienie) apetyt i lekkie wymioty i mogłam spokojnie czekać 2-3 dni na wizytę w przychodni. Czekać az by się odwodnił, co za kretynka :angry:

Basia u nas dziąsła miekkie, ni widu ni słychu zębulca.

Ewelka fajny ten Twój gryzak :) Jak patrze na ten sylikonowy i siateczkowy to wg mnie ten silikonowy jest bardziej higieniczny a z siatki łatwiej bd wyssać pokarm :silly: Też zakupię ale nie wiem jaki :silly: No i co podać w takim gryzaku? Jabłko?:D

Podajecie jeszcze Witaminę D??

Piękna pogoda. Ach... Ale mam blade nogi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #648061 przez kaska
ooo gratulacje za zabka dla Malej :) no i teraz uwazaj zeby nie ugryzla bo bedzie bolalo :p

Ewelka myslisz ze bedzie jadla silikonowy skoro smoka nie je? ja jestem za siateczkowym. mam z canpola. pisze z tel wiec nie mam jak dodac linka. Co do higieny.. te siateczki sa wymienialne. podobno ciezko domyc po bananie. ja podawalam jablko i marchewke i jest super :) myje i jak cos mi nie pasi to wyparzam :)

Zuzu Ty sie wstretna baba nie martw. nie mozesz jej zmienic??po co chodzic do jakiegos konowala co tylko denerwuje. dobrze ze nie olala sprawy i dala skierowanie na badanie.

Gorla ja tez chce powoli odzwyczajac od cyca. tylko nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac... Kacper jest na tyle dobrym dzieckiem ze chce jesc wszystko ale cyca tez musi miec. on jest wiecznie glodny. jak ja jem i on to zobaczy to tez mu musze cos dac bo jest krzyk. No i zrobil sie na tyle kumaty ze jak chce cycka a jest u mnie na rekach to sam sobie bierze i odslania...

Zuzu ja tez z tych bladych. az wstyd wyjsc taka blada hehe

no i musze konczyc bo juz sie rozrabiak obudzil

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #648097 przez ewelka1505
Hmm no nie wiem czy bedzie chciala tego silikonowego. Smoka niby nie chce ale z butelki jak musi to je i gryzie tez te smoki od butelki. No zobaczymy, jak nie bedzie chciala to sprobuje ten siateczkowy :silly:

Ja tez blada strasznie jestem :silly: chociaz ostatnio troche mi sie dekolt opalil, ale reczta to biala :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #648154 przez Zuzu19
Aaaaa Kaska przekonałaś mnie z tym wyparzaniem do siateczki. Nic innego mi w takim razie nie pozostało jak jechać i kupić :)


Zaopatrzyłyście się już w kremy z filtrem UV?? Jakie polecacie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #648298 przez kaska
www.google.pl/search?q=gryzak+do+owocow+...19809133%3B511%3B379 o taki mam :blink:

Ewelka myslalam, ze Pola nie je z butli. kiedys cos pisalas. Kacper nie umial pic z butli i z miesiac temu przeszlismy na niekapek. oczywiscie jak mnie nie ma :blink:

Zuzu mnie do tego gryzaka przekonalo to ze ma wymieniane siateczki. :blink:

u Was tez taki skwar :unsure:

ja tez o te kremy mialam zapytac :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #648436 przez ewelka1505
Do tego gryzaka tez są wymienne te sylikony :p

No Pola nie chciala jesc z butli, po jakims czasie zaczela wkoncu jesc, tzn jak juz jest bardzo glodna to zje. To tylko jak musze wyjsc to je z butli. Wlasnie myslalam o tym niekapku. Musze sie w niego zaopatrzyc. Kacper ladnie z niego pije?

A krem ja kupilam ten rossmanowski babydream, taki zolty. Ma filtr 50+ wiec duzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #648673 przez Baasiuniaa
Gorla- to teraz młoda dopeiro zacznie chrupkiw suwać hihi jak juz będzie mogła sobie nagryźc :D a biszkopty luzikk:)) ale bądz przy niej, zobaczysz jak sobie poradzi, poza tym weź go sama do buzi one sie robia pod wpływem śliny zaraz takie rozpaprane że maluch chyba sie nie powinien nawet zakrztusic.

ja wlasnie dzisiaj kupilam krem pharmaceris +30 filtr bo bralam taki zeby miec dla maludy i kapika jeden od razu a ten jest od 6 mc więc juz taki kupiłam

co do opalenizny to ja właśnie juz 2 razy na solarium skoczyłam, bo zawsze jak widze białe ciało to mi sie wydaje ze 2 razy grubsza jestem i taka bleee, wiec juz sie troche opaliłam, ale z taka checia bym sie posmażyła na słoneczku..tylko kiedy hehe.. wprawdzie przychodzi do nas ta niania kapisia..ale ostanio ona jest nianią klarci a ja z kapikiem zasuwam:) bo ma ter :) z megaaa mamusiomanie;) dzisiaj nawet ze mna do fryzjera poszeld na 2 godziny hehe grzezcnie sie na krześle krecił i bawił na fotelu do mycia włosów:)

malutka przedwczoiraj poszla spac o 19 i na mleko sie obudzial o 4.30 !!! jezuuniuu nie wierzyłam ehhe ale dzisiaj juz o 2 wiec to pewnie jednorazowy wyczyn był;)

wczoraj bylam w berlinie z tesciem caly dzien na rozmowach firmowych, kurcze troche juz poczułam sie jak w pracy hehe, ale jak wrocilismy to zaraz była kąpiel maluchow kolacyjki wiec szybko zeszłam na ziemie..poza tym chyba jeszce nie czuje az tak bardzo ze by juz chciala wracac do firmy dobrze mi na razie tak :)

u nas też 30 stopni dzisiaj bylo plaża normalnie:) ale pozniej taka burza była z gradem ze szok..niby jutro ma byc ok 15 stopni..;/

na weekend do rodzicow zmaluchami chyba bo d. ma jakies plany swoje poza tym tak mi dziala na nerwy w ostatnim czasie ze chyba lepiej zebym sie stad wyniosla na kilka dni..;/ juz sie zastanawiam czy to przez te glupie tabletki antykonc? bo nie wiem co innego.. ale noralnie co dziób otworzy to mnie wkurza!!!! koniec marudzenia..

w poniedzialek mam zebranie rodzicow przedszkolakow fiu fiu :))) chyba sie zapisze do rady rodziców :)) bo ja lubie takie rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl