BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 6 dni temu #649507 przez ewelka1505
Polcia tez juz moze pochwalic sie pierwszym ząbkiem :lol: Ona lubi mi po karmieniu zacisnac sutka miedzy swoimi dziąselkami, i juz kilka dni temu mowilam mezowi ze cos mnie kluje jak ona tak robi. Dzisiaj przyjrzalam sie dokladnie i juz widac prawą dolna jedynke :)
Boje sie pomyslec jak bedzie wygladala ta jej zabawa jak juz bedzie miala kilka dobrze wyrosnietych zebow :ohmy: oj bedzie chyba bolało :silly:

Dzisiaj pogoda u nas ladna, 30 stopni, troche duchota :silly:

A i kupilam Poli tego niekapka. Podalam jej herbatke jablszko z melisa, chyba jej nie zasmakowala bo sie krzywila i niezbyt duzo wypila :silly: no i narazie sie oswaja z tym kubeczkiem i bardziej go gryzie :silly:
Podalam jej tez jabluszko w tym gryzaczku, ciumkala sobie ladnie :) kupie tez ten siateczkowy i przetestuje ktory lepszy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #649767 przez YummyMummy
kurcze biedny Macius! ale tyle mamusiek trzyma za niego kciuki,ze powinno mu sie szybciutko polepszyc:)!

Widze,ze coraz wiecej zebow na forum :D u nas cisza, ale od wczoraj marudzonko jakies takie podejrzane bez powodu, moze moze?

Tez od wczoraj pije Zuzia wode z niekapka, super sprawa :D! a jedzonko tradycyjnie lyzeczka podajemy, jakos nie czuje tego smoczka :P W ogole mam tak samo z odstawianiem cyca :P tzn najlepiej bym nie odstawiala,bo takie to wygodneee w nocy szczegolnie! no i mala tak rozkosznie wyglada jak ciamie ;)

Bylysmy na szczepieniu w poniedzialek i moj ciezarek wazy juz 7440g i mierzy 69cm :D

A dzis pierwszy raz pelzla do przodu! wabikiem byl moj telefon, ktory ja fascynuje po prostu :P ale taka dumna bylam,ze masakra :P

Kremik pharmaceris 50+ dla niemowlat i dzieci kupilam, bo taki sam uzywam,tylko dla staruchow ;)

Przez wikend rodzice u mnie siedza,wiec troszku odpoczywam ;)

A plan dnia tez juz mamy mniej wiecej ustalony o 4:30 pobudka na karmienie, za 2h kaszka 100ml, 9.30 cyc, 11.30 cyc, 13 pol sloiczka obiadku lub deserku, a potem juz co 3h cyc i ok.20-21 kapanie, amu i lulu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #649916 przez kaska
Ewelka no super mu wychodzi picie z tego niekapka. tylko my z niego pijemy juz 3 miesiace. Teraz czasami mu daje wody z kubeczka. A masz niekapek silikonowy czy ten zwykly?

a no jak radzi sobie z tym silikonowym gryzakiem to po co wymieniac. widocznie jest super :)

Yummy Ty masz pobudke o 4 i po jedzeniu mala spi? czy zabawa od switu?jak u Zuzi ze spaniem to wyglada?

kurcze Basia masz super z ta opikunka. Wiecej czasu dla siebie. Bedzie sie zajmowala Klara jak Kacper pojdzie do przedszkola?

Ewelka no to Pola kolejna z zabkiem :) moj marudzi marudzi ale zebow brak.

dziewczyny skad znacie dlugosc Waszych pociech? mierza je w przychodni? u nas jest tylko wazenie a jak chce zmierzyc w domu to nie da rady bo Kacper jest strasznie ruchliwy...

dzisiaj deszczowa pogoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #650107 przez ewelka1505
Juz widac tez druga jedynke, za niedlugo powinna sie przebic :silly: u nas poki co na szczescie ząbkowanie odbywa sie bez marudzenia czy jakis innych dolegliwosci :)

Kaska ten kubek mam z ustnikiem silikonowym. Polcia narazie w sumie bardziej go gryzie heh moze wkoncu nauczy sie pic z niego dobrze :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #650169 przez ewelka1505
A co do tego mierzenia... u nas w przychodni tez tylko ważą na wizycie. Ja sama ją mierze w domu, chyba mniej wiecej dobrze :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #650182 przez YummyMummy
kaska, z tym spaniem to roznie bardzo, zazwyczaj jeszcze sie zdrzemnie do 5, dzis nawet do 6 :ohmy: a nocne spanie wyglada tak,ze zasypia ok.20, przebudza sie czasem,ale wlaczam suszarke i spi dalej :P potem na zarlo pobudka o polnocy, a potem juz o tej 4. A w dzien tez jakos co 3h drzemki po pol godziny.

U mnie w przychodni mala mierza, fajna sprawa,bo bardziej to fachowo wychodzi niz w domu ;)

Ja tez z silikonowym dziubkiem niekapka kupilam,bo gdzies wyczytalam,ze jak zebow nie ma,o ten lepszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #651490 przez kaska
No właśnie ja też mam ten z silikonowym. Myślałam,że któraś z Was kupiła ten standardowy i się dowiem czy dzieciaczki sobie z nim radzą. Ja chyba niedługo go spróbuję :) Z silikonowego będzie wcinał mleko (jak mnie nie ma) a z tego "normalnego" herbatkę.
Mówicie,że te z ustnikiem silikonowym to jak dzieci zębów nie mają. No dobrze wiedzieć. Ja kupiłam ten bo było napisane,że od 4 miesiąca, na innych od 6 a babka w sklepie nawet nie wiedziała co ma nie mówiąc o doradzeniu :dry:

Ewelka szybko i sprawnie z tymi zębami :) u mnie jest miauk i płacz a zębów nie widać.... już głowa mnie boli od tego marudzenia :huh:

U nas też nie mierzą w przychodni. No szkoda. Sama to nie dam rady bo Kacper spokojnie nie uleży ani chwili :dry: Ciekawa jestem ile ma. Raczej za długi nie jest bo ubranka na 68 nosi :blink:


My w tym tyg na szczepienie. Wy już po?

Yummy suszarkę mówisz :woohoo: Ja też próbowałam. Odkurzacza też :lol: Oczywiście internetowe znaleziska. Kacper to ciekawi i się rozbudza :laugh:

Zuzu jak Maciek?

Sander co u Ciebie? dawno się nie odzywałaś.

pogoda się coś u mnie spsuła. Pochmurnie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #651515 przez kaska
aaa mam troszkę więcej czasu tzn Kacper wyjątkowo długo śpi więc przejrzałam naszą galerię.
Pozachwycałam się :side:

Basia Klara ma cudny sweterek- ten beżowy. No ślicznie w nim wygląda.
No i też jest pulpecik tak jak Ewelki Pola :woohoo:

Zuzu no Maciuś już nogi wysoko trzyma. Niemalże do buzi :) Radzi sobie chłopak. No i jaki ma kapelutek hihi :)

Ewelka Kacper też ma taką zabawkę jak Pola. Lubi ją. No i ja też się nią lubię pobawić heheh :P

Yummy Zuzia to taka śmieszka aż się na nią napatrzeć nie można :) Cudownie się uśmiecha

No i Iza Sander też jaka radosna. Super uśmieszek :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #652527 przez Zuzu19
Kaska z jedzeniem Maćka jest lepiej. Już nabrał trochę buzi nie jest już taka drobna, mała co mnie bardzo cieszy. Ale "niejadek" został. Trzeba namawiać do jedzenia, kiedyś miał ulubione potrawy teraz mam wrażenie,że nic mu nie smakuje :dry:

Kupiłam krem z filtrem UV Ziaja z ochroną 50. Używamy kosmetyków ziaji więc może go nie wysypie po tym. :blink:

Jakie plany na wakacje macie? Wyjeżdżacie gdzieś?? :side:

Ach byłam w sklepie dziecięcym i zapomniałam o tym gryzaku siateczkowym... :angry: :angry: A Maciek się tak na mnie patrzy głodnym wzrokiem jak coś jem. Oczywiście jak już coś mu dam po tym jak zjem to usta zaciśnietę ...

Jak to jest z mlekiem modyfikowanym "dwójką" ? Jeszcze mam zapas jedynki myślę,że do końca 6 msc i potem jak wprowadzać dwójkę? Basiuuu?? :kiss:

U mnie mierzą dzieciaki i Maciek miał 67 czy 68 cm 8 maja :blink:

AAAAAAAAAAAAAA Dziś imieniny Macieja :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #653150 przez kaska
No to najlepszego dla Maciusia :kiss: !

Zuzu Ty już o wakacjach myślisz?? :woohoo: Pochwal się nam co Ty planujesz :)
U mnie planów wyjazdowych brak. Zbieranie kasy na przeprowadzkę, więc będzie trzeba zadowolić się wakacjami w mieście :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #653300 przez Zuzu19
Ha ha ha ha Kaska to mnie rozbawiłaś :woohoo: Ja należę do tej grupy społecznej, której wyjazdy wakacyjne konczą się na kocyku nad zalewem ew u kumpla na działce, a teraz nawet bez kumpla na działce bo nie sądzę ,że bd miała komu podrzucić Maćka na noc i iść wypić drinka, może dwa :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #653532 przez ewelka1505
U nas planow wakacyjnych jak narazie brak. Moze uda sie pojechac znowu nad morze, ale zobaczymy jak to bedzie :p

Zuzu dobrze ze Maciek nabiera ciałka :)

Coś nam Sander zagineła ostatnio...

A ja sie pochwale ze dzis są moje urodziny :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #653660 przez Baasiuniaa
Sto Lat imienionwe dla solenizantów Maciulka i Ewelinki :***

Zuzia- po 6 mc tak możesz smialo 2 juz podawać, ale nawet gdybys jeszce pzrzez miesiac podawała 1 to sie nic nie stanie:))

wczoraj bylismy w kinie na OSZUKANE o rajuu ciarki przechodza na mysl ze kuzwa mogłby ktos dziecko podmienić..mannnnn...
u nas dzisiaj pogoda super ma byc:)
a w sobote mamy w planie wielkie sprzatnai po fachowcach na budwie, bo pyłu i kurzy tony sa:) robia nam juz kostke podjazd i taras i płot wiec czaddd dziewczyny jeszce mysle max 2 mc i sruuu na swoje tak calkiem juz łiiiiiiiiiiiii :))))

mysle nad preznetem dla Kapisia na 3 latka bo 5.06 bevdzie miec:) chyba kosiarke do trawy dziecieca mu kupie hehe bo ma zapędy na ogrodnika :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #653663 przez Baasiuniaa
Ewelka Tobie urodzinowe miały byc zyczenia tfuu pokićkałi mi sie :***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654375 przez ewelka1505
Dzieki Basia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl