BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 10 miesiąc temu #674895 przez ewelka1505
Kaska no kawal babeczki z Poli jest :p cieżka :p a co do mojej pracy to musze ją jak najszybciej skonczyc. W czerwcu raczej sie nie obronie, ale mam nadzieje ze w lipcu juz to zrobie. A chce to jak najszybciej zrobic bo za przeproszeniem jestem na tak zjebanej uczelni ze glowa boli... Ze wzgledu ze nie chcialam nigdzie dalej wyjezdzac na studnia, poszlam na prywatna uczelnie 35 km od mojego miejsca zamieszkania. Place 370zl miesiecznie. Teraz za obrone zazyczyli sobie 290zl :ohmy: mowie dobra no zaplacic musze zeby sie obronic. Tak wiec zakoncze juz jutro zajecia i zaliczenia. A wczoraj dowiedzialam sie ze jesli chce sie bronic w lipcu to musze zaplacic 370zl, jezeli we wrzesniu to po 370zl za lipiec, sierpien i wrzesien. No poprostu zajeb... :angry: szkoda ze wczesniej o tym nie poinformowali to bym sie spięła z ta praca. Tak wiec od weekendu biore sie za pisanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674896 przez ewelka1505
A no i nie pomylilas sie co do tematu mojej pracy :silly: a jezeli chodzi o magisterskie to jeszcze nie wiem... Narazie mysle zeby to jak najszybciej skonczyc :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674999 przez kaska
Ewelka to jak skończysz to ja z chęcią przeczytam część teoretyczną :)

dziennie studiujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675186 przez ewelka1505
Tak dziennie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675306 przez YummyMummy
jestem :) nie ogarniam czasem, dlatego tak rzadko jestem.
Zuzia zasuwa na brzuchu po calym domu,a ja za nia cale dnie;) jak sie juz zdrzemnie,to szybko robie jakies porzadki w domu i ze soba;)

Wazylam sie z nia dzis na wadze i wyszlo mi,ze wazy 8100 :D a jest taka dluga,jak jej 3 miesiace starszy kolega :P Coraz czesciej zaczyna stawac na kolankach i probowac raczkowac, ciekawe kiedy sie zacznie. No i siedzi w koncu :D nie gibie sie na wszystkie strony swiata hehe. Wczoraj zaczela cwiczyc glosik i tak sie wydziera,ze sasiedzi pewnie mysla,ze ja ze skory obdzieramy ;)

Kurcze jak patrze ile Wasze malenstwa sloiczkow wcinaja,to sie zastanawiam czy nie glodze mojej :P ja jej narazie daje pol sloiczka obiadku i jestem przeszczesliwa,ze w koncu go zjada do konca! Od jutra planuje zwiekszyc porcje, zobaczymy jak jej pojdzie.

Jeeeej Wy pracy bronicie,a ja juz nie pamietam kiedy studiowalam, czuje sie,jakby to bylo ze 20 lat temu! Ewelka wspolczuje tych wspanialych pomyslow uczelni :/ moze chcieli w ten sposob zmotywowac zeby szybciej sie bronic?

W ogole od poniedzialku siedzimy w domu,bo ciagle tylko pada pada i pada... Mogloby sie uspokoic w koncu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #676084 przez Baasiuniaa
hello
u mnie choroba..Kacperek w pon dostał goraczke 39.3 wiec maskara lejący się z dreszczami i nic poza tym nocka koszmarna we wtorek pediatra przyjechala- ostre bezobjaowe zapalenie gardła! w zyciu bym nie pomyslala ze cos zgardlem bo zero kazlu grypy nic a nic. no wiec antybiotyk od razu i oczywiście co chwile czopki z paracetamolem na zbicie goraczki a ja niego się panicznie boje bo jak miał 1.5 roku to dostal atak drgawkowy przy 37.5...wiec teraz była jazda typowo. no i dziisja rano wyszly my plamki czerwone na buzi...wiec znowu tel do pediatry co to, wiec jak jutro będą na brzyuszku i szyji to chyba 3 dniowka, oby nie szkarlatyna..
w każdym razie syf,.. bo pogoda piekna aon bidulek w domu chce być i calymi dniami marudzi i spi a nad ranem wstaje bo ilez spac można dziisja od 4.30 na nogach...
do tego klarcia marudzi troszkę z tymi dwiema dolnymi jedyneczkami które się pokazuja już coraz bardziej mam andz ze jej kapisiek nie zaraził... bo ponoc to się 7 dni wykluwa....

noo i tak to u mnie teraz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #676548 przez kaska
Basia jak zdrówko dzieciaczków?

Yummy te nasze dzieciaki są chyba podobne :P Kacper też dużo nie zje. Tzn deserki lubi ale obiadki mu idą marnie. Nie wciskam mu na siłę dopóki karmię piersią...

U nas pogoda fajna. Pewnie na południu pada

Zuzu kurczę uważasz,że Maciek je mało? Kacper je dużo mniej. Tzn cyca to nie wiem, ale mam porównanie z tym jak wyjeżdżam na uczelnię. To on połowę je tego co Maciuś :S

Dziewczyny ile dajecie picia dzieciom? tak się zastanawiam ile Kacper potrzebuje...

Ewelka dziennie powiadasz... to jak Ty ogarniasz te studia? :side:

Yummy na ile Zuzia nosi ubranka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #676550 przez kaska
aaa no i dzisiaj kończymy 7 miesięcy :lol: kiedy to zleciało? :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #676707 przez ewelka1505
Basia zdrowka dla dzieciaczkow!!! :kiss:

Kaska spokojnie wszystko ogarniam :) wzielam sobie indywidualna organizacje studiów i poprostu chodzilam na zajecia kiedy moglam. Staralam sie nie opuszczac duzo, ale jak moja mama chorowala i nie mialam z kim Poli zostawic to nie chodzilam :p i zadnych problemow z wykladowcami nie bylo :)
Oj i ten czas leci strasznie szybko :)

Polcia teraz to by stala cały czas heh Co ją wezme na rece jak siedze ta nozkami staje na mnie i sie cieszy :) i juz dupcia tak nie lata na wszystkie strony :p
Wogole wczoraj na spacerze spotkalam sie z kolezanka ktora ma synka 2 tygodnie starszego od Polci. I byla razem z kolezanka ktora ma taka ok miesieczna corke. I ona sie mnie pyta "ile juz ma Twoja corcia? gdzies prawie roczek?" B) No nie sadzilam ze Pola na tak starsza wygląda :p Ale w sumie jak ją porownalam do tego starszego kolegi to jest duuuzo wieksza. Nawet jak bylysmy w przychodni to byla kobitka z 9 miesiecznym chlopcem i od niego tez byla duzo wieksza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #676894 przez YummyMummy
jeeej Basia, zdrowka! nie wiem po co sie te chorobska przyczepieja:/ Ja ostatnio z kim nie pisze, to dzieciaczki jakiegos wirusa maja i goraczka 39,5. Na szczescie po 3 dniach mija.

kaska, ja juz Ci dawno mowilam,ze sa identyczni :P Zuzia juz 74 nosi, chyba ze bluzeczka,to i w 68 wejdzie ;) ostatnio wlasnie wielu ubrankom musialam podziekowac i wrzucic do wora dla kumpeli, bo w grudniu rodzi :)
no i u nas tez juz 8 miesiac sie zaczal :D zanim sie obejrzymy,to bedziemy urodzinki organizowac! :ohmy:

ewelka, Zuzia tez jak ma tylko okazje to sprezynuje na nozkach ;) dzisiaj mezu chcial ja za raczki do siadu podciagnac, to stanela :P
Ja tez wiecznie sluchalam,ze bardzo duza dziewczynka jak na swoj wiek ;)

Czy u Was tez taki problem z przebraniem pampersa? ja tocze doslownie walke, bo moj wiercioch aboslutnie nie chce na plecach lezec tylko w tej sekundzie na brzuch,bo jak nie to rozpacz :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #676960 przez kaska
Yummy Kacper juz od dawna tylko na brzuchu... no jak zrobi siku to idzie przebrac. tzn trzeba sie naszarpac i napocic... no ale jak jest kupa to szkoda gadac :p
dogadaliby sie :)))
Kacper z tych mniejszych. obecnie 68 nosi i pewnie troche jeszcze ponosi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677023 przez ewelka1505
U nas już od dawna rozmiar 74 jest :)
A z przebieraniem pampersa nie mam zbytnich problemów, bo jak już pisałam Pola za bardzo nie chce się przekrecac na brzuszek. Jedynie nozki podkurcza i na boczki się obraca i tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677238 przez Zuzu19
Kaska mowisz,ze M duzo jje???? Tylko żebyś wiedziala jakiego debila muszę z siebie zrobić żeby usta otworzyl. Godzina na posilek jeden idzie... no i oczywiscie Maciek za najlepszą zabawę na świecie uznaje plucie jedzeniem. Także tak....

U nas już ciuszki są 74-80. Z ta rozmiarówka różnie bywa. Często w 74 jak Maciek nogi wyprostuje to ma napięte na maksa pajaca albo śpiochy. Wiec na noc zawsze wskakuje w 80. Wiadomo, pidzamka musi być wygodna.

Ja dalej bez rutera... :/

widzialyście co wczoraj sie w Warszawie dzialo? akurat w tym czasie skoczylam z kolezankami ze szkoly na piwko. Wracalam do domu 3h. Tak sparaliżowalo miasto. 3 główne trasy plywaly. A dziś w nocy. Taki piorun mi w chalupe walnal ,ze od samego swiatla ja i Maciek sie obudzilismy, korki wywalilo a jak grzmot juz byl to czulam jak sie fundamenty zatrzesly. :/

Basia zdrowia!

co do stania, Maciek te z uwielbia na kolanach prostować nogi
ale dupcia lata w każdą strone świata. A jak go postawie na trawie no to tam jakby mogl to by polecial przed siebie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677276 przez ewelka1505
No u nas w miescie tez ulice pozalewało, ludziom podwórka i troszkę chałupki. Koło mnie na szczęście nic się takiego nie działo. Nawet takie nieduze centrum handlowe podtopiło :p Podobno było o tym wczoraj w wiadomościach ale nie wiem bo nie oglądałam :p

Zuzu masz racje co do tych rozmiarowek, bo Pole ubieram tez w co niektóre większe rozmiary i są dobre. Nawet ma leginsy na 12 miesięcy i są dobre :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677349 przez kaska
Zuzu ja sobie glosno myslalam :) a jak bys go troszke przeglodzila? nie marudzi ze chce jesc? mleko tez niechetnie je?

Warszawe widzialam jak zalalo. poezja! teraz wszyscy beda chcieli sprzedac te samochody. A jak tam teraz sytuacja wyglada?

to Macius tez dlugi:) tylko moj takie malenstwo hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl