BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 10 miesiąc temu #681810 przez gorla
ewelka mojej znajomej mąz identycznie jezdzi jak twój , 6 tyg. tam, a 2 tyg. tu, mieszkaja w domku jednorodzinnym , kawałek za miastem, maja 3 dzieciaków, 3 dziewczyny, najmłodsza w wieku naszych brzdąców, starsze 7 i 10 lat. Podziwiam ja jak jest sama z nimi, dziewczyny chodza na zajecia dodatkowe, lekcje ze strasza odrabia wieczorami... dla mnie jest wielka ;) ja z dwójka nie wyrabiam .. noo ale gdyby nie ta praca nie stac by ich było na chate wypasiona i całą reszte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682228 przez Sander
Achhh dziewczyny Iśka dostała gorączki w nocy... Była zupełnie rozpalona!!! podałam ibufen a po 5h spowrotem, teraz też juz rośnie... Czy to może być od ząbków???? A do lekarza teraz bardzo kiepsko się dostać... chyba wstrzymam się do jutra... ach nie wiem co mam robić... bo może panikuje za bardzo... jak mierzyłam godzinę temu to 38,1...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682434 przez Zuzu19
Ale jestem mega wściekla!!dziś bylam z M znow na morfologii. Bylo spoko. Nie plakal, trochę brzęczal ale ogolnie jestem z niego mega dumna :D :D :D
Ale!
Wczoraj wieczorem zatankowalam samochód zeby dzis jechac do przychodni ( jakies 5km). Dziś Macka zapakowalam w samochód ,zapielam w pasy, nameczylam sie bo mam Seicento wiec wpakowac na tyl fotelik to troche gimnastyki a byla 6 rano. Siadam za kierownica i co? Duuuuuuuuupa! Nie odpala. Myślę akumulator. Ale zadna ikonka sie nie palila. Szyby na elektyke tez nie dziala. Jednym slowem siadla mi elektryka w calym samochodzie. I jeszcze musialam bulic na taxi 5dych w obie str ... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682515 przez ewelka1505
Sander mozliwe ze to od ząbkow. Albo moze to ta 3-dniowka? Jak temp nie bedzie spadac to dla spokoju lepiej skonsultowac to z lekarzem.

Zuzu zazwyczaj tak bywa, jak sie gdzies spieszymy to cos sie musi spierdzielic :/ Ale dobrze ze chociaz Mackiek byl dzielny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683168 przez Zuzu19
Sander ja bym od razu poleciała na taki dyżur co jest przy przychodni :side:

A ten samochód chyba sprzedam :P Ktoś zainteresowany fiatem Seicento Sporting? :woohoo: :woohoo:

Dziś egzaminy u mnie :D :D To chyba jedyne egzaminy na które jestem w pełni przygotowana :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687468 przez Zuzu19
Hop Hop Dziewczyny, gdzie sie podzialyscie??????????? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687574 przez Baasiuniaa
GORĄCOOOOOOOOOOOOOOO :)))))))))))
U Was tak samo hehe? cala PL taka upalna no ale ale chceilismy lato to mamy :)
jak maluchy w te upały? Klarcia bardziej marunda bo się klei biedna ciagle wiec tylkow tshirtce bez pieluchy na kocu leży w cieniu:) no i dużo spi w dzień tzn dłuższe ma te swoje 3 drzemki, widać męczy ją upał. a u was jak?
poza tym w basenie się paplamy na ogrodzie caly czas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687616 przez Zuzu19
O Basia widzę,że chociaż Ty kontaktujesz :laugh:
Maciek to samo klei się, denerwuje się, brzęczy, miauczę ale jak już uśnie ufff :side: Też leżakuje na golasa w cieniu jak król ale nie wiele to daje bo ząbkowania część dalsza... B) Jest mega gorąco i burzowo :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687854 przez kaska
a ja mam focha na forum... jak mam czas wieczorem i chce cos naskrobac to mi nie dziala!! w dzien podczytuje chociaz nie bardzo jest co ...

szybko napisze ze u nas tez mega upaly! 30 stopni w cieniu.

odezwe sie wieczorkiem i naskrobie cos wiecej :)

buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687946 przez YummyMummy
czesc dziewczyny:D! u mnie ciagle gosci od 2tyg. Najpierw moi rodzice przyjechali pomoc nam opiekowac sie Zuzia,a my w tym czasie po sklepach wybierac szukac materialow do domu. A tydzien temu tescie przyjechali... z tesciowa juz ledwo wytrzymuje szczerze mowiac... na szczescie tylko do jutra jeszcze musze ja znosic.

A u Zuzanny nadal zebow zero! Ale za to od wczoraj niesmiale raczkuje :) no i siada tez juz sama! A to jej wspinanie na sopki strasznie mnie "denerwuje",bo jeszcze za wczesnie i boje sie,ze sobie malpeczka krzywde zrobi.

u nas upaly tragiczne, ja to nienawidze az takiej parowy. Łeb ciezki, duszno..jeszcze moja ukochana alergia i kicham jak szalona! Zuzia w samej bluzeczce zasuwa po podlodze, wolalabym na golaska,ale bedzie szurac wtedy brzuszkiem po podlodze:/

no i Ziuziuanna wydaje mi sie juz coraz bardziej kumata, potwarza papa, robi brawo, nasladuje dzwieki :D normalnie az mi sie lezka czasem w oku kreci,ze to moje takie cudo.

Co do pracy za granica, tez to przezywalam. Przed slubem moj jezdzil na 4tyg za granice, wracal na tydzien i tak 2 lata sie meczylismy. Na szczescie udalo mu sie znalezc na miejscu dobrze platna prace! Ale nie ukrywam,ze tragiczne byly te rozstania, mam nadzieje,ze nigdy wiecej nie bedziemy do tego zmuszeni. Glupie te czasy,ze zeby zyc normalnie trzeba cos poswiecac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688037 przez ewelka1505
U nas tez upalnie. Niestety Polcia nabawila sie potówek, kape ją w nadmanganianie potasu ale narazie za wiele nie zeszlo... I tez wiecej spi, poci sie strasznie. Wykąpe ją a za chwile juz ma spocona glowke i mokre wloski :/
Ja juz prawie tydzien bez męża i juz mi teskno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688480 przez ewelka1505
Jej dziewczyny ale mialam dzisiaj stracha... Polozylam Pole na srodku lozka odwrocilam sie po bluzke na 3-4 sekundy a ta bach spadła z lozka... Boze jak moglam jej nie dopilnowac :( na szczescie nic sie jej nie stalo ale plakala a ja razem z nią :( Okropnie sie czuje :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688526 przez kaska
a mnie chyba Kacper wykończy... no nawet nie ma kiedy się odezwać :dry: :angry:

Ewelka szybko minie czas bez męża a jak już przyjedzie to dopiero będzie radość. Tzn radości nie będzie końca :lol: Wiadomo, że ciężko. Niestety w takim chorym państwie żyjemy, że żeby utrzymać rodzinę to trzeba się z nią rozstać. Chore nie? :dry:
Pola guza nabiła?
Bo wiecie co z tymi wypadkami to my się mamy!
Kacper uderzył mi głową o podłogę. Bo on próbuje raczkować i oo tak to się kończy :dry: Tak walnął,że aż mi się słabo zrobił.

Zuzu czemu znowu Maciejek na pobraniu krwi był?
No a z tym Twoim przyszłym niedoszłym to brak słów. Może mu mamusia nagadała?? kiedyś tak coś o nie pisałaś... No ale nie martw sie ( tak tak łatwo powiedzieć :S ) jesteś super babeczka i nie masz się co nim przejmować :kiss: ]
Gratulacje ząbków

U nas wychodzi górna jedynka. marudzi jak nie wiem co :angry:

Sander co z Izą?

Basia jak domek? Kiedy się wprowadzacie? :woohoo:

Gorla zdrówka dla dziewczynek :kiss:

Yummy no to gratulacje dla Zuzi i za raczkowanie i za siedzenie :)
mi też się wyaje,że Kacper się taki mądrzejszy zrobił. Nauczył się paru rzeczy. Ma takie swoje naklejki na ścianie Jest tam żółwik ośmiorniczka konik morski. No i jak mu mówię np żółwik to się na niego patrzy :lol: :woohoo: :side:

pozdrawiam i kolorowych snów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688537 przez ewelka1505
Na szczescie zadnego guza sobie nie nabila. Niby lozko nie wysokie i spadla na dywan, ale placzu troche bylo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688772 przez kaska
Zuzu a Ty masz już internet????

Co tam u Waszych dzieciaczków??

Kacper właśnie śpi. Obudzi się, zje i idziemy na spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl