BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 9 miesiąc temu #689324 przez Baasiuniaa
my na weekend u rodzicow moich byliśmy bo w sob impreza basenowa u siostry szwagra a w niedziele siorka miała cc no wiec mamy trzeciego łobuza w rodzinie:)) chłopak 4060 i 61 cm wiec spory:))no wiec wczoraj jeszcze pępkowe zaliczyliśmy hehe i dopiero dzisiaj rano wracaliśmy do domu:)
Klara wsobote stanęła przy kanapie! wariatka no przecież za mala ona dokładnie dzisiaj 7 mc skonczyla poza tym raczkuje jak glupia haha typowo froterka do podłogi:))

Ewelka- nie martw się jak nie dostala goraczki ani marudna nie była to nic nie powinno się stać, takie durne te małe szkraby że uciekają wszędzie:) a co do mężą..podejrzewam ze smutaśnie będzie..ale pewnie się przywzwyczaisz:)

a my pewnie za miesiąc przeprowadzka:) w tym tygodniu kończą kuchnie montować i płot się robi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #689512 przez Zuzu19
Kaska Maciek ma anemie. :dry: I my co kilka tygodni powtarzamy badanie :dry: On ma poziom żelana 62 a min poziom jest 58 :huh: :huh: Ta odzyskałam już neta :woohoo:

Basia to spryciula z Klary :blink: Maciek dopiero co załapał obracanie się w kółko. No i dopóki się nie zorientuję ,że go nie podtrzymuje jak siedzi to się nie chwieje a jak się skapnie to już gibie się jak islamiści :blush:


Ewela nie obwiniaj się, wiele dzieciaków ląduje na ziemi. Całe szczęście,że na krzyku się skończyło :side:

Co tam ja jeszcze chciałam :unsure: A w środę mamy szczepienie. Mam nadzieję,że bd spoko. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689593 przez Sander
Cześć dziewczyny!

U Nas już ok. Iza miała tzw 3dniówke. Wysoka gorączka , dosłownie co 4-5h czopek, A na czwarty dzień wysypka. Więc chrzest bojowy za nami :-) Za to ząbkowanie daje nam w kość!!! Nawet byłam z nią w szpitalu w nocy bo tak płakała :( I co?? uspokoiła jak dojechaliśmy do szpitala... więc wyszłam na panikującą mamuśkę...

Ewelka to pierwsze "kuku" zaliczone :) Oj jeszcze nie raz będą podobne sytuacje. Ja też jakiś czas temu wkładam ją w fotelik do karmienia, zapiełam i chciałam wpiąć stolik i coś jej zrobiłam... chyba jej gdzieś przejechałam po nóżce... wyłam jak głupia.... ale z perspektywy czasu wiem że jak nie to to co innego by było...

Musze Wam powiedzieć że byłam 2 miesiące u teściów i Izka się tak rozpuściła.... oni ją wiecznie noszą... i pierwszy dzień miałam z nią z głowy bo się złościła i piszczała jak miała siedzieć w łóżeczka... ale potem nie dam sobie rady... achhhh i ona cały czas spała w sportówce... jak ja łóżeczko z niosłam, poszłam na budowe, patrze a łóżeczko u góry. I słysze "ona jest za duża żeby leżeć..." Masakra... No i do snu trzeba "lulać" i wiele wiele innych... Ale oczywiście wszystko to jest spowodowane miłością do Isi.

A ja generalnie całe dnie zapier**lam na budowie :) za tydzień posadzki, potem kafelki kuchnia i się wprowadzamy!!! Oby dać rade do września!!! A kafelki już kupione :-) Tylko do kuchni jeszcze nie mam.

Ale te nasze maluchy sie ładnie rozwijają... a dopiero były takie kluseczki malutkie... jeść spać jeść spać :-)A tu prosze raczkowanie, ząbki, chodzenie i "brojenie" :silly:

Basiu gratuluje nowego Malucha w rodzinie :) No i widać facet konkretny :-)
Ciesze się że za chwilke będziecie na swoim!! A tak w ogóle mogłabyś się pochwalić i wrzucić jakieś zdjęcia :lol: No i prosze o podpowiedz na co zwrócić uwagę przy zamawianiu kuchni, mnie to czeka za 3-4 tygodnie.

Gorla i jak te Twoje Gwiazdeczki??? Lepiej??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #690420 przez Baasiuniaa
Zuzu- a mówi coś pdeiatra od czego młody ta anemie ma? Ty mialas tez jako dziecko? skąd to się bierze?

Sander- to ale nadgoniliscie fiu fiuuu :)) prujecie z budową :) superrr
no kuchnia- my zamówiliśmy na wymiar od stolarza tutaj okolicznego i jestemy mega zadowoleni:) bo super wyszla, układ wprawdzie ja sama dokładnie wymyślałam bo wiedziałam jak chce żeby wyglądała, wybraliśmy biały mat plus drewno (czyli fornty białe a blat z konglomeratu w kolorze drewna (orzech) jak chcesz to Ci fotke wrzuce- ale gdzie? bo nie chce dziewczynom zawalać tej zakładki z fotkami maluchów moja kuhcnią hehe)

no i młoda po 3 dniówce dzielna dziewuszka:)) u nas widzisz Kacperek dostał to na 2 dni przed 3 cimi urodzinkami.. klarcia na szzcescie mały tgwardziel się uchowałą :))

A Klarson jest stuknieta caly cza stoi przy kanapie!!! wariatka no..za mała jest..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #691080 przez Zuzu19
Basia wydaję mi się,że ta anemia wynika z jego alerii. On nie może jeśc wiele rzueczy, w tym czerwonego mięsa. I przez to te mikroelementy mu się tak łatwo nie przyswajają. :dry: Mleko Nestle Nan mają dużo Zelaza podobno... Ale z drugiej str zmiana mleka wywoła większe azs i łzs.. Zobaczymy co dzis pediatra powie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #692405 przez kaska
Zuzu Ty to się masz z tym Maciejkiem. :kiss: Wy też jesteście alergikami? kurczę kiedyś tego nie było a teraz bardzo często się o tym słyszy... :huh:

Sander aż tak krzyczała, że do szpitala??? oj to musiał być wrzask.

Ile Wasze dzieciaki mają tych ząbków? Kacper ma 4 tzn 2dolne już całe na wierzchu a górne jeszcze wychodzą.

Basia wrzucaj tutaj fotkę. Z chęcią zobaczymy jak się urządziłaś. Toż to żadne zaśmiecanie :) :) :side:
No a Klarcia to rzeczywiście szalona. Super się rozwija :)

No i siostra sporego bąbla urodziła. Jak ma na imię? To ona nie chciała znać płci? :lol:

Sander ja Ci powiem, że z moim Kacprem niestety tak jest, że ona chce na rączki. No teraz już mniej bo sam się jako tako porusza i sobie zobaczy. No ale on jest ciekawy świata i nie poleży za długo sam bo mu się nudzi. Jest strasznie absorbującym dzieckiem :dry: On nawet w wózku nie chce siedzieć. Wygląda, patrzy jak się kółka kręcą a najchętniej to by z niego wyskoczył. :P Śpi 2 razy w ciągu dnia po pół h czasem mu się zdarzy godzina (ale jak z nim śpie :S )

Ooo i właśnie się obudził
ppapa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #692648 przez Baasiuniaa
Wrzuciłam fotki Klarci też, bo dawno tam nie zaglądałam, a widzę ze Wy pamiętacie o galerii hihi:) ależ te maluchy rosną rajuuu...
chciałam tu wrzucic fotke układu kuchni, ale cos mi się zawiesza bo to z komórki zdjecie no niewazne-Sander - z takich rzezcyt na które się zdecydowaliśmy: wszystkie te urządzenia z firmy Blum wewnątrz szafek szuflad itd., i generalnie same szuflady, żadnych szafek z półkami. duzy segregator na smieci od razu pod zlewem no i młynek na odpady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #692930 przez Zuzu19
Kaska no właśnie kiedyś tego nie było :silly: No ja i ojciec Maćka nie jesteśmy. Ale jego brat, moi bracia ( co prawda cioteczni) są/byli alergikami... :dry: No ale co tam, oni z tego wyrośli Maciek na pewno też :side:

U nas dwie dolne jedynki, tak chyba do połowy już wyszły. Reszty brak :silly:

Basia ja jestem zakochana w Twojej Klarze :lol: :lol:
No właśnie jak tam nowo narodzony ma na imię? :blink:

Sander a to na pewno zęby? Podobno te pierwsze 1, 2 tak nie bolą , podobno :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #693376 przez YummyMummy
Zuzu, przekichane z ta alergia :/ mojej wyskakuja krosteczki na buzce jak ja wypije za duzo mleka, a ostatnio po truskawkach jak zjem :( Pozostaje miec nadzieje,ze do 3 urodzin minie :)

A ja aktualnie zyje w strachu, bo w niedziele widzielismy sie ze znajomymi, ktorzy maja 3msce starszego szkraba od naszych, no i okazalo sie,ze ma rotawirusa. Wieczorem w ndziele zaczal wymiotowac itd i niestety nie obylo sie bez szpitala. Wiec ja sobie teraz siedze i sie modle zeby u Zuzi sie nie uaktywnil, bo raczej przeszlo na nia,bo sie razem bawili.

Ja tez kuchni ciekawa jestem,bo podobnie jestesmy na etapie podejmowania decyzji co jeszcze pozmieniac w projekcie;)

Zuzi juz znudzilo sie ekperymentowanie z raczkowaniem i staje na stopkach i raczkach i mysli co dalej :P a przemieszcza sie nadal pelzajac ;) Kaska, u nas tak samo marudzenie w wozku, tragedia jakas. A w samochodzie jak jedziemy,to takiego z siebie debila robie,ze glowa mala ;) Dzis przyszedl nowy fotelik, mam nadzieje,ze to jakos pomoze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #693416 przez Baasiuniaa
udało mi się cos ogarnąć w ustawieniach fotek, oto kuchnia wrzuce kilka ujęć z różnych stron
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #693777 przez Zuzu19
Basia piękny dom!!!!!!!!!!!! Zazdroszczę!!! :kiss:

Yummy a jak mój Maciek ma alergie na wszystko co wydaje się niealergizujące to na truskawki nie ma, wcina aż mu oczy wychodzą :silly: A jak się przy tym upaprze... :D
Szczepiłaś Zuzkę na Rota??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #696184 przez Sander
Hej!!
YummyMummy i jak sytuacja??? Dobrze już??

Basiu kuchnia super!!! No i wogóle dom!! Ja też chciałam takie kolory ale że mam belki z przodu to się zdecydowaliśmy na brązy.

Potem napisze bo już muszę lecieć, a myślałam że się rozpisze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #696233 przez YummyMummy
Na szczescie rota nas ominal :D ulga przeogromna!
Zuzi juz znudzilo sie siedzenie i od paru dni na wszystko sie wspina,a ze jeszcze upadkow nie kontroluje,to musze siedziec przy niej ;) raczkowanie wobec tego chyba pominie i po pelzaniu od razu przejdzie do chodzenia ;)
Bylysmy wczoraj na kontroli i wazy 8kg i mierzy 71cm moj wielkolud :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698020 przez kaska
Yummy to całe szczęście,że Zuzia zdrowa :)

Zuzu ten Twój Maciej jest niesamowity. Na wszystko ma alergie a na truskawy nie :lol: dobrze dobrze niech sobie chłopak chociaż tego poje. Kacper też je lubi :)

Basia domek super :woohoo: Można wiedzieć jak duży? i czy parterowy tylko czy ma jakieś piętro?

No my też w trakcie urządzania. w sumie tylko mieszkanko, ale w końcu na swoim! Już się nie mogę doczekać przeprowadzki. Niedługo tu zwariuje :P

Sander dawaj fotki swojej kuchni :)

Czytam Was na bieżąco, ale na komórce i później nie wiem co mam której napisać. Zapominam :dry:

Ewelka kiedy mąż wraca? pewnie się juz doczekać nie możesz co? :)

Gorla gdzie się podziewasz?

Jak tam Wasze dzieciaczki? Jakieś postępy? Nowe "słowa"?? :)

A i co dojecie takiego normalnego swoim pociechom? Wprowadziłyście już jajka?


:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698129 przez Baasiuniaa
noo wreszcie się ktoś odezwal hehe Kaska;)) bo już chciałam pytac czy wszystkie na wakaje wybyłyscie?? bo gorącooo znowu się zrobiłooo:)))
Kasiu nasz domek spory wyszedł w sumie bo 250m i piętrowy normalnie.
mieszkanie czy dom- byle na swoim :) ja się już tez doczekać nie mogę :)) za 2 tyg się przeprowadzamyyy aiiiii :DDDD
ja dalam klarsonowi troszkę jajka na twardo- wypluła :P wiec chyba nie ma ochoty jeszcze hehe ale pamiętam ze kapisiek tak samo zrobił a później co 2 dzień chciał jajecznice wsuwac hehe
poza tym klarcia się przemieszcza w tempie expressowym nie można na sekundę jej zostawić bo ucieka :)) no i przy kanapach notorycznie sterczy i przy takim stoliczku aktywnym bo mam po kapiku jeszcze wiec się idealnie teraz nadaje:)
a z jedzenia to codziennie robie jej sama deserki- miskuje owoce z jogurtem białym lub biszkoptami jezuu jak jej smakuje dzisiaj miała brzoskwinie z gruszka taki muss mi wyszedł z tego sama jej wyjadałam :PP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl