BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723015 przez maja001

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dzieki że moge z wami popisać :) Obiecuje że będe zaglądać czasem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723017 przez Zuzu19
Kumpel do kumpla.
- moja teściowa spadła ze schodów idąc po ziemniaki do piwnicy i złamała kręgosłup.
- i co zrobiliście?
- ugotowaliśmy makaron

ja jebie :silly: :lol:

He he he jakie to szczęście ,że ja w teściowa nie mam nic do powiedzenia. Mamę P widziałam kilka razy, nie lubimy się, ona o kontakt z Maćkiem nie zabiega więc jest ok :woohoo:

Maja a ja czekam i czekam aż do mnie zadzwoni. Jedna rozmowa z bluzgami to z deczka za mało. A jak na złość ni widu ni słychu :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723023 przez maja001

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kawał niezły :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723034 przez Zuzu19
Maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723035 przez gorla
Maja jak mówi słoneczko, on musi sam zrozumieć, zapewne jest ci przykro , ze tak mówi o twojej mamie, mimo ze ona dużo pomaga. Wiem jak to cięzko, ja sie z moim tak męczyłam z 5 lat, jakies postepy robił z upływem czasu...Moi teście są tzw. "starej daty" wychowani na wsi, mają jakieś durne niedzisiejsze zasady i przekonania, jak jechałam na studia to marudzili, ze męża zostawiam na cały weekend

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723046 przez maja001

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723053 przez Zuzu19
aaaa,ze bd mnie zastraszal to tak, licze sie z tym,,, z tego co mi mowila psiapsiola to ona taka slodka idiotka, tylko hi hi hi, wszystko ja smieszy. Takie bezmozgowie :P ale wiem,ze on cos nagadal naszym wspolnym znajomym, niektorzt wgl nie chca ze mna gadac :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723095 przez ewelka1505
A to sie dziewczyny o tesciach rozpisalyscie :p wspolczuje ze macie z nimi takie relacje :( ja na szczescie mam super tesciowa, nie wtraca sie w nasze sprawy, nie narzuca sie, jezeli cos potrzebujemy zawsze w miare mozliwosci pomoze :) ojca mojego R. widzialam tylko na zdjeciach bo on dawnoooo rodzine porzucil ;/

Za to moj maz nie lubi mojej mamy i sie z tym nie kryje :silly: w sumie mu sie nie dziwie bo wtraca sie we wszystko i troche zachowuje sie jak nastolatka heh :dry: ale jak trzeba sie mala zajac to zawsze mozna na nia liczyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723119 przez Zuzu19
Ewela jakiego szamponu i odzywki uzywasz do swoich obecnych wlosow? Nie plowieja? Mi juz totalnie odwala w srode robie się na wisienke :P :P :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723206 przez kaska
Maja no to faktycznie pomoc Twojej mamy jest niezastapiona. gdzies przeoczylam ze Wy na odleglosc zyjecie. Tzn juz pamietam, ale potrzebowalam przypomnienia ;) :silly: :blush:

Zuzu nowa fryzurka sie tez szykuje czy tylko kolor?
a co do znajomych to skoro oni sie nie odzywaja nie wysluchajac dwoch stron to nie masz sie nimi co przejmowac. przynajmniej ja bym nie chciala takich znajomych :p

wczoraj bylismy u babci Lukasza bo przyjechala do nich rodzina z niemiec (polacy,wujek i ciocia) niby sa polakami a swiergocza po pol polku pol niemiecku. np karmie Kacpra racuchami a wujek do mnie: daj mu schinken (szynka) albo bruetchen (bulka) a nie karmisz Kinder ( dziecko) plackami :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723257 przez Zuzu19
Kasiu, zmienial tylko kolor. Znudzil mi sie blon i to strasznie i jeszcze zmywac takie niebieskie plamki po kazdym myciu glowy bo szampon przeciw zolknieciu granatowy ych masakra :P

a zmiana fryzury nie wchodzi w gre, generalnie mi wlosy mega wolno rosna. Odrosty farbuje raz na 3msc :P i zawsze mialam ta sama dlugosc wlosow, bo jak obetne koncowki to zawsze zetna mi te 1-2cm cztli tyle co mi przez rok urosna... Doslownie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723394 przez maja001
Dziewczyny jestem zyje i was przeczytałam tylko że nie mam dziś jak popisac z wami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723718 przez kaska
Zuzu to faktycznie powoli Ci rosna. mozna zaoszczedzic na farbie :) :laugh:

sadzacie juz dzieciaki na nocnik? ja chyba zaczne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723831 przez Zuzu19
No fakt, zaoszczędzam na farbowaniu

Ewela , Ewela gdzie jesteś mam przecież do Ciebie mega ważne pytania!!! A i jak Pola reagowała na zmianę koloru włosów??????? Bo do manie mama wyskoczyła,że ja chcę dziecko straszyć, bd płakał , że Maciek sie bd mnie bał, że odbiło mi i takie bla bla bla :silly:

Kaska a skąd bd wiedziała,ze jemu się chce siku? Ze kupe? :S :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723842 przez trufla
kaska napisał:

Zuzu to faktycznie powoli Ci rosna. mozna zaoszczedzic na farbie :) :laugh:

sadzacie juz dzieciaki na nocnik? ja chyba zaczne...

Ja sadzam Alę na nocnik odkąd skończyła 8 miesięcy i chętnie na nim siedzi. A teraz sama domaga się nocnika bo chce zrobić siku do niego. A wczoraj samodzielnie zrobiła swoje pierwsze kroki . Rodzice byli zadowoleni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl