BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 8 miesiąc temu #723883 przez ewelka1505
Zuzu no niestety czerwony szybko sie wypłukuje :( mam szampon i odzywke z dove do wlosow farbowanych ale koloru to nie pomaga zatrzymac... Widzialam na necie ze jest taki szampon do wlosow fabowanych na czerwienie i niby pomaga zatrzymac kolor i w trakcie mycia nadaje tez troche czerwonego odcienia. Zastanawiam sie nad kupnem i zobaczymy czy cos pomaga :p Kolezanka mi mowila ze podobno plukanie wlosow szklanką octu pomaga w zatrzymaniu koloru ale nie wiem bo nie probowalam tego sposobu jeszcze heh :silly:
A Pola bardzo dobrze zniosła zmiane koloru wlosow :silly: wlasciwie chyba jej to obojetne jest :silly: nic nie płakała i od razu mnie poznała tak wiec mysle ze chyba nie masz co sie martwić :)

A co do nocnika ja Poli jeszcze nie sadzałam. W sumie to nie wiem kiedy zacząć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723963 przez kaska
hehehe Zuzu tu nie chodzi o odpieluchowanie, a oswojenie z nocnikiem :blink:
Dziecko załatwia się zawsze po przebudzeniu to wtedy można, a resztę żeby sobie posiedział

Trufla kurczę to chyba muszę spróbować. Zmotywowałaś mnie :lol:
jak nie będzie chciał siedzieć to nie będę go zmuszać
Macie taki zwykły nocnik czy "wypasiony"?

samodzielnie pierwsze kroki? Łałłłłłłłłłl :woohoo: :kiss:
tak zupełnie sama bez pomocy? :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724067 przez słoneczko
witajcie dziewczynki:*

Zuzu ja mam identycznie z wlosami,prawie wogole mi nierosna,tez juz mialam dosyc farbowania na blond wiec postanowilam wogole niefarbowac naszczescie niewidac az takiej roznicy.

Trufla gratki z okazji pierwszych kroczkow :* my sie jeszcze chyba niepoznalysmy wiec witam Cie, jestem mama lipcowa ,mam synka Pawelka ;)

co do nocnikowania to Pawel jak mial 9 miesiecy to ladnie siadal i robil siusiu a teraz juz nawet na 5 min nieusiadzie odkad zaczal chodzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724079 przez słoneczko
Kaska tescie nieinteresuja sie synem ( czyli moim mezem ) ani wnukiem, jak niechca to trudno ich strata, tylko ze ja niemam rodzicow wiec Pawel wogole niema dziadkow i to jest przykre :( najbardziej bedzie przykro jak zacznie chodzic do przedszkola i bedzien dzien dziadka i babci a do niego ani babcia i dziadek nieprzyjda a do innych dzieci przyjda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724126 przez gorla
słoneczko u nas w przedszkolu zawsze był oraganizowany dzień babci i dziadka, kilkoro dzieci nie miało wogóle dziadków albo mieszkali daleko, wtedy rodzice przychodzili na występy i tyle

zuzu j kiedyś szalałam z kolorem, od blondu po czerń granatu, rude, śwkowe bakłażan, nawet różowe ;) bo ni ne wyszło. Oliwia tez nie reagowła na zmiany, pózniej jak większa było to mówiła, o mamus nowe włosy mas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724131 przez trufla
Mamy taki zwykły nocnik bez melodyjek bo ma zrobić co trzeba i tyle. Ala poszła sama bez niczyjej pomocy i dzisiaj ćwiczyła stanie, kucanie oraz chodzenie. I trzeba jej cały czas pilnować. Ala dziś jadła pierwszy raz borówki i tak jej smakowały że zjadła prawie wszystkie :) A do tego wychodzi jej 7 ząbek. I jak jej myję ząbki to aż piszczy z radości :) Tak lubi mycie zębów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724134 przez trufla
Witaj słoneczko :)
Jestem mamą z października :) Mam córkę Alę która skończy w piątek 10 miesięcy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724748 przez Baasiuniaa
czeeeeesccc laseczkiii
jejuuu aleście tu naskrobały hehe
my już w chacte wlasniej łiiiii megaśnie jest tylko kurka jasna chyba jestem kwalifikowana sprzataczka już haha bo ciagle cos czyscze pucuje i oagtaniam maskaraaa
mielismy 45 kartownow do wypakowania kuzunka z chlpakiem nam a szcescie pomogli bo teście niekoniecznie się kwapili... czytałam czytałam wasze texty o tesciowcyh haha niezlee:PPP

poa tym dziaeickom się mega podoba spia fajniutko tytaj wiec git, w 1 noc nic mi się nie snilo bo padalm ze zmeczenia porpstu :))

klarcia zlapala bakteryjne zapelanie gardla chyba od jakiegoś biszkopta z podłogi czy cos wiec niestety piewszy antybiotyk ale już oki, biedna takamaruda była no i te żeby ciagle jej wychodzą, teraz dwie jedynki dolne, wybite 2 gorne dwojjki i pokazaly się już jedynki w takiej smiesznej kolejnosi, i miałczy trochę do tego,

poza tym raczkuje jak oszalala przy meblach to już spaceruje i za raczki tez,
na nocnik raz posadzilam to się z niego wysypala i nic nie zrobila haha ale kapisiek miał zwykly nicnik bez zdnych dzwonkow i fanfarow i się ladnie nauczyl wiec mam nadz z e maluda tez tak pojdzie, dziewczynki ponoc szybciej można nauczyć siusiania, a kapi z 2 tyg przedszkole aaaa cala w nerach już jestem.

mamy problemy tu na wiosce teraz z netem wiec dzisiaj pierwszy raz od tych 10 dni was czytam, ale postaram się jakos częściej miedzy praniem i sprzątaniem wskoczyć hehe
buziakiii dla wsytskcih!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #725246 przez Sander
Hej!!!

Ja też się przedstawię, mam na imię Sandra i jestem mamą Izabelli :) Isia urodziła się 11.11. No i też jestem w trakcie budowy. Fajnie że jest Nas coraz więcej!!

Basiu super że na swoim :) Zaraz inaczej :) Podejrzewam że do sprzątania sporo... Aż się boje na samą myśl jak ja to ogarne... My też mamy pierwszy antybiotyk za sobą, mam nadzieje że długo nie będziemy żadnego brać... No i zdrówka życze dla Maleńkiej... Katar to masakra u takiego malucha... ale muszę się pochwalić że Izka nawet sobie daje wyczyścić nosek i nie rusza głową :)

No i chciałam powiedzieć że moja Gwiazdka dziś pierwszy raz sama wstała w łóżeczku, ale raczkowanie jeszcze jej nie idzie. No i nauczyła się "taka duża" i podnosi rączki jak na komendę, no i nauczyłą się też "brawooo" bić :side:


Z nockiem zaczynam naukę od nowa bo moja teściowa ładnie ją uczyła, ale jak wyjechała to ja to zaniedbałam i muszę zaczynać od nowa...

Słoneczko z tymi dziadkami to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!! Lepiej żeby ich nie miał niż miał takich jakimi są. Byłoby mu tylko przykro, przywiązał by się a potem rozczarował.

Trufla ja też gratuluje samodzielnych kroków... dasz nam rady jak ogarnoć takiego biegającego szkraba :P

Zuzu i jak te włosy??? Czekam na foto!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725578 przez kaska
Basia zdrowka dla Klarci :*

Sander no i gratki dla Izy za wstawanie :*

Kacper znowu odwrotnie. najpierw zaczal raczkowac a pozniej wstawac. teraz juz go zupelnie nie ogarniam. wydaje mu sie chyba ze umie chodzic i sie puszcza :huh: same wiecie jak to sie konczy.

w lidlu od pon beda fajne nocniki za chyba 18 zl wiec taniutko :laugh: jakies zabawki i ubranka maja byc. zobaczcie sobie jak macie ochote ;)

Zuzu jak tam? pochwal sie kolorem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725635 przez trufla
Ja już od dawna nie ogarniam Ali. Jest ona dosłownie wszędzie i coraz lepiej jej idzie chodzenie. To dopiero się zacznie masakra :laugh:
Naszczęście w niedzielę przyjedża teściowa to mi trochę pomoże i mąż ma od poniedziału urlop :) Będę mogła skończyć pisać pracę licencjacką bo niemam chwili dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725671 przez Zuzu19
Pochwale sie pochwale :D Jak tylko znajde chwile na jakies podmalowanie oka :P

jak tam dlugi " łykend"? :D
u mnie byl dzis odpust. Maciek ma festynowy wiatraczek i balonik :D
szkoda tylko,ze w tym wiatraczku interesuje go tylko kijek, ktory wg niego jest w sam raz do jedzenia... ;)

Basia to z jakiej teraz miejscowosci jesteś? Czy to wioska? :D dawaj jakies zdjecia z nowego apartamentu :D :D

Sander a co Izka za chorobe podlapala?

Trufla co studiujesz? :) i na jaki temat pisze?

He he he ten post to same pytania :D Jak taka statra babcia co musi wszystko wiedziec , o wszystko zapytac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #725784 przez ewelka1505
Basia ale fajnie juz w nowym domku :) pochwal sie chałupką :p i zdrowka dla Klarci :kiss:
U nas ostatnio tez czasem marudzonko jest bo ida jej gorne jedynki i dwojki wszystkie na raz... Jedna jedynka juz przebita, druga lada dzien i dwojki tez bo juz wszystko widac. Ale na szczescienie nie jest to jakies wielkie marudzenie, czasem jej sie zdarzy :)

Sander gratulacje dla Izuni za wstawanie :) Ja tez sie moge tym pochwalic bo Pola wczoraj pierwszy raz sama wstala w lozeczku :) poki co narazie tylko raz :silly:

Kaska fajne te rzeczy beda w lidlu :laugh: cos czuje ze parerzeczy na pewno zakupie, w tym nocnik :silly:

A my wczoraj wybralysmy sie do parku miniatur w Krajnie :) fajne miejsce dla rodzin, są tam repliki znanych budowli oczywiscie w pomniejszeniu :) Pola grzeczniutka jak zawsze :) A pozniej brat mojego męża zabral nas na pyszne lody, boze w zyciu takich nie jadlam heh :silly: szkoda ze u mnie w miejscowosci takich nie sprzedają, chociaz moze i dobrze bo pewnie bym wpierdzielala codziennie B)

Trufla powodzenia z pisaniem pracy :)

Zuzu no i czekamy na foto :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725841 przez ewelka1505
Aaa pogmerałam Poli w buzi :silly: tak wiec jedynki na gorze juz są obie i lewa dwojka też :) drugą juz widac pod dziaselkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726373 przez Zuzu19
Boziu ile zębów!!! :lol: A Maćkowi jak wyszły w czerwcu dwa to na tym stanęło. W sumie wszystkie zeby ma opuchniete ale żaden nie idzie ani przez żadnego nie popłakuje :woohoo:

Ale dziś ciepło, zaraz lecimy z Maciejuchą do basenu! :lol:

A i moje " nju imaż " :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl