BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414664 przez Zuzu19
ha ha ha jaka ja ślepa jestem :lol:
i co z tego jak się nie wyświetla to co wkleić mam zamiar:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414685 przez Zuzu19
W końcu wkleiłam :D Królestwo Króla Maciusia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414896 przez ewelka1505
Aj jaki śliczny brzunio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415024 przez agataż
Witajcie dziewczyny,
dołączam i ja do mam listopadowych - termin 23 listopada, prawdopodobnie będę rodziła w Warszawie na Madalińskiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415027 przez Zuzu19
Też jestem z Warszawy i mam dylemat : Karowa czy Bródnowski. ;)

Jak się czujesz? Chłopiec, dziewczynka? Macie już imię? ile pytań na start he he ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415063 przez agataż
Prawdopodobnie dziewczynka, imię to Klara Maria. czuję się dobrze, ale brzuchol coraz większy więc zaczyna boleć w krzyżu, ciężko po schodach wejść i takie tam.
co do szpitala: o Karowej słyszałam, że jest chyba najlepszy w przypadku wcześniaków, ale opieka poporodowa kuleje. Ja mam 5min do madalińskiego więc chyba pozostanę przy tym wyborze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415126 przez Zuzu19
Klara- ładnie.:D Ja nie mam drugiego imienia wybranego...

Oj tak znam ból krzyża... Kupiłam sobie nawet taką poduchę rogala ale niekoniecznie czuję jej cudowną moc:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415465 przez Bombelkowa Mama
łaaał ale fajne brzuchole:P ja tez mam taki maly:) chociaz juz coraz ciezej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415477 przez Zuzu19
Damy radę! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415497 przez ania1985
Dziewczyny jak to u was jest z ruchami dzieciaczkow? moj od 3 dni sporadycznie kopie i bardzo delikatnie :( wczesniej ,,kopy,,byly mocne. strasznie sie martwie,na szczescie w poniedzialek wizyta u gin. co do rozstepow to narazie ich nie mam codziennie po kapieli wsmarowuje w cialo oliwke bambino :) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415513 przez diablica87
U mnie to czasami jak się rozhula to i mam jakieś 10 razy na minute :silly: Az mam ochotę jej po tyłku natrzaskac :laugh: Moja jest strasznie ruchliwa aż będę musiała zapytać gina czy wszystko ok z nią ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415515 przez Zuzu19
Mój też tak wierzgał ,że cały brzuch się trząsł, czasem nawet bolało, teraz to tak tylko delikatnie łaskocze , czasem kopnie tak znacząco a to dlatego,że się odwrócił plecami i pupka do świata i kopie gdzieś tam po wnętrznościach. Na pewno ma też mniej miejsca na te fikołki i to też powoduje,że już tak nie skacze.
Jak się rusza to jest wszystko ok, nie martw się :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415580 przez diablica87
Ale żeby aż tak :angry: Czasami mam już tego dość a ostatnio to miałam taką załamkę że błagałam męża żeby mnie zawiózł na porodówkę i wyciągali ze mnie bobaska :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415619 przez kaska
Mój to też jest mały rozrabiaka :)ania1985 nie masz się co martwić, bo Maluszek się pewnie ułożył jak u Zuzu i po prostu czujesz delikatniej jego ruchy. A poza tym to to już zbyt dużo miejsca tam nie ma. Mój to się czasami tak wypina, ciągnie skórę no i nie jest to miłe uczucie, ale wtedy Go gilgoczę i ucieka :laugh:

Ale macie malutkie brzuszki :) słodkie mieszkanka :) Ewelka Ty się mieścisz jeszcze w normalne spodnie? Łał!

A co do rozstępów to ja nadal się gimnastykuję z tymi dwoma na pupie - żeby ich więcej nie było. A powiem Wam,że zauważyłam,że robią się mniej widoczne. Masaż działa :) :) :) Nie wiem od czego są one zależne, bo przytyłam tylko 6 kg (do 29 tyg). W sumie minimalnie przytyłam wszędzie, no z wyjątkiem brzucha. No i pojawiły się tylko z prawej strony. Dodam jeszcze,że chodzę na basen, wcześniej uprawiałam sport i moja mama nie miała rozstępów- więc już nie wiem od czego to badziewie się bierze :P

A z ciążowych dolegliwości to dodam jeszcze ból żeber przy długim siedzeniu :) podobno normalne bo macica już jest wysoko.

diablica87 wypluj za wcześnie żeby dzidzia wychodziła na świat, niech sobie jeszcze posiedzi. Pewnie jej tam dobrze,zabawia się twoimi wnętrznościami i dlatego tak kopie hehe :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415651 przez diablica87
diablica87 wypluj za wcześnie żeby dzidzia wychodziła na świat, niech sobie jeszcze posiedzi. Pewnie jej tam dobrze,zabawia się twoimi wnętrznościami i dlatego tak kopie hehe

Kaska ok wypluje :laugh: I chyba masz racje z tymi wnecznosciami bo nie mam dalej apetytu i dalej mam ta durna zgage :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl