BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 8 miesiąc temu #413768 przez kaska
No właśnie słyszałam, że ludzie sobie chwalą te tako :)Muszę obejrzeć w sklepie i zamówić w internecie, bo są tańsze :)co do koloru jak bym miała wybierać dla siebie to bym wybrała beżowy :laugh: , ale dla dziecka to nie wiem, może jak bardziej kolorowy to lepszy :unsure: sama się nad tym zastanawiam hehe

Termin mam na 8 :) i mniej więcej taki sam mi wychodzi z usg (chyba jeden dzień różnicy)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413908 przez Zuzu19
a jak jest z serwisem gwarancyjnym jak zamawiasz przez internet? jak wózek się zepsuje to ..? bo ja np z warszawy jestem a wózek ze sklepu internetowego z krakowa co wtedy?:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414091 przez iza
Dzien dobry dziewczyny :)
Dzis po godz 6 obudził mnie skurcz w łydce...koszmar :huh:
W ogole od jakiegos czau mam lekkie skurcze stóp ale dzis ta łydka to dała mi popalic ;)
A Wy macie jakies dolegliwosci?
A tak mi sie przypomniało,liczycie ruchy waszych Szkrabów? Bo ja tego nie robiłam ale poczytałam dzis w necie ze własnie od 27tc powinno sie zaczac...Jak pojde w sobote na wizyte to popytam gin jak to jest...
Ja mam w ogole troszcze trudniej z tym odczuwaniem małej w brzusiu bo łozysko mam ulokowane na przedniej scianie brzucha ;)
Zuzu tak wczoraj obejrzałam dokładnie wozki tej firmy tako to moim zdaniem jednak ładniejszy jest bezowy bo ta zielen taka ostra i za duzo.
A z mojej firmy wozek odwrotnie ładniejsza zielen niz bez... :blink:
Ale to moje zdanie :silly:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414103 przez Zuzu19
Iza no ja też właśnie się waham czy ta zieleń nie za bardzo bije po oczach, ale zielony to mój ulubiony kolor... Ale mam dylematy.:D

Ja skurczów nie mam , może dlatego,że łykam magnez 4 razy dziennie?:D I nie chce ich mieć, domyślam się jaki to ból.

Ruchy liczyłam do niedawna, teraz Maciej się obrócił pupką do świata i tylko czuje delikatnie jakieś łaskotanie po wnętrznościach.
Ale ma też takie pory dnia ,że dostaje po biodrach, cały brzucho faluje :D

A jak już liczyłam , to mi położna wytłumaczyła w szpitalu,że po większym posiłku najlepiej , położyć się raz na lewym, raz na prawym boku, raz na plechach i czekać aż się przebudzi, obudzi, stanie się aktywny i jak jest od 8 ruchów w górę jest ok. Więc liczyć ruchy do 10 potem już dać sobie spokój.;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414168 przez kaska
Zuzu z tą gwarancją jest różnie. Musisz poczytać. Ja dosyć często zamawiam przez allegro, ale przez sklep, a nie od prywatnych osób. Wiem np że jak zamawiałam suszarkę to mogłam ją oddać do sklepu i oni wysyłali do producenta. Czasami jest tak,że trzeba samemu odesłać wadliwy towar ( i pewnie tak jest w większości sklepów) i to jest właśnie minus zamawiania przez internet bo musisz płacić za przesyłkę (no chyba,że się człowiek wykłóci i mu zwrócą pieniądze :silly: ) Najlepiej to napisz do tego sklepu i się zapytaj jak to u nich wygląda :)

Co do skurczów to złapały mnie 2 razy (w palce)jak prowadziłam samochód i może dlatego już prawie nie jeżdżę chyba,że muszę :P do tego pogorszył mi się wzrok...
Z innych "dolegliwości" to zauważyłam dzisiaj po kąpieli 2 kreseczki czerwone na pupie :( , najprawdopodobniej rozstępy mi się zaczęły robić. Kurcze zła jestem, mało co mnie do płaczu nie doprowadziły :dry: :( Jakoś tak skupiłam się na brzuchu, myśląc,że przecież jak to na tyłku mi wyskoczą. Chyba godzinę je dziś masowałam i wklepywałam oliwkę z kremem na zmianę... Oby ich więcej się nie pojawiło. Z tymi muszę troszkę powalczyć.

Ruchy liczę czasami wieczorem, bo wtedy chyba jest najbardziej aktywny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414175 przez diablica87
Iza mnie też dzisiaj obudził skurcz prawej łydki i to taki że do teraz ledwo chodzę :silly:

Zuzu jeśli zielony to twój ulubiony kolor to jak najbardziej bierz taki który ci bardziej pasuje :silly: Ja lubię niebieski a najprawdopodobniej urodzi mi się dziewczynka :laugh:

Kiedyś kobiety brały co było a my teraz wydziwiamy z byle czym :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414276 przez Mirella

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414456 przez iza
Mirella głos oddany... :blink:
Zuzu ja tez biore magnez no ale jednak nic mi to nie dalo-szkoda.
Diablica to wiesz o co chodzi z tymi skurczami ;) mi tez dopiero po jakims czasie pusciło...
Kaska to w takim razie dobrze ze nie prowadzisz juz auta bo to bol jak nie wiem a i nieszczescie mogło sie stac :dry:
Domyslam sie ze zmartwiły Cie te rozstepy na pupie no bo faktycznie kto by sie ich tam spodziewał :huh:
Ja to ogladam brzuch, szczegolnie podbrzusze czy cos tam sie nie pojawiło bo ja niestety nie moge brzusia tak systematycznie smarowac przez te skurcze... :dry:
Ale wiecie na piersiach mimo smarowania mam takie lekkie rozstepy ale one powinny zniknac.
W tamtej ciazy tez tak mialam i mi zgineły wiec mam nadzieje ze mi znikna i teraz :silly:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414465 przez kaska
Iza to mnie troszkę pocieszyłaś, moje są takie minimalne, no ale jednak są. Mam nadzieję, że się nie powiększą, no a może nawet znikną tak jak u Ciebie :)Właśnie bardziej się spodziewałam tych na brzuchu, dlatego bardziej się nim zajęłam... Teraz mam zajęcie- masować, smarować i masować. Iza używasz jakiś specjalnych kremów czy zwykła oliwka??

Te skurcze miałam takie leciutkie więc się nie wystraszyłam, no ale gdyby jakiś mocniejszy to mogłoby być niefajnie... Chociaż jak pomyślę,że mam wsiąść do autobusu w jakiś upał to mi się słabo robi. Zafundowali nam autobusy bez otwieranych okien bo z klimatyzacja.Szkoda tylko,że kierowcy nie włączają tej klimatyzacji....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414518 przez iza
Kaska ja używam kremow z firmy PHARMACERIS.To sa w sumie 2 kremy z tej firmy bo jeden jest do piersi wyłacznie a drugi do brzucha,ud,bioder,posladków...Ja kupiłam je w aptece.
No mi one odpowiadaja :blink: Nie wiem od czego tak naprawde to zalezy ze ten sam krem roznie działa na rozne kobiety?
Powiem Ci ze oliwka to tez dobra sprawa i smaruj sie nia rowniez.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414586 przez ewelka1505
Mi na szczescie nie dokuczaja zadne skurcze. Moze tez wlasnie dlatego ze biore ten magnez 3xdziennie. Jesli chodzi o kolor wozka to slyszalam od wielu osob ze podobno zielony strasznie przyciaga robaki (blee) :ohmy: ale nie wiem czy to prawda. A jak tam dziewczyny wasze brzuszki? Duzo juz urosly? Mi duzo osob mowi ze mam maly ale ja tam nie wiem. Załączam dzisiejsza fotke :P Pochwalcie sie tez waszymi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414590 przez Zuzu19
A ja używam balsamu marki Sephora, nie wiem na co jest na pewno ma właściwości nawilżające, ale ładnie pachnie.:D
Na szczęście nie mam rozstępów i mam nadzieję,że żaden mnie nie nawiedzi...
Rozstępy ciążowe często są uwarunkowane genetycznie, również jeżeli dbało się o sprężystość skóry przed ciążą istnieje mniejsze prawdopodobieństwo ,że wystąpią. Wiem, bo studiuje kosmetologie. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414592 przez Zuzu19
Ale zgrabny brzusio, ładny. :D
Jak Ewelina wkleiłaś to zdjęcie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414605 przez ewelka1505
Zuzu ja tez studiuje kosmetologie :) a co do zdjecia... jak piszesz odpowiedz to pod spodem jest taka opcja "dołacz obraz". Wybierasz plik i klikasz ten znaczek obok . No i klikasz "dalej" i juz powinien wyswietlac sie na forum twoj post razem ze zdjeciem :lol:[img]. No i klikasz "dalej" i juz powinien wyswietlac sie na forum twoj post razem ze zdjeciem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414609 przez iza
ewelka pewnie ze masz maly brzucholek :) :blink: ale nie ma co sie martwic.
Kazda kobieta w ciazy wyglada inaczej.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl