BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 8 miesiąc temu #410513 przez ewelka1505
My tez nie mozemy dojsc do porozumienia z mezem w sprawie imienia :p Mi sie podoba Pola, jemu Sara i jeszcze Gabrysia wchodzi w gre. Narazie rozmyslamy, moze cos jeszcze wymyslimy heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410742 przez diablica87
Widzę że nie tylko ja mam problem z wyborem imienia dla dzidzi :silly: Tylko że ja chce wybrać takie imię żeby nie powtarzało się w środ rodziny i znajomych :laugh: No i żeby się za parę lat nie wstydziło w przedszkolu swojego imienia :lol: I żeby co 2 dziecko nie miało na imię tak jak one :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410834 przez kaska
no właśnie diablica87 o to mi też chodzi :)

a tak z ciekawości to "wykupujecie" położną? My postanowiliśmy zapłacić dodatkowe pieniądze, żebym była spokojniejsza :) Zresztą mój ukochany nie chce być przy porodzie, ja go nie nakłaniam, bo przecież nic na siłę :) A poza nim jakoś nie dopuszczam myśli żeby np mama czy ktoś inny z bliskich mi osób był przy tym wydarzeniu. Wiem, że to duże wsparcie itp itd, ale ja bym chyba za bardzo się nad sobą użalała i wyżywała się na tej drugiej osobie :) Myślę, że jestem "silniejsza" jak jestem sama.
A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410874 przez Zuzu19
W Warszawie najtańszą położną znalazłam za 1200 zł także dziękuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411005 przez diablica87
Ze mną idzie mój maż :P Troszkę go do tego zmusiłam ale nie miał innej opcji ( tak jak ja on też się przyczynił do tego małego brzdąca ) Wiec będzie musiał być przy mnie a tym bardziej że chcemy razem chodzić na szkole rodzenia :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411131 przez Zuzu19
Dziś mam wizytę u okulisty... Zobaczymy czy bd miała cesarkę czy bd mogła rodzić naturalnie. Sama nie wiem co wolę. Z jednej strony mam nadciśnienie w obu gałkach ocznych i słabą siatkówkę w lewym oku przy parciu może mi coś " strzelić" w oku... Z drugiej boję się operacji, bólu tych szwów po operacji. Po cesarce trudniej też o pokarm...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411176 przez diablica87
Oj to nie ciekawie masz :( Ja na twoim miejscu chyba bym wolała cesarkę mimo że mogłabym stracić pokarm :/ Ale za to widzieć dzidzie to chyba ważniejsze :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411339 przez iza
Zuzu widze ze masz dodatkowy jeszcze problem w ciazy...eh :huh:
Ale ja przychylam sie do opinii diablicy ze lepiej widziec dzidzie i normalnie funkcjonowac a bol po szwach z czasem minie a jesli chodzi o pokarm ...no coz czasem i tak bywa ze kobiety po prostu nie maja pokarmu a dzidzie rosna zdrowe i jest wszystko ok :)
Wiec ja wybrałabym cesarke.

Co do połoznej to my nie opłacamy jej dodatkowo.Maz bedzie ze mna w czasie porodu :)
Jesli chodzi o imie to wciaz jest u nas niewiadoma ;)
Juz nie wiem ktora dziewczyna to pisała ale mi tez czas jakos zwolnił choc tak bardzo bym chciała ze wzgledu na zdrowie dzidzi zeby szybko leciał.
No a tak w ogole czuje sie taka ociezała...Na mysl o powrocie do pracy to mi "słabo" sie robi bo na wiosne musze zaliczyc w-f a tu tyle miesiecy lezenia,jedzenia...ciezko bedzie ;)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411343 przez kaska
Zuzu19 i jak wizyta?Ja bym dla własnego bezpieczeństwa wybrała cesarkę. Pokarmem nie masz się co stresować, bo podobno właśnie od stresu kobiety go tracą. Mam koleżankę która po cesarce miała aż nadto pokarmu, a z drugiej strony siostrę, która rodziła naturalnie i niestety go nie miała.

diablica87 no ja swojego nie chcę zmuszać :) to jego własna decyzja, jeżeli zmieni zdanie to będziemy rodzić razem, jeżeli nie to nie. Może nawet lepiej :P A może się skusi,żeby być tylko przy pierwszej fazie, później to bym chyba sama go wygoniła hehehe

iza wf? studiujesz? bo jak na studiach to chyba nie macie takiego ciężkiego tego wf? Zobaczysz, że mimo tego leżenia szybko wrócisz do formy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411346 przez iza
Kaska studia to ja juz skonczyłam :) Z tym w-f to chodzi mi o prace poniewaz jestem żołnierzem zawodowym i mamy zaliczenia z w-f co roku na wiosne.
Wiec musze kondycje złapac bo bedzie mi bardzo ciezko :huh:
A zwłaszcza ze nie jestem przyzwyczajona do leniuchowania a teraz czuje sie jak flak choc wiem ze akurat jesli chodzi o dzidzie to wiadomo wszystko dla niej... :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411347 przez kaska
O kurcze, to rzeczywiście po urodzeniu w listopadzie oczywiście od razu w dres i pobiegać heheh :) Skoro wykonujesz taki zawód to musisz być "twarda". dasz radę :)
A tak już w ciekawości, jeżeli oczywiście masz ochotę powiedzieć to może masz jakiś wyższy stopień i musztrujesz tam mężczyzn? :laugh: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411367 przez Sander
Witam!!
Iza dasz rade, nie ma się co martwić ;-) a jaką będziesz miała figurke!!!
Zuzu przyłączam się do innych też popieram cesarkę. Tyle kobiet płaci żeby ją mieć , a ty masz predyspozycje więc czemu tego nie wykorzystać, oród bez bólu - no tylko potem trzeba dojśc do siebie ale nie ma co się martwić na zapas. A co do mleka to też nie problem, tyle dzieci jest wychowanych na sztucznym mleku i wszystko bardzo dobrze!! Przynajmniej będziesz "mobilna" ;-)
Trzeba widzieć jasne strony!!

A ja dziś byłam na glukozie.... i nigdy więcej!!! Dla mnie nie do przejścia!!!!!!!!! Nawet pół tego kubka wypić nie mogłam, bo juz mi się chciało wymiotować... i czekać te długie 2 godziny...Mało brakowało, ale jednak się udało. Nie ma jakiegoś innego sposobu na to?? Obrzydliwe!!!!

Pozdrawiamy!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411368 przez iza
Zaczynałam od kaprala a w tej chwili jestem sierzantem.W moim korpusie osobowym to jest nawet ok ale biorac pod uwage wszystkie stopnie to raczej nienajwyzej :blink:
No mam zolnierzy pod soba ale to nie jest tak jak wszyscy mysla.
U nas w JW priorytet to latanie wiec cały stan osobowy jest w to zaangazowany a regulaminy.musztra..to przychodzac do pracy juz zołnierze musza umiec-od tego miedzy innymi zaczyna sie szkolenie w wojsku.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411379 przez Zuzu19
Sprawa wygląda tak... na 10 pażdziernika( a na 13 listopada termin) ma wizytę NFZ do poradni leczenia siatkówki bo zwykły okulista nie wystawił mi opini bo nie jest pewny czy mogę rodzić naturalnie... Miesiąc przed porodem się dowiem jak rodzić, paranoja, bd musiała się zapisać prywatnie wizyta 100 zł, niby nic w takiej ważnej sprawie, ale zawsze to sto złotych. Wcześniej nie ma wizyt nawet dla kobiet w ciąży bo nie ma numerków- Polska.:D Podejrzewam,że nie dostałam tego orzeczenia bo wcześniej chodziłam do tej doktorki prywatnie i też byłam ze 2-3 razy. A wiadomo- za co zapłacisz to będziesz mieć..;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411395 przez iza
zuzu to sa własnie realia naszego kraju :( normalnie rece opadaja...


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl