BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 8 miesiąc temu #413018 przez Zuzu19
Dziś byłam u ginekologa.
Brzuch faktycznie się obniżył ale to dlatego ,że mały zmienił pozycję,leżał (zapomniałam jak się to nazywa połozenie :P) od prawej do lewej strony brzucha, czyli panikowałam jak zwykle. ;)Teraz jest główką do góry. Jeszcze ma czas żeby się przekręcić.
Szyjka się uspokoiła, nie skraca się. Ale za to moje ciśnienie 170/82... Dostałam kolejne leki na nadciśnienie jeżeli mi nie przejdzie to za tydzień znów wizyta... ;/
Maciuś waży 1200 gram :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413081 przez iza
zuzu no to całe szczescie ze wszystko ok :) bo sama martwiłam sie o Was...


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413204 przez Zuzu19
Dzięki Iza, a jak Ty się czujesz?? :)


Na jaki wózek się dziewczyny zdecydowałyście? Czym się kierowałyście przy zakupie?

U mnie też wózek najprawdopodobniej kupią dziadkowie jeszcze nie chcą powiedzieć w prost ale z pół słówek na to wychodzi. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413232 przez diablica87
Mi też teściowie kupują wózek ale ja im powiedziałam że chce taki 3w1 a i ważne żeby był lekki bo muszę go tarmosić na 3 piętro po schodach ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413233 przez ewelka1505
Ja sie pochwale ze wczoraj zamowilismy juz lozeczko :) mielismy jeszcze z tym poczekac ale ze byl naplyw gotowki wiec juz zamowilismy bo kto to wie jak to bedzie pozniej z finansami :p a z wozeczkiem to czekamy do pazdziernika. Moj dziadzius kochany nam go zasponsoruje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413286 przez Zuzu19
Ja łóżeczko dostałam od znajomych. Ale jest śliczne i już stoi i czeka na lokatora:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413372 przez iza
Ja tez wybrałam wózek 3w1.Tak jak diablica napisała wazne zeby był w miare lekki.
Łozeczko to dopiero kupimy na poczatku pazdziernika ale jest juz bynajmniej wybrane :silly: .
Co do samopoczucia to troche pobolewa mnie podbrzusze i pachwiny tak bardziej od góry wiec postanowilam ze pojde w sobote do swojego gin zobaczyc co tam sie dzieje bo nie wytrzymam do 8 wrzesnia...
Kupywałyscie moze juz laktatory?
Ja chyba zdecyduje sie na reczny laktator.Tak popytalam wsrod znajomych dziewczyn i wiekszosc doradzała reczny...


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413465 przez diablica87
Ja też myślałam nad ręcznym gdyż jest sporo tańszy niż elektryczny....Ręczny można kupić już nawet za niecałe 50 zł a elektryczny 100 zł oczywiście mówię o tych najtańszych które znalazłam na allegro :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #413493 przez Mirella
że się tak wtrącę, wózek powinien mieć grube kola i dobre amortyzatory, bo na tych naszych drogach i chodnikach to szkoda gadać ;) Laktator miałam ręczny i użyłam ze dwa razy ;) na naprawdę drogi szkoda kasy tak naprawdę

a przyszłam do Was poprosić Was o głosy na naszą staraczkową Emilkę w konkursie LennyLamb.
pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035
Konkurs zbliza sie do końca i właśnie teraz nowe głosy są na wagę złota :) Pomożecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413596 przez Zuzu19
ja jeszcze poczekam z laktatorem, nie wiadomo czy mi się wgl przyda, po współpracy z Maciejem się okaże. ;))

Też mam już wybrany model.
Ale dylemat z kolorem:

tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=276
tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=271

Jak sądzicie?:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413619 przez iza
zuzu ja mam wozek zielono czarny :silly:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413625 przez iza
zielono czarny 3w1 tutek grander (tylko mi udało sie w sklepie zamowic zeby cały szkielet był czarny a nie z domieszka chromu)
www.bobowozki.com.pl


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413685 przez kaska
Właśnie chciałam się zapytać jakie modele i jakiej firmy kupujecie wózki, ale widzę,że już dodałyście linki :) Słyszałam,że oprócz tych firm, które Wy wybrałyście fajne wózki są także TAKO. Ktoś coś o nich słyszał?? Muszę się przejechać po sklepach i pooglądać. Jest parę co mi się podoba, ale muszę najpierw obejrzeć, a później zamówić w internecie :blink: Wózek obiecali kupić moi rodzice więc chociaż ten wydatek będzie z głowy :) a łóżeczko też mam wybrane, ale to też dostajemy.

Co do laktatora to będę kupować raczej ręczny. Dużo osób go poleca i oczywiście cena dużo niższa :)

Zuzu widzę,że Twój Maciuś warzy tyle ile mój szkrab :)

Mirella głos oddany :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413690 przez kaska
zuzu właśnie widzę,że Ty wybrałaś ten tako :) już mi się dzisiaj wszystko mieszka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413747 przez Zuzu19
Kaska ja się zdecydowałam na ten wózek tako jumper bo moje dwie koleżanki mają właśnie ten model i bardzo chwalą. W zimę na śniegu koła nie zawiodły. Gondole łatwo się zamienia na spacerówkę i łatwo też się zmienia położenie gondoli. Szybko się składa i jest w tylu opcjach kolorów ...
Na którego masz termin?:D


Iza - zielony najładniejszy wiadomo. :D Ale ten beżowy w sumie też nie jest mi obojętny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl