BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 3 miesiąc temu #296562 przez ann-sunshine
Angela - rozwolnienie to objaw zbliżającego się porodu, organizm się oczyszcza. Może jednak mnie wyprzedzisz :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #296599 przez agaszymekg
Hej dziewczyny,

ja również GRATULUJE FILIPKA:)

i musze sie pochwalic ze zaczął mi odchodzic czop- :laugh:
Ta noc tez nie nalezala do najprzyjemniejszych, z powodu boli krzyzowych i tych w podbrzuszu...ciesze sie, bo czuje ze porod zbliza sie wielkimi krokami.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z forum, trzymam za was kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296671 przez anuskka
agaszymek to trzymam kciuki. Moze teraz twoja kolej??

U mnie tez zaczelo sie oczyszczanie organizmu. Ale tez wsuwam mnostwo owocow,bo pozniej nie bede mogla sobie na nie pozwolic-wiec moze to po prostu efekt uboczny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296711 przez hopeforlife
A ja czuję coraz mniej ruchów, ponoć pod koniec tak jest. Mam taka nadzieję, że wszystko ok. Wypływa ze mnie taki biały śluz więc może i ze mnie schodzi ten czop. Mam coraz bardziej miękki brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296724 przez Angelaw
No to dziewczyny jeszcze sie okaze ze nagle z forum zniknie kilka dziewczyn naraz :laugh:
To moje oczyszczenie sie to bardziej efekt wczorajszej diety a raczej jej braku...
Dzisiaj juz jest spokojnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296731 przez hopeforlife
Angela, to powiem Ci, że chciałabym zniknąć i pojawić się na porodówce :) Trzeba nad tym jakoś popracować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296735 przez MM24
No to ruszyłyśmy w drogę:) Co do oczyszczania organizmu to racja że to objaw porodu i może wystąpić ok 14 dni przed ale efekt uboczny owoców również ja myśląc że zaczyna się coś dziać wylądowałam na pogotowiu a tam się okazuje że owoce miały w tym swój udział:D

hopeforlife ja też czuje mniej zdecydowanie ruchów i w związku z tym mam chodzić na badanie ktg, byłam we wtorek ale mój maluch ani drgnął przez 2 krotne badanie tętno było ok ale ruchów zero. Jutro kolejne zobaczymy co tym razem. Zastanawiam się co to będzie jak on będzie robił takie numery i podczas badania nie będzie się ruszał co mi powiedzą. Niech te maluchy wychodzą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296738 przez hopeforlife
MM masz rację, straszą nas te Maluszki. Ja miałam mało ruchów wczoraj na KTG i położna kazała mi się powiercić i ruchy pojawiły się jeden za drugim. Mogłyby już dołączyć do nas Dzieciaczki, byłoby cudownie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296758 przez MM24
a ja chodziłam , zjadłam cukierka, położyłam sie na boku a mały nic. Wróciłam do domu i zaczął harcować:) przewrotny w rodziców:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296859 przez anuskka
MM .moze pewniej czul sie w domku,a nie wysluchujac jakichs dziwnych odglosow szpitala i ktg. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296953 przez MM24
anuskka też tak właśnie pomyślałam:) Aczkolwiek mam nadzieję że jutro chociaż drgnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296972 przez ann-sunshine
He he, ale by było jakbyśmy się wszystkie posypały w jednym czasie.

MM a spróbuj postukać w brzuszek, my się tak z małą komunikowaliśmy w czasie ciąży. Czasami aż miałam dość, bo mąż mnie "dźgał" palcem z jednej strony, a dziecko odpowiadało z drugiej. Czułam się jak worek treningowy. Może na KTG zmobilizujesz tym do aktywności

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #297004 przez anuskka
ooo tak a za rok zaswiecilybysmy im po swieczce urodzinowej przez skypa :lol: :lol: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297021 przez MM24
ann-sunshine tak właśnie zrobię - dziękuje za radę:) To dźganie sprawdza się również w naszym przypadku - mój mąż puka w jeden bok maluszek odpowiada zbiera im się na rozmowy wieczornymi porami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #297031 przez anuskka
Moja mala czesto macha nozkami i raczkami.Wczoraj wieczor wypchnela mocno kolanko (ew. pietke),wiec wyglaskalismy ja z mezem po nim. :woohoo: Mam wrazenie,ze to bedzie bardzo energiczna istota-tak jak jej siostra :kiss:

I chyba jeszcze jej sie nie bardzo spieszy,bo jak na razie ani skurczy,ani zadnych wyrazniejszych symptomow. Ale to nigdy nic nie wiadomo :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl