BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 3 miesiąc temu #299646 przez Angelaw
Robilam pamiatkowe zdjecia ale juz nie pamietam kiedy je zaczelam...
a ostatnie jakos w srode czy czwartek...

Co do samopoczucia wlasnie wrocilam z krotkiego spacerku i czuje ucisk na dole ale to normalne...
Mam uczucie jakby caly czas brzuch byl twardy...
Ale coz jeszcze 10 dni i mam nadzieje ze maly nie kaze nam dluzej czekac...

Jutro przylatuja mama, tesciowa i jej 13 letni syn...
Mam nadzieje ze nie zwariuje bo mnie wszystko teraz drazni i denerwuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #299698 przez anuskka
Olencja -Maja sliczne imie.Pewnie,ze nie mozesz sie na nia napatrzec. :kiss: To niesamowite,ze w naszych cialach moze powstac taki cud...

Agaszymek doczekasz sie i ty.wiem ze czas sie dluzy-ale to juz naprawde ostatnie dni.Moze akurat spelni sie twoje zyczenie co do walentynek.

Hopeforllife wlasnie przed chwila maz uwiecznil mamusie siedzaca przed kompem-coby dziecko wiedzialo jak sie obijam :blink:

Angela ja ustawilam sie w kolejce po tobie,wiec nie wylamuj mi sie tu i nie rodz za wczesnie :silly: No i cierpliwosci do gosci....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #299827 przez Angelaw
Naprawde nie chce sie wylamywac ale wieczora caly czas brzuch twardy, maly strasznie sie wije i bol podbrzusza jeszcze mnie dopadl, a i czasem po lewej uklucie niezbyt mile do tego...
Zaczynam sie bac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #299930 przez anuskka
moze dzidz chce osobiscie przywitac babcie?daj znac jak sie sprawy maja...



Alez tu cisza. dziewczyny czyzbyscie wszystkie poszly rodzic :unsure: :unsure: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300074 przez Sisi82
Angela ja wczoraj wieczorem miałam takie same symptomy: strasznie twardy brzuch myślałam, że mi eksploduje...zastanawiałam się nawet czy mała się nie przekręciła bo bardzo dziwnie się czułam. Do tego bóle brzucha tak jakbym miała straszne zatwardzenie...ale nie miałam:) No i dziwne bóle w pachwinach. Trwało to jakąś godzinę więc trochę zaczęłam panikować...oczywiście myślą że poród się już zaczyna.Mała oczywiście cały czas się ruszała i zauważyłam też że jest już bardzo nisko bo teraz kopie mnie pod pępkiem a brzuch jak siadam to trzymam na kolanach:) No więc żeby się trochę uspokoić poszłam umyłam włosy, wzięłam prysznic..sprawdziłam czy torba zawiera wszystko co trzeba no i czekałam:) Zastanawiałam się nawet gdzie czop i wody??:) ale podobno nie wszystkim odchodzą. No i wiecie co? Dalszej akcji nie było więc jednak to jeszcze nie mój czas.

Anusska ja to jestem przed Wami...więc pamiętajcie jak ja pojadę na porodówke to Wy się zaczynajcie już szykować:):)

Coś Ann umilkła..może ona już:)

Ja to mam plan...że jak już się zacznie to siądę jeszcze tutaj do was żeby Wam sie pochwalić...chociaż jednym zdaniem że to już:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300082 przez hopeforlife
Hej :)
Ja się jeszcze nie wyłamałam. Ciągle jesteśmy w dwupaku :D
Dziś strasznie boli mnie brzuch i plecy. Czuję delikatne skurcze czasem.. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300135 przez anuskka
Sisi na to czekam,ze ja dopiero po Angeli :lol: -Wiec jakby cos pisz ,ze zbierasz sie do szpitala ;) A o Ann tez mam przeczucie,ze to juz.na pewno odezwalaby sie gdyby byla w domku.

u mnie dzis skurcze-poza tym nic nowego. wieczorem mam wizyte u poloznej-zobaczymy co powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300327 przez MM24
My również w dwupaku nadal, na ktg widać że mały szykuje wyskok ,podobno kwestia 3 dni:) Idziemy jutro do dr zobaczymy jak on zinterpretuje wyniki ale jak dla mnie Nasz maluch mógłby już wyskakiwać:) A co z Dolores? coś za długo się nie odzywa;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300349 przez Sisi82
MM24 Ty to mnie nie strasz bo ja zaraz po Tobie rodzę:) więc jak u Ciebie 3 dni to u mnie 4:):) Oczywiście żartuję sobie;) wiem że u każdej z nas organizm działa zupełnie inaczej a i te terminy są różnie liczone. Ja mam przeczucie że to będą okolice 10 lutego. A mówię tak dlatego, że to są moje własne obliczenia:))Ja z jednej strony bardzo się boję a z drugiej już bardzo bym chciała mieć w ramionach swoją kruszynkę

No z Dolores to ta cała sytuacja mnie niepokoi..myślę często o Niej zwłaszcza, że obie nadajemy z warszawy i miała rodzić na karowej tam gdzie ja. Miejmy nadzieję, że wszystko jest ok i np. urodziła i zupełnie nie ma czasu żeby do Nas zajrzeć. Albo może gdzieś wyjechała...no albo nie ma dostępu do netu. Może się odezwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300384 przez hopeforlife
Mój mężulek już tak się doczekać nie może, że ciągle tylko mówi, że mam w końcu rodzić :)
Ja też już bym chciała powiedzieć, że się zaczęło :) Czekam na ten moment.
Chyba umyję dziś okna :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300396 przez anuskka
No wlasnie. ciekawe co z Dolores. Jak ostatnio pisala to zdaje sie ,ze miala problemy z cisnieniem. mam nadzieje,ze co by nie bylo jest pod dobra opieka.A na dzidzie to jeszcze troche bylo wczesnie.Moze wkrotce sie odezwie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300405 przez anuskka
hopeforlife napisał:

Chyba umyję dziś okna :D


HIhihi. zastanawialam sie przedtem nad oknem w sypialni-dzis u nas tak ladnie-ale to chyba jeszcze poczeka-bo juz mi przeszlo :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300408 przez Angelaw
Anuskka
Noc zleciala choc kilka razy budzily mnie skurcze i maly do tego tez nie spal...
Rano bylo spokojniej i teraz tez juz jest chyba ok...

Sisi82
Ja mysle ze mnie to jeszcze maly postraszy kilka razy...
Mnie tez maly dokucza juz dosyc nisko ale i pod zebro potrafi sie jeszcze wypiac...
Na punkcie czopa to juz chyba mam mala obsesje sprawdzam non stop czy aby czasem go nie ma...
A na wody to podlozylam pod materac specjalny podklad choc raczej wody to odchodza przy ruchu...

Hopeforlife
Trzymam kciuki gdyby cos...

Mm24
Tez trzymam kciuki...

Ja wizyte mam jutro popoludniu i tez zobaczymy co powie polozna, choc pewnie nic nowego...
Zapyta o samopoczucie i tyle...
I jak ostatnio powie ze moze sie zaczac w kazdej chwili... :)


Ja czekam na wiadomosc o wylocie rodzinki ale na razie to z jednego samolotu przesadzili ich do drugiego bo z pierwszym bylo cos nie tak, a teraz wysadzili ich z drugiego i czekaja na trzeci wiec z tym calym wylotem z Katowic to na razie jedna wielka niewiadoma wiec moze maly nasz zdecydowal sie jednak jeszcze poczekac bo po co wychodzic jak gosci nie ma :laugh:

No to sie rozpisalam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300419 przez anuskka
Angela spokojnie. Doleca....ale wiem ile kosztuje takie czekanie. A Katowice -takie malutkie lotnisko-moze chwile potrwac. Choc ja lecialam pare razy stamtad i raczej nie mam zlych doswiadczen. Wszystko bedzie dobrze i za pare godz usciskasz cala gromadke...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300428 przez hopeforlife
Zazdroszczę przylotu Rodzinki :)Domyślam się jak wyczekujesz spotkania :) Moja mamusia do Polski przyleci dopiero 4 marca. Wtedy Synek już będzie z nami od jakiegoś czasu.

Idę troszkę notatek do szkoły napisać, a po obiadku jakiś ruch się przyda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl