BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 3 miesiąc temu #297262 przez Sisi82
Ja też nie czuję jakiś dodatkowych symptomów nadchodzącego porodu ale my z kruszynką mamy jeszcze chwilę czasu:)No chyba że symptom to bardzo duży bolesny usisk na pęcherz moczowy...sądzę jednak raczej że to sprawka mojego maluszka;)Ciekawa jestem czy zrobi Nam prezent walentynkowy tak jak to jest planowane wg lekarzy:)

Jak widzicie spać zupełnie nie mogę a noc przeradza się u mnie w dzień:)

Dziewczynki zapytam tak z ciekawości...wy też macie ciemną obwódkę pępka i ciemną kreskę biegnącą po środku brzuszka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297290 przez Angelaw
Sisi82 napisał:

Dziewczynki zapytam tak z ciekawości...wy też macie ciemną obwódkę pępka i ciemną kreskę biegnącą po środku brzuszka?


Tak.mam wokolo pepka jakby sine jakby siniaczek tam byl i takie plaskie i linia biegnaca od gory przez pepek az do dolu tez jest ale od pepka w dol to u mnie bardziej łuk niz linia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297480 przez ann-sunshine
Też mam ciemną obwódkę wokół pępka ;)

Nadal czekamy... nocne igraszki z mężem były, od wczoraj skaczę na piłce do ćwiczeń, dziś w planach długi spacer szybkim tempem... może w końcu podziała, bo już się nie mogę doczekać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297571 przez lusieńka
Tak więc po wstepnym opanowaniu sytuacji w domu pojawiam się ponownie aby zdać dokładną realację w 26 stycznia. :laugh:
O siedemnastej przyszli do nas starzy znajomi, a tu niespodzianka dokładnie 5 minut po ich przyjściu zaczęły odchodzić mi wody-pękł pęcherz i impreza się skończyła, leciało ze mnie strasznie mocno.Telefon do lekarza prowadzącego i jazda do szpitala w godzinach szczytu.Na ktg nie było ani jednego skurczu. Strasznie się balam jak już wjechałam na salę operacyjną, znieczulenie w kręgosłup,i świadomośc że cię kroją.Ale gdy Maluszek pierwszy raz zakwilił popłakałam się.Pokazali mi go z daleka, a mnie przewieżli na sale "wybudzeń".Po około godzinie przewieziono mnie na salę poopreacyjną- było mi strasznie zimno ale to podobno normalne po cesarce.koło 24.00 przyszedł mój M. i przywieżli mi Filipka.We trójkę w środku nocy cieszyliśmy sie pierwszą chwilą razem.Cudowne uczucie....

/view.php?sid=34372 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #297630 przez Angelaw
Lusienka
Wspaniale sie czyta dobre wiesci
Ciesze sie razem z Toba ze maly juz jest z Wami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297829 przez olencja
Czesc Dziewczynki
30 stycznia o 17:45 swiat powitala moja Corenka!!!! 3,2 kg, 10 pkt Apgar. Niestety musialam obyc sie bez meza przy mnie, bez znieczulenia (!), stracilam ponad 2 litry krwi, mialam transfuzje, ale wszystko skonczylo sie dobrze i od srody jestesmy w domku. Chyba nie bede oryginalna, ale powiem, ze to najpiekniejsza i najslodsza istotka na swiecie. Oboje z Mezem nie mozemy sie napatrzec i nacalowac malenkich paluszkow i stopek. Jest grzeczniutka i spokojna a ja najszczesliwsza na swiecie. No i znowu te hormony, ale to z radosci...
Lusienka, GRATULACJE!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297840 przez MM24
Super wieści, gratuluje maleństwa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #297927 przez Angelaw
Olencja
Cudownie...gratulacje...
Szkoda ze byly komplikacje ale najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku...


Lusieńka - 26 stycznia przyszedł na świat wyczekiwany Filipek
Olencja - 30 stycznia przyszła na świat wyczekiwana coreczka

Korni - czeka na dzidzię - termin 1 luty
Natalia88 - czeka na Synka - termin 2 luty
Ann-sunshine - czeka na Martusię - termin 3 luty
Karolla - czeka na dzidzię - termin 7 luty
Tami - czeka na dzidzię - termin 9 luty
Hopeforlife - czeka na Synka - termin 11 luty
Duszyczka - czeka na Synka - termin 11 luty
MM24 - czeka na Igorka - termin 13 luty
Sisi82 - czeka na Córeczkę - termin 14 luty
Paulinacel - czeka na Synka - termin 14 luty
Aniawilk - czeka na dzidzię - termin 14 luty
Iza - czeka na dzidzie - termin 15 luty
Angelaw - czeka na Synka - termin 15 luty
Anuskka - czeka na Milenke - termin 17 luty
Alutka1011 - czeka na dzidzie - termin 19 luty
Jp_84 - czeka na dzidzię - termin 20 luty
karo5a1982 - czeka na Coreczke - termin 24 luty
Dolores181 - czeka na Córeczkę - termin 26 lutego
Chuda30 - czeka na dzidzie - termin 27 luty
Pauula - czeka na dzidzię - termin 28 luty
Milibryl - czeka na dzidzie - termin 29 luty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298030 przez milibryl
Sisi82 napisał:

Ja też nie czuję jakiś dodatkowych symptomów nadchodzącego porodu ale my z kruszynką mamy jeszcze chwilę czasu:)No chyba że symptom to bardzo duży bolesny usisk na pęcherz moczowy...sądzę jednak raczej że to sprawka mojego maluszka;)Ciekawa jestem czy zrobi Nam prezent walentynkowy tak jak to jest planowane wg lekarzy:)

Jak widzicie spać zupełnie nie mogę a noc przeradza się u mnie w dzień:)

Dziewczynki zapytam tak z ciekawości...wy też macie ciemną obwódkę pępka i ciemną kreskę biegnącą po środku brzuszka?


hejka
ja mam trochę jakby sine wokół pępka i na dół biegnie ciemniejsza linia, a wysadziło wam pępek? bo mi nie i nie wiem czy to każdej wychodzi???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298037 przez milibryl
ann - mąż pewnie zadowolony z igraszek ;) już jesteś na finiszu także jeszcze parę razy poskaczecie i będziesz na dniach rodzić :)

lusienka - super się czyta takie informacje, już Ci zazdroszczę że jesteś po że wszystko w porządku i że jesteś już ze swoim skarbem :)

olencja - ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!! cieszę się że mimo komplikacji wszystko już jest w porządku, najważniejsze że jesteście zdrowe i szczęśliwe a tatuś będzie przy następnym porodzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298039 przez Angelaw
Moj pepek jest nadal w srodku ale juz niewiele, czasem jak maly sie wierci to go wypycha...
Nie wszystkie kobietki maja wystajacy pepek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298057 przez hopeforlife
Mój pępek też jest jakby sinawy i linia też jest.
Serdeczne gratulacje dla dziewczyn, które już tulą swoje dzieciątka. Mnie dziś cały czas pobolewa brzuch i krocze.
Co do wystającego pępka i mnie jest taki średni, zależy jak mam ułożony brzuch. Wiem jednak, że nie każdej kobiecie wystaje, tak samo jak nie każdej musi opaść brzuch.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298065 przez MM24
Moja linia oczywiście jest duża mocno brązowa i dość krzywa:)a pępek mam schowany, był bardzo głęboki i toteż dlatego schowany jest nadal aczkolwiek czasami mój szkrab go wypycha:) Byłam dziś na ktg ani widu ani słychu żeby mój maluch spieszył się na świat:) Na szczęście wykonał kilka ruchów podczas badania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298120 przez hopeforlife
No z moim pępkiem było tak samo, bardzo głęboki więc i nie wyszedł cały :)
Fajnie, że maluszek pokazał swoją aktywność. Mój jest mniej aktywny, ale to już tak jest. 8 dni do terminu. Jutro do szkoły idę, ciekawe jak wytrzymamy 8 godzin na krzesełku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298179 przez Sisi82
Olencja serdeczne gratulacje Córeczki!! Jejku jak tu fajnie się robi na tym forum...oczywiście nie ukrywam, że zawsze było fajnie..ale teraz jest tak milusio:) Każdy post z nową wiadomością wywołuję uśmiech na mojej twarzy:):)

Co do pępka to moja otoczka jest dosyć spora i ciemna i do tego ta linia - łuk też w ciemnej barwie..śmiesznie to wygląda:) A pępek mam mocno wyciągnięty. Ale pewnie dlatego, że mój nie był nigdy schowany głęboko..był taki raczej "na poziomie";) a teraz wylazł jak jakiś guzik:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl