BezpiecznaCiaza112023

Jak poznałyśmy się z naszymi połówkami ?

13 lata 2 miesiąc temu #75370 przez martela89
E ja się oglądałam,a ile razy "zakochana" byłam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75375 przez Agnieszka
hmmm... my przez internet:))) kiedyś się spotkaliśmy, otem był pewien okres przerwy a potem jakoś znowu i tak powoli powoli....



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75380 przez MoNiaaa
my sie poznalismy w sumie przez mojego kuzyna. kiedys mu auto nie chcialo zapalic i zadzwonil po mojego. od razu wpadl mi w oko ale sprawa ucichla.czasem sie widywalismy jak moj kuzyn z nami jechal ( ze mna i kumpela) a jego po drodze odwozil. za jakis czas pojechalismy na wycieczke na slowacje na 2 auta. praktycznie nie zamienilismy ze soba slowa bo moj kuzyn poszedl z chlopakami a mnie zostawil z jego rodzicami i moim tata alez bylam wsciekla na niego. dopiero w drodze powrotnej musialam przejsc do ich auta i siedzielismy kolo siebie i czuc bylo juz chemie :D oczywiscie auto sie popsulo ale ogolnie wycieczka byla udana gdyby nie to ze znowu wszystko ucichlo az sie wprosilam do niego na impreze z kumpela pozniej zaczelismy chodzic na spacery i tak juz zostalo. ale gdybym wtedy nie zadzialala to nie wiem ile by to jesczze trwalo :silly: och ci faceci :) bylo wesolo takie podchody pisanie smsow niby przypadkiem albo z byle powodu

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75383 przez Manga
A my poznaliśmy w szkole. Podstawowej.

Ja byłam nauczycielem ;), a Igor bratem ucznia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75471 przez _aga86_
Wie cos o tych przypadkowych smsach :D Moj M czesto sie "mylil", zeby pozniej zadzwonic i przeprosic za pomylke, a skoro juz dzwonil to zapraszal do kina czy spacer- och to byly czasy :) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75472 przez martela89
Fajnie tak powspominać po kilku latach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75481 przez _aga86_
No super ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75492 przez sylka
Ja swojego męża poznałam jak miałam 14 lat on 19. Poznaliśmy się przez jego kolege, który wtedy mi się podobał (poznaliśmy się przypadkowo, dosiadł się do mnie w parku) a mojego Mężulka traktowaałam jako dobrego kolegę. Zaczęliśmy chodzić gdy miałam 17 lat.
Nie spodziewałam się że tak wcześnie poznam swoją 2 połowkę :). Razem jeśteśmy ponad 7 lat :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75497 przez mely10
ja mojego poznalam na dyskotece :lol: jego kumpel zagadal mojä kolezanke,wogole nie zwracalam na niego uwagi i do glowy by mi nie przyszlo ze to moj mäz kiedys bedzie :lol: :lol: odwiozl mnie z kumpela do domu :lol: i tak sie zaczelo :lol: a do dzis mi wypomina ze dalysmy sie odwiesc przez nich do domu po godzinie znajomosci :lol: :lol: :silly: ze mogli byc przeciez kryminalistami :silly: :silly: no i racje jednak ma :silly: :silly: czlowiek mlody to nie mysli :huh: :silly:
no i siedem lat minelo :lol:

a teraz bedziemy rodzicami :lol: :lol: :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75498 przez martela89
sylka ja też miałam 14 jak poznałam(i zaczęłam być z moim) :)
W sierpniu będziemy razem 8 lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75537 przez pulpecja
a my poznaliśmy się w 1988 r. :) w I klasie szkoły podstawowej, chodziliśmy razem do klasy przez 8 lat i już jako dzieciaczki mieliśmy się ku sobie :) :) były podchody i takie tam...na koniec podstawówki dostałam wielką czerwoną różę wraz z pytaniem "Bedziesz ze mną chodzić?" :) ;) byliśmy parą 3 miesiące, potem poszliśmy do tego samego liceum ale na inne kierunki, zerwałam z nim dla jakiegoś dupka :) przez 4 lata liceum było tylko "cześć" na korytarzu.potem studia, praca...i licząc od tej czerwonej róży po 11 latach pojawił się na naszej klasie, ja napisałam co słychać...po miesiącu odbierałam go z lotniska i już wtedy mi się wstępnie oświadczył ;)
co najfajniejsze mam w pamiętniku z 3 klasy podstawówki jego wpis "na ostatniej stronie wpisał się mąż żonie,żeby żona pamiętała, że dobrego męża miała"....babcia do dzisiaj nie może uwierzyć w ten pamiętnik :) a my chyba musimy oprawić go w ramkę dla potomnych hihihihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75600 przez Emme
alutka1011 napisał:

Ja w wieku 14 lat miałam inne priorytety :P I nie oglądałam się jeszcze za chłopakami :silly:


to witaj w klubie :)
z resztą moi rodzice nie byli by zachwyceni (ja teraz też nie :))

a co do omyłkowych smsów czy telefonów... jakie to było banalne, a jakie fajne!
pierwsza nasza sytuacja swatania, była zabawna.
koleżanka robiła projekt o źródełku i powiedziała, żebym z nią pojechała porobić zdjęcia. a że nie miała jeszcze prawka, to jechał z nami jej chłopak. strasznie mi się nie chciało, no ale jakoś mnie przekonali, z tym że zaznaczyłam że mamy jechać we 3 tylko. wsiadłam do auta i nagle ktoś siada ze mną z tyłu, nawet nie mogłam uciec, bo z tyłu nie było drzwi hehe.
musieliśmy podjechać po kliszę do aparatu, a że to trudne zadanie to nasza parka poszła razem. nasz pierwszy dialog wyglądał tak: Sz: a gdzie my w ogóle jedziemy? Ja: nie wiem, szukać jakiegoś źródła. Sz: Aha. Nawet na siebie nie spojrzeliśmy :) mamy pamiątkowe zdjęcie, gdzie chodziliśmy po wzgórzu, jak najdalej od siebie :)
Po kilku miesiącach ciszy, zostawili nas nad jeziorem, bo musieli wrócić do miasta coś załatwić. już nie było rady, trzeba było iść na spacer :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75659 przez Rika
he he niezłe historie :D
Ja do dzisiaj nie wierzę że to ten mój żołnierzyk z Giżycka :D Że to ten sam :D ciągle myślę że to inna osoba. Nie wiem czemu. A jak oglądam zdjecia które robilismy w czasie wojska to aż mi sie łezka kręci :) fajnie było. Ale teraz jest lepiej :D Na pierwsze walentynki dostałam raffaello i od kiedy jesteśmy razem to w każde walentynki dostaję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75728 przez mariosponge
Rika napisał:

Na pierwsze walentynki dostałam raffaello i od kiedy jesteśmy razem to w każde walentynki dostaję :)


ale to romantyczne...
dodam tylko co do nas, że mojemu Mario najpierw wpadła w oko moja koleżanka z którą mrugali do siebie, uśmiechali się i tak dalej. ona jak mi go pokazała, to powiedziałam jej że wygląda na ostatniego dupka i cwaniaka :D ale jak poznał mnie to się na mnie zatrzymał ten cwaniak :D a ja zmieniłam zdanie.

kiedyś jak wyjechałam z Polski do domu, znalazłam w torbie liścik od kochanego, jak go przeczytałam to płakałam jak szalona, a moja rodzina śmiała się że taka zakochana jestem... a kiedy wróciłam do Polski, była 3 godzina w nocy, to mój Mario stał na dworcu z bukietem metrowych słoneczników i wypatrywał swoją Marusię :D z okazji mojego powrotu dostałam od niego jeszcze kolczyki i naszyjnik od Swarowskiego, w opakowaniu pełnym czerwonych płatków róż... a co najlepsze, Mario nie wiedział że moje ulubione kwiaty to słoneczniki, a od początku je mnie dawał.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75800 przez alutka1011
Fajnie tak powspominać ehh to były czasy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl